Reklama

Muži v dámském prádle.

Petr (St, 30. 12. 2015 - 08:12)

Já je dlouho nosím taky a...To s tím výběrem v krámech máš naprostou pravdu. Výrobcům se ale tím, že budeš nosit dámské prádlo nepomstíš, protože ty jsou od tebe tisíce kilometrů daleko a je jim ukradený co šijou. Já sice dámský věci nenosím, ale třeba pánský tanga jo. Všechno je to o tom, že bys musel změnit prudérní myšlení lidí, které při jakékoliv odchylce od běžnýho standardu začnou strašit blbosti nastřádaný v jejich hlavách. Podívej se na zprávy v TV nebo takový ty žvásty typu Blesk. Tam se vytváří názor lidí na svět --- bohužel.
A pokud takový ty nesmysly, jako módní policie nebo největší znalec správného oblékání Špaček, neuzná, že je potřeba změna v pánském šatníku. Nic se v něm nezmění a ani v myšlení většiny lidí. Je to naprostá stupidita, ale je to tak. A my co máme jiný názor, budeme pro ně vždy úchyláci

(_._) (St, 30. 12. 2015 - 07:12)

Já je dlouho nosím taky a nemohu si je vynachválit. Jsme jen obětí těch našich bab které se nám jenom mstí za to, že musí šít taky něco pro nás! Když se jedná o jejich prádlo, tak neznají překážky v šití a ve výběru materiálu, ale jak to má být pánské tak používají materiály které se nehodí již ani na hadry na podlahu! Stačí se jen podívat do kterého koliv krámu s prádlem.Pokud chcete dámské tak 98% zboží je dámské ale jak chcete pánské kak narazíte.Maximálně dva barevné vzory trenek a jedny slipy ale to je za trest je nosit.V místech kde se muži nejvíce potí tak tam najdete minimálně 3 až 4 vrstvy látky spíše připomínající teplákovinu! Tohle už je doslova diskryminace a pomsta na mužích! Jak dlouho si ještě necháme dělat na hlavy, je čas otevřít huby! Pak se nemohou divit, že nosíme jejich kalhotky. Povinně bych je do těch našich slipů navlékl a musely by je aspoň měsíc za trest nosit! Proč není v obchodech stejný poměr zastoupení pánského i dámského prádla? Když nás je přibližně polovina? A dokud se to nezmění tak ty kalhotky naschvál budu nosit a všude budu dělat našim výrobcům prádla ostudu jaké nepodarky vyrábějí a že se ještě nenaučili šít prádlo pro muže, které by se nechalo nosit!

vlkodlak (St, 30. 12. 2015 - 02:12)

Muži v dámském prádel se...Ja nosim kalhotky uz dlouho dokonce moje pritelkine mi jeji darovala.jsou prijemny nosim je uz dlouho jsou lepsi nez slipy

Pupini (Ne, 27. 12. 2015 - 15:12)

Já už dlouho sháním...No tak Janco,schválně,jestli nekecas:nechám si od Tebe líbit i puldenni oblékání a malovani,tohle mi nedělá problém.Možná to zvladnes tak výborné,ze si pak spolu někam vyrazime.Chtěl bych na chvilku byt aspoň zvenku peknou ženou.Dam Ti šanci,napis mi na mail:[email protected],Těším se ahoj!

Steve (St, 23. 12. 2015 - 19:12)

Muži v dámském prádel se mi líbí, nejenom vzhledově, ale oceňuji i tu odvahu, že nosí dámské prádlo.

jirka (St, 23. 12. 2015 - 11:12)

Ten co nosi damske pradlo nemusi byt homosexual, jak si mnozi mysli.

(|) (St, 23. 12. 2015 - 08:12)

Je to stejné vidět chlapa v dámském jako vidět ženskou v kalhotách, pánské košily a s pánským koboukem. A ještě když má kravatu tak je taky jak sparchantělej chlap!

Steve (St, 23. 12. 2015 - 01:12)

Já mám rád ženské kalhotky na sobě - spíš těsnější.

jirka (Po, 21. 12. 2015 - 22:12)

Miluju kdyz mam na sobe damske pradelko a sitove puncochy a partnerka me ojizdi pripinakem jako nejakou cubku .

Odpověď: (Po, 21. 12. 2015 - 15:12)

Holky meli ste v detstvi nebo...Ne,ale na vojně s náma byl vojín Masák a to byla transka nebo buzna jako řemen!

Lenka (Ne, 20. 12. 2015 - 16:12)

Holky meli ste v detstvi nebo v puberte kamarada brachu bratrance ktereho ste prevlikli za holku?

pepe 89 (So, 8. 2. 2020 - 06:02)

ANO TEL 728285330 SMS CHCI TO

pepe 89 (So, 8. 2. 2020 - 06:02)

ANO TEL 728285330 SMS CHCI TO

pepe 89 (So, 8. 2. 2020 - 06:02)

ANO TEL 728285330 SMS CHCI TO

pepe 89 (So, 8. 2. 2020 - 06:02)

ANO TEL 728285330 SMS CHI TO

Radek (Čt, 10. 12. 2015 - 15:12)

Nosíte vy muži také obuv...Ahoj já také nosim silonky tanga a vysoké potpatky je to sexy a hlavne vzrušujicí

Jsi (Út, 8. 12. 2015 - 16:12)

zákazník,tak jasně,že tě nebude odrazovat,ale za rohem se jistě pousmála.

Dada (Út, 8. 12. 2015 - 16:12)

Kde si to prádlo kupujete a...Ahoj Libumo ja si normalne kupoval body v obchode a po chvilce jsem rekl prodavacce ze je to pro me a ona mi rekla at si ho tedy jsu vyzkouset. uplne luxus.

jirka (Po, 7. 12. 2015 - 19:12)

Kde si to prádlo kupujete a...Ja normalne v obchode. Prodavacky prece nevi, ze si ho kupuji pro sebe a ne treba nake pritelkyni.

Libuna (Po, 7. 12. 2015 - 18:12)

Kde si to prádlo kupujete a co na to prodavačky? Jinak nic proti opilectví je horší.

Reklama

Přidat komentář