Reklama

Milenec a manžel

Josefína (Po, 12. 3. 2012 - 23:03)

Pánové, nesmírně si vážím vašich názorů, ale není tady ta diskuze určena převážně pro ženy?

Franz (Ne, 11. 3. 2012 - 12:03)

Carlosi, svého muže bych do...Milá Jíťo, to není hrdinství, navíc zdá se mi to poněkud záludné. No, proti gustu...

Jíťa (Čt, 8. 3. 2012 - 11:03)

Ženy si obecně více...Carlosi, svého muže bych do toho určitě nezatáhla, na to ho mám natolik ráda, že bych o něj nerada přišla. To co provádím, beru spíše jako hru, která určitě nebude mít dlouhé trvání. Jedná se spíše o naplnění nějakých představ a rozhodně se k žádnému s té dvojice citově nevážu a nechci to ani od nich. Beru je jako fajn kamarády, se kterými provádím experimenty, které jsou doma zhola nemožné.

Ota (St, 7. 3. 2012 - 16:03)

Beru zpět Pepo, jsem poněkud přecitlivělý na pseudomudrování. Budiž Ti útěchou, že se zde najdou větší perly...

:-) (Út, 6. 3. 2012 - 11:03)

měl jsem na mysli plánovaná nebo náhodná, ze situace vyplynulá akce. to jen na doplnění mého dotazu:-)

:-) (Út, 6. 3. 2012 - 11:03)

to Jitka: rozumím a chápu, jen na vysvětlení, mně nešlo o popis podrobností, ale o situaci, jak nebo při které k tomu došlo.

Ale akceptuji tvé stanovisko:-)

Měj se fajn :-)

carlos (Út, 6. 3. 2012 - 11:03)

Ženy si obecně více užijí sex se dvěma chlapy. Jen jde o to, aby to spíše bylo s někým kdo je moc nemiluje. Většina milujících chlapů by druhého nerozdýchala.

Jíťa (Út, 6. 3. 2012 - 10:03)

No on ten robertek se dá...Ronny, nevím, zda jsi muž či žena, ale je určitě dost velký rozdíl, mezi tím, zda muž a robertek, nebo dva chlapy. Je zde pouze malá určitá spojnice, to připouštím, ale rozhodně robertek nenahradí vše. Nakonec každá ženská, která to měla možnost prožít, to asi potvrdí. Nechci rozebírat detaily, i když vím, že mnozí by si to přáli, viz příspěvek před tebou. Pouze bych k ukojení zvědavosti řekla, že záleží hodně na představách zúčastněných a jejich vzájemné shodě. V tom asi mám štěstí, neboť mezi mými a jejich představami došlo ke shodě a tak si to občas užíváme.

Pepa (Po, 5. 3. 2012 - 16:03)

Velebně zde vévodí...A proč Oťásku,rozveď to...Tak snad dovedeš dát dohromady i složenou větu,ne?
Zkazil jsem ti den?
Nebo že by nějaký latentní význam tvého příspěvku?

ronny (Po, 5. 3. 2012 - 14:03)

Chtěla bych se zde vrátit k...No on ten robertek se dá použít i jinak, když vibracemi dráždíte klitoris a on vás přitom ojíždí. Pak dva chlapy nepotřebuješ.

:-) (Po, 5. 3. 2012 - 08:03)

to Jitka: a nechceš se podělit o to, jak ke všemu došlo? Bylo by zajímavé si přečíst, jak jsi došla k naplnění svých představ.

Jíťa (Pá, 2. 3. 2012 - 17:03)

Chtěla bych se zde vrátit k tématu, které je v nadpisu. Nedávno jsem si začala se dvěma vcelku zajímavými hochy. Vlastně to tak trochu zavinil můj drahý, který mi loni koupil k narozeninám robertka. Ze začátku jsem ho odmítala, ale po čase, když mě můj drahoušek přesvědčoval o jeho užitečnosti, jsem si na něj docela zvykla. Posléze jsem si dokonce začala představovat, jaké by to bylo mít sex se dvěma muži. Mé představy se uskutečnily poprvé minulý měsíc. Musím říci, že je to rozhodně lepší než to, když si můj drahý vypomáhá tím robertkem.

oto (Čt, 1. 3. 2012 - 14:03)

Velebně zde vévodí zhovadilý pitomeček Pepa...

Ester (St, 29. 2. 2012 - 10:02)

ženatý muži, doufám, že...Jano, četla jsem tam i tady a přesně to mně napadlo, že to bude jeden a týž a to je pak psycho...

Jana (Út, 28. 2. 2012 - 15:02)

ženatý muži, doufám, že nejsi ta samá osoba co píše na "jsem milenka ženatého muže" a vychvaluje se tam, že ojede co může. No, podle těch hrubek bych tipla, že se jedná o jednoho a toho samého člověka. Potom ale tady nelži a nedělej ze sebe pitomce.

ženatý muž (Út, 28. 2. 2012 - 13:02)

Muzi ?
Ja mel par vztahu a...to období bylo chladné z mé strany a od ní jen reakce , vím že to u mě bylo jinak než-li u tebe , měli jsme dvě hodně malé děti a nějaká bokovka z její strany ? kdy , musela se jim pořád věnovat ,já nemohl pro práci a rychlovku ? to pokud žena není d... tak nedělá pokud kojí,jsem v klidu

p.jojo (Út, 28. 2. 2012 - 13:02)

nikdy jsem manželku...Muzi ?
Ja mel par vztahu a to co ty nazyvas "chladnejsim obdobim" tak byla skryta nevera me partnerky ktera vahala nad rozchodem a novym vztahem.
Dozvedel sem se to az davno po ukonceni vztahu.

ženatý muž (Út, 28. 2. 2012 - 12:02)

Díky, nápodobně, ať se...nikdy jsem manželku nepodvedl a věřím že ona mne taky ne a taky jsem měli chladnější období, když jsme museli řešit peníze ,z práce na barák a večer nic ,ale právě tam jsem drželi za jeden provaz a nehledali porozumění u někoho třetího a vyplatilo se ,dnes děti odrůstají a mi máme sex častěji a mnohem lepší než-li dříve ,jezdíme po výletech až se bojím aby něco nepřišlo ,ale o tom asi tahle diskuze není

Pepa (Út, 28. 2. 2012 - 10:02)

moje manželství prošlo...Jak psal ženatý muž,tohle není o tom jestli jsi srab nebo ne.O vztah jsi bojovala a vyšlo to,v tom případě máš můj obdiv.Ono si vybrat i takovou cestu,kterou jsi šla ty není vůbec lehké.V tomhle se musí každý rozmyslet sám podle své intuice,kudy se vydá.A o tom to celé je,dělat ty rozhodnutí správné a ty kterým věříš.

vdaná žena (Út, 28. 2. 2012 - 10:02)

nejsi srabík a já to mám...Díky, nápodobně, ať se máš fajn a daří se ti v životě i lásce...ta krize ? Odcizení, nekomunikovali jsme, každý šel tak nějak po své cestě, už ne bok po boku, nešlo to tak dál, museli jsme na tom zapracovat. Byli jsme unavení a řešili s nechutí jen složenky a povinnosti. Sex minimálně. Pak to jde z kopce rychle. Na vztahu se musí podle mně pracovat, v každé jeho fázi čím je delší, tím asi víc a víc. Najít společný zájem, společnou řeč, připodobnit partnera svému ideálu a ne naopak, vidět a denně si připomínat jeho dobré stránky a vzpomínat jen a výhradně na to hezké s ním prožité. To zlé vytěsnit. A maximální tolerance.

Reklama

Přidat komentář