Reklama

LÁSKA - PŘEZ MAIL=Nevěra

Petr (Čt, 19. 2. 2009 - 09:02)

Jsem ženatý 13 let, máme dvě děti.Asi před půl rokem jsme si pořídili internet.To jsem ještě nevěděl jaké zlo to přinese domů.Manželka se jednoho krásného dne zaregistrovala na jednom erotickem chatu.Od té chvíle tam sedí každou volnou chvíli, někdy až do rána.Tvrdí mi že ji to baví si s někým povídat a že přece nedělá nic špatného, když sedí doma.Začlo mi to být podezřelé, připominam jen, že jsem nikdy nežárlil,jak se tam pořád na někoho usmívala a když jsem přišel blíž tak to rychle schovávala.To bych musel být slepý, kdybych neviděl, že se děje něco nekalého.Tak jsem ji začal hlídat,bylo to pod moji uroven, ale chtěl jsem si býti jistý, že mi nelže.A ted mi prosím poradte.
1 ví, že mi to vadí prosil jsem ji at toho nechá, ale opak byl pravdou
2 poprve mi lhala, že jde ku kamaradce a šla s jedním co si píše na jejich akci
3 podruhe mi lhala predvcerem kdy tvrdila to same a měla domluvenou schuzku s jedním 22 mladencem do kterého je snad zamilovaná.Lhala mi přímo do očí a já už všechno dávno věděl.Jak jsem ji podal důkaz tak mi jeste vynadala a cití se ukřivděná.Všem rozhlásila, jak nežárlím a špehuji ji.
No a já už z toho asi 3 noc nespím a jsem celkem na prášky.Nevím jestli mi byla i nevěrná i fyzicky ale tohle toto mi stačí.Je to hrozný pocit.Mam takový pocit, že to dělala i před tím, ale byl jsem slepý.
Nějak ji už nevěřím.Tvrdí mi že život letí a ona si chce ještě užít a ne sedět doma.Mimo jine si telefonuji a posilají sms.A zjistil jsem, že s některýma se zavíra do soukromí a oni před ní onanují.Poradte mi prosím někdo co dál.Děkuji

Návštěvník (Čt, 19. 2. 2009 - 09:02)

To snad neni možný..jak to vlastně víte?To ty partnery takhle špehujete?

Petr (Čt, 19. 2. 2009 - 09:02)

tak a ted vam povim svuj pribeh

Marta (Po, 9. 2. 2009 - 13:02)

Ahoj, já jsem se jednou strašně zamilovala do muže na internetu. Měla jsem s partnerem krizi ve vztahu. Bylo to emocionálně velmi silné, ale nikdy to nepřešlo někam dál. Jednou jsme si zatelefonovali. Byl to neskutečný adrenalin. Vztah se mi nakonec spravil díky této virtuální nevěře, protože city a fantezie jsem přenášela na svého "skutečného" partnera. Kdybych v té době toto neprožila, tak se buď rozejdeme, nebo skončím s antidepresivami. Zvládli jsme to. Myslím, že můj partner neskutečně žárlil na internet a mobil, ale ustáli jsme to. A vím, že mám je to chlap na celý život. Přišla jsem na to, že pokud svého partnera nezačneš milovat, jako svého bratra, tak to stále není partner na celý život.

x..y.. (So, 7. 2. 2009 - 18:02)

Jsem tu dnes poprvé,ale všechno co se děje v této době je jak přes kopírák.Moje manželství skončilo přesně jak to tu popisujete,nejdřív pár nevinných vzkazíku a potom už jenom manžel selektoval a vybíral kterou bude mít v posteli.Dnes v tom pokračuje,ale šťastný není.Je to pobavení na par měsíců a potom zjistí,že to co měl doma nebylo tak špatné.Za rok, dva by se chtěli pánové vrátit,ale kdo by je chtěl zpátky? Víte co jsem udělala já..napsala jsem mu mail,že to co dělá on budu dělat také.A také jsem to udělala,když to manžel zjistil zhroutil se mu svět,teprve potom si uvědomil co způsobil,ale bylo už pozdě.Dnes žijí v klidu bez stresu a flirtuji s muži..Dámy ruku na srdce vy jim jsté věrné???Na 90% se mstíme manželům stejným způsobem..s kým by to potom dělali,když ne s vdanými paničkami.Dnes už vím,že to byla chyba,ale na to přijdete až věkem...rada na závěr..Nedělej to co nechceš,aby se dělo tobě...

tak tak (So, 17. 1. 2009 - 18:01)

Pitomec,který neumí bez chyby napsat ani název tematu,si nic jiného,než nevěru nezaslouží.

Návštěvník (So, 17. 1. 2009 - 17:01)

Přesně tak, bohužel to tak je v mnoha mladých manželstvích. Za čas snad budou všichni chlapy asexualove.

žena (So, 17. 1. 2009 - 17:01)

míšo,to je blbost,nejdůležitější prvek vztahu je kus žvance.A pak to,že mu dá ženská pokoj.

renatka r (Ne, 1. 2. 2009 - 00:02)

přesně tak

Dana (Pá, 16. 1. 2009 - 22:01)

Docela jste mě svým přístupem pobavil, bez urážky...To jste teda naprostej cynik, nebo jste absolutně nevyrovnanej dospělej chlap anebo jste si chtěl normálně užít a problémy se ženou posloužily jako výmluva. Docela by mě zajímalo, jak to u Vás dopadlo...Já si totiž myslím, že problémy se řeší trošku jinak.

eva (St, 28. 2. 2007 - 02:02)

Janka, jaks dopadla?napiš nám.

syslik (St, 13. 12. 2006 - 10:12)

Ahoj Janko, nejdrive reknu jednu vec: "Nemohl bych byt s clovekem, ktereho si nevazim". Zni to jednoduse, to chapu, nicmene delku zivota mame omezenou a je skoda ztracet cas trapenim, kdyz by jsi mohla byt stastna. Musim se priznat, ze je mi 25 let a proto nemam nektere zkusenosti diky cemuz mozna mohu mit zkresleny pohled. Kazdy clovek ma pravo na stesti, mrzi me, ze to tak musim rict, ale tvuj manzel Te vyuziva a to neni fer. On musi zit velmi stastne :-/Velmi casto slysim argument tykajici se deti. Nejlepsi priklad, i kdyz uznavam, ze je to extrem, je domaci nasili. Zeny casto argumentuji tim, ze si to nechavaji libit kvuli detem. Pro me je to nepochopitelne a vzdy se ve mne vsechno zvedne kdyz o tom slysim a to take proto, ze mam vlastni zkusenost. Ne, ze by v nasi rodine k necemu takovemu doslo, ale delo se to v mem okoli a nikdo se nezajimal a je smutne, ze jsem to musel byt az ja (protoze se to vetsinou deje delsi dobu) kdo se pokusil pomoci. Rodice si vetsinou neuvedomuji, ze deti jsou velmi citlive na svoje okoli a proto dobre vetsinou vnimaji co se deje a pokud muz zenu bije -nebo staci kdyz ji psychicky tyra- na deti to ma vliv a mnohem horsi nez kdyz se rodice rozejdou. Nesou si to pak do zivota je mozne ze divky si zvyknou na submisivitu a mohou skoncit jako jejich maminky a chlapci but napodobuji otce, nebo se mohou stat zakriknutymi introverty, tolik moje zkusenost. Pokud se tedy rozejdes s clovekem, ktery Ti nepomopaha a jeste Ti ublizije tak by jsi spise kvuli detem mela najit nekoho kdo Te udela stastnou, protoze neni pravda, ze rodina je zaklad statu. "STASTNA rodina je zaklad statu". Ty znas svou situaci a verim, ze udelas to spravne rozhodnuti. Preju hodne stesticka Tobe i Tvym detem. :-)

Janka (Út, 12. 12. 2006 - 21:12)

Jednu větu jsem nedopatřením nedopsala.Chtěla jsem napsat, že nejen se mnou,ale i s některýma lidma z blízké rody, kamarádama je pohádaný,ale v emilech vrká,cukruje a bůh ví co ještě?!

Janka (Út, 12. 12. 2006 - 21:12)

Právě začínám praktikovat něco podobného co zde radil/a d + josef. Jsem 21 let vdaná.Přišla jsem na to, že můj muž ,letos tomu budou už tři roky, si e-mailuje s ženami. Neustále chodí z práce pozdě domů, vymlouvá se na množství práce, nikam nechodíme, nemáme známe neboť nejen se mnou,ale i s některýma lidma Parkrát jsem ho nachytala i na chatu a mě vykladál, že měl hodně práce. Vydělávám více než on ač on je VŠ já SŠ. Sex má kdy chce a jaký chce. Doma nepomůže ,vždy je cirkus,co dělám já ho nezajímá. Můžu se snažit jak chci ,ale svěřuje se jiným. Když se snažím s ním o našem vztahu mluvit,odbyde mne. Nebavíme se ani o provozu domácnmosti, dětech, práci, nemáme společné zájmy, bojím se na něco zeptat abych neporušila nějaké tabu a on neodvětil, že jsem protivná.Už jednou jsme řešili problém s ženama, tehdy nebyl internet ,ale už byly mobily..... Zvažuji rozchod ,ale zatím to k vůli dětem nejde. Uvidím ,jak to dopadne. Podotýkám ,že jsem prý pěkná a vypadám mladě,ale z trucu nevěrná být nechci.
Co mi poradíte?

danuska (So, 18. 11. 2006 - 19:11)

mam pritele a seznamila jsem se s nim na chstu erotickym znal me moc me telo vsechno a pak se kvuli me rozvedl email nevera je nevera sorry ale je to tak

Denisa (Ne, 5. 11. 2006 - 11:11)

Však taky radím, zahnout mu, darebákovi, a do důsledků, ne na netu.A pro její potěšení, nejen z trucu.

Denisa (Ne, 5. 11. 2006 - 11:11)

Zahni mu, ale doopravdy, hajzlovi, za to co řekl o tobě a dětech, ale zahni s někým, kdo se ti líbí ! Pak si můžeš v duchu říkat, ty paroháči, jen si piš, jak robot, já jsem žena a dělám si radost. A do toho druhého se NEZAMILUJ!Toto je dobrý recept.

d (Ne, 5. 11. 2006 - 01:11)

Pis si jako.To staci.Odchazej pryc a klidne sed za domem a pak se vrat..sama vymysly co bude "divne".Naopak to nedelej vazne jen jako.Neskod ale "obrat" mu to.

Yveta (So, 4. 11. 2006 - 16:11)

Děkuju za odpovědi,ale má to háček.Taky mě napadlo,že když si budu s někým psát,že by to na něj mohlo zabrat,ale pak jsem zjistila že mě to absolutně nebaví,nechápu co si s někým,mě naprosto cizím/i když třeba fajn člověkem/mám psát.Napsala jsem asi třikrát a když mi ten dotyčný naznačil,že si se mnou píše na zapřenou/aby jeho manželka nevěděla/tak jsem přestala odepisovat,tudy pro mě cesta nevede.Ta představa jak by se to jeho manželce "asi líbilo,kdyby na to přišla" se mi vůbec nezamlouvala.

Josef (So, 4. 11. 2006 - 15:11)

"d" má pravdu. Já jsem tomu tak jednou propadl. Nebyl jsem tedy na svou ženu hnusnej, to zase ne,ale je fakt, že pro nové okouzlení jsem si ji přestával všímat a to je pro ní mnohem horší, než kdybychom se hádali. Jednou jsem přišel na to, že si s někým neustále píše a ten pocit paroháčství opravdu my muži nesneseme. Žralo mě to tak, že jsem si sám přestal psát se svou tajnou přítelkyní a dělal doma žárlivé scény. Nakonec jsme se dohodli, že toho oba necháme. Myslím, že to celé je jedna velká blbost i když lákavá,ale nakonec zničující. Takže Yveto, zkus to!!!

Reklama

Přidat komentář