Reklama

LÁSKA - PŘEZ MAIL=Nevěra

jj (Út, 1. 12. 2009 - 09:12)

Rozejdi se!Rozejde se a natrefí na to samé,divím se, že tohle radíš.

Ota (Út, 2. 6. 2009 - 11:06)

Myslím , že to nevěra není,ale pokud by se to vymklo, tak by být mohla a pořádná..Jsme ale v 21 století techniky...

Lucko, (Út, 2. 6. 2009 - 00:06)

založ si na seznamce taky profil a čekej na přítelovu reakci.
A klidně odpovídej klukům, kdyby vůbec nic, tak se aspoň pobavíš.

jitu (Po, 1. 6. 2009 - 10:06)

A najde dalšího a bude to mít to samé.Ty jsi Marku asi baba..

lucie (Ne, 26. 4. 2009 - 18:04)

Ahoj Luci... no já bych osobně řádila jak tajfun! Tohle mi opravdu jako sranda nepřipadá. Jak by se mu líbilo, kdyby ses podobně jako on někde zaregistrovala a takhle tam flirtovala a zkoušela, kdo se chytne??? Myslím, že by nadšením neskákal! Nevinným psaním to začíná, ale jak to pak končí..

Marek (Ne, 26. 4. 2009 - 18:04)

Rozejdi se!

Lucka (Ne, 29. 3. 2009 - 18:03)

Jsem s přítelem přes 2 roky. V lednu se přihlásil na jednu seznamku kde má vyplněno že momentálně partnera má,ale že hledá flirt a sex. Nevím co si mám o tom myslet. Když jsem se ho na to zeptala,tak mi uraženě řekl,že to zkusil ze srandy a zvědavosti kolik lidí mu napíše. Vím že se to nemá,ale na ten profil jsem se mu přihlásila. Nezdá se mi,že vzkazy jako např.jsi nejkrásnější dívka kterou jsem kdy viděl a asi jsem se zamiloval by byla sranda. Jednu tak dokonce zval na kafe! Opravdu nevím co mám dělat... Mám ho ráda a nechci se s ním rozejít,ale na druhou sranu,mám čekat až se s nějakou sejde a bude mi nevěrnej? :-(

Pro Petra (So, 7. 3. 2009 - 09:03)

Nehledej chybu v současnosti, ale v minulosti. Tvé ženě ve vztahu asi něco chybělo a tímhle si to nahradila. Jestli je to nevinné nebo ne, nevím, ale v každém případě ty informace, o kterých píšeš, jsou mi podezřelé - jak jsi je zjistil? Myslím, že nahlížíš někam, kam je vstup zakázán. Získej ji zpět jako chlap. Nabídni jí něco, o čem víš, že ji potěší, po třinácti letech bys měl vědět, co. Jestli ne, možná je chyba právě tady. Ten psycholog je výborný nápad, ale běž tam nejdřív sám. Třeba pak společné návštěvy už ani nebude třeba. Darja

Martin (Pá, 6. 3. 2009 - 11:03)

Jesti ho práskla úmyslně, pak je to pěkná svině :-((((((

Návštěvník (Pá, 6. 3. 2009 - 08:03)

hodná:-)))))))

Jana (Čt, 5. 3. 2009 - 22:03)

Ahoj, nejsi v tom sama, myslím, že to je běžný jev. Přítel chodí na seznamky, chaty, dokonce si už píše s jednou "kamarádkou" po icq. Práskla ho právě ona...

Návštěvník (So, 21. 2. 2009 - 22:02)

To:19. 2. 2009 09:53:33, Petr
Jsem ženatý 13 let, máme dvě děti.
Uz to tady padlo.
Bez reci dotahni domu dalsi komp, nejakou starou šunku za par kacek a na otazky odpovez, ze to taky musis zkusit, kdyz je to tak zajimave, a ze mas na to taky prece pravo. A zacni si prohlizet stranky z vtipama, a nebran se zasmat se a opisuj si ty vtipy treba do textaku, nebo si tam neco jen tak datluj. Verim ze se zacnou dit veci. A chod bez vysvetlení ven. A zkus ten chat, muze byt, ze tomu taky propadnes. Vsem se musi merit stejnym metrem.

anča (Pá, 20. 2. 2009 - 11:02)

herdek jsi snad chlap,ne?Tak si udělej doma pořádek!
jak vypadá jinak váš sex.život?Resp.celý intimní?

a nebo (Pá, 20. 2. 2009 - 10:02)

vlastně máš dvě možnosti, buď se s tím smíříš (přečti si příspěvky téma kandaulismus, třeba tě to i začne rajcovat, ja určité procento lidí, kteří to tak mají a jsou spokojení) a nebo to skonči. Co jiného chceš slyšet? Podle všeho to vypadá, že si z tebe dělá hadrovýho panáka a dokonce ji to baví. Tzn. naprostou nevyváženost vztahu a přeci nebudu se ženskou, která si toto vůbec dovolí a ještě by mě hecovala. A zkus vynechat ty plky o lásce apod. to je pro náctiletý. Jste snad oba dospělí.
Takže: jaký si to uděláš, takový to máš

? (Pá, 20. 2. 2009 - 08:02)

No být Tebou,vezmu ji za slovo a k tomu psychologovi se vypravte společně.Objednej vás do poradny.Tohle sami nerozuzlíte.

Petr (Pá, 20. 2. 2009 - 06:02)

a tady je odpoved me manzelky...nejsem zvedava na tve nesmysly nevera je snad neco jineho zeptej se psychologa a ja jen lituji, ze jsem ti to neudelala /nezahla/...

Martin (Čt, 19. 2. 2009 - 19:02)

Petr:Je dost těžké něco poradit, to je normální ,že tři noci nespíš těch nocí bude víc a víc ,bude tě to žřát čím dál víc.Čím budeš víc naléhat ať toho nechá tak to bude horší, zkus se dostat na ten chat,přihlas se jako ona,nebo napiš z jejího mobilu sms dotyčnému a potencionální zájemce vyřaď z provozu nevhodnou odpovědí, ji to přejde a je taky po čase.

věř čemu chceš (Čt, 19. 2. 2009 - 14:02)

ale na 100% ti zahla. A teď to nepíšu proto, abych tě rozhodil nebo ji očernil. Prostě to tak je a čím dřív to pochopíš, tím líp pro tebe. Pak teprve můžeš začít řešit. Ale pochop jedno, nikdo ti tady ani jinde neporadí. To musíš zvládnout sám se všemi případnými důsledky. Každopádně ti přeji, aby tvé rozhodnutí a to, co bude následovat, bylo ok pro tebe, pro ni a jestli máte rodinu, tak pro děti.

Návštěvník (Čt, 19. 2. 2009 - 11:02)

Mně by to bylo fuk,pokud doma bude také činný a vše v pořádku at si ve volných chvílích datluje jak chce.Samozřejmě je to jiné,když se sejdou,ale když je to jen přes net?Už jsme to doma měli.Já jsem taky ráda,že si můu pokecat,i eroticky s někým cizím.Ono po letech toho napětí moc není,

simona (Čt, 19. 2. 2009 - 10:02)

Podle mne to nevěra je. Partnera to raní stejně. Nevvím, jak lidé mohou být tak zlí. To že se to nedozví? Stejné svinstvo. Když má člověk potřebu být s někým jiným, tak se má rozejít. Ať si každý sám řekně: líbilo se mi, kdyby můj partner vysedával u netu a psal si erotické maily s jinou/jiným?

Reklama

Přidat komentář