Reklama

prodlužování vlasů

Tinka (St, 18. 4. 2007 - 11:04)

ahoj holky,tak mám po vlasech a jsem z toho hotová.Byla jsem u kadeřnice přisřihnout vlasy,po posunutí ten tvar nebyl nej,místy byli zuby nelze se přesně trefit tam,kde který pramen byl.No a chtěla jsem to jen pozarovnat a projemnit špičky,bohužel to kadeřnice tak probrala,neuvědomila si že tyto vlasy nedorůstají,že mám některé prameny tak 7 cm.S tím se prostříhaly i moje již dorostlé vlasy a fakt jsem z toho hotová.Vůbec to nechápu chodím k ní už roky.Teď se to už nedá vrátit,ani vlay použít,jsou někde stejné jak moje nebo i kratší a vzadu mi zbylo pár pramíků tak o 5 cm delších než moje vlasy.Tak těch x tisíc je pryč!Teď je mou jedinou záchranou holka co to tu začla dělat,dělá taky so cap,její práci jsem viděla,má to pěkně provedené.Tak mi to trochu dá do kupy,sice má jen tmavě hnědé vlasy,ale na nové teď nemám,a od května mi začíná práce,tak to potřebuju rychle,alespoň něco.Za pramen si účtuje 70 kč,vlasy stejné od stejného dodavatele jak mám já,jen jsem platila jednou tolik.To jsem dopadla co.Tak se mějte ahoj

L (Út, 17. 4. 2007 - 23:04)

ahojky xxx!
Ty chodis na prodlouzeni do Simply hair??? Jaky mas zkusenosti

xxx (Út, 17. 4. 2007 - 20:04)

Jaruško pak nám napiš kolik stál ten stroj a na jaké adrese si to koupila. jsem opravdu zvedavá, protože to jak nás škubou ti co to přidělávají je opravdu hrůza. Já jdu v kvetnu na třetí posunutí a objednala jsem si rovnou 50 nových pramenů, protože mi začínají ubývat jednotlivé vlasy v pramíncích aj je to už hodně vidět, culík je minimálně o třetinu hubenější a padají více i celé prameny, už tam prostě chybí ted keratin a simply ho nepřidává. Nechápu proč si salony dávají 200% na vlasy proč jim nestačí jen za práci i to je až až a když si doneseš svoje vlas tak tě nevemou

Katka (Út, 17. 4. 2007 - 19:04)

Moc děkuji za radu Evi, je to asi náhoda, byla jsem v Simply, ale v Praze.-)Také mi doporučili Kerastaze, vlasy jsou fakt nádherně lesklé. Chci se Tě zeptat, píšeš, že sis nechala prodloužené rok ¨, pak sundala a zase dala zpět. Jak vlasy vypadali po sundání?Neměla jsi je moc zničené? Z toho mám asi největší strach...Abych ještě někdy vůbec mohla být bez prodloužených vlasů a nezůstalo mi tam pár chlupů:-) Jak je mám chviličku, tak pořád něco experimentuju, žehlím, natáčím a úplně trnu, abych je hned nějak nezničila nebo nezrušila spoje:-(

Jaruska (Út, 17. 4. 2007 - 17:04)

Jeste mi to neprislo, ale doufam ze do konce tydne to dorazi a ja to budu moct o vikendu vyzkouset. Ty vlasy (100 praminku, 45cm, rovne) me prisli bez postovneho asi na 170 EUR to je pri dnesnim kurzu asi 4700, kdyz zapocitas potovne tak to vyjde asi na 50 za praminek, coz je dobra cena. Jen doufam ze mi to nezadrzi celni sprava, obcas delaji problemy, kdyz jde neco drazsiho ze zahranici. Az to prijde tak vas budu informovat. Uz se nemuzu dockat! :)

tinpet (Út, 17. 4. 2007 - 15:04)

Ahojky, Jaruško, pochlub se, už jsi zkoušela domácí přidělávání? Objednávala jsi k tomu, předpokládám, i vlasy. Jak to vychází cenově?

Jaruska (Po, 16. 4. 2007 - 14:04)

Tak sem si dnes objednala vlasy a ten pristroj na pridelani od firmy Balmain. Je to az z holandska tak sem na to zvedava. Uz se nemuzu dockat, az budu mit zase dlouhe vlasy, protoze ted uz mi z tech GL skoro nic nezbylo a z tech mejch vlasu je hrozne tezky udelat neco aby to vypadalo. Tak doufam ze nebudu muset cekat moc dlouho a dojte to rychle. Pak dam vedet jak sem dopadla a jestli sestra zvladla to pridelani ...

tinka (So, 14. 4. 2007 - 10:04)

neboj Katko zvykneš si,každá z nás s tím měla zpočátku problém,jde opravdu o zvyk,pak budeš s vlasy zacházet jako s vlastními.Je pravda,že s delšími vlasy je víc práce,ať jsou vlastní nebo prodloužené.Časem si najdeš svůj systém,doporučuji hlavu mýt v záklonu,vlasy se tak necuchají.Já je suším vlahým fénem,pak žehlím.Trvá to déle,krátké jsem měla vysušené a upravené raz dva,ale dlouhé vlasy jsou hezčí.Nejdelší je to schnutí,vlasy jsou hrubší,takže déle schnou než to moje chmýří.Tak přeju hodně radosti z nových vlásků!

Katka (So, 14. 4. 2007 - 09:04)

Moc děkuju za odpovědi, tak už je mám od včera na hlavě:-)V Sympli vše super, fakt tam jsou perfektní..Teď jen si na sebe zvyknout:-) Je to docela šok:-) Hlavně ějak nevím co s tím, až to umeju..

Evča (Čt, 12. 4. 2007 - 16:04)

Katko,když jsem byla v Simply kadeřnice mi říkala,že tam byla nějaká Katka,která o Simply slyšela na internetu.Předpokládám,že jsi to Ty,kdo si objednal vlasy v ostavském simply hair.Dobrá volba.Mám stejný problém jako Ty,vlasy mi nedorostou do délky a měla jsem je zničené.Doporučuju Kerastese,jak šampóny,tak i masky nebo lak na vlasy.Nezatěžuje je,vlasy jsou fixované,ale vůbec to na nich nepoznáš,jsou hezky vzdušné.Vyplatí se Ti zainvestovat.Moje vlasy jsou úplně jiné než před prodloužením,lesklé,už ne krepaté,lehce upravitelné.Kadeřnice Ti sama poradí přípravky přesně na Tvé vlasy.Měla jsem vlasy prodloužené rok,pak jsem na 3 měsíce změnila účes a vlasy sundala a teď mám opět vlasy do pasu.Budeš určitě spokojená,měj se hezky a ať Ti to vyjde...P.S.Myslím,že vší se tak bát nemusíš,ale kadeřnice Ti nejspíš řekne,co na to použít,kdyby náhodou.

Al (Čt, 12. 4. 2007 - 12:04)

Přesně lak na vlasy od Nivea je velmi dobrý a nezatěžuje vlasy. Ostatní kosmetika od Welly a balzám na vlasy - GESTIL býčí žláza.. A na suché a poškozené konečky je úplně super olejíček z drogerie DM -
Réell´e professional system serum a mají i termoaktivní sprej, ochrana před horkem a také je to dobře cenově dostupné!

tinka (Čt, 12. 4. 2007 - 11:04)

já používám lak i tužidlo od nivey jsou super,nezatěžují vlasy.Takže lak můžeš v pohodě používat,mám ho taky a vše je v pořádku.Svoje vlasy lakuju dost,ale ty nastavené není potřeba,ty drží dobře tvar i bez nalakování,záleží taky na účesu.Ostatní ohledně péče by ti měli říct v salonu a zřejmě ti i dají nějakou kosmetiku,já používám od Loreal porofesionel a jsem taky spokojená,na mých vlasech je znát zlepšení.Je to dražší záležitost,šampon okolo 300kč,maska 450kč,ale vyplatí se koupit kvalitní kosmetiku.Myslím že v simply mají od Loreal a Kerastase.To by ti poradily holky co chodí do simply.

tinpet (Čt, 12. 4. 2007 - 10:04)

Ahoj Katko, já používám kosmetiku, kterou přímo doporučuje Balmain pro svoje vlasy. Musím říci, že jsem s ní moc spokojená, i moje vlasy vypadají líp než předtím. Laky a tužidla nepoužívám, ale to jsem nepoužívala nikdy. Myslím, že na to ti nejlépe odpoví v salónu. Otázka kolem přípravků z lékárny je asi spíše na Sašu. Hezký den

Katka (St, 11. 4. 2007 - 16:04)

Ahojky,tak jsem se taky rozhodla dát prodloužit vlasy a podle toho co jsem si tu přečetla jsem se rozhodla pro Symply. Mám trochu strach,abych si nezničila ty své, protože je zas tak špatné nemám, jen mi nedorostou dál, než po ramena..Chci se vás zeptat, jaké přípravky se mají správně na prodloužené vlasy používat a hlavně, jestli můžu používat Laky třeba jen od Nivey? Navíc mám teď hrůzu, syn mi přinesl domů ze školy vši :-( a i když jsme je hned zničili, tak se bojím,aby se to neopakovalo a nechytla jsem je do svých prodloužených vlasů.Nevíte někdo, zda se můžou použít případně přípravky z lékarny, proti vším? Aby se mi nerozpustily spoje:-))Děkujuuuu

Katka (Po, 9. 4. 2007 - 14:04)

Tince: Psala si, že by tě zajímalo jak se asi spí s kroužky? Já mám kovové ringy asi 3 mm velké a spí se super, nic netahá ani netlačí. Vlasy mám prodloužené asi 5 týdnů a zatím nevypadl ani pramen a jsem moooooc spokojená.

Makina (So, 7. 4. 2007 - 17:04)

Tinka.Ja jsem mela jen na zkousku tech 25 pramenu tak jsem rada ale vyskublo me to jeden pramen .A pri tom sundavani urcite slo i vice vlasu dolu.Mam taky malo vlasu tak jsem to i obrecela ale tri mesice jsem uzivala Inneov a to me dost pomohlo k zlepseni vlasu doporucuji!

tinka (So, 7. 4. 2007 - 11:04)

Makina:tak to je síla!mě se toto stalo u dvou pramenů,že nešly sundat,tak je musel drtit kleštěmi a nějakou vodičkou,takže prameny zcela zničené.Doufám,že to při sundávání nebude,ani se ti nedivím,že už do toho nejdeš.Ono to dost tahá,když to drtí a ty vlasy se vytrhávají.Kolik jsi měla pramenů a jak dlouhé,že ti to vytrhávalo tvoje vlasy?Měla jsi metodu so cap?A vlasy máš v pořádku,nebo je máš poničené?Já bych taky trpěla,mám málo vlasů a každý zbytečně vypadlý vlas mě děsí.Teď jsem si koupila v lékárně tabletky na vlasy BIOSIL-cena jen 55kč,na netu jsem se v diskuzích dočetla,že patří k osvědčeným,tak je zkouším.Taky mám šampon pro posílení vlasových kořínku,přece jen ty nastavené vlasy jsou zátěž na ty naše.Ještě pořád mě to po tom posunutí tlačí a tahá,ale už méně.Tak mám strach,aby se nepoškodily kořínky a proto ty tablety.No po pravdě myslím,že tyhle vlasy budu mít max. 3 měsíce,pak je sundám a jestli nové vlasy,tak snad jen v simply hair.Tam je zaručena kvalita.Kde jsi byla ty?

Makina (Pá, 6. 4. 2007 - 19:04)

Ahoj vlasatice.Ja jsem po tydnu musela vlasy sundat protoze me to vytrhlo i me vlasy a ten keratin mi pripadal dost tvrdy ale kadernik byl dosti zdesen a ja jeste vice ze me vlasy bohuzel nemohl sundat. A to az po tydnu klestema rozdrtil keratin a ten uz byl nepouzitelny tak to vse bude reklamovat.A ja po tehle hrozne zkusenosti si nenecham uz nikdy prodluzovat vasy !25pramenu sundaval hodinu!

tinka (Čt, 5. 4. 2007 - 11:04)

no to je právě ono.v simply ty spoje dělají do ruličky,já mám takové rozpláclé placky,tím jsou ty spoje víc viditelné.A proto taky možná tlačí,špatně se mi spí-to jsem předtím nepociťovala,bylo to bez problémů.Možná je to tím,že jsou spoje dost blízko hlavy,tak než si zvyknu.Tak jsem si říkala jak se asi spí s kovovýma kroužkama,nebo s trubičkama,to musí pěkně tlačit.

Jaruska (Čt, 5. 4. 2007 - 09:04)

kdyz je ten keratin novy, tak je rovnomerne rozprostren, ale to se meni jak se vlasy posunuji, takze je mozne ze to potom uz tak uhldne neni, ale taky hodne zalezi na ty kadernici, jak dobre to "uzmoula" do rulicky. Takze ja temer zadny rozdil nepocituji, ale uz je to dlouho co sem to mela poprve, takze muzu mit zkreslene predstavy ;-) Jinak tve vlasy se ze spoje neustrihavaji, jen to co bylo od spoje k hlave, aby ten praminek koncil keratinem.

Reklama

Přidat komentář