Reklama

Od nového roku hubnu!

bx1 (Čt, 11. 1. 2007 - 10:01)

jájo, ten odkaz na e-kalkulačku jsem tady dala já. U mě bohužel funguje počítání KJ. Ale hlavně u mě funguje pravidelné jezení (což mi právě činí ty největší problémy) Pravidelné samozřejmě znamená jíst i večer.
Lucinko nejsem schopná asi správně posoudit tvůj jídeníček, ale kdybych jedla jako ty tak zhubnu určitě. Až dokážu sníst půl rohlíku a druhou si nechat na večeři, tak budu mít po problému.

jája (Čt, 11. 1. 2007 - 08:01)

blue a kolik jsi zhubla, že Ti visí kůže???

blue (Čt, 11. 1. 2007 - 08:01)

Ahojky taky se přidávám, nemám velkou nadváhu ale asi jako Alice hrozím se léta a plavek. Nedávno jsem měla stresy a zhubla jsem jen tak - nejedla jsem a teď mi všude vysí kůže takže nejde jen o to jíst správně ale taky se hýbat a dát tělo do klidu. Tak mě prosím vemte mezi sebe.

jája (Čt, 11. 1. 2007 - 08:01)

Ahoj bx1 jak už jsem psala, vykašlala jsem se na KJ a podobné vážení, to podle mě jen stresuje. Našla jsem si přímo na netu kalkulačku která spočítá KJ a když si tam napíšu svůj jídelníček, tak to má kalorií hodně a přesto hubnu, dneska ráno jsem zase měla o pár deka míň...Víš, asi je důležitější složení jídla, než nějaké hodnoty.Možná jsem teď napsala blbost,ale u mě to funguje, tak řekni sama, na co se stresovat???? Jo včera večer jsem se zase najedla (prostě nemám pevnou vůli hladovět) a je to v poho, takže v tom budu dále pokračovat. Zkus to taky tak,myslím, že to zabere i u Tebe.Dej mi vědět.J.

Návštěvník (St, 10. 1. 2007 - 17:01)

cerealni a obyc. rohlik 50g maji oba stejně kJ - 600.

Lucka (St, 10. 1. 2007 - 17:01)

Nezlobte se, že zase píšu. Patřím asi spíš jinam, ne sem, hubnout nesmím, i když bych chtěla..Ale zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak jím, jetsli to vážně ještě není v pohodě?
tak třeba: sn-banán, musli tyčinka, ob-1/2 celozrn. rohlíku, zelenin. tvaroh 150g, rajče, odpol-jablko, jogurt, več-3Racio-chlebíčky se sýrem, okurka
Nebo jiný den:sn-jogurt+musli, ob-těstoviny se steril.hráškem a sýrem, sv-jogurt, več-1/2 celozrn. rohlíku s tav. sýrem, rajče

bx1 (St, 10. 1. 2007 - 16:01)

jájo děkuji. Sojové maso už jsem taky zařadila. Teď se pokusím o nějakou dietní rybu. Přijde mi, že ty zdravé věci mají víc KJ třeba cereální rohlík oproti obyčejnému, nebo třeba čočka :-(

jája (St, 10. 1. 2007 - 15:01)

Alice, není to opravdu moc zdravé, ale já nepsala o zdravé výživě, ale dělenné stravě víš.... Každý jí párek, ale já jsem si k tomu akorát nedala rohlík...

Hanča (St, 10. 1. 2007 - 14:01)

Alice nebuď tak přísná, no bóže páreček, však nesnědla kilo. Já taky jím čokoládu a hubnu, prostě uberu někde jinde, nebo víc makám. Má se jíst střídmě a všechno. tady se nepíše o racionální stravě. Každý hubne jak mu chutná.
A vůbec Alice jak se stravuješ ty?

Alice (St, 10. 1. 2007 - 14:01)

No Jajo, to je dost desnej jidelnicek.Mozna zhubnes po oddelene strave, ale telo si pkne zaneses. Jestli myslis, ze parek je neco zdraveho?

Tina (St, 10. 1. 2007 - 12:01)

Já teď jím dopoledne jablka, na oběd si ho dám do jogurtu + do toho nějaké klíčky. Doma kolem 16,30jsem si na přírodu udělala rybu, dnes to tak udělám taky. Pak si chci na přesden koupit ananas a odpol zase něco doma na přirodu. Obědy z práce nejím, ale nosím je rodině domů, z toho se mi dva najedí. Uvidíme, jak to půjde...cvičit chodím 2xc týdně. Na běhání nemám a občas skočím ještě doma na orbitrek. Tak to snad musí jít !!!!!!!!!!

jája (St, 10. 1. 2007 - 12:01)

bx1 ahojíček...no tak včerejší jídelníček vypadal takto:
ráno: kafíčko (to mám každý den,bez toho neexistuju) a dvě jabka...to mě zasytilo asi tak na 15 min - takže oběd jsem měla už ve třičtvrtě na jedenáct :-) a sice uvařila jsem skoro půl kila natural rýže a sojové maso -to měla na oběd celá rodina (když ho umíš dobře připravit, tak je to docela dobré - občas) jim jsem k tomu ještě osmažila krevety. Té rýže zbylo po obědě docela dost, tak jsem ji ládovala průběžně celý den a opravdu jsem neměla hlad.Do toho ještě polystyrenové chlebíky a v těch zmíněných 8 večer jsem si uvařila bezvaječné špagety a na trošce slun.oleje jsem si je osmažila se sojovou omáčkou a trochou pikantního koření..tohle já jsem mohla vždycky, takže jsem se normálně najedla...asi jídelníček nic moc co, ale zatím scháním lepší recepty a teprve zkouším rozjet fantazii... No dneska mám zvířátkový den, takže ráno kafe a vařený lahůdkový párek s hořčicí a na oběd vařím maso na nudličky s bramborama, takže jsem si oddělala pořádnou porci masa, než jim to zahustím a místo brambor si dám moji oblíbenou bejby karotku. Takže takto já sundávám svoje hnusné kiliska...:-)

bx1 (St, 10. 1. 2007 - 12:01)

jájo, prosím a co si celý den jedla? Mám problém pořád vymýšlet co budu jíst. A hlavně to dopředu nakupovat. Pak nemám nic zdravého poruce a nejjednodušší je skočit si na 15dkg salámu a k tomu dva rohlíky. A už v tom lítám. Jinak jestli ses v 8 večer ládovala mandarinkama, tak to si žádný strach ráno mít nemusela. :-(

Alice (St, 10. 1. 2007 - 11:01)

Ahoj holky, pridavam se, ponevadz jsem se vsadila s pritelem, ze do konce ledna budu o neco lehci.
Vzdy jsem pri vysce 168 cm mela tak kolem 51 kg, tak me i poznal, a ted mam 7 kilo navrch. Jsem neskutecnej jedlik, jidlo me dost chutna, ale snad onecne dokazu omezit svoje labuznictvi.
Takze osobne na me plati pusty, a malo jist vecer. Snad to konecne zvladnu, ted vlastne musim.
Pohyb ten je v pohode, protoze me bavi, ale samozrejme pres zimu nic moc.
Chtela bych do leta mit opet svoji hezkou postavu.
Po 30 tce do jde skutecne hur.
Jinak Ds tak ta je naprosto funkcni, stravovala jsem se tak asi pul roku, a byla jsem neskutecne stihla, a cista.

jája (St, 10. 1. 2007 - 11:01)

Já jsem dneska ráno měla radost jak něco, další půl kila dole, zatím to taky není nějak závratně poznat na mojí postavě, ale jde to holky JDE TO!!! Začala jsem od 2.ledna a ten týden mi trvalo,než jsem se stabilizovala v určitém způsobu,nejdřív jsem zkoušela nežrat od oběda,ale to byly depky,že si to neumíte představit..pak jsem zkoušela vážit a počítat kalorie,ale to taky nebylo nic pro mě. Teď už asi 4 den zkouším DS a hele 1,5kg je dole a to jsem se teda vůbec neomezovala.Např.včera jsem měla tzv.kytičky a klidně jsem se ládovala ještě v 8 večer a ráno jsem šla s hrůzou na váhu..si nedovedete představit tu radost, jak jsem zjistila,že ručička na váze se pohnula o kousek směrem dolů :-)

Inez (St, 10. 1. 2007 - 11:01)

Ahojky, stagnuju, zatím jen půl kila dole. Tělo je asi zmatené, ale je to lepší než přibírat, utěšuju se.

Hana (St, 10. 1. 2007 - 10:01)

V telvizio před vánocema v pořadu Sama doma mluvil léčitel Pavel Váňa o nějakých kuličkách proti hladu. Nevíte o co se jedná, já jsem mu nerozuměla. Snad je někde v cizích zemí jí, aby vydržely bez jídla. Bude to na bázi bylinek. Kdo o tom něco ví a´t se ozve. Dík. Jinak se taky snažím nežrat a hýbat. Zatím 65kg na 174 výšky ještě aspo? dvě kilča. pa.

kasie (St, 10. 1. 2007 - 10:01)

Tak Vás zdravím jako každé den. A moje otázka zní hubneme a hubneme ? Je tu 9den a jak jste na tom ? Já se snažím seč můžu a dcera z toho má srandu a radost - tak nevím co víc. Tělo si postupně zvyká na menší porce. Zatím pa

MILCA (Út, 9. 1. 2007 - 23:01)

167cm 70kg 48let Zkousim s vami,loni se podarilo 5kg,ale pak dovolena Recko svedske stoly a kila....no v pr...Tak jdu do toho znovu ted mam hlad tak jdu spat.Dobrou

norton (Út, 9. 1. 2007 - 19:01)

Ještě něco, jak to vydržíte, tak si tělo zvykne na nižší přísun potravy a už nebudete mít takový hlad. takže držím palce a držte se.

Reklama

Přidat komentář