Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ondra (So, 3. 4. 2021 - 09:04)

Ano,budu dnes odpočívat, ale zítra to chci udělat a pojedu. Nemá- Li to být, tak budu odchycen a vrácen s pokutou, ale já to musím udělat a pokusit se projet . Moc děkuji Klárko za podporu. Za vše.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 11:04)

Tak tady už to zavání psychopatickou závislostí,fanatismem,a i u dalších,žádat o svolení někoho cizího,jestli někam můžu jet,něco udělat,už mi to připadá jako kdysi v minulosti,když jeden člověk pobláznil půlku Evropy. To fčera je unikátní kousek

Simona (So, 3. 4. 2021 - 11:04)

Souhlasím, to není nic proti Kláře, ale Ondra to bere jako slušnost v nějakém svém splínu, ale ona je to opravdu závislost a uctívání obyčejné normální holky. Já mám Kláru taky moc ráda a přeju ji vše nej, ale to, že u některých pisatelů ona vzbuzuje tyto vazby, to také pozoruji.

Majka (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Dobré ráno holky. Já to někdy mám taky, když si nedojdu včas a držím to přes sílu a pak mě to bolí i při čůrání, nejen po tom. A Ondřeji, Klára má pravdu. Ty pojedeš její trasu a ještě ti bude psychický hůř. Nehledě na to, že tě můžou chytit policajti mimo okres. Vy chlapi jste v tom podobní, jednáte učebnicově.

G. (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Fčera....dost dobrý. Ty máš taky ještě výpitek v hlavě.

Lucka (So, 3. 4. 2021 - 07:04)

Klárko dobré ráno. Já včera si myslela, že asi máš takovou náladu večer jestli nejsi v tom, ale tak asi jen depka? Já si dala večer vanu a pohodu a pak jsem brzy usnula a ráno jsem se taky mohla počůrat, ale stihla jsem to s rukou mezi nohama a pak hned vodotrysk z plnýho močáku a teď mě to nepříjemně bolí . Asi jenom předržený nebo si dám bylinkový čaj. Fakt to je blbá bolest zase. Ale měsíčky nemám dostat. Hele, užij si sobotu a já se ozvu. To včerejší vyznání fakt super!

G. (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

To jsi zase někde chlastala a valela ses po zemi a nastydla ti pipina a vaječniky. Holka vzpamatuj se!

Ivoš (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Klára je svá, pro mně líbivá a spontánní. Nic nepředstírá, to je asi to, proč zaujme nejen močením. Otevírá v nás to naše lepší já. A dnes to její vyznání pro mne bylo tak suprové právě pro to, že se nepasuje na uměleckou pisatelku, ale je obyčejná se svými klady a zápory. Proto její příběh mám velmi rád a dost intenzivně ho prožívám.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Ivoš, jaký lepší já v tobě otevírá psaní o pissu a píchačce. Vlastně vím. Jo, je to tady zadarmo navíc.

Tohle (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

By před pár měsíci napsal Puluj. Teď jste tu vy. Když myslíte, ale je to zbytečný. Je to průhledný.

Hanka (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Nevím co psal kdy Puluj, ale to bych napsala jako Ivoš podobně, protože to vidím stejně. A nepřipadá mi divné napsat shodný názor na něco.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Né hledáme tady to čůrání a přitom musíme filtrovat japonské zahrady. To že se tu sejde skupina, no a? Vždyť je to to samé jako když napíše Klára taky má hned zástup přikyvujicich.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Nemyslím, psali jsem si tady o tom dnes večer teď dva, jestli myslíš o tom jejím dnešním díle. No a pár nicků to komentovalo. Tím to skončilo, jdu spát, to víš dlouhý večery.

Ale (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Tohle je vlákno o čůrání. To se jen tak probíráte tématy diskuzí a najednou vás zaujmou hlubokomyslné úvahy o Kláře? Tak jo.

No pane (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Vy jste se tedy rozjel. A zase jako vždy se okamžitě sešla skupina stejně zaměřených lidí. Už to není hezké ani zajímavé.

No (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

to tak na diskuzích bývá, když se objeví něco zajímavého a nejen kývači nebo úchylové. Nečti, nemusíš, já nečtu jindy.

69 (Pá, 2. 4. 2021 - 22:04)

Příběh Kláry se mi líbí . Možná proto,že je umělecký bezcenné,ale lidský ne. Ona si na nic nehraje. Je svá. Pro mne je to cennější než bezcenné vyciselované umělecké romány.
Má to duši, je to obyčejné ze života s já v tom vnímám daleko větší výpověď. Souhlasím ale,že se tam zvláštně prinají dvě roviny. Ta zralá, jako by starší a ta naivně dětská. Myslím,že to není záměr, taková Klára asi je. Ještě nevyjasněná,a to je pro mně poutavé.

JJ. (Pá, 2. 4. 2021 - 22:04)

Tady v sexuální rubrice to sexuální psaní doplněné každodenním životem smysl má. Život i ten sexuální ovšem vypadá jinak.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

No nevím jestli právě tady v sexuální rubrice, když příspěvek nad tebou někdo píše, že Klára je vlastně stále dítě, ne věkem, ale rozumem aspoň podle některých jejích příspěvků a výrazů, kdy mluví jakoby ji byly tak čtyři roky.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 07:04)

Já její vyjadřování plně chápu. Už to psala několikrát, že babička byla její vzor, tak si po ní řadu věcí osvojila, a že píše ve zdrobnělinách? Já jsem byl rodině ten mladší. A můj slovník se přenesl na ostatní. A trvalo to dlouho, i když jsem vyrůstal. Klára má mladší sestru, kterou má moc ráda a vidí ji vyrůstat. Takže se v ní mísí vyjadřování starší babičky a mladší Nikolky. Je to tak prosté.

Reklama

Přidat komentář