Reklama

Lidé na vozíku a sex.

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 16:01)

Side,tak se nám pochlub jak to děláš ty a tak ........prasat se tam dočkáš na večer nejdříve

Katka (Ne, 11. 1. 2009 - 15:01)

pro Sid: A co bys rád věděl k tématu? Třeba když se zeptáš, tak se to i dovíš.

Katka (Ne, 11. 1. 2009 - 15:01)

Co se týká mne, zved by mi kufr už při pohledu na flašku:-))

Sid (Ne, 11. 1. 2009 - 15:01)

Zdravím, tak jsem přelouskal asi 4 stránky zpět a k tématu jsem nic nenašel no, ale neva aspoň teď chodím koukat na zvířátka;)
zatim jsem ulovil jen hejna vrabců a nějaký havrany...Na ty čuníky si ale počkám!! :D

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 14:01)

Čím se zkazíš,tím sa naprav aspoň ta se říká u nás.Co se týká mě ,je to pravda odvěká :-)))

vizityr,klidně písní............

Tak jak ten lála???????????

Jiřík...................??????????

vzitýr (Ne, 11. 1. 2009 - 12:01)

zdravim vespolek skupinu vozíčkářů a jejich sympatizantů...
doufám,že moje pohledy vám chyběly,nebojte v průběhu roku se opět ukážu.

Katka (Ne, 11. 1. 2009 - 11:01)

Jak dopadnul? Pro včerejšek dobře, pro dnešek blbě. Byl s kámošema v hospodě, moc sice nepije, ale něco si s nima dal a domů se vrátil veselejší. V těch chvílích ho zbožňuju, protože je děsně roztomilej. Potulili jsme se, pomazlili a usnuli. Probuzení bylo horší. Sice vstal a dal si kafe, ale už je zpátky v pelechu... holt to včera trochu přehnal a je mu šoufl. Tak teď léčíme acylpyrinem a studenejma oblakadama na hlavu:-)))

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Já na takovém městě vyrostl a do toho velkého jsem jezdil pár let do školy a hned po vojně pryč........od těch dob se toulám po lesich a hájich :-)))
Tak jak dopadl,ten tvůj jezdec :-))) Mi to sem tam roztočíme tak že nevím jak jsem se dostal do betle,ale všechno ve vší slušnosti,je to koření života :-))) Ja se chtěl tulit a strkat čumáček do poupátka a sát ten boží nektar,ale než sem se dostal do postele,tak mi můj kvítek usnul:-) tak to doženu dneska.....

Vzkaz pro Zbyněk,včera v lese kom mě chodila naše překrásná DIANA,byla oděná celá v bílé kůži a přes ten oděv si nešlo nevšimnout její krásy,zastavily se kousek a já jí hleděl do těch jejich očí a myslel na jíné dění.....potom jenom špitla,už musím jít ale zase za tebou přijdu,ty jeden :-))) Nato je jiná bohyně,ty nevíš jak se jmenuje ????Tak sem se s ní zase potkal,ale nic jsem neulovil........:-)))

čerstvý (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Jdu snít,dneska jsem pěkně vymrznul....Tož tedy dobrou a trochu pomazlení před usínáním neuškodíííííííííí

čerstvý (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Chtěl sem se ptát a ty jsi mi odpověděla sama :-))) sis ho našla až po úraze,super !

Já bych ve městě vypustil duši.....stačí mi jen ta doba co tam musím a už su nervní a těším se do našeho klídku a pohody,ne ne ne město ,nic pro mě,máš pravdu v tom že je to tady asi těší,ale je ten život opravdovější,aspoň podle nas.......pře časem jsem byl v Praze 14 dní a měl sem dost,musí říct že mi je Pražáků líto.ale sou zvyklí...

Katka (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

No jo, prostě ta kára omezuje, tak už to je. My jsme oba z rodin, kde bylo vždycky hospodářství a chovalo se od všeho trochu. On se po úrazu odstěhoval do města, teda městečka, a když jsme se poznali, nastěhovala jsem se k němu. Oba tu máme práci a je to tu asi jednodušší, než by to bylo u některejch rodičů na vesnici.

čerstvý (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Ve firmě se rozbije WC, na recepci přijde opravář a ptá se:
"Tak kde je ten hajzl?"

čerstvý (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Jo takhle,holka tak to zůstalo na mém kvítku........pomáhám kde stačím ale hold všechno nejde .Ale jde toho hodně a dá se hodně uspůsobyt.Jen ten čas nějak potvůrka letí......

Katka (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

No, myslela jsem spíš starost o hospodářství. Vím, že zabíjačka jde zvládnout i z vozíku, však ten můj taky pomáhá, kde to jde. Přece v tom rodiče nenecháme samotný:-)

čerstvý (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Babka táhne po ulici za sebou dvě igelitové tašky. Z jedné jí občas
Vypadne tisícikoruna.Všimne si toho policajt a zastaví ji :
"Matko, padají vám peníze z tašky.....,mimochodem, odkud je máte,
Neukradla jste je.. ?" praví žertovně.
Babka : "No, víš synáčku, já mám zahradu, která sousedí přímo s
parkovištěm u stadionu. Tam chodí chlapi a čůrají mi přes plot na moje
květiny. Já jen tak stojím a čekám za keřem se zahradnickýma nůžkama a
vždycky když některý prostrčí svého......hm ehm...přes díru v plotě,chytím
ho a zavolám - TISÍCOVKU, NEBO TI HO USTŘIHNU!"
Policajt se usmívá: "Hm, to zní fér....... Tak hodně zdaru! Jo a
Mimochodem co máte v té druhé igelitce?"
Babka: " No...., ne všichni jsou ochotni zaplatit....... :-))

čerstvý (So, 10. 1. 2009 - 22:01)

Tak to se ti nedivím,ale já stejně žádnou nevynechám......z toho krámu co mám pod prdelí to jde,je to makačka ale uděláme si i klobásky,jen to nějak dýl trvá........a to uzení a tak do kola ,to už je jedno ,jestli tě bolí nohy a nebo máš špinaví kola :-)))

Katka (So, 10. 1. 2009 - 22:01)

Jo, měl tam být smajlík, ňák jsem na něj zapomněla. Zabíjačky mám vlastně ráda, celej rok se těším na to, že se sejdem s lidma, který mám ráda, a na tu srandu kolem, ale jsem pak vždycky děsně utahaná a ještě mi bejvá druhej den šoufl z kořalky. Ale víš, jak to je, připít si musíš s každym:-D

Katka (So, 10. 1. 2009 - 22:01)

Tak to jsi na omylu. Zabíjačku si užiju u našich i u přítelovejch rodičů. Abychom mohli být na obou, tak se dohadujou termíny - kdy můžou jedny rodiče, kdy jim může přijít řezník, jestli můžem přijet my, pak to samý probíhá z druhý strany. Nakonec je to nejlíp dva víkendy po sobě a to bych se nejradši vykašlala na oboje. Jsem tam holka pro všechno, pořád po mě někdo něco chce, celý den lítám jak hadr na holi a dřepnu si, až když už mají všichni naváto. Takže dík, ale na další bych se nevydala, ani kdyby bylo to prase zlatý. Spíš mi to zajímalo proto, že kdyby jo, tak jak to zvládáš z vozíku.

čerstvý (So, 10. 1. 2009 - 22:01)

Seš zvědavá jako správná baba,ještě se neznáme a už máš chutě na zabijačku :-)))

tak jak je to z tím Lálem ?????

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Kdo je ten Lála?To je ten bývalý hokejista,ne?To už bude pěkný dědek...

Reklama

Přidat komentář