Reklama

Obrezaný penis - názory žien

Návštěvník (Čt, 17. 4. 2008 - 18:04)

Tino ty seš fakt Píča

Tina (Čt, 17. 4. 2008 - 16:04)

Kožatče, IQ 174 to nezní špatně. Vůbec mně neznáš, tak si radši běž umějt toho svýho kožouna, at nenakažíš partnerku bakteriemi.

Tina (Čt, 17. 4. 2008 - 16:04)

Alice, ty už na těch záchodcích nejspíš uklížíš. Podívej se na svůj pravopis, krávo jedna blbá. Abys věděla já magisterský titul mám a práci, kterou dělám o té ty můžeš jenom snít. Kdo by taky někde zaměstnal pologramotnou kravku jako jsi ty, no ale možná že na ty záchodky bude stačit, že se umíš podepsat.

jj (Čt, 17. 4. 2008 - 10:04)

V USA bola obriezka zavedena puritanmi, ktori utekali za nabozenskou slobodou. Ich prisny vyklad Biblie rata s povinnostou obriezky, tak ako je to u Zidov. Vo Viktorianskej dobe sa naviac verilo, ze obriezka je prevenciou detskej masturbacie (ako aj trestom!). Masturbacia bola v tych dobach mytizovana a povazovana za strasnu uchylku.

Dnes sa i v USA postupne odstupuje od detskej (infant) obriezky, zalezi aj na konkretnej komunite, ci je rigidna, alebo liberalna. Obriezka v neskorsom veku je tam myslim stale bezna, ale podla nazorov lekarov nie je na nu ziaden zasadny dovod, ak muz nema fyzicke problemy.

J. (Čt, 17. 4. 2008 - 07:04)

To neni pravda!!!!!!!! Prase jsi možná ty!

Návštěvník (Čt, 17. 4. 2008 - 07:04)

I čistotný s předkožkou po 6 hodinách smrdí a to prase se už rozkládá za živa..

J. (Čt, 17. 4. 2008 - 07:04)

Nikki, taky nikdo nikoho kromě Tiny nenapadal, ale na hrubý pytel, hrubá záplata!! Tino, už jsem raději nic nepiš, jsi vážně nemožně hloupá a když se někdo neztotožňuje s tvým názorem, tak ho považuješ hned za chlapa, urážíš, ale tady těm lidem to je asi celkem jedno, ty sama ukazuješ, jak moc jsi jednoduchá. Neobřezané muže, bych v žádném případě nenazývala kožatci, předkožka je totiž něco naprosro přirozeného a normálního, tak jako žena má například pysky. Už jsem sem psala, že jsem 100% za penis s předkožkou, určitě mě to přijde víc sexy, ale každý může mít jiný názor, ale s tím, že když chlap není obřezaný, tak mu penis zapáchá a má tam špínu, tak s tím naprosto NESOUHLASÍM, musíte si vybírat čistotné chlapy a ne prasata!

Návštěvník (Čt, 17. 4. 2008 - 07:04)

Nefandi si,sice nevím co kdy napsala,ale pokud je pro mužskou obřízku,která podporuje i ženské zdraví,tak je moudrá.

Ty jsi (Čt, 17. 4. 2008 - 06:04)

Tino naprosto nejhloupější husa jakou jsem kdy potkal a že už jsem jich potkal. IQ u Tebe se rovná dnešnímu datumu. S pozdravem neobřezaný kožatec.

Alice (Čt, 17. 4. 2008 - 00:04)

Jo a k těm zánětům: Pokud jimi dámy trpíte, nejspíš není něco v pořádku s vámi, protože vagina je samočistící orgán a choroboplodných zárodků se dokáže dost dobře zbavovat sama. Pokud tak nečiní, zkuste se nejdřív správně utírat po vykonání potřeby, nepoužívat parfemovaná a glycerinová mýdla, ani pěny na holení, tanga kalhotky a nejezte sladké, protože cukr je živná půda pro kvasinky. Možná by se taky šikovalo nestřídat sexuální partnery a vyrazit partnerovi zuby, pokud s vámi provozuje orální sex, neboť ústa jsou hotová líheň na choroboplodné zárodky a to v daleko větší míře, než předkožka. Vyražením zubů a vydrhnutím jazyka, nejlépe perchlorem, pak docílíte optimální čistoty partnerových úst. Jinak je orální sex dost nebezpečný hazard, tak bacha na to. (Doopravdy - orální aktivity jsou z hlediska infekce skutečně nejrizikovější a ženy, co mají hrůzu z předkožek by se jim měly každopádně vyhnout, i když si partner vyčistí zuby)

Alice (Čt, 17. 4. 2008 - 00:04)

Tino, dvacátá první hodina je doba, kdy děti ještě většinou nespí. Školačka možná nejsi, tipla bych tě na někoho, kdo musí jít brzo spát, protože brzo vstává do nějaké dost frustrující práce. Ale možná se mílím. V každém případě jsi chudák, protože s tvým přístupem k lidem a potřebou vulgárně se vyjadřovat se na žádné pořádné zaměstnání nezmůžeš. Tvá posedlost hygienou možná souvisí s tím, že již tušíš, že nejspíš skončíš jako uklízečka veřejných záchodků, nebo něco podobného. Do krav mi nadávej, až získáš min. magisterský titul, mezitím si raději přečti něco o pohlavním ústrojí, abys již nepsala bludy. Zdar!

Nikki (St, 16. 4. 2008 - 21:04)

Ještě k těm zánětům, tak to skutečně je. Já jsem na ně taky trpívala a můj bývalý rozhodně nebyl špindíra. Ale od té doby, co jsem s obřezaným manželem, tak už je nemám.

Tina (St, 16. 4. 2008 - 21:04)

Ha ha Sylvo, vidíš jak jsi blbá. Neumíš si ani nainstalovat pitomou českou klávesnici. Umíš jenom spekulovat o tom, kdo je ta Tina a proč nepíše večer. Tak čum ty kozo, jsi vedle jak ta jedle, je večer, já nejsem školačka a píšu si, kdy se mi zachce, a nevím, proč bych tady měla mít absence, jsme snad ve škole???? To spíš ty jsi školačka a nejspíš přestárlá protože jsi nekolikrát propadla.

Nikki (St, 16. 4. 2008 - 20:04)

Lenny, nejlépe to vyjádřily ti dva anonymní příspěvky nade mnou. Čistější a víc sexy. Napsala bych vám víc, ale po pravdě, když vidím úroveň téhle diskuze, moc se mi nechce.
Sylvo, já jsem taky dlouho českou klávesnici neměla, a ted ji mám, nainstalovala jsem si ji sama podle návodu jednoho kamaráda. Není to tak těžké. Jinak já tady netvrdím, že vše z USA musí být nutně nejlepší, ale s tou obřízkou je to tady zavedené ve všech nemocnicích, takže to nebude zbytečné. Vy ale hledáte jen důvody někoho napadat a hádat se. Na to já nejsem zvědavá. Tak čau.

Návštěvník (St, 16. 4. 2008 - 19:04)

můj si natrhl při sexu který nám už trval tak dlouho,že jsem vyschla a od té doby ho má násilím obřezaný a je to lepší.Čistší a víc rajcovní.

Návštěvník (St, 16. 4. 2008 - 19:04)

ja radsi obrezany a to predevsim z duvodu hygieny. Prijde mi to cistejsi a take vic sexy. (osobni nazor)

I (Po, 15. 7. 2019 - 22:07)

Mám svoje roky a mám svoje skúsenosti. Mala som obrezaného mažela. Vždy voňal. Mala som neobreazaných priateľov. Takmer spravidla smrdeli. Predkožka je síce prirodzená a normálna, ale bez nej sa akosi ľahšie udržuje hygiena a s voňavým chlapom je všetko oveľa príjemnejšie.

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 21:02)

Jasně

Tony (Út, 16. 7. 2019 - 00:07)

Kdyby jsme na toto měli my chlapi v Evropě hledět, tak jste vy baby vopižlané všechny, jak je tomu v jiných částech světa. Jak to brilantně vyjádřila před pár lety na emiminu účastnice Sluka: "NÁM DOLE TO VŮBEC NEVONÍ PO FIALKÁCH."

luci (Út, 16. 7. 2019 - 00:07)

Pokud je chlap čuně a nemyje se , tak páchne i když je obřezaný. Ale těsná obřízka vypadá rajcovně.

Reklama

Přidat komentář