Reklama

Proč se zastřelil Karel Svoboda

Návštěvník (Út, 30. 1. 2007 - 10:01)

jestli to udělal kvůli údajným dluhům,tak to si nepomohl,teď se v tom bude koupat jeho žena.souhlasím s názorem,že tohle zodpovědný chlap neudělá.ani kvůli nemoci.kdyby tohle dělal každý nemocný,tak tady žije třetina obyvatel.

Návštěvník (Út, 30. 1. 2007 - 10:01)

Proboha, vy jste prachobyčejné, pouliční a pavlačové drbny. Co tady chcete ještě rozebírat? Nestačí, že si tu děcka vylévají své primitivnosti, ještě i vy, nány pitomé, musíte o všem, co se přihodí, drbat? Ubohé, lidské špíny!

Návštěvník (Út, 30. 1. 2007 - 10:01)

právě vidíš že to je řešení. Pro Karla Svobodu to bylo řešení.

Návštěvník (Út, 30. 1. 2007 - 09:01)

Prijde mi to od nej hodne sobecky, nechat tu zenu a maly dite, jediny co by bylo omluvitelny je nevylecitelna nemoc, jinak jeho jednani je neomluvitelny a ubohy. Cokoliv ostatniho jako dluhy, krize v manzelstvi atd atd se da vyresit proboha! Sebevrazda neni reseni!

Návštěvník (Út, 30. 1. 2007 - 08:01)

treba chtel, aby to bylo takhle, urcite to melo svuj duvod - to vam uz nikdo nerekne co bylo mezi nima...jen dodatek - zodpovedni lide nepachaji sebevrazdy, zvlast kdyz maji rodinu

Návštěvník (Út, 30. 1. 2007 - 08:01)

nedokazu pochopit, proc to udelal na miste, kde mu muselo by jasne, ze ho najde zena treba i s ditetem, at uz mel duvody jakekoli....

.......... (Út, 30. 1. 2007 - 08:01)

Ve včerejším medailonku řekl větu "u nás se úspěch neodpouští".Dostal se do dluhů,a já vím co to je a jak dnešní společnost reaguje. On byl člověk zodpovědný. A málo kdo to ustojí. Prožívám toto trauma s manželem,který to zatím ustál.Pokoj jeho duši.

....... (Út, 30. 1. 2007 - 08:01)

.......je ho fakt škoda.......působil jako velice sympatický a hodný člověk.

Jeanette (Út, 30. 1. 2007 - 08:01)

Zatím jsem tu blbé kecy nezaregistrovala, oproti různým diskuzím na idnes nebo novinkách. Tam je vidět úroveň a slušnost našeho národa.

Návštěvník (Út, 30. 1. 2007 - 08:01)

Lidi proboha nechte je napokoji,už takhle je to pro Vendulku hrozné určitě si vaše blbé keci nezaslouží ani jeden znich.Ať už to bylo tak nebo tak má právo na klidný spánek.

I. (Út, 30. 1. 2007 - 07:01)

Mám obdobný názor jako Blanka ... každopádně je divné, že nezanechal dopis na rozloučenou ... jevil se jako opravdu silný a vyrovnaný muž ... asi to bylo něco nad jeho síly ... Vendula, tak dostala novou krutou ránu osudu ... je mi z toho hodně smutno ...
Karlovi přeji klid ... a Vendulce, ať má hodně sil pro sebe a svého synka

Blanka (Út, 30. 1. 2007 - 05:01)

Vendula a Karel Svobodovy patřily mezi skupinu tzv.celebrit, kterých jsem si moc vážila.Velmi jsem jim přála,aby se jim narodilo zdravé děťátko.Karel se určitě dostal do situace,kterou nedokázal jinak zvládnout.Přeji mu klid a Vendule hodně sil.

. (Út, 30. 1. 2007 - 03:01)

Milo ale s tim ti lede musi pocitat..resi se tu kde co tak proc neco vynechyvat vzdyt jsi tu nakonec taky ne?:-)

Návštěvník (Po, 29. 1. 2007 - 23:01)

pro mě to byl docela šok...
ale taky bych to nerozebírala jako Míla...

Míla (Po, 29. 1. 2007 - 23:01)

Proboha lidi,nechte toho člověka v klidu spát,stačí,že se o něho a o jeho ženu bude od zítřka otírat kdejaké novinářské hovado!!

Návštěvník (Po, 29. 1. 2007 - 22:01)

Pokud netrpěl nevyléčitelnou chorobou,tak to byl kkt. O depresi by se u nás dávno vedělo.

Návštěvník (Po, 29. 1. 2007 - 22:01)

Ahoj všichni, proč myslíte,že se Karel zabil? Já myslím,že trpěl neléčenou depresí, každopádně mě byl z těch šoumenů nejsympatičtější,uměl a nepotřeboval se zviditelňovat skandály

Reklama

Přidat komentář