Reklama

Lidé na vozíku a sex.

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Alexis,taky si myslím že je to hlavně na vás.....ať mrkne i na stránky Šrámkové,je na nich hodně otázek a odpovědí.........jo klidně může napsat :-)))

Zbynk (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Ellis ahoj dlouho jsme to nebyli, jak se máš?

Zbynk (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Víš Alexis, jedná se o velice choulostivou věc.Je třeba mu naznačit, že sex není jen o citlivosti jeho penisu. Sex je přeci o všen, co je nám příjemné v postýlce/nemyslím tím spaní/.Hlavně je třeba o problému mluvit a svěřovat se tomu druhému, bez toho je to asi bezúspěšné.

Ellis (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Alexis - nauč ho sem chodit číst. Za prvé sem píšou muži s podobným osudem, ale zkušeněšjí a za druhé sem píšeou velmi spokojené milenky vozíčkářů. Možná má tvůj přítel obavy, že si milování s ním chválíš jen ze soucitu, když si tady počte mnohé zpovědi, třeba mu to trochu pomůže...
Na a za třetí - ti chlapi jsou hlavně praktici, mnohé mu poradí.

Katka (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Alexis: Domýšlení neni dobrý, radši to všechno vysyp. Co mu vadí konkrétně? Má pocit, že tě neuspokojí? Že se ti to s ním nelíbí? Že nemá důvod se sexu věnovat, když to není jako před nehodou? Je tolik různejch věcí, co se dá za ty tečky dosadit.

sid (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Masážní přístroje

531,- Kč s DPH + 6,- Kč povinné poplatky

Masážní přístroje - CONCEPT MS-7210

Nakupnicentrum.cz

Narazila jsem na něco podobného teď na netu.Vypadá to skoro stejně.Tak na to mrkni. Manželka

Alexis (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Môžete mi prosím pomôcť? mám priatela, ktoého velmi milujem, ale bohužial zostal po jednej nehode pripútaný na invalidný vozík, ja ho stále milujem a rovnako nám to klape, ale pravdu povediac máme problémy so sexom. Môj priate? si myslí, že kedže ho necíti tak, ako pred tým, tak nedokáže mat kvalitný sex a že...no ved si viete domysieť! Mohli by ste mi prosím poradiť, ako mu mám pomôcť, ako si máme užívať tak ako predtým???ako na to? za odpoved Vám budem velmi vdačná

Katka (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

To jsou ještě lepší zprávy, než jsem čekala. Přítel to má tak, že sice čití v oněch místech zachovaný má, ale je to hodně slabý. No ale u vás to jde, ať čití je nebo není, to je skvělý. Mně o to až tak nejde. Už jsem tu psala, že ejakulace z něj v mejch očích lepšího chlapa neudělá, ale vím, jak moc by si přál, aby mu to šlo. A mimčo bysme taky chtěli, už jsme uvažovali, že bysme letos zkusili umělý oplodnění. No ale tohle by bylo jasně lepší. Kdyby nic jinýho, je to zase o jednu záležitost míň na smiřování se.

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

môžete mi prosím pomôcť?

jana (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

A nevíte, kde by se ten masážní zárak dal koupit? (mimo lidlu)

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Já myslel že ten medikament má souvislost přímo z tím.........

tak co Zbyněk,už ju máš puštěnou.....

Sid (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

ono to se mnou poprvé pěkně zamávalo u toho androloga v ordinaci po tom výronu srdce bušilo jak zvon a polilo mě pěkný horko...no byl to výron zhruba po čtyřech letech;)...

Sid (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

čerstvý: je to prášek na tlak a stojí 40,- beru ho 2 hodky nebo hodku před a je na předpis. Na stopoření užívám levitru, ale jak už jsem psal u toho abych vyvrcholil mi může i viset. ..

Sid (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Já tam citlivost mám na nule, zase se tam ale vzruším i bez podpůrnejch prášků na erekci...

Jinak s tou MUDr. Taťánou Šrámkovou CSc. jsem se v Brně také setkal ale čerstvě po úraze a tak jsme řešili jiný věci...

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Sid,co je to za prášek,nemáš něco víc ......říkaš že nemusí stát a jde to ....

Zbynk (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Katko, asi to máme každý nějak jinak, záleží na výšce poškození míchy. Já osobně to mám th 10-12. Mám zachované povrchové čití na nohou a v oněch místech cítím, ale rozhodně to není jako dříve před. Ale rozhodně mě tam dokáže přítelkyně vzrušit.

Sid (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Oprava

http://image-upload.cz-warez.info/images/fkxf4h6jnfnfcjud41b.jpg

Sid (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Bylo to v lídllu minulý týden..

[URL=http://image-upload.cz-warez.info/viewer.php?file=fkxf4h6jnfnfcjud41b.jpg][IMG]http://image-upload.cz-warez.info/images/fkxf4h6jnfnfcjud41b_thumb.jpg[/IMG][/URL]

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

já ho cítím,né jako dřív ale krásně,pořád věřím že si stříknu normáně.........proto sem to furt npořídil,ale jdu do toho ,hoď te sem ten odkaz znovu :-)))

na hoře je ten odkaz na tu vebku,je to někde v Estosku.......super věc :-)))

čerstvý (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

mms://tv.eenet.ee/siga

Reklama

Přidat komentář