Reklama

Pánská tanga

Dušan (Čt, 26. 7. 2012 - 00:07)

Ano, dokonce i koprofágie se může vyskytnout....

Schutí bych Ti ojel pysk a prdel , ty hovado!!!!!!!!!

tangař (St, 25. 7. 2012 - 22:07)

Ano, dokonce i koprofágie se...ježíši, ty si fakt kokot na n-tou

doc. Nunvář (St, 25. 7. 2012 - 22:07)

Prevence musí být dřív...Ano, dokonce i koprofágie se může vyskytnout.

doc. Nunvář (St, 25. 7. 2012 - 22:07)

U věcí co se zařezávají...Ano, ale kastrace je spolehlivější, nejjistější je spojit ji s penektomií.

Shogun (St, 25. 7. 2012 - 11:07)

"Nošení pánských tang značí odvahu," to je legrační názor. Kdo chodí po městě v podprsence nebo nahatej, ten je asi přímo hrdina, co?
Na tuhle diskusi se podle mě většina lidí dostane z přehledu aktivních diskusí, jak píše Petra. Nechutnosti zaujmou. Víc v tom nehledej.

Tangomil (St, 25. 7. 2012 - 10:07)

Tanga jsou vymazlený, prostě suprovoučký! Hošani, zkuste si je taky na zadeček, bude se vám to líbit! Navíc stačí odsunout šňůrečku a ... je to slast!

V. (St, 25. 7. 2012 - 03:07)

Protože ho používají v...Mne odradí stoprocentně,nechápu zastánce nošení pánských tang,můžu je už takhle málo a ještě aby trpěli takovými excesy,hrůza!

doc. Nunvář (Út, 24. 7. 2012 - 22:07)

Výborná reakce.Tanga jsou...Ano, bohužel však toliko pro homosexuály a (homosexuální) pedofily...

dwan (Út, 24. 7. 2012 - 22:07)

Ahoj, mám takový doejm, že...Výborná reakce.Tanga jsou na leto ideální prádlo.

Mila (Út, 24. 7. 2012 - 22:07)

Ahoj, mám takový doejm, že ti co nosí tanga, nikomu nebižují. Na léto je to docela dobré spodní prádlo. Nikde se nic nekrabatí a navíc nevím proč by člověk v horkém létě měl nosit pod kraťasy ještě jedny kraťasy jen pro pár blbounů kteří si myslí, že tanga jsou pohoršující oděv. Nevím kdo přišel s tím že kdo nosí toto prádlo je bisexální nebo homosexuální. To je podobné jako by jste řekly o každém kdo nosí tmavé brýle že je slepec.

¨doc. Nunvář (Út, 24. 7. 2012 - 20:07)

jen tak, myslím, že jsi to...Ty zmrdanej pedofilní buzíku, je mi jasný, že se chystáš oprcat nějakýho kluka - radši se nechv vykleštit, přejdou Tě pak tvý zvrácený choutky.

tangař (Út, 24. 7. 2012 - 20:07)

jen tak, myslím, že jsi to vzal za správný konec. Jsem zvědav, kdy zareaguje se svými úsměvnými názory to sadistický prase s přezdívkou doc. Nunvář.

jen tak (Út, 24. 7. 2012 - 18:07)

Ne, problém pochopit to není. A jak sis asi mohla odvodit z kontextu, tohle sdělení nebylo určeno tobě. Ale souhlasím, alespoň jeden se ozval.
Zajímalo by mě, která část příspěvku evokuje bisexualitu? Přirovnání k historii dámského prádla? Odsouzením zbabělců za opovržení nevyzkoušeným? Nebo psaným projevem?

Láďa (Po, 23. 7. 2012 - 23:07)

Je to zajímavá diskuse (až...Tebe bych tipoval na bisexuála.

tangař (Po, 23. 7. 2012 - 21:07)

http://www.n2nbodywear.com/mm5/merchant.mvc?Screen=CTGY&Store_Code=N2N&Category_Code=GStringUnder

jen tak (Po, 23. 7. 2012 - 17:07)

Je to zajímavá diskuse (až na pár latentních homosexuálů). Popravdě by mě zajímalo, jak se vlastně člověk, kterého pánská tanga pohoršují, dostane na tuto diskusi...? Proč vlastně Vy, odpůrci, vyhledáváte ono heslo ve svých vyhledávačích? Prosím alespoň jednoho z Vás, aby zde popravdě uvedl, jak se sem dostal. (Jsem na 100% přesvědčený, že se tak nestane)... Shrnul bych to asi tak, že tanga nejsou spodní prádlo pro teplé, nebo moderní muže. Je to prádlo pro odvážné a sebevědomé. Stejné počátky byly i s dámskými tangy. Každá žena, která si je oblékla byla automaticky řazena mezi prodejné. Hlavní problém je v tom, že lidé co tady tento druh prádla napadají jej nikdy nezkusili...!

tangař (Ne, 22. 7. 2012 - 10:07)

http://www.planet-undies.com/catalog/lingerie_homme_string.php

Děkujeme (Ne, 22. 7. 2012 - 06:07)

za příspěvky všech zpřízněných i nezpřízněných duší pánských tang. A teď bychom mohli komunikovat jako inteligentní lidé (vím, je to spíš sen, než možná realita). Vynechejme hanebná oslovení a vraťme se k tématu. Mám rád tanga. Když jsou kvalitní, nezařezávají se, pod úplými kalhotami nedělají hrby. A hlavně nejsou vidět při správném nošení, tudíž nikdo neví, že je mám. Slušný člověk spodní prádlo neukazuje

Tangáči (So, 21. 7. 2012 - 22:07)

...jsou jednoznačně buzeranti. Normální neúchylný chlap to na sebe nevezme.

tangař (So, 21. 7. 2012 - 22:07)

http://www.ergowear.com/thongs-c-145_158_149.html

Reklama

Přidat komentář