Reklama

Pánská tanga

Normální muž (Pá, 20. 7. 2012 - 18:07)

Tož, to je jisté, tanga na prdeli nosí jen bukviči.

HUGO (Pá, 20. 7. 2012 - 18:07)

ano máte pravdu tanga jsou opravdu pohodlné prádlo.S vámi všemi tady souhlasím.

Dan (Pá, 20. 7. 2012 - 16:07)

to by se pan Svátek divil, kdo všechno se to vydává za Mydláře!

Libor (Pá, 20. 7. 2012 - 09:07)

Já jsem se o tangách bavila...Buzerantů se vyrojilo jak čertů. Tanga jsou jejich poznávacím znamením, zejména růžovoučká.

Normální muž (Pá, 20. 7. 2012 - 09:07)

Já jsem se o tangách bavila...Tož, to je jisté, tanga na prdeli nosí jen bukviči.

Viola (Pá, 20. 7. 2012 - 09:07)

Místní teploušci zde...Já jsem se o tangách bavila s klukama ve Francii, kam často jezdím a i oni mně potvrdili, že to nosí pouze buzíci. Kterých je prý ve Francii víc a víc. Dřív jich bylo 4%, teď se to odhaduje už na 10%. Oni to pochopitelně nepřiznávají, kamuflují to přítelkyněma, manželkama, dětma. Dokážou mít sex s ženou. Ale přitahuje je to k mužům. A hlavním znakem je, že tito poloteplouši nosí pánská tanga. Tak to je, protože normálního muže by nenapadlo vzít na svou mužnou postavu takovéto buzer-kalhotky. Přítelovi se pánská tanga úplně hnusí. A tak to má být. Skutečný muž by na sebe takovou věc nenavlíkl. Nemá zapotřebí zkoumat před zrcadlem, jestli má sexy prdelku. Muži se o takové věci nezajímají.

Nono (Pá, 20. 7. 2012 - 02:07)

Tak já si teď koupil tanga...Jé, ja husa se zapomněla podepsat! Zase jsem si spletla můj nick. Jsem to, ale kráva.

René (Pá, 20. 7. 2012 - 02:07)

Tak já si teď koupil tanga z Itálie a jsem dost zklamaný, řeže mne to v zadku, na ty moje hemeroidy nic moc. Zkusím to pár týdnů jestli to půjde rozchodit. To nechápu, že by Taliáni neuměli udělat solidní tanga?

D. (Pá, 20. 7. 2012 - 01:07)

To psal ten slovenský...se z vás zvencnu,žádný věcný příspěvek..

Mydláři (Čt, 19. 7. 2012 - 18:07)

To psal ten slovenský "húpací koník", slováci to maj možná jinak.

pro violu (Čt, 19. 7. 2012 - 17:07)

Violo ty jsi určitě lezba,to se hned pozna a ještě IQ tykve.

Viola (Čt, 19. 7. 2012 - 12:07)

Místní teploušci zde...Já jsem se o tangách bavila s klukama ve Francii, kam často jezdím a i oni mně potvrdili, že to nosí pouze buzíci. Kterých je prý ve Francii víc a víc. Dřív jich bylo 4%, teď se to odhaduje už na 10%. Oni to pochopitelně nepřiznávají, kamuflují to přítelkyněma, manželkama, dětma. Dokážou mít sex s ženou. Ale přitahuje je to k mužům. A hlavním znakem je, že tito poloteplouši nosí pánská tanga. Tak to je, protože normálního muže by nenapadlo vzít na svou mužnou postavu takovéto buzer-kalhotky. Přítelovi se pánská tanga úplně hnusí. A tak to má být. Skutečný muž by na sebe takovou věc nenavlíkl. Nemá zapotřebí zkoumat před zrcadlem, jestli má sexy prdelku. Muži se o takové věci nezajímají.

Jen to zkus doc (Čt, 19. 7. 2012 - 10:07)

Místní gejové sou z tang...Vezmi si tanga, udělej si erekci a uvidíš, jak tě provázek v prdeli pěkně porajcuje!! Pak už na bukvoše nebudeš nadávat a vymýšlet jim terapie.

Lenny (Čt, 19. 7. 2012 - 10:07)

Výskyt je malý dost...Místní teploušci zde tvrdí, že Česko je zaostalé a proto to tu lidi nechápou. Je to blbost na n-tou. Já jezdím do ciziny každý rok a výskyt tangáčů rozhodně nestoupá. Na pláži jsou nejvíc k vidění v Itálii, ale i tam se jedná o ojedinělé případy. Loni se v Itálii přede mnou producíroval schválně jeden tangáček. Ne, že bych se nedívala, nechlupatá opálená svalnatá a přitom malá sexy prdelka. Jo, u krásného Itálka se na to dalo koukat. Ale i tak, chlap v tangách bude vždycky působit jak buznička, i kdyby byl sebekrásnější.

doc. Nunvář (Čt, 19. 7. 2012 - 08:07)

..jsou střihy, kde je...Místní gejové sou z tang úplně říční, nejvíc se jim asi líbí, že při erekci se jim provázek pěkně zařízne - jsou to prostě buzeranti, kteří by se měli léčit.

ale vůbec nejso (Čt, 19. 7. 2012 - 08:07)

Jsou drceny a uškrceny.....jsou střihy, kde je vpředu dostatek místa i pro velkou výbavu a jsou tudíž velmi pohodlné a nikde se nic neohrnuje kolem stehen. jako je tomu u boxerek.

tangař (Čt, 19. 7. 2012 - 07:07)

Zrovna v Itálii,no to je...kulky přitlačené k tělu a pomačkaný úd jsou v pohodlných tangách správné velikosti méně nežli v upnutých boxerkách "na tělo". ty slavná 3-ko.
A na koho tanga patří či nepatří je na svobodném rozhodnutí jeho samého.

3 (Čt, 19. 7. 2012 - 01:07)

Místní teploušci zde...Zrovna v Itálii,no to je děs,když jsem si tam před pár lety sundala vršek ,mohli se zcvoknout,tanga prostě na chlapa nepatří,ti volotrci,kteří tu píšou jak jsou pohodlná snad nevnímají ty kulky přitlačené k tělu a pomačkaného úda?Pohodlné a příjemné být nemůžou,ty tangáče vem čert.

Lenny (St, 18. 7. 2012 - 10:07)

Výskyt je malý dost...Místní teploušci zde tvrdí, že Česko je zaostalé a proto to tu lidi nechápou. Je to blbost na n-tou. Já jezdím do ciziny každý rok a výskyt tangáčů rozhodně nestoupá. Na pláži jsou nejvíc k vidění v Itálii, ale i tam se jedná o ojedinělé případy. Loni se v Itálii přede mnou producíroval schválně jeden tangáček. Ne, že bych se nedívala, nechlupatá opálená svalnatá a přitom malá sexy prdelka. Jo, u krásného Itálka se na to dalo koukat. Ale i tak, chlap v tangách bude vždycky působit jak buznička, i kdyby byl sebekrásnější.

Zrzka (Út, 17. 7. 2012 - 23:07)

Dlouhý vlasy se mi taky na...tanga rozhodně jsou vrcholem teploušství nebo podivných zálib,naušnice a dlouhé vlasy aspoň některým sluší,ale tanga jsou k smíchu i na pěkným klukovi,viděla jsem kluka opalovat se v nich,vypadal jak vůl a budil pozornost v celém okolí,řekněte sami,kolik kluků jste kdy viděli na různých plážích světa?Já naštěstí jen toho jednoho,ale jsem pob...á ještě teď.

Reklama

Přidat komentář