Reklama

Pás cudnosti

Pepe (Ne, 1. 11. 2009 - 18:11)

Pořídil jsem si CB 6000....Mal by si použiť lubrigant na báze silikónu, skús si tiež vymeniť dištančnú podložku s dlhším kolíkom aby Ti pytlík neopúchal.

Vašek (Ne, 1. 11. 2009 - 16:11)

Pořídil jsem si CB 6000. Prostřední kroužek byl fajn, ale v noci mi samovolně z klece penis vyklouzl, tak jsem zkusil druhý nejmenší. Všechno ok, sice to pod kroužkem pálilo ale po namazání indulonou dobrý. Nasadil jsem si ho včera ráno a dneska ráno mi penis v mezeře mezi kroužkem a klecí a ve větracích otvorech začal hrozně natékat. Kolem poledne už byl dost nateklý, tak jsem pás sundal. Otoky už splaskly, ale nevíte jak tomu pro příště předejít? Nebylo by vhodnější používat spíš nějaký dětský olejíček který zateče i tam kam se s prstem a krémem nedostanu? A je normální že trochu natéká i šourek?

Endy29 (So, 31. 10. 2009 - 13:10)

Já nosím už nějakou dobu Neosteel. Pořídila mi ho manželka,když mne přistihla při mastrubaci. a od té doby mne odemyká jen na sex a hygienu.

Mouřenín (So, 31. 10. 2009 - 07:10)

Tak to je síla,taky ho nosím.

Pepe (So, 31. 10. 2009 - 07:10)

Já mám 3,5letou zkušenost s...Chcel som vedieť, či nemáš problémy pri jeho nosení,ako najdlhšie si ho mal bez odomknutia, ako je to s močením a pod.

Honza (So, 31. 10. 2009 - 04:10)

Nutně potřebuju vaše...Jajo myslim ze srovnatelna otazka by byla - jak tobe chutna stava z vlastni kundy?
Znam zeny, ktere polykaji semeno ostosest a vyslovene je to vzrusuje a miluji to, ale uz je jim neprijemne kdybych se je snazil libat hned potom, co jsem jim vylizal kundu, protoze jejich vlastni telesne tekutiny jim nic nerikaji.

Tomík (Pá, 30. 10. 2009 - 20:10)

Ahoj, zdravím vás všechny, píšu hlavně kvůli Markovi, rád ti pohlídám klíče:-D ozvi se. Nebo jen pokecáme. [email protected]

orvel (Čt, 29. 10. 2009 - 17:10)

Má niekto skúsenosti s pásom...Já mám 3,5letou zkušenost s Neosteel. Můžeš se mi ozvat i na mail ibf13ebf@cz.

Pepe (Čt, 29. 10. 2009 - 10:10)

Má niekto skúsenosti s pásom cudnosti od firmy MY-STEEL ? Ja som teraz zamknutý v CB6000 chrom a som spokojný, ale taký celokovový pás je niečo iné čo by som rád skúsil.

Akia (So, 24. 10. 2009 - 21:10)

Nutně potřebuju vaše...Normálně použij pás cudnosti... 7 dní ho neodemkni. Pak mu to nabídno za těhle podmínek, když nedodrží tak ho nech 10 dní, když zas ne tak 20... :-) a uvidíš

R. (Pá, 23. 10. 2009 - 14:10)

Nutně potřebuju vaše...Jajo, mně osobně sperma nechutná, zkoušel jsem ho ochutnat a dělalo se mi z toho docela dost zle. Takže kdybych byl Tvůj partner a snažil se Ti vyhovět, tak by to taky mohlo dopadnout dosti neromanticky - myprázdněním mého žaludku ...

_ (Po, 19. 10. 2009 - 20:10)

Nutně potřebuju vaše...myslím že PC může sloužit právě k něčemu takovému :-)

Jaja (So, 17. 10. 2009 - 09:10)

Nutně potřebuju vaše názory.
Potřebuju a vyžaduju, aby mi můj muž vylízal kundičku, očistil a přivedl mě k dalšímu orgasmu ihned po tom, co se do mě udělal, vystříkal. Jemu se ale vůbec nechce a říká, že mu tam vadí to semeno. Nevím proč, když já sama se semenem nemám problém a polykám ho moc ráda.A má s tím i stejný problém, když mu ho vykouřím až do výstřiku a pak se s ním chci líbat s plnou pusou.Tvrdí, že tohle chlapi nedělají. Tak jak je to? Potřebuju vědět,jak to máte doma vy, jestli to Vaši muži dělají a jestli je správný to po nich chtít, když to takhle potřebuju, toužím po tom moc a rajcuje mě to, jestli je správný a můžu, nebo to mám po něm chtít, i když on to dělat nechce a dělal by to jenom pro mě. Myslím si, že žena na to má opravdu právo, i když ten její už byl a nemůže a žena by ráda pokračovala. Děkuju za jakýkoliv i krátký názor od žen i mužů. Moc Vám děkuji za reakce.

karel (Pá, 16. 10. 2009 - 23:10)

po 10 letech ano jako zpestření sexu,vyholit do hladka jak debil.nosím je i do práce

petr (Pá, 16. 10. 2009 - 21:10)

Radši pás cudnosti nežkdyž...povidej povidej

karel (Čt, 15. 10. 2009 - 14:10)

Radši pás cudnosti nežkdyž vám manželka po 10 letech začne kupovat pánská tanga.

_ (Po, 12. 10. 2009 - 16:10)

no ještš lepší než Domča měla Klárka.028

honza (Po, 12. 10. 2009 - 14:10)

skoda ze uz nepise domca, i moji slecne se to libilo a treba by se do toho lepe vzila, kdyby videla jak si toho uzivat.
domca mela krasne prispevky.
ja mam zakazano strikat, honit muzu jak chci, ale nekdy je to spis horsi, nez kdybych nemohl. a bavi me to a vzrusuje, jen ten tlak po treba hodinovem onanovani je naprd. ale nepodvadim.

_ to crash (Út, 6. 10. 2009 - 21:10)

moje žena mě má zamčeného...závidim ti

marek (Čt, 24. 9. 2009 - 10:09)

pro Petrs- také máš...Dej vědět, rád ti s tím pomůžu!:-)[email protected]

Reklama

Přidat komentář