Reklama

Obrezaný penis - názory žien

Lucka (Po, 14. 4. 2008 - 19:04)

Já taky nad Tinou a Aneshou kroutím hlavou. Vy husy, já jsem viděla 12 penisů a z toho byli obřezáni jen 2, takže NORMÁLNÍ je u chlapa mít předkožku, ne být obřezaný. Vy asi máte obě prvního přítele a z jeho ufiknutého kokota jste si udělaly modlu. Ale necpěte to někomu, že to je normální.

J. (Po, 14. 4. 2008 - 19:04)

Tino, já jsem žena na 100% a mysli si co chceš, ale penisu s obřízkou bych se ani nedotkla! Můj přítel naštěstí obřízku nemá a ještě jsem za ty roky necítila žádný zápach!!

Gábina (Po, 14. 4. 2008 - 19:04)

No samozřejmě, předkožčička je moc roztomilá kůžička, žaloudek v ní má svůj domeček. Obřízku nechte Židům. Obřezaný kluk má na žaludu sníženou citlivost, sundá si spodky a žalud na vás čumí, většinou celej zarudlej, jak je drážděný o prádlo.

Tina (Po, 14. 4. 2008 - 19:04)

Anesho, věříte, že Radka existuje? Podle mně ten příspěvek psal zakomplexovaný chlap se špinavým neobřezaných infekčním ptákem. Stejně tak některé další, které údajně píšou ženy, kterým se líbí neobřezaní kožatci ha ha ha, žádnou takovou osobně neznám.

J. (Po, 14. 4. 2008 - 19:04)

Pro Anesha: Nedělej tady ze sebe nejmoudřejší na světě. Já osobně bych s klukem, který má obřízku nemohla spát ani s ním mít nic podobnýho, působí to na mě naprosto antieroticky!!!

chalicek (Po, 14. 4. 2008 - 18:04)

No to jsem se pobavil :-)) Prý samovolně do ženy žádná infekce nevnikne - leda bys byla ve sterilizovaném prostředí bez dýchání, potravy, vody... Je sice pravda, že spoustu infekcí pochvy způsobí muž, ale není to vina jen muže, jen si sáhni do svědomí a trochu o tom zapřemýšlej...

Kamila (Po, 14. 4. 2008 - 18:04)

Naprostý souhlas Anesho!

Anesha (Po, 14. 4. 2008 - 02:04)

Díky špinavým ptákům,bohužel,zemřelo přespříliš žen.Do ženy žádná infekce nevnikne samovolně,ani se nevytvoří zničeho nic,všechno špatné,co se do pochvy dostane tam vždy zanese jen chlap.Předkožka je naprosto zbytečný kousek kůžičky,žalud je sám o sobě chráněn spodním prádlem,pokud je čisté,je to dávno,co předkožka plnila svou funkci a to za doby,kdy naši opopředci lítali přirozeně nazí.

Návštěvník (Ne, 13. 4. 2008 - 16:04)

To sice je, ale ten blb pod ní - pro Anesha, na tom není líp!

Návštěvník (Ne, 13. 4. 2008 - 15:04)

Anesha je hloupá kravka!

pro Anesha (Po, 4. 2. 2008 - 21:02)

Ty víš, proč ta předkožka vlasně existuje, ty chytrolínko? A proč ji také máš ty sama na kliťáku?
A kolik žen umřelo na mužský penis? Proč vůbec sexují?
Na druhé straně - kolik chlapů, bylo nakaženo chlamydiemi, nebo různými výtoky a bakteriemi a viry od bab?

Anesha (Po, 4. 2. 2008 - 00:02)

Pak jsi pěkná prasačka,když dokážeš hulit a obskočit penis se sajrajtem pod předkožkou,nedej bůh,abys to v pozdějším věku odmarodila!Tvoje kundička musí neustále bojovat se zbytečnou náloží bakterií a jiných srajd a když si občas skočíš za podobným,tak z toho chudák nevyjde!
Diskutujete naprosto zbytečně o něčem naprosto normálním-je přece normální udržovat tělo a intimní partie v čistotě,obřízka není jen rituální,či náboženská záležitost,ale i věc hygieny.
Pro vás zřejmě platí-proč by měl pták vonět a tím pádem i kundička,když může smrdět,jak chcíplá ryba,nebo 3 týdny na sluníčku ležící sejra a proč být intimně zdraví,bez zánětů,kvasinek...těch nešvarů je,ne?

Radka (Ne, 3. 2. 2008 - 23:02)

Já jsem taky proti obřízce. Svého přítele jsem poznala právě v době, když byl rozhodnutý jít na obřízku, nikdo se s tím moc nepáral, nemůže přetahovat, tak mu to ufiknou. Poprosila jsem ho, aby s tím ještě počkal, že se mi to nelíbí z estetického hlediska. Začli jsme cvičeníčko, každý den jsem ho pěkně pokouřila a u toho jemně stahoval předkožku níž a níž, až se to asi za 3 měsíce podařilo docela. Měl radost jak z kuřby, tak i z přetahovací předkožky.

Laso (Ne, 3. 2. 2008 - 23:02)

Obřízka je totální kravina. Mimo toho pak vypadá penis jako oko bez víčka, teda hrozně odpudivě.
A už jste si někdy pořádně čichli k frndě, víte jak ta smrdí?

maci (Ne, 3. 2. 2008 - 11:02)

Promluv si o tom se svým lékařem.Mě osobně je milejší obřezaný chlap než neobřezaný.Je to hygieničtější a na první pohled i pěknější....................

Petr (Ne, 3. 2. 2008 - 08:02)

Ahoj Katko,jsem rad ze ma nekdo konecne kladny vztah na obrizku.Ja o tom velice uvazuji ale nevim jak na to.Kde mou ziskat podrobnejsi informace o operaci.Jestli mas zkusenosti mohla bys mi poradit?

Návštěvník (So, 2. 2. 2008 - 09:02)

mozes mat hygienu aku chces aj tak po par hodinach smrdi

Návštěvník (Čt, 31. 1. 2008 - 02:01)

Svatá pravda!

Eowyn (St, 30. 1. 2008 - 14:01)

Obřezaný je hygieničtější a chrání oba partnery před onemocněními.
Oběma také může zpříjemnit intimní zážitky.

Katka (St, 30. 1. 2008 - 12:01)

Obřezaný penis je super, líbí se mi mnohem víc než neobřezaný a nesmrdí. Bohužel i u čistotných mužů je penis často nepěkně cítit.I sex se mi zdál kvalitnější.

Reklama

Přidat komentář