Reklama

prodlužování vlasů

Jaruska (Pá, 30. 3. 2007 - 10:03)

a to je i s pridelanim?

Tinpet (Pá, 30. 3. 2007 - 09:03)

Ahojky, sehnala jsem včera kadeřnici, která prodává pramínek Balmain vlasů 45 centimetrů za 100 Kč jeden. Zatím asi nejlevnější nabídka od Balmain, jakou jsem našla.

Jaruska (Pá, 30. 3. 2007 - 09:03)

Taky sem tam objednavala a sem spokojena, obcas maji dobre akce jako kdyz si objednas dva vyrobky z jedne rady tak dostanes nejaky jiny zadara. Ja tak usetrila 270 Kc :-) A i zehlicku na vlasy sem si tam objednala. Sem lina chodit po obchodech a tohle je taaak pohodlne.

tinka (Čt, 29. 3. 2007 - 18:03)

dobrá zpráva pro všechny co pužívají dobrou kosmetiku a mají problém ji sehnat.Na stránkách www.provlasy.cz-už mají i nabídku od Redken i Kerastase a mnoho jiných.Já už od nich objednávala a jsem spokojená.Mají dobré ceny,druhý den je zásilka doma.

Al (Čt, 29. 3. 2007 - 11:03)

To SAŠA: psala si tu,že bys tedy dokázala sehnat vlásky. Já bych měla zájem určitě. Nebo takhle byla jsem na prodloužení ale je to hrozný, je jich dost málo a to mi řekla 100-200 pramenů určitě, mám jich tak 50 a jen na temeni. Takže potřebuju min.ještě tak 50 pramínků na ostatní místa. Nevím,zda mám někam jít ale nemám moc čas.Vím,že si z Teplic a to je pro mě bohužel hodně z ruky. ALe chtěla bych to naučit kámošku,je opravdu šikovná. Ale nevím,kde sehnat ty microrings? Nemohla bys mi prosím poradit? Díky moc, můj mailik alkos"seznam.cz

tinka (St, 28. 3. 2007 - 22:03)

to máš možná pravdu,že se trhají,ale jak které pramínky.některé mám dost prořídlé a jiné jsou husté jak na začátku.když se češu,tak se vlasy i ulamují,tedy krátké kousky,nebo vypadne celý vlas,takže si myslím,že někde vlasy drží a někde vypadávají,opravdu mám tak polovinu nebo i míň jak polovinu vlasů.v úterý už jdu na posunutí,tak jsem zvědavá.hlavně v jakém stavu budou moje vlasy a jak to po posunutí bude držet,mám z toho docela obavu.určitě pak napíšu.

saša (St, 28. 3. 2007 - 20:03)

TO TINKA :
Ahojk!Ted mě tak napadlo, když jsem si opět rukou prohrabávala vlasy, že to vypadávání jednotlivých vlásků, může mít uplně jinou příčinu. totiž když do těch vlasů hrábnu a vytáhnu vlasy, tak jsou nestejně dlouhé,čili je blbost, že by se mi uvolnovaly z keratinu,ale podle mého se spíš trhají-jakoby v délce,tím jak jsou chcemicky upravované.Jak jsi na tom tedy s tím padáním jednotlivých vlasů?
Moje mamča, jak jsem již psala nemá tento problém, má hlavně taky vlasy 100procent evropy,takže se jí určitě netrhají a je fakt že jí tedy vlásky nevypadávají..

Evča (St, 28. 3. 2007 - 13:03)

Katko,jak už jsem psala,ostravský salón je opravdu dobrý a určitě Ti vyhoví.,tak aby Ti to sedělo.xxx mně taky sem tam sjede pramínek vlasů dolů,ale to si myslím je po 3 měsících naprosto normální.Já si vlasy přikupuju co druhé doplnění(takže na třetím doplnění mi to přidělávají) po 25 pramenech a kadeřnice prostě vymění to nejhorší.Není to tak finančně náročné a vlasy vypadají pořád skvěle. V mém okolí nepoznal naprosto nikdo,že vlasy nejsou moje ;-)

katka (St, 28. 3. 2007 - 11:03)

ahoj, mam take prodlouzene vlasy metodou GL,z YES, ale nejsem tam spokojena, hlavne tedy ten pristup se mi nelíbil. Podle ohlasů tady jsem se rozhodla jit do Simply, jen me zajimaji, jakou mate zkusenost se salonem Simply v Ostrave? Napuli mi tam take praminky? nechce se mi totiz jezdit az do Prahy, jsem z Moravy.

xxx (St, 28. 3. 2007 - 10:03)

fakt je ten že chodím do simly v praze a taky odhadli že mám moc jemný vlasy a dali mi jen napůlené prameny, přitom mohli chtít vyrejžovat a prodat mi 140 pramenu místo 75,který mi na tech 140 napůlili jen me strašně štve že mám vlasy jako nové a musím si přikupovat prameny kvuli ztrátě keratinu, prostě ho tam neum přidat jako třeba u so cup, ale ten zase nem tak kvalitní vlasy, ty moje jsou pořád krásné a vypadají jako moje, žádné chemlonování nebo cuchání. pravdou je, že nějaké jednotlivé vlasy sem vyčesala ale není to tak hrozné...pramínky celé mi upadnou tak 5-8 za dobu od jednoho k druhému posunutí, chodím každé tři měsíce

Evča (St, 28. 3. 2007 - 10:03)

Tinko,oúpravdu Ti je vřele doporučuji,já chodím do ostravského studia ke slečně Danielce a neměnila bych ani za nic.Opravdu Ti vlasy necpou a když na to vlasy nemáš,tak Ti to prostě řeknou.Když jsem se ale bavila s Danielou,zmiňovala,že metoda Great lenghts je vhodná i na jemné vlasy,určitě Ti poradí a doporučí vhodnou péči.

tinka (Út, 27. 3. 2007 - 23:03)

takže evča je další spokojenou zákaznicí ze simply,když to tak čtu,tak ten simply hair je oravdu špička v prodlužování,za ty peníze to asi stojí,nevyplatí se příliš riskovat.Hlavně se mi líbí,že poradí a necpou vám nějaký nesmysly o evropských vlasech,řeknou rovnou,že jsou indické.Taky jsem tam psala do fora a vždy mi ochotně odpověděli.Tak nevím,ale asi půjdu na příště do vlasů od nich,nebo tam alespoň zajdu pro radu,jsem zvědavá co mi řeknou na mé jemné a řídké vlasy.Třeba mi to ani nedoporučí.Jinde vám navykládají,jak je to super i na vaše vlasy,ale to simply na mě působí fér a profesionálně,řeknou tak jak to je.

Pea (Út, 27. 3. 2007 - 16:03)

ještě dodám, že vlasy jsou pravé evropské, dovoz Francie, nebarvené, barva středně hnědá, délka 40 cm. Cena dohodou.

Pea (Út, 27. 3. 2007 - 16:03)

Vyzkoušela jsem hodně metod prodlužování vlasů (tresy, keratin, microring, bond) a nejvíce mi vyhovuje bond, mám ho měsíc a jsem nadšená, vlasy jsou krásné, lesklé, necuchají se, prostě paráda. Vlasy mám délka 40 cm, ale chci si objednat delší- 60 cm, proto bych je chtěla prodat, pokud byste měli někdo zájem, tak se mi ozvěte na: petravoz"centrum.cz.

Evča (Út, 27. 3. 2007 - 16:03)

Ahoj,k prodloužení samozřejmě byly použity pravé vlasy.než sjem začala chodit do Simply hair,mé vlasy byly poničené,krepaté a nedržely tvar,teď jsem vlasy sundala v lednu a nechala si je zkrátit (podle Victorie Begham.Mám teď vlasy lesklé,lehce je upravím atd.Začala jsem používat kosmetiku kerastese (od prodloužení),kterou mi určila kadeřnice a už po měsíci byl znatelný rozdíl.Jelikož mi je po dlouhých vlasech smutno,vracím se k nim,v neděli je mám zpět;-)))Žijeme v kouzelné době.Takže se mi tedy opravdu zlepšili během prodloužení.

tinpet (Út, 27. 3. 2007 - 14:03)

Souhlasím se sašou, že to fakt bude hodně individ. Jenom vím od mé kadeřnice, že nedoporučuje od Balmain jejich "střepce". Hrozně se cuchají. Nejsou to jednotlivé pramínky, ale kus v celku a dělal jí neplechu. Evčo, tím myslíš, že se ti kvalita vlastních vlasů zlepšila během prodloužení, tedy ve chvíly, kdy jsi měla na hlavě "umělé" vlasy?

Evča (Út, 27. 3. 2007 - 14:03)

Tak to tady pročítám a myslím,že pro ty,které touží po dlouhých vlasech,je prodlužování splněním snu.Já sama jsem měla prodloužené vlasy přes rok,chodila sjem do simply hair a mám metodu Great Lenghts.Teď jsem vlasy sundala a změnila na chvíli účes,ale teď v neděli jdu na prodloužení znovu.Je na kadeřnici,aby vám poradila a vlasy nejdřív posílila vhodnou kosmetikou.Od mého prvního prodloužení se kvalita mých vlasů zlepšila o 100%,asi to bude tím,že mám skvělou kadeřnici.Chce to velké investice,ale stojí to za to.Doporučuji vlasy nechat posunout max.3x,pak už budou prameny padat.Nejlépe průběžně obměňovat po 25 pramenech.Držím vám všem pěstičky,ať vlasy drží a vyhovujou.

saša (Út, 27. 3. 2007 - 14:03)

ahojky!
Dělala jsem mamče vlasy stejnym keratinem(balmain) který jsem měla na hlavě já.mamka má spoje naprosto perfektní a já je měla za 3 týdny namaděru..
Ted je mám nový a doufám že se mi to zas nestane.Fakt nevim čím to může být..prostě napadá mě jejiný-že je to tím že cvicím a pot je na ty spoje-ale to zní asi taky jako blbost,když si pak hned myji vlasy..fakt nevím-doufám že to bude tentokrát dobrý!!

Jaruska (Út, 27. 3. 2007 - 12:03)

Je fakt ze nekomu to min drzi, ale urcite by nemeli vypadat nastavene vlasy z pramenu, max ten pramen sjede, ale cely nerozpadly. Tak doufam ze ten Balmain bude mit ten keratin kvalitni, aby mi ty vlasy hned nevypadali. V YES delaji i so.cap tak mozna to byl ten spatny keratin. Me ale ted padaj i ty GL coz predtim nedelali, protoze uz je tam toho keratinu malo. Jen dnes rano to byly 4 prameny. Pekne me to stve, kdyz sem si to nechala nedavno posunovat. Jeste ze uz tem mam ty sve vlasy dostatecne dlouhe, takze to neni az tak hrozny, jen to ridne, ale i to je blby, uz se nemuzu dockat az si poridim ty novy vlasy, jenze ted me vysal financak, takze musim chvili pockat :(

tinpet (Út, 27. 3. 2007 - 08:03)

Ahoj, Balmain mám a keratin vyměklý rozhodně ne. fakt si nemyslím, že je to touto značkou. Navíc mám za to, že v Yes s Balmain ani nedělají. Vím ale o tom, že moje kadeřnice říkala, že jedné zákaznici, kdyby se na hlavu stavěla, pramínky sjížděly. Že to bylo o jejích vlasech. Takže, asi jako vše, není ani prodlužování vhodné pro všechny. XXX ty už za chvíli oslavíš rok s dlouhými vlasy, viď? Máš pořád původní pramínky?

Reklama

Přidat komentář