Reklama

prodlužování vlasů

tinka (Po, 7. 5. 2007 - 18:05)

taky si myslím že ty půlené musí být dost tenké,proto taky možná tak pramínkují.No rozhodně půjdu do těch evropských vlasů,myslím že ty indické se kroutí všechny,přestože píšou že jsou rovné,indky tuším rovné vlasy nemají.

sasa (Po, 7. 5. 2007 - 15:05)

tinko, ty napúlené prameny jsou pro ekoho dobré,ale jsou to opravdu pramínecky.spoje jsou sice méne nápadné,ale jsou to micro pramínky,nevím, me by to nevyhovovalo a to mám hodne málo svých vlasu..
Jo a ty evropské vlasy se vubec nekroutí§
Nezlob se za moje psani,zlobí me klávesnice,pa sasa

sasa (Po, 7. 5. 2007 - 15:05)

ahojky
lenko,k lopatkám je to asi 40cm,ceny se odvíjí poctu praminkú a jejich délky.Asi zálezí, kolik chces investovat.
U me bys platila cca 6000-7000 za 100 prameno,vlasy by byly evropské.
jinak delám i s indickými,ty ti udelám za smesné ceny,ale jen pokud bys chtela vlasy jen na chvíli, jsou totiz nekvalitní.
Delám zákaznicím vlasy doma.Zkus mi více popsat,o co by jsi mela zájem a nezlob se, blbne mi klávesdnice, proto písu bez háckú..:)

tinka (Po, 7. 5. 2007 - 14:05)

mám dotaz k vám co chodíte do simply,a máte půlené prameny,třeba xxx:znamená to,že když se prameny napůlí,tak je spoj daleko méně viditelný protože je tenčí?a nepadají ty pramínky proto,že je tam pak toho keratinu málo?já mám teď doplněné ty vlasy těma ruličkama,ale prameny jsme nepůlili,tak se mi ty ruličky zdají být víc nápadné,ale zas mám strach že když se napůlí nebude to tak dobře držet.Já má problém,že co jsem byla na tom posunutí,tak mi ty pramínky(mám je do placiček)sjíždejí,mám to posunuté něco přes měsíc a už zase to mám víc jak 2cm odrostlé,některé jdou z vlasů lehce stáhnout,tak za ně raději netahám.Takže mi nezbývá než dát nové vlasy,no ani nechci počítat co mě to stálo a bude stát!navíc mě štve jak se vlasy kroutí,sice je žehlím,ale stačí se zpotit a vlasy se začnou kroutit a vypadají neupraveně,to mě fakt točí.Tak nevím když v simply dělají indie,jestli to nebude to samé,zase se budou kroutit a to fakt nechci-poraďte,máte vůbec někdo rovné vlasy?

Lenka (Ne, 6. 5. 2007 - 16:05)

Ahojky Sašo,chtěla jsem se tě zeptat na kolik ty vlasy přijdou?Mám hnědé vlasy hodně blond až bílé melíry,nahoře krátké,ale u uší a vzadu si je nechávám dorůst.Chtěla bych je tak na lopatky.Jde to udělat?A to si děláš sama,nebo musiš někam chodit?Díky nemám žádné skušenosti.

Lucka (Ne, 6. 5. 2007 - 16:05)

XXX: prosím prosím o poslani fotky!!!! kuju:-)

xxx (So, 5. 5. 2007 - 22:05)

holky platila jsem asi devet tisíc mám zase 75 napůlených pramenů/ čili 150 pramínků/ mám svoje vlasy příliš jemné, proto je půlíme, jinak já mám ze simply vlasy indické a odarvené na hodně hodně blond a jsou krásné. Ty poslední vlasy jsem vymenila po 8 mesících ne kvuli poškození ale kvuli tomu že uýal keratin a pak padaly prameny i jednotlivé vlasy po třetím posunutí a hlevně! jsem chtěla 40 cm. Je to moc pěkné. Kvalita vlasu se nezmenila, fakt je že používám Kerastase a Redken

julie (Pá, 4. 5. 2007 - 16:05)

ja mam vlasy prodlouzene metodou bond plus a jsem spokojena.Mam pouze 15 praminku v delce 30 cm.Mam je neco pres rok a jsou porad pekne.

Lucka (Pá, 4. 5. 2007 - 13:05)

joo a kdyby teda nahodou:-) tak muj mail je cvajcar"seznam.cz

Lucka (Pá, 4. 5. 2007 - 13:05)

xxx: ahojky, mohla by jsi mi poslat fotku? Jsem taky objednana do Simply a taky chci 40ky. Tak jen pro predstavu... dekuju predem moc

tinka (Pá, 4. 5. 2007 - 12:05)

pro Katku:pošli mi prosím taky nějakou fotečku,když ty vlásky všichni tak chválí ráda bych je taky zkoukla,moc dík,můj mejlík
tina.sing"seznam.cz

tinka (Pá, 4. 5. 2007 - 12:05)

fakt je,že jde hlavně o tu péči a kosmetiku.Já mám vlasy so cap a taky mi říkala kadeřnice i ten kadeřník co mi je dělal,že je mám krásný.Známá má ty stejné vlasy,ale blond a je to jeden chemlon,protože na to kašle a vypadá to fakt hrozně!Taky záleží na délce,čím delší tím větší možnost zacuchání a taky náročnější péče.Taky chci teď vlasy 40 cm,měla jsem 30 a dost zkrácené,ale začínala jsem s velmi krátkými vlasy,teď mi dost povyrostly,tak půjdou dát delší.
Pro xxx:kolik jsi zaplatila za nové vlasy,a kolik máš pramínků?

tinpet (Pá, 4. 5. 2007 - 11:05)

Ahojky, já osobně s Balmain problém fakt nemám. Ale jak říká Saša, používám jimi doporučenou vlasovou kosmetiku. Není nijak drahá, každý kolem dvou stovek. Natáčím je, foukám, lakuji a vypadají pořád stejně. Měla jsi Sašo někdy problém s jejich krepatěním?

saša (Pá, 4. 5. 2007 - 08:05)

TO XXX:
Ahojky!Nos tím balmainem je to tak, že k nim musíš používat speciální šampon i balzám, ten není nijak drahý.Tohle jsou rady od výrobce, když to dodržíš, máš záruku že ti vydrží..Ale vydrží krásný tak cca půl roku, to by ti měla kadeřnice říct dopředu, že pokud se o ně budeš dobře starat, můžou být krásný i rok.
No a pokud si je člověk myje jinýma šamponama, který na to nejsou uzpůsobený, tak pak je jasnýn že se můžou zacuchat.
Proto je tak skvělý mít evropský vlásky,nebo tedy ty ze simply, když je všichni tak chválí.
A taky hodně záleží na tom, jakou máš barvu.Nevím, ale myslím si že blond indický se musí cuchat.Nebo se pletu?Co myslíte vy?Máte někdo blond ze symply??

AK (Čt, 3. 5. 2007 - 23:05)

xxx: A na kolik, že v tom Simply vyjdou celé nové vlasy-evropské?A potom doplnění?
Děkuji.

xxx (Čt, 3. 5. 2007 - 20:05)

tak jsem dneska byla v zase v simply, po 8 mesících jsem si nechala svoje 30 cm vlasy předělat na 40 cm, je to hezké a jak je to nové tak jich je i hodně, musím říct, že a ž ted vidím kolik vlasů mi jednotlivě vypadalo, prostě po třetím doplnění už bylo keratinu málo a vyčesávala jsem jednotlivé vlasy i prameny. Ted je to zase OK a mluvila jsem tam s kadeřnicí o těch vlasech Bailman, říkala že si to tam přinesla zákaznice na přidělání, tak jí to udělala a za dva měsíce to sundavali a vyhodili, prý to krepatí, tak nevím, dejte někdo vědět, kdo bailman máte. Prý je vlas obalený silikonem a jakmile se vymeje začnou se konce chovat jako chemlon. Tak by mě zajímal názor někoho kdo to má. Moje vlasy ze simply jsou porád jako nové, jen ten ubytekkeratinu je bída. Vlastně jsem po 8 mesícíc musela koupit nové vlasy. Moje vlastní vlasy vypadají dobře nedá se že by je to nejak devastovalo. Mam napůlené prameny.

saša (Čt, 3. 5. 2007 - 15:05)

jo a jinak pořád platí, že pokud budete mít zájem o jakékoliv vlasy, nebo keratiny, tak je posílám poštou za hodně dobrý ceny!
evropský vlasy vlasy, balmain.......

saša (Čt, 3. 5. 2007 - 15:05)

ToTINPET :
Ahojky!Dělám s balmain, so cap, s vlasy z Anglie a 100% evropskými vlasy.Už jsem toho vyzkoušela hodně, hodně prodělala, ale zase jsem ráda za ty zkušenosti, že můžu říct, co je opravdu kvalita :)

saša (Čt, 3. 5. 2007 - 15:05)

To Katka.
Ted už je nosím něco přes rok, ale keratinem jen asi 2 měsíce.Keratin ale opavdu vlasy tak neničí!!
Máš svoje hodně slabé??
Poslala bys mi prosím tě na mail taky ty fotečky?zajímalo by mě, jak vlásky ze symply vypadají??sasa.lorenc"seznam.cz
a neboj se, pokud si je neděláš sama, nebo nějakej neodborník, plešatá určitě nebudeš!!!!!"

saša (Čt, 3. 5. 2007 - 15:05)

TO LUCKA :
Ano, Lucí, používají indie, ale asi nejaký dohně luxusní.ale na ty ceny, fakt čumim.Za to já mám normálně vlasy evropský!!
UFFF::

Reklama

Přidat komentář