Reklama

Muži v dámském prádle.

super (Po, 7. 12. 2015 - 17:12)

JA TAKE 723836008SMS NOSIM...tel-728285330 sms ju

valena (St, 2. 12. 2015 - 06:12)

Jsem muž který nosí jenom dámské prádlo ani jiné nemám nakupuji pouze v obchodě s dámským prádlem!Od mala mě vychovávali jenom mamka a tři sestry většinou jako děvče a dodnes jsem jim za to vděčný.

volvo (So, 28. 11. 2015 - 01:11)

Ahoj lidicky nevite kde koupit lodicky c.10 diky

Vlasta (Čt, 19. 11. 2015 - 16:11)

Píšeš v ženskom rode a...Tys nic nepochopil,chudačik!Převlékala jsem se odmala za holčičku,jak to chtěla moje maminka,a pak když se narodila segra a po vyrostly jsme,jako převlečený kluk jsme si byly bližší,a tak jsme spolu postupně vyrůstaly,i intimně.Od ní mám holcici vystupování,obleceni,cítím se jako holka a teď jako dospěla vystupují jako žena.Mám sice mezi nohama strikaciho " chlapaka",ale na ženské roli to nic nemění.Chci tím říct,pokud se někdo cítí být ženou,nemusí to zákonitě skončit změnou pohlaví (i když je to určité lepší).U mne díky segre k tomu došlo "normální" cestou,postupně.Branim hormonů došlo k odstranění vousů a růstu prsou (tak na 90%),nemusím nic vycpavat...Co ještě chceš vědět?

Vlasta (St, 18. 11. 2015 - 19:11)

Tak všechno pradylko pasuje,paruka blond je také nádhera,mozna je že mne docela kočka,akorát bych potřebovala poradit s malovanim, mejkapy,a tak.Teď jsem pár dni vysavala vložky a tampony segry,která měla periodu.Jako obvykle vyteklo že mne přitom hodně mrdky,skončila většinou v mycí houbě,tu segra používá při sprchování...
Vzpomínám na první roky stříkaní mrdky,bylo u nás několik malých předškolních a skolnich holek,dělala jsem jim často "dobrou" limonadu se spermiemi,chutnala pořad.Nakonec se dělal plny skleneny džbánek,do něj sem pustila vzdycky 2 dávky spermií.Chutnalo to trochu nakysle a mícháním se dělaly bubliny...holky bastily snad do 13,14 let,kdy došlo na kluky...a nás klub se pomalu rozpadl.

Qido (Ne, 15. 11. 2015 - 19:11)

Jde vždycky o kus prochcanyho masa.Každej smrdi trochu jinak a to nás vodlišuje.A v ostatním jde uplne o hovno...

aaa (Čt, 12. 11. 2015 - 17:11)

Dnes mi konečně přišla...no ja tiež nosím dámske nohavičky ale tak toto je vela.

Maggie (St, 11. 11. 2015 - 17:11)

Já taky nosím kalhotky ale...Nooo,tak tohle je síla,jestli si to Vlasta nevymyslel(a),měla by ji segra někam "umístit"...

Vlasta (Út, 10. 11. 2015 - 19:11)

Dnes mi konečně přišla krásná dlouhá blond paruka.Nedockave jsem ji vybalila a zkusila,paráda.Vlasy jsou trošku nepoddajne,ale to napravi kosmetika na paruky..
Zítra bude můj den D,dojdou mi objednany šaty,korzet,pár samodrzek puncoch a krásná soupravicka L.A nakonec neviditelný prsicka B...už se teším,jak to budu zkoušet a kombinovat.Dneška jsem se stihla vyhladit(hnusne slovo oholit už neříkám) a zítra si všechno navonim Impulsem.Nakonec se určité udelam do vonavych vlozek,segra dnes začala sve sladké dny.A dělám to tak,že pouzitou vložku dam do kalhotek opacne-naruby,nastrikam huste sperma a natahnu kalhotky.Sperma proteče okolo kalhotek,teče na punčochy,sukni.Přitom jednu z uplne nasaklych vlozek doleju 20 ml vody,ústy vysavám a krev polykam až je vložka úplně sucha.Segra to ví,a tak mi nejvic nasakly vložky nebo ty s chuchvalci-srazeninama krve dává zvlášť,ty milují nejvíc vysávat.Milují její sladké menses.Taky rád strikam sperma do segriny mycí silonově houby,denně se s ní celá myje,vím,že začíná od své hladké štěrbiny.Doufám,že ji neoplodnim.Když jsme teď obě holky,nemáme před sebou co skrývat,Ona zná můj stříkající " klitoris" a já její sterbinku.Ahoj příště Vlasta!

Jirka88 (Út, 10. 11. 2015 - 19:11)

Ahoj Jirka prosim poslas mi...Objednával jsem si tyto v černé barvě http://www.bonprix.cz/style/slipove-kalhotky-po-10-ks-7438623/?type=image&category=654&return=ref

david. (Út, 10. 11. 2015 - 16:11)

Přečetl jsem tuto diskusi...Ahoj Jirka prosim poslas mi odkaz kde ty damske kalhotky kupujes?? Dekuji David. posli na meil autochips zavinac seznam.cz
Děkuji.

(_!_) (Po, 2. 11. 2015 - 11:11)

To je nějakej puberťáček a zatím to zkusil akorát hubou! Možná ještě tak na soše v parku! Nebo si půjčil od ségry panenku!

Jirka88 (Ne, 1. 11. 2015 - 18:11)

oblízneš si vedle nějaký...Bohužel to co ty nedovedu.Ale všechno nemusím umět.

Fakt jo! (Ne, 1. 11. 2015 - 17:11)

Orientuji se pouze na...Tak to jsme dva,pokud nekecáš!

Jirka88 (Ne, 1. 11. 2015 - 17:11)

Buzerant nebo normální...Orientuji se pouze na ženy!Ale to Ty nepochopíš protože si to tady pleteš s gay seznamkou.

A tyjseš co? (Ne, 1. 11. 2015 - 17:11)

Jestli hledáš informace ke...Buzerant nebo normální chlap orientovanej na ženy?

Jirka88 (Ne, 1. 11. 2015 - 17:11)

Milé buzny!Umyjete si...Jestli hledáš informace ke své sexuální orientaci tak tady Ti bohužel nikdo neporadí.

Anketní otázka (Ne, 1. 11. 2015 - 17:11)

Buzičky!Chtělo se vám někdy srát,když vás zrovna prcal do prdele jinej buzmen?Jak jste to řešili!

Anketa! (Ne, 1. 11. 2015 - 16:11)

Když prcá chlap chlapa do PRDELE,tak u toho ten píchanej se snaží napodobit vzdechy ženský při orgasmu a nebo u toho mručí jako baníkovci na Bazalech?Odpovězte buzničky v této neškodné anketě,třeba se u toho vyrajcujete!

Tohle!!!!! (Ne, 1. 11. 2015 - 16:11)

A víš co je to Chlap? Hovno...Mohl napsat jedině buzerantskej kriplík!

Reklama

Přidat komentář