Reklama

LÁSKA - PŘEZ MAIL=Nevěra

Sissi (Út, 14. 12. 2004 - 22:12)

Pro Věru: ano, tak to je, z tvého flirtování bude těžit především tvůj partner a ty si budeš připadat spokojená, opravdu na tom nic není, po dlouholetém vztahu je třeba trošku do toho bouchnout a dokázat partnerovi, že jsme ještě žádoucí i pro jiné muže, tak ať se o nás bojí! O ničem jiném to není! Pro Jitku: znám zamilovanost, v zamilovanosti člověk skutečně nemá sebemenší potřebu koketovat s někým jiným, ale po dlouholetém vztahu sama poznáš, jak to vlastně je, lidé nejsou stvoření k monogamii, neznamená to, že skočím s každým do postele, partnerovi jsem nikdy nevěrná nebyla, ale občas si ráda lehoulince zaflirtuji a to mi dodává šmrnc, nic víc, nic míň :o))

Vera (Út, 14. 12. 2004 - 15:12)

Sissi - mluvíš mi z duše.Věříš že se u nás taky hodně zlepšilo. Můj muž o mě už léta nestál jako o ženu, milenku. Teď se stal doslova zázrak. Muž něco tuší a dostal o mě strach a tak se snaží. Došlo to tak daleko že mi začal i lásku vyznávat, což nikdy nedělal.Každý večer se objímáme, to mi moc chybělo. Moje mejlová láska se mi vyplácí. On má doma podobné problémy. Stalo se mi i to že jsem teď i víc vzrušivá a z toho vlastně těží i můj manžel.

Jitka (Po, 13. 12. 2004 - 20:12)

sissi, pokud jsem s parnerem , ktereho miluju, tak se do absolutni vernosti nutit nemusim, absolutni vernost je v tomto pripade uplne prirozena a chtena

Jitka (Po, 13. 12. 2004 - 20:12)

Podle me to nevera jednoznacne je. Delaji to chlapi, kteri by se na ni v realu nezmohli, ne proto ze by nechteli(spis naopak), ale nemaji na to fyzicky nebo psychicky nebo jim chybi prilezitost. Je to hnus. A prvni znamka toho, ze vztah zacina skripat. Divim se, ze to vsichni berete tak na lehkou vahu

Sissi (Po, 13. 12. 2004 - 18:12)

Podle mě si každý člověk potřebuje stále připadat žádoucí, tím se pak cítí sebevědomý, je spokojený a šťastný. Nevinný flirt je projevem naší sexuality, je to upevnění postavení jakoby ve smečce, prostě jsem samička a lákám samečky, oni na to berou a tak jsem spokojená, kdyby nezabírali, znervózněla bych a začala bych být nespokojená. Takže mailování a chatování na internetu beru jako leh ký flirtík, který nemůže nikomu ublížit. Naopak, nutit se do absolutní věrnosti, to s vašimi city hezky zamává a ochladnete i ke svému partnerovi, kterému chcete být tak věrní, takže pozor na absolutní věrnost, není to zdravé!!!! Mluvím z vlastní zkušenosti! A maličká nevěra, letmé doteky, pohledy a slova? Nic tragického! Jsme přece sexuálně založení tvorečkové, kteří fungují, tak proč šílet a prudit?????

J.D. (Po, 13. 12. 2004 - 07:12)

Já bych to ukončil. Určitá nevěra to je a jednou se to provalí a pak z toho budeš mít velké problémy.

milos (Po, 13. 12. 2004 - 07:12)

Verko, kolik lidi tolik nazoru. Ja bych rekl, ze jde urcite o neveru!Chces snad pochybovat o tom, ze oralni sex neni SEX? Bill Clinton s Levinskou meli sex o tom dnes vubec nikdo ani nepochybuje. Ty jo?????Ano, LASKA - PREZ MAIL=Nevera. Mas pravdu! :((

Venca (Po, 13. 12. 2004 - 05:12)

Já bych řekl,že je to narušení stereotypu a taky snaha o komunikaci z jiným pohlavím.Jako nevěra se to nedá brát.Prostě jsi našla někoho z kým si dobře rozumíš.Jen to nesmí přejít do reality.Pokud to bude víc a víc peprnější tak začneš porovnávat a pak už je jen otázka času,kdy se z toho stane nevěra.

Vera (Po, 13. 12. 2004 - 05:12)

Díky, taky to tak beru

Kae (Ne, 12. 12. 2004 - 22:12)

Je to asi určitý druh nevěry.Pokud zůstane u mailů,tak myslím že to je v pohodě...

Vera (Ne, 12. 12. 2004 - 20:12)

Myslíte, že láska kde si muž a žena posílají majliky je nevěra? Trvá to už dost dlouho a je do dost intimní. Já Myslím že to nevěra není.

Reklama

Přidat komentář