Reklama

prodlužování vlasů

Anďa (Čt, 3. 5. 2007 - 14:05)

Martino já bych Ti radila raději keratin..Ten Bond plus jsou velké spoje, jako brčky a budou určitě víc vidět. Navíc je to prý pro vlasy daleko větší zátěž, než Keratin, protože už ty brčka víc váží:-)a nedají se půlit prameny, což třeba u keratinu lze a pro jemný vlasy je asi taky vhodný..No nevím, jestli jsem Ti poradila, jestli už nemáš třeba vlásky nastavené..

Lucka (Čt, 3. 5. 2007 - 13:05)

Díky moc za foto! Vypadají fakt luxusně:-)!!
I barvu máš hezkou. Tak jestli se ti bude chtít nafotit teda lepší, tak nejsem proti:-)
Ale fakt jsou super...

Katka (Čt, 3. 5. 2007 - 13:05)

Tak už jsem Ti Lucko foto poslala,ale případně pošlu pak lepší:-)

Lucka (Čt, 3. 5. 2007 - 13:05)

Katy, teď jsem se dívala na simply sttránky a o tom úvěru popřemýšlím, i když jsem slyšela, že home credit, není úplně nej.!!
A četla jsem si tam i techniku nasazování... ty máš tu air pressure system...nebo tak nějak, tu mám i já. Pak je tam, teď nevím název, ale nandání trvá tak jednu hoďku, ale je dražší, řikali ti o tom něco. Jo a pak je tam ještě jedna, a to za studena. To jak funfuje??? Jo a co je to ten crazy pramínek??????????? měj se a brzy se ozvi ( i na mail) :-) pa

Romana (Čt, 3. 5. 2007 - 13:05)

Nemáte někdo prosím zkušenost s kosmetikou Redken? Slyšela jsem,že je ještě lepší, než Kerastase, je to pravda? Děkujiii:-)

Lucka (Čt, 3. 5. 2007 - 11:05)

Ahojky Katy! Tak tě moc prosím o tu fotečku!! nemusí být detail, ale jen chci vidět jak vypadají. Můj mail je cvajcar"seznam.cz
Předem moooc díííky!!!

tinpet (Čt, 3. 5. 2007 - 11:05)

Ahojky, tak jsem včera byla na posunování. mám Balmain vlasy. Musím se přiznat, že jsem měla strach, ale pohoda. Některé holky tu píší, že přišly o dost svých vlasů, ale to já potvrdit nemůžu. Sašo, myslela jsem, že děláš Balmain? Ten nemá přece slovanské vlasy? Nebo děláš ještě nějakou značku? Předělání, deset nových a melír mě vyšlo na patnáct set korun.

Katka (Čt, 3. 5. 2007 - 10:05)

Ahojky Luci, foto Ti klidně pošlu:-) Jen mám zatím jen fotky z narozek, není to žádný detail:-)ale klidně se nechám vyfotit:-) Jinak podmínky jsou na stránkách Simply, ale pokud nemáš nějaké splátky, které by jsi nezplácela, tak snad žádné, jen 2 doklady:-) Všechno v pohodě sepsali hned a za týden jsem šla na vlasy..Jestli jsi už u nich nějak objednaná,tak se s nima ještě domluv..Nechtěli po mě ani zálohu, akorát pak jsem měla o 10 pramínků víc, tak ty jsem platila po přidělání hotově na místě+ kartáč a přípravky co jsem kupovala..jinak nic..

Lucka (St, 2. 5. 2007 - 19:05)

hele Katy nemáš foto??? Chtěla bych mooc vidět jak ty vlásky vypadají!!! poslala bych ti mejlík ?

Lucka (St, 2. 5. 2007 - 19:05)

ahojky Katy! Tak to je docela dobrá cena... i když jsou i dražší anebo i o dost levnější, ale zase když jsi tak spokojená, tak proč ne:-) A ohledně té splátky, jaké musí být podmínky??

Katka (St, 2. 5. 2007 - 19:05)

Sašo a jak máš dlouho vlasy prodloužené? Troch jsi mě vystrašila..Chápu,že se třeba nějak poničí, tak je pak zkrátím a zase dorostou,ale nejvác se bojím,že mi vypadaj a budu plešatá...tak to bych je radši zas hned sundala:-( ach jo, přitom to je s nima tak super!!!!

Katka (St, 2. 5. 2007 - 19:05)

Luci ahoj, v Simply a asi většině salonu používají indické vlasy,ale zřejmě jsou jiné -daleko lepší kvality,než v YES,jak jsem slyšela..Mě zatím vyhovují moc. Já za 110 pramínků platily v Simply 15500.Mám to na splátky a nemusela jsem na místě platit nic..záleží,jak se domluvíš a kolik můžeš hned investovat:-)

Lucka (St, 2. 5. 2007 - 17:05)

sasa:
ahojky, počkat, počkat, oni používají indické vlasy???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saša (St, 2. 5. 2007 - 17:05)

To Lucka :
Lucko co prosím??????????????
21ooo Kč???????????????????????????????????????????????????

To snad ani neni možný!Tak oni dělají s indickýma vlasama, který můžeš max. párkrát použít a chtěj za to tak nehorázný prachy??
Nechápu...Já ted používám dokonalý evropský vlásky ze slovanských, polských regionů, aříkám si za 100 pramenů 40cm dlouhých kolem 6 000Kč!!!!!!!!!!!!
Tohle prostě nechápu,za co ty prachy chtějí..asi si do toho počítají ty mnohaletý zkušenosti, reklamu, vlasovou péči,ale i tak..No nechci Vám to hlavně pomlouvat, co jsem se dočetla tak Symply je asi ten nejserioznější salon a když chce ženská komfort a má na to tak je to nejspíš nejlepší volba, ale já bych do toho určitě nešla, hlavně proto, když vidim ty ceny.bylo by mi to líto!

Lucka (St, 2. 5. 2007 - 16:05)

Ahojky Katko! Tak to je fajn, že jsi spokojená! Já poprvý, tedy v to září, kdy mi to nandával Honza Hlaváček z YES, byla naprosto spokojená!!!!! Na první obnovu jsem šla až po 4 a půl měsíci! Fakt... ani mi je neostříhal jak ta "skvělá" kadeřnice minule. Jenže Honza tam dal výpověď a nastal problém. Obnova zhruba tak po 2 měsících, úplně zkrácený vlasy, že nejde ani poznat, že je mám prodloužený. Když mě přítel, tak to fakt nepoznal a myslel si, že už jsem je sundala a mám svoje...Takže se nemůžu dočkat až mi v Simply ty vlasy sdělaj a nandají po tydnu nové. Jsem i zvědavá jak budou moje vlasy vypadat!!:-) Snad nebudu plešatá. A můžu se tě zeptat, kolik jsi platila za těch 110 pramínků při délce 40 cm? Já za 100 pramínků - 40cm v YES skoro 21000Kč. tak zase se mi brzo ozvi!! paaa

saša (St, 2. 5. 2007 - 15:05)

Noholky, asi tak...........
Vlasy se ničí větrem, sluncem, teplem,česáním, tupírováním, takže je asi jasné, že se ničí i prodložováním.Nebudu lhát, že to vlasy nenaruší ani minimáně.
S tím se člověk hold musí smířit..
Já mám prodloužené vlasy rok a mám je dost potrhané, ale zase- moje vlasy jsou extrémně slabé, takže někomu kdo je má silné, to takovou paseku asi neudělá.Faktem taky je, že jsem nosila metodu micro rings, a ted mám tak 2 měsíce keratin, který je šetrnější, ale stejně při sundavání, se nějaké vlasy potrhají.Tak to prostě je, i když je to hodně individuální..jak komu to sedí,ale podle mého je zas keratin to nejlepší a taky záleží jak máte šikovmou kadeřnici-ke mě třeba přišla holka z jiného salonu a měla normálně řadu 2centimetrových vlasů v pěšince.Nevím co j ta kadeřnice prováděla,ale jí je prostě při sundavání škubala:)
No a taky mluví samo o sobě to, že ani Victoria Beckham, kateřina průšová, diana Kobzanová, Klára Medková a spol, už vlasy nastavený nemají.......proč asi??
Ale jakojá je nesundám snad nikdy, protože si bez nich připadám jak plešatá a vůbec taková chudinka.
Prostě přemýšlím asi tak-No jo, tak se mi vlasy trhaj no,.....tak si tam zas přidělám pár nových :)
Ovšem jestli bude za pár let na co přidělávat, to nevím a zatím neřeším!
Miluju prodloužený vlasy!!!!!

tinka (St, 2. 5. 2007 - 14:05)

já byla po 3 měsících,vlasy mi rostou dost rychle a spoje už v těch mých řídkých vlasech prosvítaly,navíc se to pak začne víc zamotávat,když jsou vlasy odrostlé-možná že to dělají jen ty placičky.Takže je to jak u koho.To poznáš sama,ale kadeřník mi taky říkal že by to ještě min. měsíc vydrželo,mě se to ale nezdálo.

Romana (Út, 1. 5. 2007 - 20:05)

Tinko super, tak jsem to hned zkusila přelejt přelivem od Palete a povedlo se mi to:-) Chytla jsem kupodivu odstín a je to zas perfektní:-) Jen jsem zvědavá, jak mi to zas dlouho vydrží...Děkujuuu Jak často si necháváš posouvat vlasy? V Simply mi říkali,že stačí za 4-5 měsíců..Není to dlouho? To už by byly asi spoje vidět, ne?

Katka (Út, 1. 5. 2007 - 19:05)

Sašo moc děkuju za odpověď a radu, zdá se,že spoje mám OK, tak jsem klidnější:-) Ještě se Tě zeptám, jakou máš zkušenost s tím keratinem, je k vlasům šetrný? Největší strach mám, aby se nezničily úplně moje vlasy. Abych jich pak neměla polovinu, jak tu někteří píší..:-) Vlasy mám teprve krátce, tak nemůžu moc posoudit..Jsem ale zatím moc spokojená. Měj se hezky a děkuju Romana

Katka (Út, 1. 5. 2007 - 19:05)

Ahoj Lucko, já mám vlasy ze Simply čerstvě, asi 3 neděle. Ještě jsem je nikdy prodloužené neměla¨, takže premiéra:-) Rozhodla jsem se pro Simply, protože na internetu mi přišlo, že je to jistota. Jsem zatím moc spokojená, mám asi 110 pramínků, v délce 40 cm. Jsem šťastná,že nemusím lakovat:-) a vypadájí krásně. Kdo mě nevidí každý den, tak nepoznal, že je mám prodloužené..všichni si myslí,že mi přes zimu tak dorostly:-) Jen teď vyčesávám sem tam nějaké vlasy, ale prý je to normální..Navíc je denně točím nebo žehlím, tak jim dávám zabrat. Zatím si jue nemůžu vynachválit. Tak ať jsi taky spokojená a písni:-)

Reklama

Přidat komentář