Reklama

Obřízka

gin (Po, 5. 10. 2015 - 11:10)

Kličkování předvádíš...To číslo je samozřejmě pouze můj odhad. Dal jsem nick, kde můžeš veškeré ty odkazy dohledat, ty výzkumy a studie všude na netu jsou, stalo se to všeobecně známým. Pokud ty na rovinu nedovedeš odpovědět na mou otázku, tak proč bych se zabýval tebou, který vyštěkáváš z anonymity nedoveda ani napsat svůj nick. Chováš se přesně jako ti jehovisti, se kterýma jsem tu před lety zápolil.

Má odkaz, kde to najít. Pokud bych uměl udělat stránky jako Manfred a Guy, kteří jsou ajťáci, tak je udělám. Mimohodem, moje stránky jsou pouze překlady, tak kdo chce polemizovat, ať se obrátí na autory textů, kteří jsou tam uvedeni a ne na mne. Jen u Dr. Fleisse to už nepůjde, protože ten je už přes rok po smrti.

odpovídám (Po, 5. 10. 2015 - 10:10)

Kličkování předvádíš leda ty sám. Řeší osobu či nick svých oponentů, vlastní odpověď na položený dotaz tu je a nebo jen zčásti. Takže jak sám píšeš, 95% je jen číslo, který tě napadlo, není to ničím podložený, prostě nějaký dojem, nic víc. Neznáš ani počet obřízek v naší zemi, ani počet, kdy jsou tzv. oprávněně a neoprávněně. Asi se bavíme o zdravotních obřízkách a neřešíme židy či muslimy a ani dospělé, co se dají obřezat jen proto, že se jim to líbí. To jistě z tvýho pohledu jsou zbytečný obřízky. Stejně jako jsou zbytečný křty v kostelích, protože zdravotní indikace tu taky chybí. Suverénně házíš čísla, přitom žádnou statistiku k dispozici nemáš. Jen tak vycucaný z prstu.
Odkazy na ty další protiobřízkový aktivisty, jestlis to nenapsal sám, tak to napsal nějaký další fanatik, co tam neuvedl žádný jméno či odkaz. V anonymní diskuzi po nikom jméno nechci, k doložení vědecký zdrojů a nebo oficiálních statistik ovšem uvedení všech náležitostí být musí. Jméno autora vědecké studie, výzkumu, odkaz na statistiku čsú a nebo statistiku třeba vzp apod. Jinak to jsou jen neodbytný řeči ve stylu podomních prodejců, vědeckost argumentů asi jak u prodejců herbalifu nebo prostředků na domácké prodloužení penisu.

gin (Po, 5. 10. 2015 - 03:10)

Citace se dávají buď na...Mé stránky jsou pouze překlady, přebírám to z německých stránek (se souhlasem jejich redakce, u vrchního redaktora jsem byl loni na návštěvě), ti to tam mají přímo přecpané odkazy. Já to vše dělám pouze na koleně, tak nemám tyto možnosti. I se článkem od Ronalda Goldmana se seru přes dva měsíce, zbývá mě kousek a nebyl jsem ho schpopen dodělat. Hlavně že ty stránky pomáhají tam kde mají. Vrták jako ty zůstane tak jako tak vrtákem. Takže kvůli odkazům je možné se podívat na stránky: www.beschneidung-von-jungen.de. Tam je to odkazy přecpáno. Na stránkách www.predkozkapenisu.de, což je na rozdíl od mých stránek, kde mám pouze překlady, jejich vlastní tvorba, odkazy na patřičné odkazy mají. Kdo to chce patřičně nastudovat, tak může vše na netu vyhledat. To však vrták tvého typu dělat nebude.

A kdo mi dá přístup ke statistikám, na to jsem pramálo významný. Mimoto, na www.doktorka.cz se osvěta dělat nedá. Sem zabloudí rozumný člověk (zvláště na tato témata) zcela výjimečně. Proto jsem s nadsázkou napsal: "Že tu je to tak přecpáno úchyly toho největšího kalibru, že pokud jsem úchyl, tak se tu zcela ztratím".

Takže si myslím, že dle způsobu psaní jednou Zamyšlení, podruhé Jarda, po třetí a nevím kolikáté je jeden a ten samý kličkojící člověk a vsadil bych boty, že je to týž člověk, který před 3 lety na jiném fóru, kde jsem nikdy nepsal, protože před 3 lety jsem se touto otázkou vůbec nezabýval (dnes tam nemá psát smysl, protože je tam na toto téma zcela mrtvo) vehementně hájil právo rodičů na mrzačení genitálu chlapců amputací předkožky.

gin (Po, 5. 10. 2015 - 03:10)

Zai prvé:

Je mi jasné, že mám do činění s jednou a tou samou osobou, která ani nedovede používat stálý nick. Výzvy na mou otázku se vyhla. Sama kličkuje jako had.

Teď trochu k tomu, co napsal:

95% - pouze odhad, nemám přístup, a to kvůli lékařskému tajemství mít nemohu, k přesným číslům. V Německu po tom pojišťovny jedou a mnoho doktorů jim musí peníze za zbytečně provedené obřízky vracet. U nás se nenašel nikdo vlivný, kdo by do toho zašťoural, na nějakého šamšulu z jirkova sotva někdo dá.

Je zajímavé, že ti, kdo vytvořili www.predkozkapenisu.cz došli odhadem ke stejnému numeru.

Detektivně pátrá kdo mu tu píše: Jak tu jednou odsekl mladý Jakub (i když není registrovaný): S anonymama se nevybavuju. Opravdu dle stylu psaní si myslím, že nedokážeš psát pod jedným a tým samým nickem, byť jen černým a kličkuješ jako had. Nedostal jsem žádnou odpověď na mou otázku. Stylem, kterým to děláš, se tomu vyhýbáš.

Odstavec tři netřeba komentovat. To číslo je pouze odhad. Zajímavé, že v tom odhadu je z různých míst shoda. S tím německým profesorem je to ze tvé strany zákeřná klička. Jinak ta jména, kterými se zaštiťuju jsou na internetu dohledatelná a díla od nich také.

citace (Ne, 4. 10. 2015 - 23:10)

Citace se dávají buď na knihu, autor, rok vydání a strany, odkud citace je. Nebo lze i na internetovou stránku, pak to chce funkční odkaz. U pdf dokumentů přidat též stránku. Jinak to jsou hospodský kecy. Kálím na odkazy na vlastní stránky, kde si někdo píše svý rozumy nebo spíš nerozumy a pak to vydává za vědecký fakta. Pokud by to bylo na papíře, tak by ten papír měl hodnotu toaletního papíru, leda na vytření pozadí.

Chci jasný doložení čísel, kolik obřízek v ČR je, kolik zbytečných a co to dokazuje. U všeho uvést ověřitelný pramen. Ne žádný úhybný manévry ani kecy, že lidi bez registrace tu nemají co psát. WWW stránku tu registraci nevyžadujou, nějakej tlachal mi nebude předpisovat, jestli se mám registrovat. Ať radši doloží svý tvrzení hodpověrnými prameny, ostatní řeči si dá za klobou.

žádná odpověď (Ne, 4. 10. 2015 - 23:10)

Samozřejmě že není....95% zbtečných obřízek - nijak nedoloženo, otázka nezodpovězena. Počet obřízek v ČR celkový - taky neuveden. Když nevím kolik se dělá obřízek, tak jak můžu z hausnmer hádat procenta? Neboli autor nic neví, jen plácá.

Akorát to odvádí jinam, detektivně pátrá, kdo mu tu píše. Tady je téma obřízka a nebo kdo že si tu dovoluje psát bez svolení jednoho člověka, co všemu rozumí jak brouk Pytlík?

Takže znova, ptám se na čísla, kolik obřízek za rok a kolik z toho je zbytečných a kde si to můžu ověřit? Jinak to je hospodský plácání s pár vypůjčenýma termínama a pár zneužitýma jménama. Kdo ví co ti profesoři od někud vůbec řekli. Nemyslím, že by se nějaký německý profesor vyjadřoval, kolik procent obřízek u nás je zbytečných.

jistě (Ne, 4. 10. 2015 - 23:10)

Spolužák na základce měl...na vyčůrání obvykle vůbec žádná obřízka potřeba neni.

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 20:10)

Spolužák na základce měl...Samozřejmě že není. Opravdu mi vychází, že 95% obřízek dělaných u nás je zcela zbytečných a webové stránky, které udělali jiní, mi to jen dosvědčují. Jenže operace by měla být až když konzervativní prostředky selžou. Jsou však doktoři, kteří hned řežou. Lékař má nemocný orgán léčit a ne ho hned amputovat.

@Souhlas:

To se nedá srovnávat. Mám dojem, že tu se slepým střevem argumentuje pořád jedna a ta samá osoba, která se odmítá registrovat. Při podezření na slepé střevo, které je uvnitř těla a nejde na rozdíl od té předkožky vidět, se vždy jedná při mylné diagnóze a zanedbání na 100% o akutní ohrožení života. Takže je to nesrovnatelné. Nevím, jaké jsou statistiky, je z fór pro maminy vím, jaké děsné nesmysly někteří doktoři dělají.

Libor (Ne, 4. 10. 2015 - 20:10)

Spolužák na základce měl úzkou předkožku a když se vrátil z nemocnice měl ji rozstřiženou do V.
Tenkrát jsme na to na WC koukali co mu provedli. Nyní vím že úplná obřízka vůbec není nutná.
Stačí jen nastříhnout.

Souhlas (Ne, 4. 10. 2015 - 20:10)

Tady někdo blábolí, že 95% obřízek je zbytečných, myslí tím asi u dětí a indikovaných. Jinak to tvrzení může platit v islámský zemi, kde 95% obřízek není zdravotně nutných, a 5% obřízek by bylo třeba provést stejně, i kdyby se tam neobřezávalo. Někdo má prostě tu kůžičku úzkou a nic lepšího než obřízka se nevymyslelo.
Z poraden de vysledovat, že urologové jsou k obřízkám zdrženliví, zkouší předtím i jiné varianty, pokud to dává smysl. Jinak ať sem ten chytrák dá statistiku, kolik obřízek dětí se u nás ročně provádí. Když ví procenta, tak jistě ví i absolutní čísla. Odvolává se na vědecký kapacity, tak ať do doloží čísly a uvede zdroj, nejlépe na internetu. Ne vlastní bláboly, ale nějakou vědeckou studii apod. Český statistický úřad má třeba čísla o tom, kolik lidí se přihlásilo k jaký národnosti, k jakýmu náboženství. Ale nevím fakt o tom, že by někdo evidoval počty obřízek. Má to snad z dat zdravotních pojišťoven. A jak z těch počtů pozná, která ořízka byla zbytečná a která teda se provést měla. Když chirurg odooperuje někomu slepé střevo, tak nějaký jiný chirurg není schopen říci, jestli ta operace byla zbytečná a nebo ne. Spíš je schopen říci, že na základě zprávy operatéra byla operace nutná. Sám to posoudit nedokáže.

Dotaz (Ne, 4. 10. 2015 - 19:10)

Ono je to němeky správně...Já jsem schief, protože jsem pleite.

4.10. (Ne, 4. 10. 2015 - 19:10)

tají to,13 komnata...

ginV (Ne, 4. 10. 2015 - 18:10)

Ono je to němeky správně das Schiff. On se nedá moc míchat náš slang s Němčinou, i když z ní vychází. Já jel přes Hřensko šífem naposledy v roce 1986.

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 18:10)

Jakej je v tom rozdíl ví každej šífák. Ale já budu v tomto budu škrťa na informace a tak to zatajím.

4.10. (Ne, 4. 10. 2015 - 17:10)

Jo a neumí uspokojovat svoje sexuální potřeby,životní tajemství a sdílet je s někým. Akorát to pořád vylepují tady,všichni tři.Proto si myslím,že mají nějaké sexuální problémy...

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 16:10)

Steve, už jsem to tu psal...A já tu jak šogor reaguju na něco, co je buď provokativní výmysl nebo je to vokopčené od jinud.

4.10. (Ne, 4. 10. 2015 - 16:10)

Odborník na jakej obor?Odborník na všechno.

Steve (Ne, 4. 10. 2015 - 16:10)

Odborník na jakej obor?

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 16:10)

Steve neryj. Profesor Stehr je pro mne daleko větší odborník než ten váš etiopskej primář z místa. kde lišky dávají dobrou noc.

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 12:10)

Slovo mé byl překlep.

Reklama

Přidat komentář