Reklama

Líbí se mi, když má dívka hodně chlupaté přirození

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2002 - 10:11)

Přidávám se do diskuse, protože říct o někom, že je mu z něho na zvracení je vrcholem sprostory a nevychování. To už vůbec nemluvím o toleranci. Přečetla jsem si všechny přízpěvky a nechápu proč se mezi sebou takto napadáte. Vždyť vždycky jde jen o to co se komu líbí, sluší a vyhovuje. A hlavně když to vyhovuje oběma v páru.

Návštěvník (So, 26. 10. 2002 - 13:10)

Myslím, že tento klub byl založen hlavně pro nás, kteří máme raději ženy s přirozeně chlupatými klíny, abychom si mohli sdělovat své zkušenosti. Prosím pedofilně orientované jedince - úchyláky, kteří se ukájejí nad oholenými ženami s představou, že jde o nezletilé holčičky, aby si o svých představách diskutovali v jiném fóru a nekazili tady čistý vzduch. Při pohledu na vyholené přirození dospělé ženy se chce zdravému a normálnímu muži zvracet a stačí, když se o tom jen napíše a už se mi zvedá žaludek. Tohle myslím naúprosto vážně!!!

Návštěvník (Pá, 25. 10. 2002 - 06:10)

Aladino: To máš s těmi firmami stejně tak jako s firmami, které vyrábí řasenky, rtěnky, všeobecně líčidla, krémy a tak, nebo takky tabákový průmysl nebo pivo. Někdo se prostě šlechtí, protože se mu to líbí a někdo chlastá a hulí jak fabrika, protože jim to chutná. No a co. Každý má jiný vkus a já osobně si myslím že nejlepší je kompromis. Takové srdíčko ,trojůhelník nebo proužek dokáže mým přítelem pořádně zamávat. Proč chodit jako opice, když to není potřeba. je to převážně otázka osobních pocitů a vkusu. Zkusila sem "dole" oholit mého přítele a ani moc neremcal (a mě se to líbilo = je to příjemná změna, i když je pravda, že při dorůstání to píchá).Nemám nic ani proti pořádně zarostlé broskvičce, ale to je spíš taková zimní verze. Vždyť v létě taky nenosíme kožichy,šáky,čepice a rukavice, tak proč se tak trošku neodhalit i jinde? A holení v podpaží je snad samozřejmostí (aspoň u žen).No a nohy?Tak to jsem ještě nezkoušela (nemám to zapotřebí,chloupků tam je minimum a navíc v létě krásně zezlátnou a můj přítel povídá, že jsem taková medová...

Návštěvník (Út, 22. 10. 2002 - 20:10)

Myslím, že je zcela normální, když někomu se líbí to a někomu ono. Osobně proti dnešní mödě vyholování nic nemám, i když tvrdím, že je to móda, protože před dvaceti lety nic takového ženy nenapadalo a to upozorňuji, že jsem od 18 let žila na Západě. Co mi vadí je, když někdo nazývá vyholování přirozeností. Přirozené to není. Od puberty se začíná objevovat u žen ochlupení v podpaždí a na přirození - nazývá se to sekundární pohlavní znaky a je to zcela přirozené stejně jako růst chlupů a vousů u mužů. Můžete klidně nazývat holení civilizovanými,moderními hygienickými či kosmetikými úpravami, jen to prosím nenazývejte přirozenou úpravou. To bychom časem mohli tvrdit, že přirozené je si dávat jablko v prášku místo utrhnutí čerstvého jablka ze stromu. Někdy mi to tak již dnes připadá.

Návštěvník (Po, 21. 10. 2002 - 15:10)

Je zajímavé, jak se netolerantní kluci ohání slovy jako "zdravý", "normální" apod. muži... nerespektují základní hygienické návyky a nazývají to přirozeností (za tohle slovo jde schovat hodně, že ano?) ... takovou neúctu k ženám jsem už dlouho neviděla! Já si nechávám větší hustší trojúhelník nahoře, ale dole se zásadně holím - je to rozhodně přirozenější a cítím se víc jako žena. A jestli je můj přítel pedofil (orální sex se mnou miluje, vyholení úplně nechceme ani jeden), tak ať je... lepší, než být hulvát jako třeba Michal, Petr apod... a já se do řad pedofilů hlásím taky, protože se mi nelíbí a dokonce mě odpuzují "přirozené" vousy na tvářích mužů (pánové, vy se neholíte? nepodléháte masivním reklamám?), ale mám ráda hladkou mužnou tvář, kde vyniknou ostré rysy mého Muže...K Michalovi: možná jste "zdravý"... a možná "normální"... ale po nazvání oholených žen vykuchanou kačenou -nejste muž... a je dobře, že spíte jen se zarostlýma ženama a od ostatních, po příjemné době s nimi z postele zhnuseně utečete, když zjistíte, že nevypadá jako opička... alespoň nebudu mít nikdy čest s takovým nevychovaným frackem, který se ohání názory sexuologů maskujíce vlastní nedospělost...

Návštěvník (Po, 21. 10. 2002 - 14:10)

Tak při takovém pohledu se mně chce zvracet...

Návštěvník (Ne, 20. 10. 2002 - 15:10)

Kdepak proužek!!! Jedině krásně huňatý trojúhelník, nahoře prohnutý do obloučku směrem k pupíku a pěkně plný hustých, dlouhých a kudrnatých chlupů, které jsou pěkně tvrdé jak drátky. Některé dívky mají chlupy dlouhé až 12 cm, to je teprvě nádhera!!! Moc se mi líbí, čím chlupatější, tím lepší. Ale nohy už holka moch chlupaté mít nemusí. Krásný je ten kontrast, andělská tvář, holé nožky a nádherně hustě chlupatý klín. To je prostě něco, čemu nelze odolat!!!

Návštěvník (St, 16. 10. 2002 - 18:10)

Me se libi ten uzky,tmavy ,nebo svetly prouzek,trojuhelnicek je moc siroky.

Návštěvník (St, 16. 10. 2002 - 16:10)

Mne se líbí jemně upravený trojúhelník mezi nohama aby chlupy jednak nezavazely při orálu a nevyčuhovaly z kalhotek a plavek. Své přítelkyni ho velmi rád sám upravuji. Není, z mého pohledu více sexy, když ženě z kalhotek nic nekouká a pak si je člověk stáhne a hned vidí krásný upravený trojúhelníček.

Návštěvník (Po, 14. 10. 2002 - 20:10)

Není to o věku, je to spíš o pedofilii, ale nesouhlasím, že je to 5 : 100. Tolik pedofilů určitě není. Pokud vím, tak drtivá většina mužů každého věku je normálních a líbí se jím chlupaté.

Návštěvník (So, 12. 10. 2002 - 16:10)

|Mě se taky líbí pholka, když jí má chlupatou a je mi teprv 22... :-) Myslím, že to není o věku.

Návštěvník (So, 12. 10. 2002 - 14:10)

Milý Jirko 2,myslím si, že patříš jen mezi slabou menšinu ( tak 5 ze 100).Ale je fajn, že takoví muži jako Ty ještě existují. Souhlasím i se Zigi.

Návštěvník (So, 12. 10. 2002 - 12:10)

Nemyslím si, že bych patřil mezi "starší pány", je mi 23 let, ale přesto mám raději na dámském přirození krásně chlupaťoučký, hodně huňatý a pěkně veliký kožíšek.

Návštěvník (Po, 7. 10. 2002 - 16:10)

Jano, já sama se také setkávám s tím, že neoholený klín preferují především starší muži. Někteří se mě sice snažili přesvědčit, že tomu tak není, ale v konečné fázi se z takového "mladíka" většinou zase vyklubal postarší pán :-))

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2002 - 12:10)

Holky, jedině krásně vyholená je pěkňoučká.

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2002 - 11:10)

Přírodní trojúhelník huňatého kožíšku nahoře a dole hladké na lízání, to by mohl být docela dobrý kompromis. Ale nahoře jen úzký proužek nepovažuji za estetické a vůbec ne přitažlivé. Chlupy má žena ve tvaru trojúhelníku a takové by měly zůstat alespoň vizuálně, kdyxž žena stojí nebo jde.

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 10:10)

Jo,souhlasim s kocickou,taky bych si pripadala dole dost divne,kdybych tam mela uplne holo,tak jsem to vyresila tim,ze dole jsem uplne hladoucka a nahore jsem si nechala takovy slaby prouzek,myslim,ze to vypada lip.

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 03:10)

Kdyz jsem si tu pred mesicem poprve precetla ,jak chlapi maji radi zarostly kozisek,nechala jsem si buchticku pekne zarust. Nahore svetle hnedy trojuhelnik a dole vyholena do hladka na lizanicko.Je to nejlepsi reseni!!!!

Návštěvník (Po, 30. 9. 2002 - 22:09)

No a myslis, ze se vubec nekdo vrha na kozisek usty v dobe, kdy ma zena "jahodove obdobi"?

Návštěvník (Po, 30. 9. 2002 - 22:09)

Onehdy mne napadlo, že by si při sexu s vyholenou ( zcela) ženou připadal jako pedofil.Ale teď vážně. Myslím si, že ochlupení je tak připrozené, jako prsa. Pro někoho může být vzrušující pohled na silikony, pro někoho drobné korálky. Nechme ženy, ať dělají co se jim líbí. ale dejme jim vědět,. co se líbí nám. A když svůj názor kvůli nám změní .... co lepšího nás může potkat, ne?

Reklama

Přidat komentář