Reklama

Proč se zastřelil Karel Svoboda

Franta (Ne, 4. 2. 2007 - 14:02)

Nedelejte z toho detektivku. To by pak prece bylo jasne. "Vrah je zahradnik!"

Kaštan Lojza (Ne, 4. 2. 2007 - 09:02)

Jéééé - A VON už NEžijeeee ?

Smutná (Ne, 4. 2. 2007 - 06:02)

http://www.blesk.cz/Clanek69114.htm

KOLO (Ne, 4. 2. 2007 - 02:02)

Proc by mel byt ubozak?Nechapu proc by se vlastne nemohl fotit mrtvy Svoboda?Kolikrat si me nekdo dal do zaberu kdyz si fotil svoje deti prede mnou a ani jsem se nezblaznila a to jsem byla ziva.Kdybych byla mrtva tak o tom ani nemluvim:-))))))Pak by tedy melo platit ze pokud me nekdo zachyti fotakem normalne ho zazaluju.Navic by me zajimalo jestli takovy Stalin, Lenin nebo buh vi kdo jestli dali souhlas k foceni pri pohrbu pred smrti nebo az po ni.

janka (So, 3. 2. 2007 - 21:02)

koukám na čt2 na draculu a brečím u toho..vím že se zas ozvou lidi,co začnou s tím,že denně umírá spousta lidí...ale mě smrt p.Svobody hrozně zasáhla a sama nevím proč..dnes jsem mu byla dát kytičku k jeho domu v Jevanech..

jáchym (So, 3. 2. 2007 - 15:02)

Ubožáku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
... je fakt že to asi doktor nepozná,to by se nezastřelil Brodský aspousta jiných známách osobností.Co jsem na světě pořád se někdo věší,tráví,střílí a pořád se k tomu kecá a kecá.A přitom nám do toho je H.Pak by nevznikli takové texty jako předchůdce,to je síla,co!A začal to nejmenovaný pablb.

neupřímnou sous (So, 3. 2. 2007 - 14:02)

Zastřelil se,protože to byl vůl.Vzpamatujte se,copak to byl bůh.Normální člověk z masa a kostí jako my všichni.Připadá mi to,jako když zemřel Brežněv,Andropov a Černěnko.Divím se,že nevyhlásili státní smutek.Nikdo důležitější tady asi než magor Svoboda nebyl a není.Každý je v něčem dobrý,jen není slavný.Osobně fandím tomu poldovi co prodal Ty fotky tomu serioznímu denníku.takové magory je potřeba dávat na titulní stránky,jako odstrašující příklad.

Natalka (So, 3. 2. 2007 - 12:02)

Dovolím si taky přidat svůj názor,tak snad mi nějaká ta citlivá duše nevynadá, nevidím na tom nic špatnýho dokud člověk není sprostej a nechutnej jako tomu je na některých diskusích. Karel Svoboda byl sympaťák, ale nemůžu ho soudit, protože ho znám jenom z bulváru. Jenom nechápu, že když měl těžký deprese, že to jeho žena nebo lékař nepoznali,že by si mohl něco udělat přece to na člověku, kterého znáš spoustu let poznáš, že není v pořádku prý se dost změnil. Ale třeba ne nebudu dělat chytrou a nebo jí to bylo jedno, ale po těch letech by to nebylo nic zvláštního.

Lara (So, 3. 2. 2007 - 04:02)

ABSOLUTNE NECHAPU proc se resi zda mela Vendula Svobodova milence a jestli muze za manzelovu smrt.I kdyby jich mela treba padesat na svete je plno lidi ktere partner opustil a nezastrelili se to uz by snad byla uplna utopie hazet to na ni.Naopak byt ona jeste bych byla spis nastvana ze se zabil takle abych ho nasla. To mi prijde zbabele a hnusne vuci nekomu kdo uz si zalezitosma se smrti prosel a muselo to byt krute.Krome smrti samotne samozrejme.Skoro si rikam jak strasne musi clovek nenavidet aby tohle bliznimu nebo byvalemu bliznimu udelal.Prece s necim takovym se ma clovek nekam uklidit a i tak je to napovazenou.Jeste ze to takle neresi kazdy clovek na svete to by bylo viniku z rad jejich partneru...A to jak na ni "nasazuji" jeho kolegove ci jeji radoby pratele jen ukazuje jak tezky je zivot s tak uznavanym clovek kdyz nejste skoro nic a jak vas ostatni berou jen kdyz se to hodi...ale pak presne v takovych chvilichse to ukaze.Kdy ji mel rad opravdu a nelezl Karlovi do zad..., kdo byl ve vsech smerech nezistny ten ji bude mit rad porad.

pro Gogo (So, 3. 2. 2007 - 01:02)

pro mě to šok nebyl a nic mě nezaskočilo.
Přemýšlím jen o tom proč to hovado policajtské to fotilo a prodalo,ale konečně i to je mě fuk.Má co chtěl,teď si těch 20.000 užije advokát.všichni tam musíme

Radka (Pá, 2. 2. 2007 - 23:02)

Ahoj všichni, je mi ho líto, měl ohromný talent.

Jana (Pá, 2. 2. 2007 - 23:02)

Katy,právě že tady je diskuze o K.Svobodovi,jestli jsi to nepochopila.Nikdo o něm neříká nic špatného,narozdíl od Tebe,která nazýváš lidi,které neznáš hloupými.

Návštěvník (Pá, 2. 2. 2007 - 22:02)

Mě to také nejde do hlavy.nevěřím,že je to kvůli údajné nevěře(sám nebyl světec),to by byla mrtvá půlka republiky.mohl to být prostě zkrat.ať je vendula jaká chce,to jaký na ni pořádají mediální hon je nechutné a neetické.jak si ji někdo,potažmo rádoby celebrity s vlastními trapnými životy troufá soudit?

janka (Pá, 2. 2. 2007 - 21:02)

jsem jen jedna z jeho anonymních fanynek,působil na mě jako velmi charakterní a čistý člověk..Od té doby co jsem se dozvěděla o jeho sebevraždě,na něj myslím pořád..Hrozně mě to zasáhlo a ani sama nevím proč..Je mi líto hlavně Venduli a jeho dětí..Že nemyslel na ně-to nechápu...Už jen oni jsou důvodem k žití....Je mi to opravdu hrozně moc líto..

Gogo (Pá, 2. 2. 2007 - 19:02)

Katy, nevím, co je na tom. Každého jeho smrt zaskočila a přemýšlí, proč to udělal.

katy (Pá, 2. 2. 2007 - 19:02)

jak si muzete dovolit rozebirat tu cloveka, ktereho vubec neznate? copak si myslite, ze tech par vet, ktere jste o nem kdy slyseli, vam da dohromady jeho zivot?
jak muze byt dospely clovek tak hloupy

Jana (Pá, 2. 2. 2007 - 17:02)

Těch důvodů může být víc,ale já se přikláním k těžké depresi,i když se léčil,tak najít vhodný lék je někdy zdlouhavé.Také jsem to zažila,také jsem zhubla 15 kg,měla jsem stažený žaludek.Jedla jsem jen banány a zeleninové vývary.Točila se mi hlava,v uších mi pískalo,přestala jsem menstruovat a byla mi neustále zima.Prodělala jsem řadu vyšetření a nic mi neprokázali.Táhlo se to 2 roky a vyzkoušela jsem asi 10 antidepresiv,až jsem jednoho dne konstatovala zlepšení.

Ivan (Pá, 2. 2. 2007 - 17:02)

Pitvající doktor může kecat-proč by měl zveřejňovat pravdivý výsledek pitvy, když si to třeba rodina nepřeje?

Gogo (Pá, 2. 2. 2007 - 16:02)

Rakovinu neměl, pitva nic neprokázala. Spíš klasická deprese, psychický zkrat.

Ivan (Pá, 2. 2. 2007 - 16:02)

Já být na vrcholu kariéry a být takovou neposkvrněnou populární a uznávanou osobností
a zjistit téměř v 70 letech, že mám AIDS,

tak bych se tím taky nikde nechlubil a ODSTŘELÍM SE TAKY

Reklama

Přidat komentář