Reklama

Proč se zastřelil Karel Svoboda

M. (Pá, 2. 2. 2007 - 16:02)

Vendula jistě dobře důvod zná. Dluhy jsou nepravděpodobné, kvůli partnerským neshodám by to asi neudělal,zbývá nemoc. Kdyby se jednalo o rakovinu, nedělali by s tím takové tajnosti, spíš naopak. Kdyby se jednalo o depresi, taky by to asi netajili. Deprese je dnes běžná a trpí jí spoustu skvělých umělců-takové zveřejnění by Svobodovi nijak neublížilo. Zbývá AIDS-to by rozhodně rodina zveřejnit nechtěla!A podplatila by kdekoho, aby se to ututlalo.Taková nemoc by přece jen takovému idolu pošramotila pověst.

Barbara (Pá, 2. 2. 2007 - 14:02)

Já jen nedokážu pochopit to,že můj manžel zhubne 30kg a já to nevidím?Kdo ví co za tím bylo.Vidíme jen věci v tv nebo v novinách,ale všichni jsme lidi a nezáleží na tom jestli osobnosti.V první řadě mu měla být oporou žena a když né ta tak jeho syn.

I. (Pá, 2. 2. 2007 - 07:02)

1. 2. 2007 11:21:16, I.
Rozhovor s Karlem Gottem na centrum.cz.

Pro neznámého - až budeš něco psát a doporučovat piš pod svým jménem !!!

I. (Čt, 1. 2. 2007 - 11:02)

Rozhovor s Karlem Gottem na centrum.cz.

veronika (Čt, 1. 2. 2007 - 10:02)

Presne, taky nechapu, proc sem lezou mravni poucovaci a rikaji nam, ze o takovych vecech se mluvit nema. Tak predne proc sem lezou oni. Bude vam nejspis nad 50 let a jste ze stary skoly, a jestli ne, tak je mi vas uprimne lito, snazit se zabranit nejaky diskuzi, ha ha!

I. (Čt, 1. 2. 2007 - 10:02)

Psala jsem oddobný názor včera, jako mak.
Nechápu proč sem chodí anonymové snažící se zabránit diskuzi! Ano přeji panu Svobodovi klid ... První dny jsem na to, co se stalo myslela velmi často, byl to pro mnohé i pro mne šok ... Že se o K.S. mluví a vzpomíná je pochopitelné ... byla to osobnost a člověk, který mne i mnohým dalším bude chybět ... nejen těchto pár dní ...
chybí i pánové I. Hlinka, K. Zich a další, nebýt nešťastných okolností byli by tu dosud ...

veda (Čt, 1. 2. 2007 - 09:02)

diskuze od slova diskutovat. Špatná slova a myšlenky neublíží tomu o kom se mluví, ale tomu kdo je říká. Jsem pro diskutovat o komkoviv a o čemkoliv a komu se to nelíbí ať si........
Příjde mi dívné, že hubl a byl posmutnělý delší dobu a nikdo z jeho tolika přátel mu nepomohl. Že si prostě nenechal pomoct. Myslím, že kvůli ženě a jejich sporech to nebylo. Sebevraždu páchají lidé hluboce nešťastní, kteří ztratili smysl života. A to deprese dokažou.
Zemřelo jeho tělo, ale jeho duše je v jeho dílech pořád tady.

mak (Čt, 1. 2. 2007 - 09:02)

Ja nechapu proc na diskuzi o Karlu Svobodovi chodi lidi kteri jsou proti diskuzi o KI.Svobodovi!Je to snad nejaky projev netolerance vuci tem co maji jiny nazor a takove diskuze jim nevadi? To se tu budeme hadat jestli takove diskuze jsou sprabne nebo ne?Tohle uz je zalozena diskuze ne zadne referendum o diskuzi- jestli ma vzniknout nebo ne.Zalozil ji nekdo kdo o tom chtel mluvit a prispisva sem plno lidi kterym to nevadi.Nekdo holt nemuze vydrzet bez toho aby neco cpal druhym.Proc sem takovy lide chodi?Aby obtezovali ty kterim to takle vyhovuje??Proc se deprese nema resit po diskuzich...konkretne PROC? ale zadne otrepane fraze typu to se nedela apod.konkretne..?

Návštěvník (Čt, 1. 2. 2007 - 09:02)

Prosím,už nechte jeho duši v klidu!

Návštěvník (Čt, 1. 2. 2007 - 08:02)

Deprese je duševní onemocnění, když takový člověk spáchá sebevraždu, nemělo by se to řešit po diskozích.

. (Čt, 1. 2. 2007 - 04:02)

jo a taky je zvlastni prohlasit"mam svedomi ciste sveho muze jsem milovala milovat nikdy neprestanu"..to by me po smrti partnera nikdy nenapadlo..jedine ze bych v tom byla"ja"..

. (Čt, 1. 2. 2007 - 04:02)

Asi mu to bylo jedno ze ho najde...treba ho neco "natvalo" a nebo jinak...treba se to v urcite chvili neresi kde atd...jiste mu muselo byt jasne co kolem toho vznikne takze nejspis neresil to ani to.A rovnou se klidne vsadim ze je to kvuli jejich osobnim nesporum.100%.Uz to sacinaji psat noviny ale kdyz jeste pockate...uvidite!

. (Čt, 1. 2. 2007 - 04:02)

Sobec ? To se ma jako clovek trapit aby druhym bylo dobre a prijemne se jim zilo?A co on?

Návštěvník (St, 31. 1. 2007 - 23:01)

Dobre mu tak ,kdyz se neumel vyporadata se zivotem zamozny umelec. Kolem sebe mel plno lidi co zapasi ze zivotem kazdy den. Je moc jednoduchy ukoncit to timto zpusobem. Byl sobec ale dnes je to us jedno!!

Návštěvník (St, 31. 1. 2007 - 22:01)

jen je mi divný jak byla oblečená. Já najít svýho partnera mrtvýho, tak bych snad byla schopná jen dýchat a ne se hned převlíkat do černýho včetně závojíčku.

Návštěvník (St, 31. 1. 2007 - 16:01)

blá blá blá blá blá.....co bylo včera nebo předevčírem nikoho nezajímá, dnes je dnes a já si žiju vlastní život, ňákej Svoboda, no bóže.

Lena (St, 31. 1. 2007 - 14:01)

Přesně ona to mooc dobře ví a ...je to prostě jenom divadlo jinak co se týká médií nemusím se dívat ve stáncích na přiblblý ,,bleskový,, a ,,šípový,,stránky!!!

jájá (St, 31. 1. 2007 - 14:01)

Myslím, že nenechal dopis na rozloučenou proto, že jeho nejbližší (Vendula) dobře ví proč to udělal. Tak proč by ještě psal dopis. Ona ho nejlíp zná a musí znát důvod. To , že to neřekne v médiích ,neznamená , že to neví!Asi má důvod, proč příčinu Karlova rozhodnutí nezveřejňovat. Je to logický závěr.

Blanka (St, 31. 1. 2007 - 13:01)

Všichni mravokárci:nechápu proč otevíráte toto téma,když vám vadí "drbání".Spíš jde o to,že tato událost nechá jen málokoho lhostejného.Na jedné straně se tváříte mravně a na druhé sprostě nadáváte.Jste zvědaví pokrytci.

TakyVanda (St, 31. 1. 2007 - 13:01)

Je pravda, že musel vědět, že ho pravděpodobně najde jako první jeho žena s dítětem a to je to, co mě zaráží, proč se s tím někam neuklidil.
Jedině, že by ho někdo donutil, aby to udělal.

Reklama

Přidat komentář