Reklama

Pás cudnosti

utůhl (Čt, 19. 11. 2009 - 15:11)

Pár týdnů jsem tu nebyl a...To už bylo i na jiných diskuzích, prudiči to zničili, lidi odešli jinam na uzavřenou, a po čase se třeba diskuze znova zmátořila s jinými lidmi,

no (Čt, 19. 11. 2009 - 14:11)

bylo málo honičů a pásy cudnosti-tak těma nás tam Kája mlátil hlava nehlava.........jo a chtěl nám je prasák starej furt rozepínat..........

irsai (Čt, 19. 11. 2009 - 11:11)

Pár týdnů jsem tu nebyl a koukám, že se to tu rozjelo a na lidech ta diskuse zmizela. Nevíte proč??

Aleš (Čt, 19. 11. 2009 - 08:11)

Asi to taky nebudeme...Tak jak bylo v sauně?

petr (St, 18. 11. 2009 - 14:11)

Koupím klec na CB3000. Má...ja mam komplet CB3000 a rad Tio ho prodam vcetne klece.napis na [email protected]

Aleš (Út, 17. 11. 2009 - 21:11)

No vždyť...

Hejhula (Út, 17. 11. 2009 - 20:11)

Aleši proč jen vpomínat jak na dnešní výročí ale raději si to opět prožívat!

Aleš (Út, 17. 11. 2009 - 20:11)

Asi to taky nebudeme...Já právě nevím jestli (tehdy ještě ne) manželka tenkrát přetáhla strunu omylem nebo naschvál, bylo to 8. den večer, byli jsme domluveni že to bude konec hry a že o tom rozhodne ona. Několik týdnů bych ale nevydržel, už ten 8. to docela bolelo. Ale ještě několik dní pak jsem měl sexuální energie jak v 18 a byl prakticky neunavitelnej... a prožíval ohodně intenzivněji každej výstřik. A vlastně dodneška když se chci hodně vzrušit tak na ty pocity intenzivně vzpomínám.

Milena (Út, 17. 11. 2009 - 08:11)

Ahojda, něco podobného jsme s...Asi to taky nebudeme provozovat věčně. Ale pár týdnů neuškodí. Protože manžel už byl opravdu na prasknutí, tak jsem mu ulevila pár kapkama - dlouhé dráždění ukončené těsně před vrcholem. Je to sice náročné udržet a nepřetáhnout strunu, ale zatím se to daří. Teď se chystáme do sauny. Půjdem tam každý zvlášť, aby nikdo nevědel, že patříme k sobě. Jsem strašně zvědavá, jak bude reagovat!

Aleš (Po, 16. 11. 2009 - 15:11)

Před dvěma týdny jsme s...Ahojda, něco podobného jsme s manželkou (tehdy ještě přítelkyní) zkoušeli, 8. den to ukončila tim že mě nečekaně udělala (nechal jsem to rozhodnití na ní, to mě vzrušovalo, očekával jsem i delší čas). Byla to nádherná chvíle a stála za ty pocity předtim. Masturbací jsem nepodváděĺ ale vědě jsem že už bych to asi dlouho nevydržel. Příště proto uvažujem zkusit to s CB

CM (Po, 16. 11. 2009 - 12:11)

cudnymanzel: To bylo na mne?...Koupím klec na CB3000. Má někdo nevyužitou?
Dík

A.H. (Ne, 15. 11. 2009 - 20:11)

Před dvěma týdny jsme s...Jak pokračujete?

katka (Čt, 12. 11. 2009 - 12:11)

Vašku,jak si myješ penis?Musí to mýt nehygienické a asi zrovna nevoníš.

Vašek (Čt, 12. 11. 2009 - 12:11)

Potřebuji opět radu.

Mám CB6000, po zkoušení jsem se dostal na nejmenší kroužek a třetí hrot. Mažu tělovým mlékem. První den je to v pohodě, ale druhý den mi otéká oblast penisu mezi kroužkem a klecí, ve větracích otvorech, předkožka a šourek (zejména ta oblast pod klecí mezi varlaty). Po sundání otoky do dvou hodin mizí. Dělám něco špatně nebo to mám nechat a po čase otoky ustoupí?

Milena (Čt, 12. 11. 2009 - 08:11)

Před dvěma týdny jsme s manželem jen tak z legrace začali zkoušet, jak na něj bude působit delší sexuální abstinence a výsledky jsou neuvěřitelné. Už po dvou dnech dráždění bez výstřiku mi přinesl snídani do postele. Po třech dnech mne orálně uspokojil, aniž by se dostalo na něj a od té doby ho mám plně pod kontrolou. Každý den mě masíruje, občas i "se vším všudy" a já pak jeho - samozřejmě ale bez vyvrcholení. Po deseti dnech jsme si všimli, že vydrží víc a víc - a to dokonce i při souloži. Dřív byl vždy po dvou minutách hotov, teď po pěti minutách pořád nic. A to už jsem já dávno "za vodou"!

msteel (Ne, 8. 11. 2009 - 02:11)

po vystriku neposlouchá nikdo. :-)

Martin6000 (So, 7. 11. 2009 - 22:11)

Nutně potřebuju vaše...Asi pokud vyloženě NECHCE tak ho k tomu nedonutíš. Já osobně bych to udělal kdyby to bylo bráno jako příkaz, protože jsem submisivní a ten nápad se zamčením do CB na určitou dobu by mě asi na několikátý pokus určitě přesvědčil, kdyby se mi náhodou po výstřiku nechtělo poslouchat. :)

Pepe (St, 4. 11. 2009 - 08:11)

Mě v těch větracích otvorech...Je dôležité,aby sa Ti krúžok pohyboval. Pri správnej veľkosti t.j. takej aby si nemohol vytiahnuť penis treba pod krúžkom a jeho okolí pravidelne mazať napr.telovým mliekom Nivea. Veď vieš " Kto maže, ten jede".A nebudeš mať oderky. To s tou páskou nie je asi dobrý nápad, po čase Ti to bude zavadzať a zamedzil si tým prirodzenému vetraniu a sušeniu najmä po sprchovaní. Ale je to na Tebe.

Jaja (St, 4. 11. 2009 - 03:11)

Nutně potřebuju vaše názory.
Potřebuju a vyžaduju, aby mi můj muž vylízal kundičku, očistil a přivedl mě k dalšímu orgasmu ihned po tom, co se do mě udělal, vystříkal. Jemu se ale vůbec nechce a říká, že mu tam vadí to semeno. Nevím proč, když já sama se semenem nemám problém a polykám ho moc ráda.A má s tím i stejný problém, když mu ho vykouřím až do výstřiku a pak se s ním chci líbat s plnou pusou.Tvrdí, že tohle chlapi nedělají. Tak jak je to? Potřebuju vědět,jak to máte doma vy, jestli to Vaši muži dělají a jestli je správný to po nich chtít, když to takhle potřebuju, toužím po tom moc a rajcuje mě to, jestli je správný a můžu, nebo to mám po něm chtít, i když on to dělat nechce a dělal by to jenom pro mě. Myslím si, že žena na to má opravdu právo, i když ten její už byl a nemůže a žena by ráda pokračovala. Děkuju za jakýkoliv i krátký názor od žen i mužů. Moc Vám děkuji za reakce.

profous (Út, 3. 11. 2009 - 23:11)

Mal by si použiť lubrigant na...Mě v těch větracích otvorech také dřel a otékal,tak jsem je jednoduše přelepil širokou průsvtnou páskou a jsem v pohodě.Spíš mě po několika dnech dřekroužek pod pytlíkem,mám PC6000

Reklama

Přidat komentář