Reklama

kondylomata

mína (Út, 1. 7. 2008 - 14:07)

Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu.Manžel má již od dětství,maůé bradavičky na kůži pod žaludem.Když byl malý prodělala obřízku.Při lékařské prohlídce u odvodu mu pan doktor řekl,že to nic není,ale já mám strach.Nevím o co se jedná,jsou takové malinké,růžové a má je dokola podél celého žaludu.Můžete mi prosím poradit o co se jedná a co se stím dá dělat?K lékaři jít nechce.Ted se mu začali na penise dělat malé červené vyrážky,tvrdí že až po pohlavním styku.Porsím poradte.Děkuji

lissa (Út, 1. 7. 2008 - 08:07)

Dobrý den,nemáte někdo zkušenosti s kondyl. v těhotenství?V 6 t.t. jsem byla na dovolené a zřejmě jsem je chytila v bazenu (snížená imunita v těhot.),protože přítel nic nemá.Poté jsem byla na odstranění,ale mám strach,že se můžou vrátit.Jak poznám u přítele,že může být nakažený-jde to poznat i z odběru krve?A existuje nějaká prevence?

Dana (Po, 30. 6. 2008 - 13:06)

Dobrý den. Já byla na odstranění kondylomat předminulý týden v Motole. Byla jsem na laseru, zatím se mi nic neobjevilo, tak jen doufám, že to bude vše v pořádku. Z vašich zkušeností se též u svého lékaře zeptám na prevenci, aby se mi to nevracelo.

f (St, 25. 6. 2008 - 08:06)

Tak se mi toho podařilo po skoro 3 letech zbavit! Mám sníženou imunitu, beru léky, takže s tím byl u mne velkej problém. Snažím se dodržovat vyšší příjem zinku a poslední 3 měsíce jsem bral ISOPRINOSINE! To je nový lék zaměřený hlavně na HPV viry,které kond. způsobují. Už půl roku kondylomata nemám a včera mi doktorka poslala sms, že můj stěr na HPV je NEgativní! A přitom mi sama nejdřív tvrdila, že s mou imunitou ve mě vir na 90% zůstane. Ohromně se mi ulevilo. Mějte se.

lucie (Čt, 19. 6. 2008 - 19:06)

já mám pořad kondylomata .Před 2 roky jsem byla na odsdtranění a zase mi to vrátilo zpět zkouším čaje a spreje ale nic nezábíra už jsem z toho na nic nemophla bys te mi pomoct a kolik jste zaplatila za ty všechny prostředky prosím mohla byste mi odpovědět na tuto otázku.

Eliška (Po, 12. 5. 2008 - 18:05)

ty jo to je super,jeslti to v Motole nebrou na lehkouváhu...zrovna se tam s touhle potvorou chstam jít...snad mi laser a podobný svinstva zaberou...

allisandra (Po, 5. 5. 2008 - 23:05)

Dobrý večer,už je to déle,co jsem se tu se stejným problémem svěřovala já,tak nyní mohu přidat zkušenosti :o)moje gynekoložka je jedna z mála lékařů,kteří se stále učí a tak mi celkem ochotně napsala Isoprinosine,což je lék na imunitu a zároven zastavuje množení virů.Ačkoliv jsem během měsíce braní nepocitovala žádný rozdíl a navíc díky holení se kondilomata vesele množila,zatímco já jsem čekala na termín laserového odstranění kvůli menstruaci,a musím říct,že ihned po zákroku(asi tři dny)se objevily další ojedinělé kousky,které po poleptání podophylinem do týdne zmizely a pár nových,které zmizely do dalšího týdne opět a od té doby žádné další...sami lékaři byli překvapeni,že mizí okamžitě...mám pokoj už více než půl roku a musím říct,že moje díky patří nejspíš kombinaci Isoprinosinu,laseru a Podophylinu...hlavně však onkogynekologické ambulanci v Motole,kde váš problém, neberou na lehkou váhu a ubezpečili mě že přenos tohoto viru opravdu nemusí být od nakaženého partnera...mě stačilo milování s tím mým v rybníce a moje nižší imunita spodku :o)
přeji všem zůčastněným hlavně odhodlání,řešit svoje potíže s lékařem a notnou dávku štěsí k úspěšnému konci...

maja (Ne, 4. 5. 2008 - 11:05)

JA SOM BRALA ANTIVIR POTOM HLIVU A NIC TERAZ BERIEM INDONAL A ZATIAL NIC.... takze tak s tymi vyrobkami mne to zatial nepomohlo...

maja (Ne, 4. 5. 2008 - 11:05)

prirodna liecba podla mna nezabera je len na tele ako si s tym poradi najlepsie asi zajst za imunologom uz sa chystam....

anet (Ne, 4. 5. 2008 - 10:05)

Ahoj, tak s těmahle potvorama mám zkušenost též, ale díky bohu sem se jich zbavila. Vyzkoušela sem všechno možné a mohu téměř se 100%ní jistotou říct, že JEDINÝ SKUTEČNĚ ÚČINNÝ LÉK na tyhle mrchy je REMASAN. Jedno balení stojí sice kolem 500 kč a pro dosažení žádoucího efektu je třeba spotřebovat min. tak 2 balení, ale je to maximálně výhodná investice. V jednom balení je 72 tablet, berete je 2x denně. Je to tedy poměrně dlouhodobá léčba, ale tím se nesmíte nechat odradit. S kondylomaty je to bohužel skutečně na dýl. Podstatné ale je, že se na ně dá vyzrát šetrně, bez chirurgického zákroku. Navíc bych řekla, že jakýkoli takový mechanický zákrok sice odstraní výrůstky, ale nevyžene z těla původní virus.
REMASAN jsem začala brát loni kolem Vánoc. Prvotní reakce na něj pardoxně je hromadný nárůst nových kondylomat. Tím se člověk nesmí nechat odradit, je to normální jev. Tato kondylomata se časem zvětšují, pak "vykvetou" (jistě víte sami co mám na mysli) a odpadnou. Žádné nové výrůstky už se pak NEOBJEVÍ. Jak sem řekla, s léčbou Remasanem jsem začala někdy v prosici 2007. Někdy kolem února-března 2008 byl s kondylomaty definitivní konec. Je to teď něco přes dva měsíce a žádné nové výrůstky se mi od té doby neobjevily.
Tento příspěvek může vyznít poněkud naléhavě a to z toho důvodu, že z vlastní zkušenosti vím, na jaké hrůznosti vás někteří lékaři mohou odkázat. K tomu bych ještě chtěla dodat, že ENTIZOL je na kondylomata K NIČEMU. Ten se používá tuším při bakteriálních onemocněních nebo já nevím co, každopádně s kondylomaty ani nehne. A VERRUMAL je snad to nejhorší co vám může lékař doporučit. Ten sice odstraní výrůstky (resp. "vyžere", je to v defacto, žíravina), ale s pravou příčinnou kondylomat nic neudělá, ta budou stále přibývat, a člověk si Verrumalem navíc může zadělat na mnohem složitější problémy.
Takže bych na závěr řekla snad jen to, že co se týče kondylomat, tak jediným účinným řešením je pouze a jen REMASAN! :-)

kiki (Út, 29. 4. 2008 - 18:04)

Ahoj lidi,mam po odstraneni kondylomat metodou LEEP,je to chirurgicke odstraneni s vypalenim.
Bylo to v narkoze behem chvilky jsem spala.Po tom to jen stipalo ani moc nebolelo.Pry je to nejucinnejsi tak uvidim.Doufam ze se vse zhoji a uz se neobjevi.Drzte mi palce.

dr.obek (Po, 14. 4. 2008 - 12:04)

Zdar lidi, taky mne ty potvůrky potkaly a popravdě ani netuším kde a od koho, možností je spousta a pátrat po příčině nemá smysl, raději se jich rychle zbavit. Dlouho jsem pátral na netu po informacích a možnostech léčby, nejlépe alternativní protože k lékaři se mi moc nechtělo, a protože je spousta lidí kterým se nechce k lékaři tak to chce vymyslet něco 100% co si může udělat i člověk sám. Zbavit se jich je poměrně jednoduché, pokud je člověk třeba masochista a má ostrý nůž. Tohle řešení jsem ale hned zezačátku zamítnul, mám se docela rád a tak jsem zkusil méně destruktivní metody, začal jsem již jinde zmiňovaným wartecem, mazal jsem si to tak dlouho až to rozežralo pokožku všude okolo, bolelo to a kondylomy se nezměnily, takže ani toto řešení není ideální, i když určitě u spousty lidí zabere, já nejsem ten případ. Po tomto fiasku jsem se dal znova do studií a zkoumal jak ty potvůrky fungují, prej se to léčí mražením, to mi připadlo jako dobrý nápad, ale cpát se mi ho do mražáku nechtělo a tak jsem kouknu¨l opět na netu jak se to dělá. Existuje volně prodejný přípravek "bradavičník" který sice je určený k mražení bradavic, ale na kondyloma se nedoporučuje, nevím proč, ale asi aby se na to prodávalo něco jiného a dražšího, portože princip je uplně stejný jako kdyby Vám to zamrazily na klinice, jen je trochu jiný aplikátor. Nevýodou tohoto přípravku je poměrně vysoká cena, cca 500,. za 12 dávek. To mi připadlo jako poměrně dost na to abych to použil jen na otestování zdali to na ty mršky zabere a tak jsem se rozhodl si takové zařízení vyrobit s co nejnižšími náklady. Použil jsem nejobyčejnější zapalovač a jako aplikátor kousek utženého brčka na pití. U zapalovače jsem odstranil kamínek, krytku kolečko a podobné zbytečnosti a kolečkem na zesílení plamene jsem točil tak dlouho, dokud při zmáčknutí nezačly ven tryskat kapky ledového plynu, na kondylomu jsem přitlačil brčko, abych zbytečně nemrazil i okolní kůži a do brčka jsem zapalovačem nakapal trochu plynu a nechal jej volně odpařit. Při celé operaci jsem necítil až na zápach plynu vůbec nic, jen malé štípnutí které se dalo v pohodě snést, bradavičky zbělaly, ztvrdly a mírně se narušila jejich struktura. Nyní dle toho co jsem se o zamražování dočet by měli do 14ti dnů odumřít a samovolně odpadnout. Nechejme se tedy překvapit a pokud to nepomůže tak už zbyde jen vypálení cigaretou. Tento návod nemá sloužit k léčbě ale lze jej vzít jako alternativu pro lidi, kteří se stydí jít k lékaři a nebo chtějí vyzkoušet něco nekonvenkčního.

kasie (Pá, 11. 4. 2008 - 12:04)

Hani to co popisuješ by mohl být kožní fibrom - já to měla ve slabinách - celkem 3. Bylo to takové pohyblivé vystouplé jako by na stopce. Ambulantně mi to na chir. vyřízly a následně zašily a je pokoj. Posílá se to také na rozbor. Test na HPV je součástí cytologie.

Hanka (Čt, 10. 4. 2008 - 16:04)

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je mozne, aby zaspicately hadovity vyrustek na vnitrni strane stydkych pysku byla condylomata, kdyz mi gynekolozka tento tyden delala ster-cytologii delozniho cipku a ta vysla negativni? Pokud je to mozne, muzete mi poradit, zda mi nekde udelaji test na pritomnost HPV - i tech druhu, co nezpusobi rakovinu, ale prave condylomata (kolik to cca stoji).. Doktorka me kontrolovala 2x a tvrdi, ze to condylomata nejsou, ja se ale stejne obavam - podle popisu z internetu by to sedelo...Je pravda, ze uplne nesedi inkubacni doba - mohla jsem k tomu prijit bud pred dvema lety a nebo pred ctrnacti dny (coz je podle vseho zas prilis kratka doba). Dekuji za odpoved.

Lucka (Po, 7. 4. 2008 - 13:04)

Já měla kondylomata asi 2 roky, byla několikrát u doktorky, vyzkoušela všechno možné a nakonec jsem se tady z diskuzí dočetla o hlívě ústřičné, tea tree oleji a jodisolu, vyzkoušela a zatím (teď už přes rok) se mi to nevrátilo...
Hlívu ústřičnou jsem brala 2x denně, tak 3x denně potírala kondylomata tea tree olejem (pozor, vícekrát to může rozleptat kůži) a vždy po holení nastříkala jodisolem. A zabralo to :) Držim Vám palce. P.S. Tea tree olej používám občas dodnes a po holení se stále dezinfikuju jodisolem, aby se to nevrátilo..

niki (Čt, 20. 3. 2008 - 20:03)

Cauki lidi, jo ja kondy. taky mela a skoro me to privedlo k silenstvi. Ted mam uz 5 mes. klid a skoro kazdy den se zamyslim nad tim, jak je zivot bez nich krasny :).. Mela jsem a mam jen jednoho partnera ale ten priznaky nema. Mi pomohl Vitaglucan Forte Multivit(popr. 10, 100), imunotablety z hlivy ustricne, 2x denne 1tabl. Ty malinke kond. mi zmizely uz po 2tydnech, zbytek do 4tydnu. K sehnani bohuzel ne v kazde lekarne, na internetu v nekolika obchodech, k dostani jsou 3 druhy imunotablet od 179Kc (Multivit)asi do 350Kc (100), 30 tablet, 1-2 denne. Kdyztak napiste jestli to nekomu pomohlo pa niki

Návštěvník (Čt, 20. 3. 2008 - 11:03)

ja to mam tiez od mojho byvaleho prveeho 1noc 1KRAT a chytila som to hned , NEVIEM SA TOHO ZBAVIT aj imunitu podporujem a nic je to nA nervyyy uz som z toho unavena chodit ku lekarke stale dokola a nic..kto ma nejaku radu.

Bohumil (Čt, 13. 3. 2008 - 18:03)

Vím o možnosti,jak se tohoto nepříjemného problému zbavit. Znám produkt, který mohu doporučit. Pokud máte zájem napište mi na adresu:bjaeger"tiscali.cz

misulka (St, 27. 2. 2008 - 12:02)

Dobry den,
doktorka mi pred par mesici objevila kondylomata, pravdepodobne je mam od byvalemho pritele, s nynejsim pritelem jsme spolu uz 8 mesicu a on zadne priznaky stale nema (zjistila jsem to az behem vztahu). Je mozne, ze by vucu nim mohl byt imunni , a ze se u nej neobjevi? Dekuji moc za odpoved!

Neli (Čt, 31. 1. 2008 - 17:01)

ahoj, prosím poraďte mi, doktorka mi ted zjistila že mám kondylomata, potírá mi to podolphylinem, zatím to moc nezabírá. Nevím ale jestli je možné mít s mým přítelem orální sex(samozřejmě jen jednostranný:-)jestli ho můžu nakazit jen tím virem co mám v sobě přes ústa i když je možnost, že ho má už dávno v sobě, a jak dlouho po vylečení se musíme milovat s kondomem... Doktorka mi řekla až se to vyléčí ale někde jsem četla že by se to mělo nejméně ještě půl roku po tom..

Reklama

Přidat komentář