Reklama

Obrezaný penis - názory žien

Ingrid (Čt, 18. 7. 2019 - 16:07)

Obrezžaní muži sú voňaví. Neobrezaní smrdia aj keď sa umyjú a ešte chcú aj orálny sex. Ten smrad sa ťažko dá prekonať. Takže toto je pre mňa obrovský rozdiel žiadne umývanie nedokáže to, čo obriezka. Tie východné národy o tom niečo vedia. Ja a moje známe, ktoré rozdiel poznáme to potvrdzujeme.

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 22:02)

To není pravda. I neobřezaní muži nemusí smrdět. Ale naopak obřezaní nesmrdí nikdy.

Lenik (Ne, 6. 5. 2007 - 11:05)

Nepozoruju nejaky extra rozdil v sexu mezi tim s obrezanym a neobrezanym muzem. Ale obrezany penis mi prijde daleko vic vzrusujici na pohled a taky dalekoho hygienictejsi.

martin pohl (St, 13. 2. 2019 - 12:02)

obřezaný penis trvá hrozně dlouho udělat

Tom (Ne, 6. 5. 2007 - 10:05)

To je věc názoru a náboženství. V mag. 21.století extra, podzim 2006 psali, že obřezaní muži jsou víc chránění před průnikem HIV. Vnitřní hlenem potažená část předkožky je k průniku HIV náchylnější než ostatní části penisu.

M. (Ne, 6. 5. 2007 - 10:05)

To hodně záleží na ženě, jestli má nebo nemá se problém udělat a já na svém obřezaném milenci nepozoruji, že by měl problém s ejakulací, někdy mám co dělat abych ho ubrzdila :-)) Mě se naopak líbí, jinak co se týče zacházení a techniky v sexu bych řekla, že je to úplně jedno, dělám s ním to samý co s neobřezaným. A co se týče té citlivosti, to má přece každý muž nastavený jinak bez ohledu na obřezání. Ten můj je citlivý až moc řekla bych, musím být opatrná v zacházení s jeho nástrojem ;-))

Ne (Ne, 6. 5. 2007 - 09:05)

Už jsem to psala kdysi v jiné diskuzi, obřezaný penis se mi u kluka nelíbí. Párkrát jsem se s tím setkala a neuchvátilo mě to. Navíc mají kluci s obřezaným penisem sníženou citlivost a mají problémy s tím se udělat.
Naopak miluju, když je žalud pod překožkou schovanej a koukám na přítele, jak se mu zvětšuje penis a předkožka pak najednou sjede za žalud. Tohle divadlo mi obřezaný chlap nemůže poskytnout.
Je to ale jen můj názor, co takhle vím z doslechu, tak spoustě holek se obřezaný penis líbí....

Marcel (Út, 1. 5. 2007 - 13:05)

Som chlap a zaujimaju ma nazory žien na mužskú obriezku. Preferujete ju alebo nie a prečo.

Reklama

Přidat komentář