Reklama

kondylomata

kopretina (Čt, 2. 11. 2006 - 18:11)

Ahojky,vážně to pomohlo????Hypermangan?Jsem z toho hodně špatná a vrací se to již podruhé...stačí si dělat sedací koupele nebo i naplnit celou vanu?A za jak dlouho se to odpadlo?Děkuji moc za odpověd

ach ne..:( (Čt, 26. 10. 2006 - 14:10)

tak je mam taky..nasla sem si je i na klitorisu..nemuze se mi s nim neco stat?? :( k doktorce chodim

P (Pá, 20. 10. 2006 - 09:10)

Ivona- zkus se doktorky zeptat na léčbu takovým roztokem (bohužel nevím jak se jmenuje), jakoby je naleptával.. byla jsem na odstranění laser.nožem, odstranili hlavně tu největší a pár jiných s tím, že když se odstraní ta hlavní - "mateřská", tak ostatní sami odumřou.. ale u mě se to jaksi nepotvrdilo, takže jsem chodila co týden na to leptání a pomohlo to...

Ivona (Čt, 19. 10. 2006 - 19:10)

ano je to pravda vir kondylomat v sobe muze mit dlouhou dobu a projevi se pri zmenach napr. v tehotenstvi-jsem tehotna a zacaly mi presne v tyden kdy jsem otehotnela.Doktorka mi je nechce kvuli tehotenstvi seskrabnout-musela by dat anestezii a to neni v tehotenstvi dobre.Navrhla antibiotickou lecbu ale me se to zda jako hloupost|!!!!!!

Ivca (Čt, 19. 10. 2006 - 17:10)

holky to uz je jedno ....... odstraneni uz mam za sebou bylo to priserny abych vam rekla pravdu .... jeste dnes sem z toho mimo a byla sem na tom v utery 17.10. pritel se na me den pred zakrokem vykaslal takze mi to k tomu jeste vic pritizilo ale co uz zivot je boj a my se musime naucit bojovat

jája (Čt, 19. 10. 2006 - 17:10)

musím trochu nesouhlasit kondilomata jsou sice virová,ale ten vir mužeš mít v sobě už třeba 10let a nějakou změnou třeba těhotenstvím nebo i tou oslabenou imunitou se mužou ukázat.

terka (St, 18. 10. 2006 - 00:10)

Ivčo,ten doktor byl k tobě milej,ale neupřímnej.Přítel má v sobě vir,protože tě podváděl.Kondylomata jsou pohlavně přenosná nemoc,jako kapavka,chlamydie apod.Jen tak se nelíhnou.Dřív s tím chodily do nem.jenom lehké děvy.Vijímkou jsou holky,co ještě neměly pohlavní styk.Tam to s imunitou určitě nějak souvisí.

Ivča (Út, 17. 10. 2006 - 15:10)

tak uz to mam za sebou byla jsem na tom laserem a reknu vam nikomu bych to neprala ....... nejhorsi na tom je to umrtveni .... ted se jen musim modlit aby se mi to nevracelo :o(( drzim vam vsem palecky

to Ivča (Út, 17. 10. 2006 - 15:10)

kdysi jsem taky byla na odstraňování kondylomat... a doktor mi řekl,že klidně může mít přítel vir v sobě a jenom se mu to prostě neprojeví, já mám oslabenou imunitu celkově, takže se ani nedivím, že mi hned vylezly..

Ivča (Út, 17. 10. 2006 - 08:10)

tak dnes me to ceka tak jak budu moci tak vam napisu jka to probihalo a jak sem dopadla mejte se mam celkem strach

Ivča (So, 14. 10. 2006 - 18:10)

Jaňule: no je ttoho na nej moc ale teď ke mě. čeká mě to v uterý 17.10. a jdu na leisrovy odstranění vážně to nebolí?

Návštěvník (Pá, 13. 10. 2006 - 12:10)

Ahoj holky! Vidim, ze tady resite strach z laseroveho odstraneni kondylomat(HPV). Bezbolestnou alternativou je pripravek "viranol" , myslim ze v CR se neprodava. Pokud vim, jedina moznost je koupit ho pres internet ze zahranici-viz. stranky www.viranol.com

Jaňule (Po, 9. 10. 2006 - 13:10)

Ivča:z nemocnice mě pustili po 4 hod.od operace. Nebyla to vůbec žádná hrůza! Byla jsem tam v patek a dnes už jsem v práci. Prý můžu normalně do práce.2 dny po...tak nevím. Po tom zakroku mi to vůbec nekrvacelo, ale začlo to včera. A dnes to teče fest, tak nevím co s tím.
Ohledně tvého přítele, upřímně si myslím, nemusíš se mnou souhlasit, tě nemá na tolik rád jak si myslíš. Pokud chce důkaz, tak ho pošli na kožní na stěry a pak se uvidi.
Verča: Neřčíkej mi že se to tolikrát bezdůvodně vrací????????!!!!!!!! Já se zblázním. A jaký na to má vliv zinek? Zdravím obě!!!

Verča (Čt, 5. 10. 2006 - 15:10)

tak lidi dnes sem byla už potřetí řezat kondylomata, pořád se to vrací doktoři už sou z toho hotoví ale tak snad už sem tam byla naposled..předepsali mi zinek a ten musím brát aby se to už nevrátilo..

Ivča (Čt, 5. 10. 2006 - 12:10)

Jaňule : ahojky no nevěří mi protože se dočetl že to bývá většinou z pohlavního styku že se to chytne od partnera a on nic nemá ........ víš neví jestli to dělá schvalně nebo ne ale přehlíží i to že to může být z hygieny atd... no a tak se na mě nakonec vykašlal že momentálně semnou nechce být tak nevím... myslí si že sem mu zahla

Verča (Čt, 5. 10. 2006 - 06:10)

Jaňule: normálně so to hojí tak 3-4 týdny; voda tomu neškodí,ale nekoupat, jen sprchovat; marodí se d tím týden, ale já už jsem nemocenskou neměla, šla jsem asi už 4. nebo 5. den do práce

Jaňule (St, 4. 10. 2006 - 20:10)

Pro Verču! Děkuju! A jeste pár otazek, můžu? jak dlouhose to hojí normalně? A voda tomu neškodí? a jak jsi s tím byla dlouho doma? ještě jednou děkuji za predešlé odpovědi a rady!

Verča (St, 4. 10. 2006 - 19:10)

Pro Jaňuli: no mě se to udělalo asi 14 před návštěvou gynekoložky, aby toho nebylo málo, tak se mi k tomu udělal ještě opar. Jinak za 14 dní po návštěvě gyndařky sem šla na operaci, šla sem jako poslední... bylo to docela v pohodě. Šla jsem domu druhý den ráno, Nejhorší je, když jdete čůrat... to ot pálí - takže sprchovat pokaždý, když jdete ze táchodu. A S tím Epigenem jsem to měla zahojený zhruba tak za 1-2 týdny a zatim mám od nich pokoj...

Jaňule (St, 4. 10. 2006 - 12:10)

Ahojte! Chtěla bych hlavně poděkovat Verči, děkuji Verčo, že nám držíš pěstičky a budu věřit, že to nic není! Verčo, jak dlouho s tím máš problémy? Za jak dlouho tě pustili domů?A ještě jednou díky za podporu!!!!
No teď k Ivči, proč ti tvůj nevěří, v čem ti nevěří? už se mi to blíží!!! Zítra mám volno, tak se ozvu až potom... Já s tímto problém nemám, a jsem tomu ráda. Tak třeba napiš a možná ti dokážu poradit. Zatím ahoj!

Verča (Ne, 1. 10. 2006 - 19:10)

Ivča a Janule... holky já sem si koupila na netu Epigen intimo... a za týden jsem to měla zahojené, když se podíváte na www.prirodnileciva.cz tak tam by to mělo být.... pužívám to i jako prevenci a zatim dobrý... a neboj... fakt to nic neni

Reklama

Přidat komentář