Reklama

Muži v dámském prádle.

Jirka88 (Ne, 1. 11. 2015 - 16:11)

některé kousky opravdu...O několik příspěvků dříve jsem psal že nosím klasické slipové kalhotky,tanga a punčocháče.Podprsenky,podvazky,sukně a další nepotřebuji a nemám potřebu je oblékat.Nošením výše jmenovaného dámského prádla pouze supluji nedostupnost opravdu kvalitního bezešvého pánského prádla na trhu.To že se někdo spokojí s něčím co se vydává za kvalitní bohužel neovlivním.

divák (Ne, 1. 11. 2015 - 15:11)

Něco Tě přivedlo na tyto...některé kousky opravdu neoblečeš proto jsou určeny ženám a aporo to tam je napsaný :-)

Jirka88 (Ne, 1. 11. 2015 - 15:11)

A to dámske prádll ti...Něco Tě přivedlo na tyto stránky a to že jsi neustále tady taky o něčem vypovídá.Zřejmě Tvé tajné a skryté touhy.Já jsem opravdu normální a jen využívám toho co se mi zrovna nabízí.A na nějaké nálepky „dámské” nehledím.

Pro 99999 (Ne, 1. 11. 2015 - 14:11)

A víš co je to Chlap? Hovno u cesty!

Jirka88 (Ne, 1. 11. 2015 - 12:11)

Toto svedčí o tvojej...No nevím ale úchylku budeš mít asi Ty tím jak tady prudíš.Pravděpodobně jsi náctiletý,uhrovitý puberťák který by si taky rád vyzkoušel dámské prádlo ale nemá nikoho komu by ho vzal tak raději slintá u monitoru a závidí nám možnost ho nosit.Tímto končím s diskusi s Tebou neboť dokud nedostaneš rozum je to zcela zbytečné!

Jirka88 (Ne, 1. 11. 2015 - 07:11)

Otvor oci a pozeraj.Nasiel by...Ano,pokud ty pánské budou střihově, materiálově a cenově stejné jako ty dámské tak je budu kupovat.Ale bohužel jsem na takovéto ještě nikde nenarazil.Do té doby než budou mi nezbývá kupovat to co je pro mě pohodlnější a to jsou dámské.

Jirka88 (So, 31. 10. 2015 - 23:10)

Stale tu meliete stale jedno...Promiň ale musím se ohradit proti Tvému tvrzení.Chtěl bych vidět ty Tvé bezešvé slipy.Všechny mají pro mě z nepochopitelných důvodů na předním díle tři výrazné švy.Pokud je máš opravdu bezešvé tak sis koupil dámské kalhotky,ty jsou vpředu skutečně bezešvé!

Jindra (Po, 24. 12. 2018 - 13:12)

Nemáš pravdu kupuju si italské bezešvé a jsou dražší než kalhotky o 70 Kč

Jirka88 (So, 31. 10. 2015 - 19:10)

Přečetl jsem tuto diskusi od začátku a chci přidat svůj názor.Sám nosím dámské kalhotky,tanga a punčocháče.Není to z nějakého rozmaru ale čistě pro funkčnost.Padly tady názory že v obchodech je na výběr spousta kvalitního pánského prádla ale já se ptám kde?Ano,je na výběr prádlo které se kvalitou materiálu vzdáleně přibližuje dámskému ale proč je u pánského v přední části všito jakési brnění .To mělo možná nějaký význam v dávné době kdy si chlapi měnili spodní prádlo jednou za týden.Dnes kdy každý normální člověk převléká prádlo min. jednou denně je tato nesmyslná vsádka jen na obtíž.Taktéž vedení švů v předním díle způsobuje při zpocení (např. při sportu) nepříjemné odřeniny.Proto volím raději dámské bezešvé kalhotky klasického střihu (hladké bez ozdob a krajek) a určitě ze zdravotních důvodů je pro moje nádobičko příjemnější hladká,vzdušná látka než opancéřované pánské prádlo.V letních horkých měsících jako např. letos nosím pod kalhoty a kraťasy dámská tanga se širokým předním dílem takže se tam vše krásně schová.Ten kdo navrhoval pánská tanga jede asi na kvalitním fetu protože to nikdo normální nemohl vymyslet.Kdo viděl mi musí dát za pravdu.A silonky?Na vlak to mám asi 1,5 km a v zimních měsících pod kalhotami k nezaplacení.I koncem léta kdy ráno je už dost chladno a odpoledne zase horko mi nedělá problém si vzít pod kraťasy tělové silonky a v práci je potom během dopoledne svléknout.Ještě musím podotknout že mě příroda neobdařila extra ochlupením a moje bývalá přítelkyně mě kdysi dostrkala k tomu že jsem se začal dole holit a u toho jsem už zůstal.Takže názory že tanga na chlupatém chlapovi jsou hrůza u mě neplatí.A co se týče kvality materiálu ještě jeden postřeh.Jak to že když si na koupaliště vezmu dámský spodní díl plavek (klasický střih v jedné barvě) jsou tyto suché ještě než dojdu k dece a pánské až za hodně dlouhou dobu?Možná by stálo za pokus dát např. na krabičku dámských kalhotek nápis pánské a věřím že v tom obchodě nebudou schopni doplňovat zásoby.Je jistě spousta mužů kteří by si je rádi koupili ale vadí jim ten nápis dámské!

)) (Pá, 30. 10. 2015 - 14:10)

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/alkehol/radek-277026

Jako (Čt, 29. 10. 2015 - 18:10)

Na tom,že se muž oblékne...mít ho za kamaráda,proč ne.Ale mít ho doma? Ani náhodou.

DIANA (Čt, 29. 10. 2015 - 17:10)

Na tom,že se muž oblékne jako žena nevidí nc špatného. Pořád není pro společnost njak nebezpečný a setkání s takovými lidmi je pro mě příjemnější než potkat narkomany, opilce nebo násilníky

Proč (Po, 26. 10. 2015 - 15:10)

to tak nebereš,že prostě ženské mají v něčem výhodu,ale chlapi také,zase v jiné věci.I ty jako chlap si můžeš koupit pohodlné,pěkné pánské spodní prádlo.Fakt by mě nikdy nenapadlo,v čem třeba zase naopak mají pánové větší výhodu.

( . )( . ) (Po, 26. 10. 2015 - 15:10)

To je přesně ono, vy myslíte jenom na sebe a jest-li máme nějaké problémy tak to vždy otočíte proti nám. A co se týká toho líčení, tak to by jste se asi posraly! Jinak si zkus spočítat ten katalog a rozhodně to nejsou jenom podprsenky!

To (Po, 26. 10. 2015 - 13:10)

A neporadila jsi náhodou...nemůžeš myslet vážně.Přece ženská se i líčí,chlap ne.S prádlem je to stejné,ženská potřebuje podprdu,chlap ne,tak je jasné,že ženy toho mají víc na výběr.Přijde mi trošku tvá odpověd,že bys byl raději ženou,nemám pravdu? Chlapi mají zase jiné výhody,nevadí u nich,pokud jsou plešatí,pokud jsou silnější atd.,u ženy to ale vadí.Nikdy by mě nenapadlo se nad něčím takovým zamýšlet.

( . )( . ) (Po, 26. 10. 2015 - 10:10)

A neporadila jsi náhodou Hitlerovi, že prohrál válku? Ty žena chceš nám radit jak máme nosit trencle? A nechtěla by jsi je nejdříve zkusit jaké to je? Kecat do všeho to umíte ale stejně mě nikdo nepřesvědčí, že to od vás není na nás pomsta! Stačí se podívat do kterého koliv katalogu zásilkoveho domu a spočítat si kolik stránek je pro vás a kolik pro muže! Nestydíte se aspoň trochu?

Hela (Ne, 25. 10. 2015 - 18:10)

Pokud to zkusíš..
Musíš si obléci trenky volnější než pevně obepínající a nic škrtit a odírat nebude. Asi jste trochu fetišisté a trns dohromady.

Snad (Ne, 25. 10. 2015 - 16:10)

Pokud to zkusíš ta rychle...se dá dnes sehnat kvalitní spodní prádlo,i pro muže.To je výmysl co píšeš,snad větší hloupost neexistuje.

( . )( . ) (Ne, 25. 10. 2015 - 16:10)

Pokud to zkusíš ta rychle zjistíš proč chlapi raději nosí dámské prádlo! Až budež mít stehna odřený od zpocených trenek které po zapocení se stávají výborným smirkovým plátnem! Protož prádlo pro nás šijou bohužel ženy a ty to berou jako osobní pomstu mužům. Šijí to z hadrů které se jim na nic jiného nehodí ani na podlahu!

Je (Ne, 25. 10. 2015 - 15:10)

Ja nevidím vtom problém...to každého osobní věc,mě by spíš zajímalo,kdy jsi zjistil,že se ti něco takového líbí.Prostě úchylku v tom vidím,to si sami musíte přiznat.Nedokážu si představit,že bych si ráda oblékala chlapské spodní prádlo.

Reklama

Přidat komentář