Reklama

prodlužování vlasů

tinka (Čt, 26. 4. 2007 - 12:04)

ještě k tomu ostříhání xxx má možná i pravdu,ale říkaly mi holky co k ní taky chodí,že je vždycky obere jakmile jim vlasy dorostou.Kámoška tam taky už nechodí,vždycky když jí vlasy dorostly tak jí to nehorázně prostříhala-můj případ,tak tam už nechodí.To jsem ale nevěděla,potkala jsm jí po dlouhé době a hned si všimla,že mám vlasy o dost kratší.Teď je ale problém kde sehnat dobrou kadeřnici.Sice mi v Praze vlasy upraví do účesu,ten ale 3 měsíce nevydrží.Včera jsem trochu přistřihla ofinku,tak se asi vrátím k pižlání vlasů doma.Stříhám rodinu,každý si chválí,tak se budu pižlat sama.

tinka (Čt, 26. 4. 2007 - 12:04)

to je fakt zajímavé jak ty vlasy najednou rychle rostou.Když máte svoje,tak se zdá že nerostou,ale jak jsou nastavené,je krásně vidět podle spojů,jak rychle rostou.Já mám od 4.4.taky odrostlé víc jak cm.Taky mi říkala kadeřnice,že vzadu mě chybí tak 5cm k těm prodlouženým,takže narostly fakt rychle.Taky to bude tím,když máte svoje vlasy chodíte častěji ke kadeřnci,protože vlasy nedrží tvar,no a pořád se zastřihává,alespoň já to tak měla.Mě by ty dlouhé fakt nenarostly,a mám taky řídké vlasy a toto je jediná šance jak dodat vlasům objem a hustotu.Opravdu stačí třeba jak mám já po stranách jen 5 pramínků a už je to znát na objemu účesu.Ještě se chci zeptat,jestli máte zkušenost se šamponem od kerastase-na jemné,oslabené vlasy,je zelený,a pak je tam proti padání vlasů-bílý.Nevím jaký vybrat.Mají teď slevy asi okolo 20%,tak se vyplatí něco objednat.

tinpet (Čt, 26. 4. 2007 - 11:04)

Tak to ti Jaruško nezávidím, určitě jsi se hodně těšila. Já osobně sice nemám extrémně řídké vlasy, ale chtěla jsem je mít dlouhé. Vlastní mi narostou po lopatky, pak se šprajcnou. Koukám Evčo, že si můžeme podat ruce:-) Některé prameny mám i více než tři cenťáky od hlavy

Jaruska (Čt, 26. 4. 2007 - 10:04)

Me taky vlasy rostou dost rychle, takze posunovani bylo dost nakladne, ale ja bohuzel mam i problem s ridkymi vlasy takze, zkusteni je moje jedina sance jak mit vlasy hezke i kdyz nestravim v koupelne hodinu foukanim. Jinak jak sem si objednala ty vlasy z holandska, tak je dostanu nejdriv pristi tyden :( , ty prepravni spolecnosti jsou totiz uplne pitomy a kdyz dosela balicek do cech tak rekli ze je spatna adresa (i kdyz nebyla) a poslali to zpet. Myslela sem ze je zabiju. Ted musim cekat dalsi tyden, no ale pak vam napisu jaky jsou ty vlasy a jak slo pridelavani ....

Evča (Čt, 26. 4. 2007 - 09:04)

Ahoj ino,placičky a ruličky :o)))Je to způsob uchycení vlasů keratinem.Buťen keratin po zahřátí rukama užmoulá do ruličky,takže se vytvoří takový váleček a nebo to nechá jako placku a prameny nejsou dokulata,ale zploštělé.Já mám ruličky a jsem spokojená.Vidím,že tinpet je na tom stejně jako já,mám vlasy zase prodloužené od 1.4.a spoje už mám o centimetr dál,než při nasazení.Zase si říkám,že když mi porostou takovou rychlostí,tak budu mít své zanedlouho do půli zad a ušetřím na vlasech :o))))

tinpet (Čt, 26. 4. 2007 - 09:04)

Ahojky, spoje mám do ruliček a problém s tím nemám. Horší je, že se mi zbláznily vlasy, začaly růst jako divý a já musím po dvou měsících na prodloužení. Navíc se mi zdá, že mi prodloužené vlasy dost padají, i když, fakt jsem možná jenom paranoidní a přehnaně je hlídám. Takže příští týden jdu pod ruce kadeřnice, tak mi držte. Bojím se, kolik vlastních vlasů mi vypadalo. I když píšete, že rozdíl velký nebývá.

ina (Čt, 26. 4. 2007 - 07:04)

holky, jakej je rozdíl jak tady píšete vlasy v ruličkách nebo placičkách, moc tomu nerozumím
když jsem četla tinku, jak ji kadeřnice ostříhala, tak mě taky napadlo, že to udělala naschvál, že jí ty vlasy nepřeje

xxx (St, 25. 4. 2007 - 21:04)

tinko, myslím, že by nebylo od veci kadeřnici uplně klidně říct, jakou ti způsobila škodu, že prostě ty vlasy nekupuješ aby ti je mohla ustřihnout.Bohužel vidím hodně kolem sebe, že kadeřnice jsou přmo drzé a když jim řekneš že chceš vzít maximálně centimetr, stejně ti ustřihnou tři, protože oni jsou tak zvyklé pižlat. To můžou udělat nekomu komu vlasy za půl roku přirostou o deset centimetrů, ale při mé kvalitě vlasů mi ty tři centimetry dorustají rok. To same prostě pak udělají i s koupenými vlasy, vůbec jim nedochází že si je kupujeme proto že chceme mít vlay dlouhé. Sebe by takhle neopižlala. Je sice fajn, že tě stříhá dlouho, ale právě proto by jí mělo záležet na tom aby si byla spokojená, takhle mi o spíš připadá, že ti chtěla dokázat, že prostě dlouhý vlasy mít nebudeš, protože onati jasně řekla, že na to nemáš vlasy Taky jsem se už s takovým přstupem setkala a ne jednou. Bohužel mezi kadeřnicema je dost nepřejících nanynek. Lidská závist platí i v tomhle oboru ačkoli to je skoro neuvěřitelný, lidi nám ty vlady nepřejou protože ony by si to třeba nemohli dovolit....bohužel i o tom to je

tinka (St, 25. 4. 2007 - 14:04)

tak mám vlasy konečně opravené,byla jsem dneska.Dali jsme 13 nových pramínků,hlavně po stranách kde to bylo hodně moc sestříhané,a už to hned vypadá jinak.Taky jsem si asi 6 pramínků stáhla z vlasů,už moc nedrželi,stačilo lehce zatáhnout a byli dole.Takže mám teď 73 pramínků,ale ještě dva bych chtěla přidat na jednu stranu,kde mám méně vlasů.Když mi dala ty nové vlasy byly krásně dlouhé,ale muselo se to lehce upravit do tvaru,ale i tak je to hodně znát,zase můžu dělat culíky,to mi předtím nešlo.Jinak mám ty spoje do ruliček a skoro je necítím,nic mě netahá,ani se mi nezdá že by nějak obzvlášť pramínkovaly.A jsou daleko méně nápadné než ty placičky,takže na nových vlasech jdu do ruliček.Už se těším až budu mít vlasy nové bude to super,ale musím vydržet alespo? dva měsíce,manžel už ze mě taky šílí.Byl to jeho nápad,vlastně dárek to ale netušil co to bude pořád stát peněz.Naštěstí je v pohodě a nic mi neodepře,ale s tím ostříháním byl fakt naštvanej a chtěl kadeřnici vynadat.

Evča (Po, 23. 4. 2007 - 12:04)

To AL:Njelépe uděláš,když zajdeš do Simply,ať se mrknou na Tvůj vlas a řeknou Ti,která řada od Kerastese Ti bude nejvíc sedět.Netvrdím,že vlasy po Kerastese porostou každému rychleji,u mě to ale tak je,řekla bych,že rostou tak o 40% rychleji,což je dost rozdíl a jsou fakt v dobrém stavu.

Jaruska (Ne, 22. 4. 2007 - 21:04)

Ja mela taky GL do rulicek a je fakt ze to praminky dela, ale urcite je to pohodlnejsi nez ty placicky, ty se muzou jakoby zpricit a to pak je dost videt. Jinak proti tomu praminkovani pomaha procesavani. GL ma i mensi velikost toho specialniho kartace, takze se da nosit v kabelce a podle potreby vlasy procesat. Jinak vlasy tato metoda urcite nenici. Ja mela vlasy dost kratke kdyz sem sla na prodlouzeni a ted skoro po dvou letech je uz nemam - dosel keratin a vlasy se uz nedaji pouzit :( - ale me vlasy uz mam ted na ramena a ucite unejsou nijak ponicene, dokonce mi i prijdou hustsi nez predtim, ale je mozne ze je to tim ze kdyz mate vlasy prodlouzene tak o ne vic pecujete a pouzivate lepsi prostredky a to ma na ty tako velky vliv. Takze prodlouzeni se urcite nebojte, je to supr, jen ta cena je fakt nehorazna :(

tinka (Ne, 22. 4. 2007 - 12:04)

já mám dojem,že Great Lenths vlasy nenašívá,to bude zřejmě jiná metoda toho našívání,a ta nepatří k těm nejšetrnějším.Tady holky píšou co mají GL,že při posunutí vlasů si mohou stav těch svých zkontrolovat a nemají s tím,že by jim vlasy vypadaly problém,je to asi individuální.Každý nemáme stejné vlasy.
pro Romanu:také si vlasy barvím,dělala jsem to tak,že jsem dobarvila jen ty svoje vrchní vlasy,a až nyní mi je kadeřnice nabarvila celé.Ta barva v těch nastavených drží víc,protože je to mrtvý vlas a ty moje se taky vymývají rychleji.Takže až budu dobarvovat,tak zase jen ty vrchní vlasy,i kadeřník říkal,pokud se nemění odstín,tak není třeba vlasy barvit celé.Myslím,že když dáš ten přeliv jen na svoje vlasy,že tím nic nepokazíš,záleží jaký máš odstín.Já používám černou,ta drží celkem dobře i když se taky vymývá.Dobarvuji tak za 1 měsíc.Spíš podle potřeby jak je to odrostlé a vymyté.Ale nejlépe kdyby ti to udělala kadeřnice.Kadeřník mi říkal,že to dělá tak,že nabarví odrosty a vlastní vlasy,a pak na pár minut barvu stáhne do těch nastavených.To bych ale sama nezmákla.Teď jsme to nabarvili celé a dopadlo to dobře,ale smyla jsem to dřív než obvykle,taky jsem nevěděla jestli to nevadí spojům.Prý ne,ale myslím že ideální to pro spoj taky není.

Iveta (So, 21. 4. 2007 - 16:04)

Mám své dlouhé vlasy zahuštěné 125 prameny vlasů metodou Great Lenths přes půl roku.Neměla jsem vlasy před tím řídké,ale chtěla jsem je mít jako z počítačově upravené reklamy v TV :-)) Po půl roce,když mi je přešívala a musela mi je sundat,jsem zažila šok!!! Měla jsem svých vlasů třetinu méně!!!
Proto nedoporučuju!
Ještě zajímavost-cena ve ZL za 125 pramenů touto metodou byla 18tis.Přešívaní za 2500kč.Kamarádka žijící v Praze platila za 50 pramenů stejnou metodou 16tis. !!!Za přešívaní 4500kč.Ale prý to v Praze ani přešívat nechtějí a nutí zákaznice do koupi nových vlasů!

Romana (So, 21. 4. 2007 - 08:04)

Připojila bych se také do diskuse. Mám prodloužené vlasy ze Simply, jsem zatím moc spokojená.Mám ruličky,ale tím že je točím a pak dávám olejíček, tak mi vyhovuje, když mám třeba i pramínky, protože na natočených vlasech je dělám vlastně i schválně:-) Chtěla bych se vás ale zeptat, dali mi v Simply přeliv a zdá se mi,že moje vlasy se mi vymejvají jinak, než prodloužené.Ty prodloužené jsou mírně tmavší. Můžu si dát další přeliv? Nevadí to tomu Keratinu? A jak často se může dávat, aby to těm prodlouženým vlasům nevadilo:-)Není to zatím tolik vidět, ale když si je foukám, tak to znát je. Párkrát jsem si už teď myla jen ty dlouhé vlasy-) abych vyrovnala rozdíl. Nemáte s tím některá zkušenost?

xxx (Pá, 20. 4. 2007 - 22:04)

mám ruličkové spoje ze simpli a skutečně mi to pramínkování dost vadí, je to vidět

AL (Pá, 20. 4. 2007 - 18:04)

TO EVČA: a po jakých přesně vyrobcích od Kerastese Ti myslíš začly tak extrémně růst vlasy?? Chci si právě teď objednávat něco od Welly a Schwarzkopf ale klidně bych koupila í něco od této značky. Co myslíš je tak nejlepší?? Díky za info.!

Evča (Pá, 20. 4. 2007 - 13:04)

Tak to vemu po pořadě :o)Já mám ze Simply ruličky,myslím,že to vypadá nejpřirozeněji,netlačí a mám prameny půlené,takže jsou úplně tenoučké a spoj nejde vidět.Používám Satin oleo šampónovou lázeň,mám suché vlasy,takže to fakt potřebuju a k tomu je i stejná maska na vlasy.Při každé návštěvě v Simply si nechávám aplikovat výživnou ampulku,účinek vydrží dvě umytí.Používám jen toto a k tomu teda ten přípravek na žehlení a olejíček do konečků.Žehličku mám keramickou,takovou tu tenkou,Philips profesional.Výhoda je,že s ní narovnám i ty nejkratší vlásky nebo můžu jít blízko ke spojům,má tu plochu tak max.1,5-2 cm širokou,takže mám přehled.;-)Teď jsem vyzkoušela šampón a masku od Loreal na uhlazení účesu a kupodivu musím konstatovat,že je to opravdu dobré.Tak to teď sem tam kombinuju se vzorky co jsem dostala v simply.Má to fialkovou barvu,doma zas mrknu na přesný název.Je to jediný šampón s maskou (kromě kerastese,který opravdu plní svůj účel na mých vlasech.Jsou hezké a hladké.(Mé vlasy jsou vlnité a hrubé,takže žehlím pravidelně).

Katka (Pá, 20. 4. 2007 - 12:04)

Evi to jsem se právě ještě chtěla zeptat, co všechno od toho Kerastase používáš. Takže tu oranžovou řadu, na suché vlasy? A olejová lázeň, to je co? :-) Ještě takové ty ampulky, co se dávají do vlasů, žluté, zelené nebo proti padání, s těmi zkušenost nemáš? Mě vyhovuje z té oranžové řady šampon, maska a takový ten LUMÍK:-) lesk na konečnou úpravu. Je to řídčí krém a taky vypadají vlasy po něm, jako po těch olejíčkách..

Katka (Pá, 20. 4. 2007 - 12:04)

No já mám ze Simply ruličky, ale nabízejí oboje. Říkala mi, že ruličky dělají víc, protože se dají vlasy líp vyčesávat a dělat různý účesy, ty placičky se jakoby blbějc ohýbají a hůř se s nima pracuje, pokud jsi zvyklá dělat různý drdoly. Na pohmat byly míň cítit placičky, ale prý zas mohou tlačit, když na nich ležíš. Ruličky můžou zas víc pramínkovat, ale pokud se prodlužují vlasy hustě,tak by pramínkování nemělo být snad znát, protože jich je hodně vedle sebe. Tak teď nevím, jestli jsem se do toho moc nezamotala:-))) Mají tam panu a ukáží Ti oboje. Můžeš i zkusit na pohmat...

Tinka (Pá, 20. 4. 2007 - 11:04)

pro Sáru:s těmi kroužky je to nanic,mě barvila známá-taky kadeřnice,celé vlasy normálně přes ty keratinové spoje.Nic se s nima nestalo.S těma kroužkama je asi problém.
Pro Katku:žehlička Remington je ta nejlepší co může být,taky jsem jí chtěla,ale dlouho nebyla k sehnání a já potřebovala rychle novou,už jsem nemohla čekat proto mám tu Etu.Jinak bych koupila určitě tu Remington.Ta by vlasy neměla poškozovat,s tím sérem,nebo kvalitním přípravkem na žehlení si vlasy neponičíš.
Taky jsem zkoušela to mléko od Loreal a souhlasím s Evčou,že to bylo k ničemu.Opravdu kvalitní a dražší výrobky se vyplatí.Já nekouřím,tak si říkám,že si dopřeju takto.Vlasů moc nemám,tak je musím hýčkat.
Ještě mi holky napište,ty spoje co dělají v simply jsou taky jakoby do ruličky,tedy ne placky?ta známá co tu začala nastavovat vlasy a bude mi to opravovat je dělá taky do ruličky a půlí i prameny.Spoje má malé a pěkně úhledné,já mám rozpláclé placky s ostrými kraji,které mě teď dost tlačí.Říkala,že když jsou spoje do té ruličky mají tendenci víc pramínkovat.Máte ten pocit?Kdežto ty placky vlasy víc rozprostřou.Tak dík za info

Reklama

Přidat komentář