Reklama

Od nového roku hubnu!

Inez (Pá, 12. 1. 2007 - 16:01)

Renčo, s chlapama BLBĚ! Zvlášť když jsou jako ten můj, zbaští půl prasete, dva pekáče buchet, zalije ti litrem coly, má sto kilo a je spokojenej...

Renca (Pá, 12. 1. 2007 - 13:01)

Ja se take drzim, nesmim tu sazku prohrat. Diky bohu jsem zacala jist normalne, vecer jim velmi malo, a uz se to zacina projevovat. Bricho pujde asi rychle, horsi je to s mymi stehny. Ale jinak se diky zmensenym porcim citim dobre, sladkosti me vubec nechybi, a zaludek se zacina stahovat.
Jen se zase desim vikendu, muj chlap bude chtit porad neco jist, to se clovek musi dost ovladat, kdyz vam dobroty pomalu strkaji pod nos.
Muzete mi rict, jak zvladate sve hubnuti s chlapama?

Petra (Pá, 12. 1. 2007 - 12:01)

Meridia je jen na předpis, musí to předepsat odborný lékař, např. obezitolog, jinak se jí člověk musí hradit v celé výši sám, takhle tam část dává pojišťovna

Hana (Pá, 12. 1. 2007 - 12:01)

Kdo Vám může napsat z lékařů Meridii na hubnutí, je tam podmínka mít nadváhu? Doplácí se? Dík.

kasie (Pá, 12. 1. 2007 - 12:01)

Tak Vás zdravím dámy a pane, jak jsme na tom? Držite se ? Já se o to snažím a tělo si začíná zvykat na jiný režim. Potřebji kromě váhy shodit v pase pneumatiku a druhou bradu. Jde to pomalu a těžko. Tak se držte přes sobotu a neděli, v pondělí si napíšeme svoji váhu po 2týdnu hubnutí . Já jdu i nadále počítat kJ, u mě to funguje a doktorka má radost a já větší. Pa

Karina (Pá, 12. 1. 2007 - 10:01)

Ahoj holky, stejně jako Vy i já mám problémy s váhou. Je mi 30 let, měřím 176 cm a vážím strašných 88 kg. Pročítala jsem Vaši novoroční diskusi a rády bych se trochu zapojila. Taky má za sebou pár pokusů o zhubnutí, ale zatím neúspěšných. Už jsem to nevydržela a od prosince hubnu pod dohledem svý doktorky. Před vánoci mi předepsala léky na hubnutí - Meridii. Máte s ní někdo zkušenost? Já jsem zatím zhubla 4 kg (takže má původní váha byla přes 90:-( Mám teď menší hlad a hlavně zmizely mé večerní chutě, ale i tak to je o zdravé úpravě jídelníčku. Jím podobně jako Julie, ale hlídám si těch 5000 kJ. Pokud někdo z Vás má zkušenost s tou Meridií, prosím dejte mi vědět. Jo posílám Pro Vandu kontakt na centrum, kde měří metabolismus Bodystatem: http://www.nutradit.cz/.

Vanda (Pá, 12. 1. 2007 - 09:01)

Holky, poraďe mi, prosím, Kde najdu někoho, kdo mi změří metabolismus tím přístrojem Bodystat? Jsem z okolí Prahy. Díky všem a hubnutí zdar.

Renata (Pá, 12. 1. 2007 - 09:01)

A taky prý s přibývajícím věkem ubývá svalové hmoty, a zrovna svaly nejvíc spalujou. Proto chlapi hubnou rychlejc. (nespravedlnost)...:(((

Inez (Pá, 12. 1. 2007 - 07:01)

Ahoj holky, konečně se to pohnulo, mám 70, tj. 2 kila dole, hrozně se těším, až bude na začátku šestka, i kdyby to mělo být 69,9, bude to poprvé po pěti letech... doufám, že to doopravdy BUDE! Nejvíc dělá večerní jídlo. Jen se nemůžu přinutit cvičit, jsem hrozný lenoch, aspoň teď přes zimu. V létě pinkám tenis, já ho teda moc neumím, tak si nejradši chodím u nás ve vsi na kurtech bušit na tréninkovou zeď, tam to aspoň nikomu nekazím.
Ke sporu, zda věk ovlivňuje hubnutí - myslím, že ano! S blížícím se klimakteriem klesá hormonální činnost, motor zkrátka běží pomaleji, spotřebovává míň energie a tudíž víc ukládá. Navíc s přibývajícím věkem se mění životní styl, práce + rodina + domácnost = míň času na sport. A tělo už taky trochu bolí, takže si člověk, pokud není extra trénovaný, nemůže dovolit ujet 50 kiláků na kole, protože by druhý den nevstal z postele. Ale nechci to zobecňovat, jen co vím podle sebe a několika stejně starých, popř. starších kamarádek.

Romita (Čt, 11. 1. 2007 - 19:01)

Ahoj holky,mam tu ted navstevu,tak nepisu,ale po vikendu se polepsim!jen jsem vam chtela rict,ze mam dole porad ty 3 kg.Asi vas zajima co jim?takze:vsechno....cokoladu,oplatek,zeleninu ,maso,ovoce,ryzi,proste vse,ale vecer sedam k rotopedu a pak jeste cvicim!TAKZE PAPA

Návštěvník (Čt, 11. 1. 2007 - 16:01)

Já se ani nic vydržet nesnažím, to je ten rozdíl proti dřívějšku. Dřív jsem si pořád něco zakazovala a pak jsem na tom ujížděla. Teď si nezakazuju nic, jen koriguju množství. Ale trvalo mi hodně dlouho než jsem došla tam, kde jsem teď.

Renca (Čt, 11. 1. 2007 - 16:01)

Julie, tak z toho bych nezhubla,tycinky, tvarohy, pecivo... jsme holt kazda jina.
A vino si take dopravam, ani se ho nehodlam vzdavat.
Voda zacne ubyvat po hodne potravinach, nejen po pecivu.
Tak teorii kazda mame nejakou, jeste to vydrzet:-)

Julie (Čt, 11. 1. 2007 - 16:01)

To já poznám na oblečení. A pocit je to skvělý. Nebo když mi někdo řekne, jak jsem zhubla - lidi, kteří mě pamatují 70ti kilovou :-)

Renca (Čt, 11. 1. 2007 - 16:01)

Ok, ja vahu vyhodila, pravidelne mas stejne +/-2 kg.
Tohle mereni cloveku udela radost, kdyz zjistis, ze mas o 5 cm min pres boky.

Julie (Čt, 11. 1. 2007 - 16:01)

Jinak ještě k tomu pečivo - když ho omezíš, nezačnou ubývat tuky, ale voda.

Julie (Čt, 11. 1. 2007 - 16:01)

Renčo - dnešní jídelníček jsem popsala, vrať se tak o 2 stránky v diskuzi zpět. Bohužel v práci nemám možnost mít teplé obědy, takže často je to cottage, olomocké tvarůžky - ty miluju, tuňák a někdy i salát se sojou. Plus pečivo. K svačinám (mám 3) tvarohy, jogurty, zelenina, ovoce, musli tyčka, guareta tyčinka. K snídani (taky v práci) pečivo, šunka, sýr, zelenina nebo ovesná kaše se skořicí. Večeře doma saláty + pečivo, maso (kuřecí, krůtí, hovězí, vepřové mi moc nechutná), soju, bramboráky, škubánky, špagety nebo jiné těstoviny. A dost často po večeři bélé víno ve formě střiku. A kněmu někdy tyčinky, chipsy, arašídy - nesolené - prostě cokoli, ale držím se s příjmem do 6500 kj. Ale samozřejmě někdy je to víc. Jak jsem už napsala - necvičím, protože jsem lenoch - a výmluv mám tisíce. Prostě radši trávím čas s přítelem a kamarády než ve fitku. A hlavně už jídlo a váhu neřeším tolik jako dřív a jsem happy.

bx1 (Čt, 11. 1. 2007 - 16:01)

hi hi v pohodě...rozhodně tu nemám v úmyslu na někoho nějak útočit...ani jsem to tak snad nenapsala

Renca (Čt, 11. 1. 2007 - 16:01)

Ja to bx1 nepsala jako povinnost.

bx1 (Čt, 11. 1. 2007 - 16:01)

Zapisovat míry si nemusím. Docela to poznám podle skříně plné hader, které neobleču. Nejlepší jsou rifle, které jsem si musela koupit, když jsem tak hodně "nechtěně" zhubla. Momentálně je natáhnu jen ke kolenům. To je taky inspirace.

Renca (Čt, 11. 1. 2007 - 16:01)

Julie, ale vzdyt jo, vlastne mas fitnessovy jidelnicek, kde prevazuje bilkovina nad sacharidem. Ono se vubec rika, ze kdo chce hubnout, at neji vecer sacharidy, tedy brambory, a uz vubec ne testoviny atd.
Ja nevim jak vy holky, ale ono je dobre jidlo potlacit az na 3 kolej. Jestli si to neuvedomujete, tak jidlo je droga, a neni jednoduche zmenit svoje chute. Komu se podari si nedelat z jidla prednost, ma vyhrano. Ale jak na to.
Hanko, je to tak. Ja hresim jako kazdy, ale ja si uvedomuji, ze to co jim neni spravne. Proste to jim, protoze to chutna. Jenze pak prijde obdobi, kdy vim, ze telu musim ulevit. Tahle stridacka je ale porad lepsi nez nic.
Ja si myslim, ze vuli mam, jen musim najit ten spravny impuls.
Hanko, ver tomu, ze ta alergie je sice protivna, na druhou stranu je znam negativni ucinek bile mouky. Takze mozna plus pro tebe.
Ja osobne pecivo miluju, ale mam vyzkousene, ze pri omezeni zacnou okamzite ubyvat tuky.

Jajo, ja myslim ze o temer chemicky vypracovem kurecim a hamburgrem neni rozdil. Oboji je sajrajt. A kdyz do nej kousnu, tak to vim. A o tom to je.
Muj problem spociva v tom, ze jsem chtela drzet tempo jako muj chlap, doslo mi, ze on bude vypadat porad skvele, a ja budu stokilova. Stop.
Sport je dulezity, nastartuje spalovani stejne jako ubytek jidla.
Ano, po jednom malem parecku nikdo nestloustne, ale pro telo je to produkt, ktery vam nic pekneho neprinese.
A ted je otazka, jestli chceme jen hubnout, nebo i vypadat zdrave.

Ja take nemam v lasce jet podle nejake diety. Ale omezit se, jist zdravejc neni prece zadna dieta. Je to pro telo lek, a odmenou je pekna postava.

Julie, muzes popsat svuj den, co jis?

Jinak vam take povim, ze si uz leta pisu jednou za cas svoje miry. Vcera jsem se merila, a mam nejvic, co jsem kdy mela. Je to pro me lepsi nez vaha, ta me akorat stresuje. Takhle pekne vidim, jestli je nejaka zmena na tele, ci jen na vaze. Zkuste to take, je to dobra inspirace.

Reklama

Přidat komentář