Reklama

Líbí se mi, když má dívka hodně chlupaté přirození

micinda (Út, 18. 2. 2003 - 11:02)

a ještě k michalovi: doktorka.cz je veřejné diskusní forum, takže sem může napsat kdokoli jakýkoli názor.

micinda (Út, 18. 2. 2003 - 10:02)

tak ten laco mě namíchl - hlásat tady za normálnost očumovat dívky v šatnách, sprchách atd. za chvilku taky může některou znásilnit s tím, že po tom touží většina mužů. šmírování je omezování osobní svobody!!!!! tak se tady s tím nevytahuj. a jinak - jsem pro vyholenost každého ženského chlupu. dělám to od puberty až do svým nynějších 34 let. a medvědi mi do toho nemají co mluvit .. a já jim taky ne.

Karel (Po, 17. 2. 2003 - 16:02)

Nemohu si pomoci, chlupaté přirození, podpaží je u ženy velke hezkých prsou to nejkrásnější

Laso (So, 15. 2. 2003 - 14:02)

Alusko, opět jsi se svým názorem někde mimo a vedle!! Když se zdravý muž rád občas podívá na dobře vyvinutou dospělou ženu s dobře vyvinutým chlupatým klínem, tak se asi těžko bude zajímat o děti ve věku od 9 do 13 let. Na takové se rádi dívají právě ti, kteří tak halasně propagují vyholování dámsklých klínů, tedy pedofilové. Takže opět špatně a opět vedle....

Tom (St, 12. 2. 2003 - 14:02)

Vážení, je to asi týden byly krátce po sobě ve zprávávh dva šoty. Jeden z USA, druhý z Austrálie.Nahé ženy prostetovaly proti válce v Iráku. Zajímavé bylo, že všechny měly velice husté "bobry". Jen některé mírně upravené. Opravdu rozšíření úplného vyholování je skutečně otázkou. Nejlepší je zvolit si to co které ženě vyhovuje nejlépe.

aluska (Čt, 6. 2. 2003 - 16:02)

Dívky na střední škole už většinou vypadají jako ženy, ale těmi dospívajícími děvčátky jsem myslela žákyně základní školy ve věku přibližně 9-13 let. Ta se stávají často objekty podobných voayerů právě proto, že už se u nich začínají objevovat některé ženské znaky.

Huml (St, 5. 2. 2003 - 18:02)

Při dnešní technice, kdy je televizní minikamera velikosti bonbonu k dostání za pár korun v jakémkoli specializovaném obchodě a při mužské vynalézavosti, nemáš jistotu asi vůbec nikde. To by jsi se musela sprchovat oblečená a nesvlékat se ani u lékaře, snad ani doma v koupelně si nemůžeš být zcela jista.

joly! (St, 5. 2. 2003 - 18:02)

Tak diky,za dobrej pocit,pujdu si zitra zaplavat a rikam si,jetsli se mam i v ty blby sprse svlikat,kdyz uz ani tam nemuzu mit jistotu,ze se nademnou nejakej ten uchylacek neukaji!!

Laso (Út, 4. 2. 2003 - 21:02)

Vážení přátelé, když někdo otevřeně přizná, že dělá to, co ráda dělá většina mužů, je nazýván ubožákem. To jsme už tak hluboko klesli, nebo jsme ještě nedospěli k tomu, abychom se dokázali přiznávat i ke své přirozenosti? Většina mužů to dělá, ale kdo se k tomu veřejně přizná, je ubožák. A co je tedy ten, kdo to dělá také, ale za každou cenu bude tvrdit, že by to nikdy neudělal? Připomíná mi to dobu, kdy se nikdo veřejně nepřiznal o onanii, zatímco dnes už málokdo popírá, že ji provozuje jako většina normálních jedinců. Fyzicky jsme v jednadvacátém století, ale po stránce myšlení a hlavně předsudků a nezdravé prudérie žijeme někde v hlubokém středověku. Podle výše zmíněného názoru to tak vypadá.

Tom (Út, 4. 2. 2003 - 12:02)

Vážené dámy, nenahlížím do šaten, nemám příležitost. Ale středosškolačky nepovažuji za dorůstající děvčátka. Vzpomínám na své spolužačky ze střední školy a počínaje prvákem - to byly ženy, ne děvčátka. Ale osobně se také domnívám, že úprava ochlupení je častá, ovšem úplné vyholení je v menšině. Více světla do těchto sporů by mohl vnést třeba gynekolog, ale ten je vázán lékařským tajemstvím.

aluska (Út, 4. 2. 2003 - 12:02)

Že muž neodolá pokušení, když má možnost nahlédnout do dámské šatny, to se dá pochopit, ale chlubit se tím může jen ubožák. Ještě tak někde mezi muži v hospodě, to bych pochopila. Pozorovat v šatnách malé děti, to je, až na nějaké výjimky, asi nepřitahuje, ale dospívající děvčátka, to musí být pro takého voayera lahůdka.

Laso (Po, 3. 2. 2003 - 21:02)

Opět mírně agresivní Daniela a opět se musím ohradit. Když někdo mužského pohlaví pracuje v městských lázních, i když nemá v popisu práce chodit do dámských šaten a sprch, každý si najde nějakou možnost, se tam občas podívat. To snad dělají všichni muži kromě eunuchů. :-) Ale ta zmínka o tom, že se snad zdravý muž dívá na děti v šatnách atd., to už je tak trochu mimo. Muž, který se rád občas podívá na nahé ženy, i když o tom ty ženy nemají ani potuchy, že je občas muži pozorují (děje se to snad ve všech lázních, plovárnách apod, dnešní technika umožní mamontování skryté kamery do jakékoliv dámské šatny a téměř neexistuje šatna, kde by občas takové zeřízení nebylo v provozu) by nikdy nepozoroval nahé děti už jen proto, že ho vzrušuje pohled na dospělou ženu a nikoli na dítě. Navíc, kdyby chtěl pozorovat nahé děti, může to dělat na každém přírodním koupališti, kde se děti normálně koupou nahé a nebude kvůli tomu dělat krkolomné kousky, aby mohl nepozorovaně sledovat dění v šatnách ši sprchách. Toť vše, doufám, že už to Daniele stačilo a že se nebudu muset znovu hájit před nějakými zcestnými a neodůvodněnými nařčením.

jolynka (Ne, 2. 2. 2003 - 21:02)

Souhlasim,take mi to prijde zvlastni,jestlipak ty divky o tom vi chi-chi-chi....

daniela (St, 29. 1. 2003 - 14:01)

K tomu minulému příspěvku jsem chtěla ještě dopsat, že Laso by mohl vidět tolik nahých mladých dívek snad jen kdyby šmíroval v dámských šatnách v lázních a jak je vidět, nebyla jsem daleko od pravdy. Domnívám se ale, že to je pouze jeho snaha dělat se zajímavým a snad i aby mu někteří muži záviděli. Pokud by totiž byla pravda, že na takovém místě skutečně pracuje, bylo by mnohem horší. Do lázní chodí nejen dívky ze středních škol, ale častěji už i ze základních škol a dokonce i mateřských! Představa, že někdo podobným způsobem šmíruje i tyto děti je hrozná!!! Nezažila jsem v žádných lázních, že by do dámských šaten měl volný přístup mužský personál, takže se to opravdu nedá nazvat jinak než šmírováním.

mmm (Út, 28. 1. 2003 - 11:01)

do teto diskuse jsem se zacetla, protoze me zajimaly vase nazory, co se komu libi a co ne... nakonec jsem se docela slusne pobavila nad vasimi zabomysimi valkami.... tolik netolerance k nazoru druheho se jen tak nevidi... nelibi se mi, jak se urazite nejruznejsimi lekarskymi diagnozami, ten je pedofil, ten zase zoofil a musim se priklonit k nazoru wahyaohniho.... zcela tu posouvate vyznam slova prirozeny... /zajimalo by me treba, zda muzi zvracejici nad vyholenym zenskym klinem zvraci pri pohledu na svou oholenou tvar v zrcadle.... kdybych pouzila zpusobu vaseho vyjadrovani... zcela neprirozene oholenou tvar/... me samotne je triadvacet a v uprave sveho klina jsem zvolila zlatou stredni cestu... to znamena zarazuji se do kategorie tech podle vas neprirozenych trojuhelnicku a prouzku.... klin jsem si zacala upravovat pred ctyrmi lety ... takze se nedivim, ze slecny ze stredni skoly koupajici se v mestskych laznich jsou neupravene.... zkuste nekdy absolvovat sprchovani po telocviku s divkami na VS.... naprosta vecina z nich ma klin ne vyholeny, ale hezky upraveny.... jeste bych zde rada podotkla, ze s upravou sveho klina jsem zacala sama... chtela jsem to proste jenom zkusit... asi tak jako kdyz si nekdo na zkousku obarvi vlasy na zrz, nebo tak neco... a zalibilo se mi to... uz nevim, komu to tu pripadalo smesne, ale skutecne se citim cistejsi, vonavejsi..... sympaticka je mi pip, ktera sama psala, ze by tvrdila zaryte neholit neholit, kdyby to proste nezkusila... a jelikoz se ji i jejimu priteli libi oboje, proste to stridaji... a nezlobte se na me, ale neni to ani uchylne a ani pedofilni... je to proste hrave... a tak to ma byt... tak uz se tu nevrazdete pro jine nazory a budte k sobe tolerantni... mmm

Laso (So, 25. 1. 2003 - 18:01)

Nedá mi to a musím se ohradit vůči invektivě Daniely, která píše, že jí připadám směšný se svým tvrzením ohledně procenta přirozeně zarostlých dívek do 20 let. Pracuji v městských lázních a do krytého bazénu chodí kompletní třídy ze středních škol a odborných učílišť. Takže žádné erotické sny, ale realita. Při pohledu do šatny, kde se dívky převlékají anebo do sprch, kde se nahé sprchují, musí být každému naprosto jasné, že přes 90 procent dívek chodí s úplně přirozeně chlupatými klíny a dokonce ani úpravy do proužků a pod. jsou vidět spíš ojediněle. Nenechte se balamutit fotkama v Leu a pod. Ty nemají s reálným stavem nic společného. Naštěstí!!!

Badi (So, 25. 1. 2003 - 17:01)

Naprosto souhlasím. Také se nepočítám mezi starší, je mi 22, ale jsem rád, když dívky chodí přirozeně zarostlé na pohlaví, na nohou i v podpaždí. Chlupy v podpaždí dívek jsou v létě na pohled příjemně dráždivé, když jím koukají z triček bez rukávů. Přimlouvám se za to, aby dívky nepodléhaly nátlakům "módy" a nechávaly přírodu přírodou.

pepebelo (Po, 20. 1. 2003 - 16:01)

Prijemny den vam vsem, nevim, zda patrim ke starsi ci mladsi generaci (prave jsme ukoncili s pritelkyni VS), ale priznam se, ze se mi libi divky/zeny obycejne zarostlé - tedy neholené i na nohou a v podpazdi. Bohuzel v dnesni dobe masirovani medii mam smulu, protoze mou milovanou - neoholenou na verejnosti primo zabijeji pohledem a pohrdaji ji. Mejte se pekne, neslintejte tak agresivne po sobe aSlunce v usich

daniela (Po, 20. 1. 2003 - 12:01)

Žena by si nikdy neměla nechat od muže diktovat, jakým způsobem si má upravovat svá intimní místa! Jde o její tělo a to co, co jí je příjemné. Oholené nohy a podpaží jsou už dnes naštěstí samozřejmostí jak z hygienického, tak z estetického hlediska. Ochlupení pohlaví už není nutné posuzovat tak radikálně, pokud ho nepředvádí na veřejnosti. Chlupy vyčnívající z okrajů plavek jsou ale něco naprosto nevkusného a svědčí o tom, že žena nepečuje o svůj zevnějšek. Muži, kterým se tohle zdá vzrušující, jsou na tom asi s péčí o svůj zevnějšek a hygienu stejně.Laso je se svými názory a se způsoby, jakými je prosazuje směšný! Jeho tvrzení, že vidí denně nahé mladé dívky do 20 let, které si přirození neholí, patří nejspíš do říše jeho erotických snů. Má smůlu, dnešní dívky opravdu preferují ne třeba zcela vyholené, ale alespoň upravené ochlupení.

Katka (So, 18. 1. 2003 - 18:01)

Mimochodem, jednou mi přítel chtěl udělat radost a být solidární a oholil se taky(rozumějte na přirození).Přála bych vám všem slyšet, jak nadával, když mu to začalo růst a udělaly se pupínky.Pak už po mně nikdy nechtěl, abych se holila.Měli by si to asi zkusit všichni přívrženci tohoto mužského pohlaví, třeba by dost z nich změnilo názor. Neříkam, že všichní, věřím tomu, že jsou určitě méně citliví lidé, kterém to žádné problémy nedělá.

Reklama

Přidat komentář