Reklama

prodlužování vlasů

Evča (Pá, 20. 4. 2007 - 11:04)

Já jsem taky vyzkoušela spoustu šampónů,některé byly lepší,jiné horší.Ale na moje hrubé vlasy tak nějak neměly správný účinek.Moje vlasy byly krepaté,tvrdé a špatně upravitelné.Nejhorší úlet to byl se Sansilkem na uhlazení vlasu.:-((Děs!Až s Kerastese se to změnilo a to během měsíce.Používám olejovou lázeň a masku (oranžové)už bych neměnila.

Katka (Pá, 20. 4. 2007 - 10:04)

Evi díky, přípravek hned dneska poběžím koupit:-) Já jsem Kerastas používala i před prodloužením, ale jen šampon a masku. pak jsem je spotřebovala, nehodilo se mi je zrovna koupit, tak jsem používala nějaký normální šampony od Palmolive a můžu Ti říct, že jsem se mohla udrbat...Hrůza:-) Teď už nic jiného nepoužívám, je to fakt znát.Jen jsem si možná tu svojí pokožku namlsala:-))) a nic jiného mi teď nějak nevyhovuje:-)

Evča (Pá, 20. 4. 2007 - 10:04)

Tak jsem si byla včera přidělat ještě 25 pramenů navíc,při mých nynějších vlastních krátkých vlasech se mi zdálo,že je to příliš řídké (teď už je to super)Při těch vlasech do pasu to potřebuju hustší,své mám na mikádo,už aby to dorostlo,ještěže mi rostou extrémně rychle vlasy:o)(tohle ale začalo až po používání kerastese,fakt nekecám).Přípravek o kterém jsem psala se jmenuje Kerastese Resistance-ciment Thermique.Je vhodný na jakoukoliv tepelnou úpravu vlasů.Chrání je,jsou jemnější a nádherně voní.Pod žehličku fakt dobrý.Předtím jsem používala Loreal mléko po žehličku a na mojich vlasech to vůbec nebylo dobré.Jak lepidlo :-(

Sára (Pá, 20. 4. 2007 - 10:04)

pro Kačku - jak máš ty spoje veliké?Normálně jak u keratinu-placičky?A jak dlouhé máš vlásky a kolik pramenů?Díky za zodpovězení všetečných otázek :) jestli bys mi mohla napsat na můj email sara.k"seznam.cz,tak bych ti byla vděčná,jestli bych se mohla ještě na pár věcí vyptat

Katka (Pá, 20. 4. 2007 - 09:04)

Tinko díky za radu, mám žehličku Remington, tak snad bude dobrá, ale ty konce asi dostávají stejně zabrat:-) Mě v Simply udělali vlásky na splátky a ni jsem nemusela platit žádnou zálohu. Doplácela jsem pak až při přidělání, asi 2 tisíce, protože jsem nakonec měla pramenů víc, než jsme dali splátky, jinak vůbec nic. Fakt super!

Sára (Pá, 20. 4. 2007 - 07:04)

Tinka - ona mi dala melíry,asi 4barvy,ale pak ty odrosty na kterých jsou kroužky nejdou dobarvit,protože se barvou nesmí dotknout kroužků..

Pro xxx-ty máš vlasy ze Simply?A jak vypadají spoje,jsou maličké,nebo jak normálně u keratinu - placičky?

děkuji moc za odpovědi

xxx (Čt, 19. 4. 2007 - 22:04)

sáro na kroužky se vykašli, nejen že jsou vidět ale i dost ničí vlasy, uvidíš co ti na to řeknou v simply. a jestli se ti vlasy na konci krapatí tak to jsou tevné indické vlasy, ty jejich jsou ttaky indické, ale uvidíš co se týka kvality vasů sem nadšená, vadí mi cena a to že nejde přidat keratin a vlasy se tak vlastně vyhazují

Katka (Čt, 19. 4. 2007 - 13:04)

Evi moc díky za odpověď, to budeš hodná, určitě si ho koupím. K těm vlasům, vypadávají mi zřejmě né moje vlasy, ale ty nové:-)teda aspoň si to myslím, podle toho, že jsou dlouhé. Možná jsem je věčným česáním přetrhla nebo vytrhla ze spoje..prameny nepadají.Tak snad to bude v pořádku. Jinak jsem s nima moc spokojená,normálně nikdo nepoznal, že je mám prodloužené:-) Teda mimo manžela a pár kamarádek, kterým jsem to výslovně řekla..si všichni myslí, že jsou moje, jen mi narostly..Ale dokonce ani chlapi v práci, kterýmě mě vidí denně, tak jim to nedošlo:-))NO JO CHLAPI:-))))

tinka (Čt, 19. 4. 2007 - 11:04)

pro Sáru:divím se,že ti nevybrala namelírované pramínky.Dají se vybrat různé odstíny blond a hnědých taktéž,většinou se to tak dělá aby se nastavené vlasy nemuseli barvit nebo zesvětlovat,pak už se dobarvují jen ty odrosty.Zesvětlovat nastavené vlasy je riziko poškození.Ale to by kadeřnice měla vědět,když vlasy nastavuje,mají vzorníky a podle nich se vyberou ty odstíny.
Pro Katku:já vlasy taky žehlím denně a zatím je nemám nějak rapidně zničené,zpočátku jsem měla nekvalitní žehličku a ta mi vlasy vytrhávala.Pak jsem investovala do dražší s turmalínem a ta žehlí bezvadně,nasavím si nižší teplotu,používám sérum na žehlení,teď mám i nový šampon a vlasy jsou krásně lesklé a hebké.Teda byli než mi je kadeřnice obrala,teď tam toho moc na žehlení nemám,ale začnu šetřit na nové vlasy ze simply,chtějí zálohu 5000,pak by zbytek šel na splátky.Tak uvidím ještě tak měsíc to musím vydržet.Co je výhoda,že mi zdarma sundají tyto vlasy,když si od nich dám nové,takže nemusím nikam navíc jezdit a platit dvakrát.

tinka (Čt, 19. 4. 2007 - 11:04)

divím se,že ti nevybrala namelírované pramínky.Dají se vybrat různé odstíny blond a hnědých taktéž,většinou se to tak dělá aby se nastavené vlasy nemuseli barvit nebo zesvětlovat,pak už se dobarvují jen ty odrosty.Zesvětlovat nastavené vlasy je riziko poškození.Ale to by kadeřnice měla vědět,když vlasy nastavuje,mají vzorníky a podle nich se vyberou ty odstíny.
Pro Katku:já vlasy taky žehlím denně a zatím je nemám nějak rapidně zničené,zpočátku jsem měla nekvalitní žehličku a ta mi vlasy vytrhávala.Pak jsem investovala do dražší s turmalínem a ta žehlí bezvadně,nasavím si nižší teplotu,používám sérum na žehlení,teď mám i nový šampon a vlasy jsou krásně lesklé a hebké.Teda byli než mi je kadeřnice obrala,teď tam toho moc na žehlení nemám,ale začnu šetřit na nové vlasy ze simply,chtějí zálohu 5000,pak by zbytek šel na splátky.Tak uvidím ještě tak měsíc to musím vydržet.C

Sára (Čt, 19. 4. 2007 - 11:04)

JEŠTĚ DODATEK-dost mi vadí,že nejde udělat pořádně melír,protože se nesmí dotknout těch kroužků barvou,takže mi namelírovala holička jen mé odrostlé vlasy.Na těch mých vlasech na kterých jsou kroužky to nejde.Jde to bez problémů metodou GL?Také vlasy nemůžu žehlit,protože o to víc jdou spoje vidět..

Sára (Čt, 19. 4. 2007 - 11:04)

Holky zdravím,jsem ráda za tuto diskuzi.Mám přidělaných za 11tisíc 120 blond (údajně evropských) pramínků 50cm dlouhých kovovými kroužky (Ring)dva měsíce,spokojenost,ale teď mi vypadlo během týdne tak 20pramenů a spoje jsou dost vidět,jak je to u kořínků zacuchaný a je tam binec.Měla bych jít teď na posunutí,ale uvažuju,že si je nechám sundat úplně a půjdu raději do Simply na nové vlasy,protože mi vadí zejména to,že spoje jdou dost vidět na krku a nad ušima,když si udělám culík,to mi vadí.Nevíte,jak velké jsou ty spoje oproti kovovým kroužkům?Pokud by nevypadávaly pramínky první 2měsíce,tak bych šla i do té ceny.A slyšela jsem,že vlasy tam mají jen indické.. Děkuji moc za názor...jinak vlasy se mi necuchají vůbec,ale konečky hodně krepatí :-(

Evča (Čt, 19. 4. 2007 - 10:04)

Ahoj,pokud vyčesáváš vlasy a nepadají rovnou celé prameny,tak je to v pořádku.Pokud češeš i své vlastní je normální,že Ti nějaké vypadnou.Pokud je upravuješ každý den,měla bys opravdu používat přímo přípravky na tepelnou úpravu,zítra tady napíšu název toho přípravku,je opravdu skvělý.Teď máš vlasy nové,tak jsi z nich určitě nadšená a pořád něco vymýšlíš ;o)Za chvíli si na ně ale úplně zvykneš a budou jako Tvoje staré vlasy,to už Tě ta úprava v takovém množství omrzí:-).Je pravda,že jsou vlasy celkem drahé.Každý by měl počítat s větší investicí než si je nasadí.Já bych asi měla strach si je dávat sama nebo někde,kde to nedělá profík,asi je spousta z vás odvážných a šikovných...;-)Tak dejte vědět,jak vám to vlastními silami jde.Mějte se,zítra tady písnu ten název.

Katka (Čt, 19. 4. 2007 - 10:04)

Evi moc díky za radu, když by jsi mrkla na ten zelený přípravek, byla bych ráda. koupila jsem si všechno možné od Kerastase, ale tenhle asi nemám. Teď jsem je párkrát zkusila natočit na varné natáčky a docela dobrý, jen se taky bojím, aby se nedotýkaly těch spojů, protože jsou horké a nepoškodily je. Ještě se Tě zeptám, vlasy mám vlastně týden, ale trošku si vyčesávám vlasy. Nevím, jestli jsou utržené nebo jsem je vytáhla z těch spojů. Dělalo Ti to zpočátku taky? Není to nijak moc, ale i tak se bjím,abych je za chvíli neměla poloviční. Vlastně s nima každý den něco dělám, točím nebo žehlím, to asi na těch vlasech bude postupně vidět, ne? Abych je neměla, jako chemlon:-) Ještě jednou moc děkuju za rady, jsem ráda, sama zatím trochu tápu a experimentuju a bojím se, abych si je nějak nezničila..Romana

xxx (St, 18. 4. 2007 - 21:04)

teda Tinko, asi bych neváhala zašl za ní že mi z třiceticentimetru vlasu udělala sedm a opravdu bych chtěla aby mi zaplatila nové prameny. Určitě ti to je trapné ale to by mělo být jí. Jinak se tu někdo ptal na Simply, chodím do Prahy a jsem spokojená, jen ta cena je šílená. Taky potřebuju posunovat co tři měsíce a je to tam dahé, jejich vlasy jsou kvalitní a nekrepatí, jen jeden roblém je, nepřidávají keratin a tak po druhém-třetím posunutí jednotlivé pramínky začnou sjiždět tak 15 ze 140 a co je horší padají jednotlivé vlasy a tím začíná být culík takový jakýsi chudý. Jdu tam v kvetnu na třetí posunutí a objednala jsem si padesát pramenu na doplnění těch nejvích vypadaných aby to zase nejak vypadalo ale zase to bude stát straěně penez a když tu čtu že se vlasy dají koupit už za 50 korun tak mi je zle, protože tam je to za 150 a keratin nepridávají takřže vlastně každých 9 mesíců i mín me čeká nákup zcela novách vlasu aby to nejak vypadalo

Tinka (St, 18. 4. 2007 - 20:04)

stříhala mě kadeřnice ke které chodím už moc dlouho,vlasy mi dělali ve větším městě,tady by se to nechytlo.Ale moje kadeřnice to věděla,že mám vlasy nastavené,řekla jsem jí co si představuju a dopadlo to jinak,prostě hrůza.Ono to nevypadá špatně,spíš je účes prohuštěný než prodloužený,ale to jsem nemusela tolik investovat,abych měla jen vlasy prohuštěné.Každopádně už nejdou znovu použít,snad jen pár vybraných delších pramenů co zůstaly vzadu.

Evča (St, 18. 4. 2007 - 15:04)

Teda Tinko,to Tě fakt lituju.Já bych ji snad zabila.To by Ti měla dát nějakou slevu nebo něco,ne?tos byla tam,kde Ti je původně přidělávali?Nebo máš ještě jinou kadeřnici a prodlužovat sis nechávala jinde?Zaráží mně,že by tohle udělal profík...

Evča (St, 18. 4. 2007 - 15:04)

Ahoj Katko,tak to je fakt náhoda...;o)Mé vlasy po sundání byly k nepoznání,jejich stav se zlepšil o 100%.Teď už je mám fakt hezké a může za to kerastese,tuto kosmetiku jsem začala používat od prvního dne s novými vlasy.Předtím byly fakt špatné a zničené.Pod žehličku je od Keratese nový výrobek,který mi fakt sedí.Je to taková zelená větší tuba.Mrknu se doma jak se to jmenuje.Je to celkem novinka,krásně voní a pod žehličku je úplně super.Možná,že Ti to tam už doporučili.Stojí to kolem 500,-Kč.Spoje bys mohla narušit,kdyby jsi je rozpálila,na to si dej pozor,keratin se rozpustí a rozteče po vlasech,pak to jde těžko dolů.Raději to žehli pár centimetrů od hlavy.Měj se hezky.

Jaruska (St, 18. 4. 2007 - 12:04)

To Tinka: Uplne vim jak se ted citis. Me je o dost ustrihla uz ta kadernice co mi je poprve pridelavala (vypadala dost nezkusene) - nebylo to v SimplyHair. Musela sem ji hodne brzdit ale i tak mi nekde vzala skoro 10cm, coz pri dylce 30 cm co sem si objednala bylo hodne. Nechala sem si to pak u jeji kolegyne predelavat, protoze mi tam tech pramenu dala malo a ta se zdesila ze mi to ta druha tak ostrihala, ale co pak clovek nadela, uz nedorostou. Ted si na ne uz nenecham sahnout, jen max zastrihnout to co nekde vycuhuje. Je jasne ze se postupne zkracuji, protoze se jim musi dat tvar, ale fakt se musi opatrne ...

Jaruska (St, 18. 4. 2007 - 12:04)

Ten stroj teda spis startovaci sada, protoze to neni jen stroj ale i ostatni veci co k tomu potrebujes vyjde asi na 150 EUR ( http://www.haarshop.nl/default.asp?part=product_details&subject_id=968&page=2&subject=1&subject_refine_id=0 ). Neni to malo ale jelikoz mam sestru kadernici, tak ho vyuzije nejenom na me ;-) Je fakt ze ty vlasy vyjdou levneji nez v salonu ale neni v tom ta prace. Sasa tu psala ze je ma za 80Kc i s pridelanim a to je taky dobra cena. Me slo hlavne o ty dalsi naklady pri posunovani. Vlasy mi rostou rychle a tak bych je potrebovala posunout min jednou za 3 mesice a to (kdyz mate napulene prameny -> 130-150) neni zrovna levna zalezitost, kor kdyz u GL co sem mela nepridelavali keratin, to pak muzu za rok kupovat vlasy novy. Ted me to bude stat max ten keratin a to je supr, takze ta pocatecni investice se vyplati. Doufam jen ze nenastanou nejake komplikace s dopravou nebo tim pridelavanim, ale verim ze ne a ja budu zase dlouhovlasata ;-))

Reklama

Přidat komentář