Reklama

Pás cudnosti

XT (Čt, 3. 1. 2013 - 11:01)

Ja bych se chtel zeptat,...Ahoj Filipe, tebou označený model mám. Rozhodně se nevyrábí podle Váhy o které hovoříš, ale jedná se o Váhu pásu samotného bez doplňků( tuba, štít.. )
Pokud si jej chceš objednat, postupuj takto:
- kontaktuj výrobce a nebo distributora
- konzultuj s ním svůj vybraný model
- nechej si zaslat měřící sadu a instruktážní CD
Rozměry odešli, vyčkej na pro - forma fakturu,uhraď a pak cca 8 týdnu vyčkej na dodání zboží.

XT

Filip (Čt, 3. 1. 2013 - 10:01)

Ja bych se chtel zeptat, jestli mate nekdo tento Masterpiece od Neostelu
http://shop.neosteel.com/en/product?x9ddef=81e63380f624cce0fe198b892e660aca&info=104&xf3ac2=d65a028edc86d11b58655c4298590248
Pas neni drahy, ale nechapu tam ty rozmery, tam se zadava hmotnost? Myslel jsem si, ze Masterpiece se dela na miru? Rozumite tomu nekdo nejak lip?

Ray (St, 2. 1. 2013 - 20:01)

uklidni se nebo ti praskne...Žalostné... Jak se někteří staví nad jiné jen proto, že si myslí že někdo s uchylkou nebo jinou orientací je debil se zakladnim platem:-)

chlapečku (St, 2. 1. 2013 - 20:01)

Už to tady bylo řečeno...uklidni se nebo ti praskne cévka v hlavince a bude nadobro šlus!potřebuješ zřejmě horký úd do pusinky na zklidnění se,že?!?

Ray (St, 2. 1. 2013 - 17:01)

je úchylné,vzrušující...Už to tady bylo řečeno Xkrat, tak to vezmu ve zkratce...
Pokud tě tato diskuze uráží či jinak irituje, TAK SEM KURVA NELEZ A NESER SE DO NAS!

Ray (St, 2. 1. 2013 - 17:01)

Je spousta holek kterejm se to libi... lepsi ale bude si najit nejakou partnerku

Tomas (Út, 1. 1. 2013 - 18:01)

Nevěš hlavu. Lidi jsou různí. Když můžu existovat já, koho to přitahuje, třeba se najde i holka, které se to bude líbit :-).

To (Út, 1. 1. 2013 - 17:01)

Ahojte, neměla by nějaká...je úchylné,vzrušující akorát pro tebe.A jak ta dotyčná pozná,že ji opravdu posloucháš? Měl by si se léčit,nebo to praktikovat se svojí partnerkou,ale to asi žádnou nemáš,když poznala tvé úchylácké choutky.

Tomas (Út, 1. 1. 2013 - 17:01)

Ahojte, neměla by nějaká holka zájem rozhodovat o tom, kdy mohu mít orgasmus a kdy ne? Každý den si přes email psát, jestli dnes mohu, nebo musím vydržet. Případně zadat úkol, za který bych si jej vysloužil. Taková obdoba pásu cudnosti :-).
Kdyžtak email [email protected]

Martin (Út, 29. 12. 2009 - 13:12)

Při nošení pásu cudnosti nejsou problémy s váhou, protože člověk toho míň sní. Vodpadá totiž povolování opasku. Udržet si váhu pak jde snadno.

orwell (Út, 29. 12. 2009 - 11:12)

vzkaz pro Mariku: Při hubnutí nemusíš mít sebemenší obavy, protože ty rozměry pro výrobu se měří podle tvé kostry nikoli podle "masa". Je púak samozřejmě dobré si držet svoji váhu, protože větší ztloustnutí, pokud máš být stále zamykaný, se projeví větším sevřením. Ale vždy i při zhubnutí se ti to zarazí o pánevní kosti.

Submise (Ne, 27. 12. 2009 - 19:12)

Hledám ženu co mě zamkne. Ne kecám. Teda nekecám , ale momentálně se snažím našpórovat na neosteel. Už mám doma měřící sadu, ale zase došli prašulky. No 20.000,- je znát. Škoda že to nejde na multiservis :-)

Martin (Čt, 24. 12. 2009 - 12:12)

Mariko, Chtěla bys to zkusit?

Marika (Po, 21. 12. 2009 - 11:12)

Velmi jsem se poučila, neosteel vypadají dobře. Ale stejně si neumím představit, jak bych to měla mít na sobě třeba jen týden. Brrrr.
A pořád se mi zdá, že by ten pás bylo možné dole nějak posunout nebo odtáhnout, prostě že snaživý milenec by se pod něj stejně dostal, možná nepohodlně, ale určitě by to šlo.
Nebo co když původně tlustá manželka za půl roku zhubla, tak na ní pás cudnosti musel plandat.

Pepe (Ne, 20. 12. 2009 - 20:12)

Som majiteľom CB 6000 a zlomil sa mi krúžok v strednej veľkosti. Nechce niekto urobiť výmenu ?

MKP (St, 16. 12. 2009 - 18:12)

Dík, tak jsem se podívala,...Jenom hračky? A co třeba Pásy cudnosti Neosteel? http://www.neosteel.de/Nsepmain.htm - tyto Pásy cudnosti jsou z oceli a mohu garantovat, že jsou nošeny. I když častěji spíše mužmi ;-) A při správné hygieně infekce nehrozí...

Marika (St, 16. 12. 2009 - 12:12)

Dík, tak jsem se podívala, ale to jsou jenom nějaké SM hračky.
Pás cudnosti prý byl ze železa a já pořád nechápu, jak ho mohla nějaká žena delší dobu nosit. Řekla bych, že zemřela na infekci dávno před tím, než se ten její milý vrátil z boje.

Martin6000 (Út, 15. 12. 2009 - 10:12)

Asi mám mezery ve vzdělání,...Třeba tady. http://www.mysex.cz/sexshop/sm-pomucky-pasy-cudnosti-c-99_75.html?page=2&sort=20a Ale když budeš chvilku hledat na netu, určitě najdeš mnoho jiných Pásů cudnosti. :)

Marika (Út, 15. 12. 2009 - 09:12)

Asi mám mezery ve vzdělání, ale pás cudnosti snad byl ve středověku určen pro nevěrné ženy a nikoli pro muže? Ten ženský jsem viděla na fotkách (nechápu, jak se s ním dalo delší dobu existovat), ale mužský pás cudnosti si tedy představit neumím. To se prodává?

Aleš (Po, 14. 12. 2009 - 15:12)

Tak saunu jsem si ohromně...Zdravím, tak od pátku to hrajeme po letech znova my s manželkou, asi nevydržíme tak dlouho jako vy, ale je to na ní.

Reklama

Přidat komentář