Reklama

Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová

Re: (Ne, 10. 5. 2015 - 16:05)

Zajímavé, ale nejsem si tím moc jistá. Podle mě je Robot lehce (a mile) vyšinutý, ale tak trochu jiným způsobem, než byla Olga. Ta dost prahla po diskuzích na úrovni (i kvůli tomu ji lidé dost možná moc nemuseli, protože na ony diskuze asi neměli vždycky náladu, nebo na ně vůbec nestačili). Těžko říct, jestli tohle potřebovala i v partnerských vztazích, nebo alespoň někoho na podobné mentální úrovni. Ale určitě by jí byť jen minimálně imponoval jakýkoliv misantrop, nebo někdo, kdo nějak vybočuje. Ale asi spíš názorově, než intelektuálně.Každopádně bych ji Robotovi nedala. :-))

Umíš (Ne, 10. 5. 2015 - 16:05)

Tak jsem zvědavej jestly tu...dát na youtube video? Jak dlouho by ti to trvalo?

Robot (Ne, 10. 5. 2015 - 16:05)

Tak jsem zvědavej jestly tu fotku mám/jaképak to informace potrebuješ vyměnou za foto? Ale napiš mi o tom sem na stranku,já totiž mam bloklý gmail od ytub kanálu ale je muj fakt/jako dukaz že je kanál muj-řekni co tam mam dat za video a do pěti minut tam bude,ztráta času mě testovat ale můžeš nebo se rovnou ptej.

Robot (Ne, 10. 5. 2015 - 15:05)

Cosi mi Říká že.. Jo asi bychom byly hezke lesbičky a to další také pravda.

D (Ne, 10. 5. 2015 - 15:05)

Milý Robote, je ti doufám...Cosi mi říká, že kdyby byl Robot dívka, Olga by v něm možná našla nejen objekt výsměchu, ale dokonce snad i svého druhu zalíbení. Dokonce není vyloučeno ani to, že by ji její interakce s podobnou osobou dovedla až k podstatnému, byť asi dočasnému, utlumení jejích agresivních tendencí vůči společnosti jako celku.Pochopitelně jsou to všechno jen čiré spekulace. Má tu nicméně někdo podobné pocity?

Re: (Ne, 10. 5. 2015 - 13:05)

Mám ještě jednu dle mého zajímavou fotku, kterou určitě nemáš, ale teď už ji nedám jen tak, pouze výměnou za určité informace. ;-) Ozvu se na YT kanál, až budu mít čas.

Robot (Ne, 10. 5. 2015 - 12:05)

si Robocop ;) a schvalne co jeste najdeš..ten link je dost teda ten se oběsil atd a ty fotky to vypada jak ona mam cit na tu jeji demon hlavu ale stim panem Topičem je to moc tvrdé..to taky neni kachna novinarská? --dope --najíždí me to tema winifer duch. kachna nebo ne hm?

Re: (Ne, 10. 5. 2015 - 12:05)

Milý Robote, je ti doufám jasné, že Olga by se tvému chování zde s největší pravděpodobností vysmála? :-) S chutí dráždila nebohé oligofreniky, jinými slovy lidi s nízkým IQ. To bys přeci nechtěl, ne?

D (Ne, 10. 5. 2015 - 12:05)

Každopádně není nad týmovou práci - víc hlav, víc rozumu :D

robot (Ne, 10. 5. 2015 - 12:05)

tak ju. novy koment od nona: Vy prasata co vas zajma nejaka vrazedkyne a abyste se nezblaznily z fota malé divky a jeste k tomu VRAH

D (Ne, 10. 5. 2015 - 12:05)

Samozřejmě, že je Olga v...Jen jsem lehce diplomaticky odpovídal Robotovi. Jeho dilema by mně samotnému bylo samozřejmě též cizí...

Re: (Ne, 10. 5. 2015 - 12:05)

Samozřejmě, že je Olga v kroužku, myslela jsem, že máte trochu větší IQ, no offense. :-))Fotky jsou dobře viditelné i v telefonu po přiblížení. A o jejich autenticitě nemám pochyb. :-)

D (Ne, 10. 5. 2015 - 11:05)

Ty dobytku, toho jsem si taky...Beru to zpátky, máš pravdu - je tam k tomu i fotogalerie :http://tinyurl.com/q7mdegcMyslím, že v tom kroužku na čtvrté fotce v pořadí je Olga. Na třetí fotce je napravo dole hned pod učitelkou, ale aby člověk viděl její hlavu, musí si to foto napřed uložit.

D (Ne, 10. 5. 2015 - 11:05)

tak ty uchylaku si JEDNICKA...Ty dobytku, toho jsem si taky všiml, že ta stařenka třímá jakési dvě školní fotky. Nicméně když si tak chytrej, tak je vyextrahuj z videa, zvětši a najdi v nich tu malou příšerku...

D je suuuuper (Ne, 10. 5. 2015 - 11:05)

tak ty uchylaku si JEDNICKA ...sice pises ze si nenasel skolni fotku ALE jsou tam dvě...ta adresa na rozhovor ze spoluzackou..Ted jen otazka..to zakrouzkovane na obou fotkach je ta spoluzacka a nebo Olga ???????????????????? odepis dik

robot (Ne, 10. 5. 2015 - 11:05)

Jéé to je celou dobu doktorka.cz strana,tak ja u sebe celou dobu zapinal jinou ikonu na plose ja myslel ze je toto ta bojova videohra tak nic D: jo a ta medaile..na netu mam 3 315 komentu na cz i usa netu a nechavaj si je tam lidi..jsou ti hlavne youtube new york rap clipy treba 222komentu u jednoho klipu D: nechaly to tam majitele D: a positive i art psycho comments xD:

R o b o t (Ne, 10. 5. 2015 - 10:05)

Tak dik za link na spoluzacku a pis jen za D at neutocim a piš co chces a ta fotka po zatceni dik a tu mam taky v channel v kanálu ytub. Fakt si nenasel foto děcka? koupim kdyztak tak se ptam jeste jednou.

R o b o t (Ne, 10. 5. 2015 - 10:05)

Tak dik za link na spoluzacku a pis jen za D at neutocim a piš co chces a ta fotka po zatceni dik a tu mam taky v channel v kanálu ytub. Fakt si nenasel foto děcka? koupim kdyztak tak se ptam jeste jednou.

D (So, 9. 5. 2015 - 22:05)

Tu fotku Hepnarové jako školačky jsem nikde nenašel, ale zde jsou její jiné méně známé fotky - policejní mugshots z období těsně po spáchání činu:http://tinyurl.com/oez6f4t

D (So, 9. 5. 2015 - 22:05)

Bývalá spolužačka Olgy Hepnarové hovoří pro Blesk:http://tinyurl.com/oytonzn

Reklama

Přidat komentář