Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Soňa (Ne, 16. 5. 2010 - 13:05)

Dneska jsem vitahla zimni bundu a oteplovacky šálu čepici zimni je tam hrozná zima je me ted teplicko krásný. Holky taky jste vytáhli zimni bundy oteplovacky a kombinézy ted mate příležitost se Nabalit a jít ten napište

Pepa (So, 15. 5. 2010 - 13:05)

Kdo by usil zimni Fusak šusťákovy, uvnitr s koziskem na bocích zipi a kapuci délka by byla 170 cm šířka 70 cm odpovědi my pište sem

k.m. (Ne, 9. 5. 2010 - 09:05)

Co kdybys místo pitomých...pitomá kritika je něco úplně jiného,než suché a neútočné označení zcela zjevného faktu.

k.m. (Ne, 9. 5. 2010 - 09:05)

mi se taky líbí barevnost a kontrast,ale jen kdyz je členěný horizontálně.když maji rukávy jinou barvu než trup,nebo kdyz chybí uplne,tak se mi to uz moc nelíbí,to je i důvod,proc nemam rad vesty.taky mi na moderních bundach vadí upnute,těsné rukávy,kdyz byly nabírané,"netopýří",líbilo se mi to víc.

Śternberk (Ne, 9. 5. 2010 - 09:05)

http://picasaweb.com/SNB.zimo...Co kdybys místo pitomých kritik - ostatně většina ani žádné montáže nejsou - a i kdyby byly, co ti je do toho - zveřejnil nějaké tvoje fotky? Nebo umíš jen kritizovat? A nejsi náhodou alias k.m nepo ještě ta samá postava alias něci jiného? Tvůj boj je bojem proti větrným mlýnům, done Quichote!

lesk bund (Ne, 9. 5. 2010 - 00:05)

pěkné video holka v kombinéze, kdy by to byla lesklá lyžařská kombinéza bylo by to nádherné -http://www.youtube.com/watch?v=31fi6hh9pN0

Milan (So, 8. 5. 2010 - 22:05)

http://picasaweb.com/SNB.zimo to jsou pěkně nešikovný fotomontáže to pozná i malé dítě,že to není realita,ale dílo nějakého amatéra

Zbyněk, Beroun (Pá, 7. 5. 2010 - 09:05)

Mě se líbí barevnost a...Nic špatného na oblečení vesty přes bundu nevidím, já jsem letos někdy oblékl vestu přes kombinézu, mělo to výhodu v tom, že se dala rychle a jednoduše odložit nebo obléci.Co ovšem působí směšně - alespoň podle mého názoru, jsou holky, které přes lehounký svetřík navléknou péřovou vestu nebo umělinovou vestu s mohutnou kapucí s kožešinou. Kyž pak přijde sníh, vítr nebo opravdu zima, mají pacičky jako kusy ledu - ale móda je holt móda!!!

Pavel (Čt, 6. 5. 2010 - 21:05)

perove oblečení to má ted...Mě se líbí barevnost a kontrast, modrá nebo červená vesta přes černou bundu. Je to věc názoru, každému se líbí něco jiného.

k.m. (Čt, 6. 5. 2010 - 15:05)

perove oblečení to má ted těžké jen u nas,v cizině se běžně nosí.netuším,proc jen v česku je odpor k jeho kulatosti a sklon k útlé siluete.ale vesta pres bundu,to se mi nelíbí,to radsi naopak.

Karel (Čt, 6. 5. 2010 - 07:05)

S peřím to není...Rozumný názor, naprosto souhlasím...

Pavel (St, 5. 5. 2010 - 21:05)

Pavle, já nevím, ale peří...S peřím to není jednoduché, jednou jsem dal bundu do čistírny a tam ji totálně zničili. Nakonec jsem byl blb já a oni za nic nemohli. Jinak je peru v pračce do 30 st., ale nejhorší je to martýrium se sušením, protože sušičku nemáme a suší se přírodně venku pod přístřeškem proti spálení na slunci. Musí se naklepávat aby peří nebylo v jednom velkém smotku, nebo jak to nazvat. Takže přes zimu s nimi zacházím opatrně a čistím až v poříhodnější dobu pokud není nutné jinak. Mám 5 bund a 3 vesty. Když je velká zima, tak přes bundu navléknu ještě vestu jiné barvy (odkoukáno asi před 2 roky od jiného asi taky nadšence). Někteří na mě koukají jako na blázna, ale aspoň nemrznu jako někteří v těch módních bundičkách. Nejvíc mě fascinuje názor mladých holek "To bych na sebe nikdy nevzala, nebudu jako koule nebo MICHELIN" a klepe se zimou. Ale je to jejich problém a volba. Nevím jak jinde, ale u nás nikdo péřovky nenosí - jsem prý nemoderní. Nejsem z těch kterým někdo zavelí, že se bude teď nosit toto oblečení a všichni jako ovce Bééé a jdou si koupit to co je tzv. IN aby náhodou nezaostávali. JEDINĚ PEŘÍ!!!

Alice (St, 5. 5. 2010 - 08:05)

A tím pocením v péřovém...Pavle, já nevím, ale peří když zvlhne, zcuckovatí a pak moc nehřeje. Moc se neubráníš tomu, aby péří nenavlhlo, já dávám moji kombinézu vždy, když přijdu zvenku, tak na půl hodiny do naší sauny, kde je takových 50-60°. Když pak ji vyndám, je lehoučká a nadýchaná. Taky prý to jde (to poradila Helga) ji dát do sušičky, ale tu nemám, tak je to jen neověřená informace. Hlavně tu péřovku nenech dlouho vlhkou a nedávej ji v takovém stavu někam do skříně. Jestli se moc potíš, pak je lepší si pořídit něco s dutým vláknem, to není na vlhko tak citlivé a rychle uschne.Alice

Alice (St, 5. 5. 2010 - 08:05)

Kdo to tu byl pod mojím...Ahoj Jano, bohužel je jeden anonym, který se do našeho spolku neustále obouvá a furt něco kritizuje. Už nás nezajímá a nebavíme se s ním, tak používá kdejaká jména. Když ho to baví... Ale nijak nestyď, my v zimě chodíme nabalené, je nám dobře a nikomu to nevadí ani po nás nekouká - no a když kouká, tak ať. Kdybys někdy viděla, když je mráz, Alenu v kombinéze a s péřovou kuklou třeba v Kadani či v Chomutově na náměstí! Jen oči jsou jí vidět. Taky nemáš ráda červený nos? Pokud nechceš zveřejnit na fotce obličej, je řada způsobů. jak ho skrýt či rozmazat - identita není to hlavní. Takže se nenech otrávit - držíme Ti palce a nijak se nestyď, někdo chodí v kožichu, a druhý zase v kombinéze, co je na tom?Ahoj AliceP.S. ještě pro Soňu - já mám kombinézu od Jardy, která má dlouhý rozepínací rozkrok na zip, takže když si trochu upravíš i spodní kalhoty, dá se jít i na záchod bez plenek. No a co se týká toho, co mám já na sobě? Podívej se na fotky na našem albu - asi vedu!

Pavel (St, 5. 5. 2010 - 07:05)

A tím pocením v péřovém oblečení se péřová výplň neničí? Zkusil jsem se obléct v létě a za chvíli jsem byl pěkně zpocený, ale znova jsem to již nedělal kvůli obavě z poškození peří. Nechápu jak to mohou nosit černoši i v těch pařákách. A k tomu čůrání, pusťte to normálně do kalhot, prý to zahřeje - když už chcete být spocení a mokří :)))

Jana (Út, 4. 5. 2010 - 15:05)

Ahoj Alice. Povedené...Kdo to tu byl pod mojím jménem?Já ty fotky tedy nekritizovala. Ani jsem ještě nenašla odvahu sem dát svoji fotku.Holky, fandím vám!!!

Jana (Út, 4. 5. 2010 - 10:05)

Ahoj Alice. Povedené fotomontáže :-)

Soňa (Út, 4. 5. 2010 - 09:05)

Ahoj Alice když jseš nabalena nosís Plenkove kalhotky jednorázové ? Jak to děláš když se ti chce curat ? Co vsechno na sobě máš ?

Alice (Po, 3. 5. 2010 - 13:05)

Me ty Plenkove kalhotky...Čau Soňo, když mne holky dohnaly k tomu, že jsem se nechala vyfotit, jak se nabaluji na skůtra, myslela jsem, že budu jediná. Když jsem si přečetla Tvůj příspěvek, tak jsem ráda, že nejsem sama. Nejde mi ani tak o to, být zpocená, to mi nějak nejde, já se prostě zpotím velice nesnadno, dokonce ani prášky na pocení při chřipce u mne moc nezabírají, ale nemám ráda zimu, která by dotírala na moje tělo – jinak zimu zvenčí kolem miluji. Je mi taky příjemné mít na sobě více vrstev, cítím se v tom prostě příjemně. Možná je nás víc, jen o sobě nevíme.Zajímalo by mne, jak v tom nabalení vypadáš a zda tak chodíš i mezi obyčejné lidi, já tedy ano a ostatní holky taky. Pokud chceš, udělej pár fotek, něco jako mám já na našem fotoalbu (http://picasaweb.com/SNB.zimo) a pošli je na náš mail [email protected] Když budeš chtít, můžeme Ti je v našem albu i zveřejnit jako hosta, třeba i bez obličeje, ale já osobně se za něj nestydím, prostě jsem už taková a co je jiným do toho. Tahle pozvánka platí i pro další holky, třeba Moniku na bruslích, Lenku, Janu, případně i kluky – ať je nás víc. Alice

Soňa (Ne, 2. 5. 2010 - 21:05)

Me ty Plenkove kalhotky jednorázové vydrží celi den ja používám ty nejsilnější s největší savosti co existujou na ne si dám jeste gumové kalhotky

Reklama

Přidat komentář