Reklama

Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová

Re: (So, 9. 5. 2015 - 10:05)

To se mi strašně líbí, jak jste tak neoblomní a vytrvalí a neustále trollíte. :-) Asi vás zklamu, ale žádnou medaili za to nejspíš nedostanete.

zalez tlusta kr (So, 9. 5. 2015 - 08:05)

To je jasne že jí nejvice měla ráda její matka a už sem nepiš demente nebo chcipneš jak Topič.

Re: (So, 9. 5. 2015 - 08:05)

Hovořím o milosti. Vyloženě jistá si tím nejsem, pouze bych se tomu nedivila. Těžko říct, čím bylo motivováno. Určitý cit v tom roli asi hrál, ale myslím si, že na matku p. Topič musel vyvolat poněkud větší tlak. A pokud řeknu, že na Olze panu Topičovi záleželo víc, než její matce, myslím, že nebudu daleko od pravdy.Zdrojem byl Blesk, konkrétně videorozhovor s jeho bývalým spolupracovníkem, mohu hodit link, pokud ho nenajdete. Samotný rozhovor doporučuji, za poslední dobu to byl dle mého největší zdroj nových informací o OH.

nona (So, 9. 5. 2015 - 02:05)

Bydlím kousek od veverkovy ulice tak chodím po chodníku jen na druhe straně ulice když tam byly ty popravy tou Erenou naklaďákem.

Jenis (So, 9. 5. 2015 - 01:05)

#NÁZEV?

nona (So, 9. 5. 2015 - 00:05)

ha ha Topič spachal sebevraždu ,to je jasné to byl TEN SATANSKY DUCH OLGA H

místní bulvár (Pá, 8. 5. 2015 - 23:05)

Promiňte, ale vaše slova mi...Blesk

D (Pá, 8. 5. 2015 - 23:05)

Osobně bych se nedivila...Promiňte, ale vaše slova mi nejsou stoprocentně jasná. V souvislosti s matkou Hepnarové teď hovoříte o té žádosti o presidentskou milost, nebo o něčem jiném? A pokud myslíte danou žádost, proč se domníváte, že doktorku Hepnarovou musel advokát Topič k takovému kroku přemlouvat? A tvrdíte-li, že danou žádost dotyčná nepodala z čistě mateřské lásky, co tím chcete naznačit? Čím mělo tedy být podle vás to podání žádosti ze strany doktorky Hepnarové motivováno?A z jakého zdroje máte informaci o depresích a sebevraždě advokáta Topiče?

Re: (Pá, 8. 5. 2015 - 23:05)

Osobně bych se nedivila tomu, kdyby její matku přemluvil samotný obhájce Topič. Nemusela na to kývnout, samozřejmě, ale z čisté mateřské lásky to asi taky nebylo.A ještě něco k panu obhájci, pro ty, co nevědí... Pan Topič údajně po vykonání trestu na Olze propadl depresím a často o jejím případu hovořil. Dva roky poté spáchal sebevraždu. Z jakého důvodu? O tom můžeme polemizovat. :-)

D (Čt, 7. 5. 2015 - 22:05)

Matka Olgy zadala za ni po...Husák sice ještě tehdy nebyl presidentem, ale to je detail. Spíš by mě ovšem zajímalo, jaká je tvoje obecná definice zrůdy, a jakými metodami bys chtěl/a dělit lidské jednotlivce na zrůdy (určené k isolaci) a ostatní. Mělo by tak být nějakým způsobem činěno preventivně (ještě než ty zrůdy stačí spáchat nějakou velkou zrůdnost), nebo až dodatečně (po spáchání té zrůdnosti)?

C. (Čt, 7. 5. 2015 - 21:05)

Matka Olgy zadala za ni po...Podívej, matka je matka a vždy bude stát při svém dítěti, i když bude to dítě vrah nebo, jak ty píšeš, zrůda. Mateřský pud je po pudu sebezáchovy ten nejsilnější.

B. (Čt, 7. 5. 2015 - 21:05)

Mělo to být jednou...

B. (Čt, 7. 5. 2015 - 21:05)

Matka Olgy zadala za ni po rozsudku smrti tehdejsiho presidenta republiky Gustava Husaka o milost. Jakysi matersky cit tam musel zafungovat. Napriklad matka odsouzeneho vraha Novaka, ktery zavrazdil Jakuba Simanka v Havlickove Brodu, pry taky neveri, ze jeji syn udelal neco takoveho. Je to zajimava myslenka: zkusme se vcitit do mysleni matek, kterym je najednou jasne, ze porodily zrudu. Tam zacne fungovat psychologicky mechanismus odmitani reality, snahy o jeji popreni. Pritom o tom, ze porodi zrudu je rozhodnuto mnohdy jiz v okamziku poceti, nebo v prenatalnim stadiu vyvoje te znetvorene osobnosti, ktera prijde na svet. Co je tedy pravda, je to, ze ty zrudy nemohou za to, ze se zrudami narodily, ze je zradila priroda. Ale civilizovana vyspela spolecnost ma za povinnost takove jedince ucinne izolovat.

B. (Čt, 7. 5. 2015 - 21:05)

Matka Olgy zadala za ni po rozsudku smrti tehdejsiho presidenta republiky Gustava Husaka o milost. Jakysi matersky cit tam musel zafungovat. Napriklad matka odsouzeneho vraha Novaka, ktery zavrazdil Jakuba Simanka v Havlickove Brodu, pry taky neveri, ze jeji syn udelal neco takoveho. Je to zajimava myslenka: zkusme se vcitit do mysleni matek, kterym je najednou jasne, ze porodily zrudu. Tam zacne fungovat psychologicky mechanismus odmitani reality, snahy o jeji popreni. Pritom o tom, ze porodi zrudu je rozhodnuto mnohdy jiz v okamziku poceti, nebo v prenatalnim stadiu vyvoje te znetvorene osobnosti, ktera prijde na svet. Co je tedy pravda, je to, ze ty zrudy nemohou za to, ze se zrudami narodily, ze je zradila priroda. Ale civilizovana vyspela spolecnost ma za povinnost takove jedince ucinne izolovat.

Alibaba (Čt, 7. 5. 2015 - 20:05)

Tady řešíte aha noviny?Na...Kde to je?

bumrata ta (Čt, 7. 5. 2015 - 14:05)

Tak jo a sbohem ty ju tube.

#NÁZEV? (St, 6. 5. 2015 - 20:05)

Jo to z tvoji rodinou atd to se neomlouvam to sem ti chtel dat na zadek za tu uražku ale zakecaly jsme se a ty kecy se omlouvám.scary channel ytub:OH & Robot art psycho comments.Loučím se a odcházim zpet do jiné dimenze,mej te se rádi a žadny alcohol a cigarety jako ja od zkoušel v 14 a tffff. Dále také youtube Olga Hepnarová kanál děkuje za prostor na Robot komenty dříve i ty nové psycho zabavné.@www .Chtěl bych ještě dodat že se mi i líbejí nazory na trest smrti ale do toho mi padnou na mysl dva ex režimy státu tak me to zas tolik neláká,v tomto OH případu určitě take ne to udělala masaker ale i v novem časopisu říká tehdejší soudce že byla divná spíš na blázinec že to spolk ten režim. @ty ytub videa'Olga Hepnarová kanál dodává že ty videa nejsou na nikoho utok jen art videa a ted nahodne téma toto že se mi líbí ta fotka z jejího řidičáku ta klasická.Ten krini časopis rec na videu je již jeden den minulé číslo ale je stale na něm kvéten maji to o měsíc napřed D_Like a video bylo rec jako nové,kanal pozdeji přepíše video jen na datum. *Pro zajmavost:you tube : Olga Hepnarova-dvě knihy, Olga Hepnarová-konviktska+hrad a vltava,nebo i Olga Hepnarová-místo+noviny'40.let od .*Tak to o 'Moje art short videjka.check zhlednutí!!u videa or D

Last comment ga (St, 6. 5. 2015 - 17:05)

Robot se loučí a nevěřim moc že jsem někdo píše jen domov duchodcu tak ja jdu a přijemne stáří a nešaškuj furt jako musej byt živený ty vrazi.. Za a) jsem proti trestu smrti tak bacha ty zvyky z komunismu a za b)stát jim dává najíst a ne vaše rodina žebrácká a pozdravuj mamču že zas někdy. Díky za prostor na komenty a Doktortka na vás sere jsem stále nebloklý.

Robot (St, 6. 5. 2015 - 17:05)

poznámka: Art kratke videa/ Art short videos,krimi deskopt theme

Robot,Psycho+Lo (St, 6. 5. 2015 - 16:05)

Nebo jen pohlavek okolo toho iq a to že to je nejen muj ytube portal ale i jsem ty videa všechny vytvořil a jo i nahrál je na youtube,to víš jak se upload ? (nahrát video)

Reklama

Přidat komentář