Reklama

prodlužování vlasů

tinka (Út, 1. 5. 2007 - 19:05)

pro Katku-to budeme mít stejný problém,mě vypadávaly dlouhé vlasy,ale i ty ulámané krátké.Teď je to v pohodě,vypadne sem tam vlas,a co používám to sérum na žehlení a kvalitní šampon už se mi ani tolik neulamují,spíš vůbec,ale může to taky souviset s tím ostříháním.Mám to zkrácené a prostříhané,tak se možná ty poškozené vlasy ostříhaly a proto se neulamují.To padání dlouhých vlasů je asi běžné,časem se to ustálí.Po posunutí mi už nepadaly téměř vůbec,ale zase ty spoje už tak dobře nedrží,takže se sesune celý pramínek,takto mi jich upadlo asi 7.Ani spoj už není tak pěkný.Jo a žehlením spoje nenarušíš,musela bys mít žehličku nahřátou na velmi vysokou teplotu a déle to na spoji držet aby se roztavil.Já taky občas přejedu přes spoj a nic se neděje,kadeřník taky říkal že to nemůže nic udělat.
Pro Romanu-myslím,že si klidně můžeš dát ten přeliv od palete.Já měla barvu a nijak vlasy nenarušila,přeliv je šetrnější,tak by to nemělo vadit,ani to že je to po 14 dnech.Stejně dobarvíš jen ty svoje vlasy,aby se barva sjednotila,zkus se vyhnout těm spojům,pokud jsi šikovná zmákneš to,já to taky tak dělala.Jinak kadeřník říkal že barva spojům neškodí,ale myslím že zcela ideální to pro spoj taky není,když je tam kysličník.

saša (Po, 30. 4. 2007 - 10:04)

Ahojky Katko!

Já vlasy prodlužuji a už jsem si snimi užila hodně velký trampoty..takže snad všechny problémy, které s prodlouženými vlasy jsou, jsem zažila na vlastní kůži.
Jestli se to vypadávání ustálí, ti nemohu potvrdit, protože jsem ti je nepřidělala já a spoje nevidím.Ale někomu vypadávají vlasy nazačátku, někomu i po celou dobu nošení,ale třeba jen po malém množství.Já si při každém prokartáčování vytáhnu tak cca 4 dlouhé vlasy a mám je čerstvě přidělané ani ne 14dní..
Jo ještě k těm spojům-Keratin může být bud průhledný, nebo jako asi v tvém případě hnědý..Ten průhledný můžeš použít na jakékoliv vlasy, protože není zbarven-to je jeho výhoda.Ale pokud ti něja bělá, nebo je změklý, tak to dobré není-tím by se vysvětlovalo i to padání.
Zkus to prozkoumat :)
To máš jako s vteřinovým lepidlem-když s ním něco zalepíš, je průhledné, ale jakmile s tou věcí manipuluješ, různě ji ohýbáš, tak se to lepidlo začne drobit a bělá-sna d jsem srozumitelná:)
Já prodlužuji takovou metodou, že po každém doplnění starý keratin odstřihnu a nahradím jej novým, takže pokaždé je spoj nový.Ale většina salonů to tak nedělá, takže tady čtu hodně příspěvků o tom, že už museli některé prameny vyhodit, protože už na nich keratin nebyl..To se u mě nestane, ale právě proto sče ti zdá že ten spoj už není takový uhlazený jako byl.Je už totiž použitý po několikáté.
Zatím se mějte holky hezky!
Kdyby jste měly jakýkoliv otázky tak klidně pište.

Lucka (So, 28. 4. 2007 - 19:04)

KATKO, a ty chodis do simply??? a jak dlouho? jsi spokojena?? kolikatky mas vlasy a kolik pramenu? pííísni

Katka (So, 28. 4. 2007 - 17:04)

Lucko Simply je hned, když zahneš na Václaváku do prava,kousek půjdeš a hned naproti Mecovi a téměř hned vedle ZARY je Klinika Aste- v té je přímo kadeřnictví.Najdeš to lehce. Taky jsem se bála, nejsem z Prahy, ale to nepřehlédneš:-)

Katka (So, 28. 4. 2007 - 17:04)

Děkuji moc Sašo, docela jsi mě uklidnila. Takže se to vyčesávání myslíš nějak ustálí ? Mám je asi 3 neděle a ¨vlasy si myju skoro denně. Spoje omrknu:-) Já je vidím jako tmavě hnědě:-) tak to musím prozkoumat. Jinak mi nepřijde, že by se drobil nebo byl vyměklý. Jen mi přijde delší, než hned po nasazení:-) ale možná se už moc pozoruju. Moc díky Sašo.

saša (So, 28. 4. 2007 - 16:04)

TO KATKA:
Ahojky!
K tvému problému s vypadávajícími vlasy..jsou to ty vlásky , které se při přidělávání neobalily keratinem a ted při česání vyklouzávají.
To je u keratinu normální nemusíš se bát.
Jinak proto je dobré třebe každé 3-4 doplnování si doobjednat tak 4pramínky ,aby se nahradily ty ztráty.No a jinak poškozený keratinový spoj poznáš tak, že není průhledný, ale bílý, drobí se a je vymělý a ne zcela zatvdrlý.Sna d jsem ti pomohla

Lucka (So, 28. 4. 2007 - 11:04)

Holky, jdu v cervnu do Simply Hair a nejsemz Prahy, muzete mi rict, kde to je???
Vim, ze je to Na Pankraci... ale presne to nevim....dííky

Martina (Pá, 27. 4. 2007 - 16:04)

Rozhoduji se mezi metodou bond plus a keratinem.Mám středně husté melírované vlasy po ramena.Po přečtení některých Vašich příspěvků začínám trošku litovat že jsem v salóně již zaplatila zálohu....Tak mi aspoň poraďte když už jsem do toho skočila jakou metodu z těchto 2 zvolit!!

Katka (Pá, 27. 4. 2007 - 15:04)

Tinko psala jsi někdy v březnu,že se Ti vlasy ulamují nebo uvolňují z keratinu..Jak to dopadlo na té výměně? Co Ti řekli, čím to bylo? Mám stejný problém..A jak vypadyly tvoje vlasy, neměla jsi je zničené?Děkujuuu

Katka (Pá, 27. 4. 2007 - 15:04)

Pro Alkos, chci se zeptat, když dáváte varné natáčky, nenaruší to spoje? Mám metodu GL

Katka (Pá, 27. 4. 2007 - 15:04)

Taky se přidám do diskuse, vlasy mám prodloužené metodou GL, jsem moc spokojená, mám je asi 3 neděle, ale zatím docela ještě vyčesávám vlasy..Pramen mi neupadl ani jeden, ale vlasy se mi pořád trochu vyčesávají nebo jestli trhají, každopádně jsou to ty prodloužené, protože jseou dlouhé. Nevím, jestli jsem si třeba nějak žehlením nenarušila spoje. Můžete mi někdo poradit, jestli to je normální tohle vyčesávání? Případně,jak bych poznala, kdyby byl ten keratin nějak narušený?:-) děkuju Katka

Romana (Pá, 27. 4. 2007 - 14:04)

Pro Tinka-děkuji moc za odpověď ohledně barvení..Jsem z toho docela hotová. Přeliv se mi vymyl už po 14 dnech, dávali mi ho v Simply, určitě kvalitní, ale na mých vlasech jsem už víc do kaštanovo rezava a na těch prodloužených jsem tmavě hnědá.Když to natočím, ještě to není tak nápadný, že by to bouchlo do očí,ale vyžehlit už je nemůžu..Je to znát..Jen nevím, jestli už po 14 dnech můžu dávat další přeliv..taky se bojím, abych neuškodila spojům i vlasům...Barvu mi v Simply nedoporučují, prý je lepší na prodloužené vlasy jen přeliv...Tak teď nevím, co s tím. Navíc mě osobně vyhovuje odstín, který jsem se naučila používat od Palete, protože jsem přesnej jinde nechytla a bojím se, jestli zrovna Pelete je vůbec vhodný na prodloužené vlasy..

Jaruska (Pá, 27. 4. 2007 - 09:04)

Je desny ze i kadernice ktera vi kolik nas ta parada stala se odvazi je ostrihat, ja mam podobnou zkusenost. Zda se mi ze obcas ty zensky vubec nepremyslej. Az se mi o prodlouzene vlasy bude starat sestra (kadernice) tak si na ne nenecham sahnout. Takhle je tu vetsi jistota ze si da pozor protoze vi ze bych ji to pripominala pokazdy kdyz bych ji videla ;) Jaky vlastne na prodlouzenych vlasech mate sestrih? Ja bych chtela udelat ofinu a kolem obliceje lehce sestrihat aby to vypadalo prirozene, ale je fakt ze se mi nechce strihat ty 40cm vlasy, takze mozna pouziju jeste ty z GL, ty sou kratsi, ale jeste uvidim no. Predpokladam ze vzadu je uz neprostrihavate ze? Jinak z vlastni zkusenosti, vzdy strihat prodlouzene vlasy na sucho. Takze umyt, vysusit a vyzehlit a pak teprve strihat. Kdyz to delate za mokra tak to pak muze vypadat "oskubane" a neprirozene. Tak hodne stesti s dlouhymi vlasy, ja jdu vyhlizet balik ;-)))

Návštěvník (Pá, 27. 4. 2007 - 01:04)

Nemáte někdo zkušenosti se salónem v centru Ostravy na Kuřím rynku,paní Zuzana Stavinohová?

Lucka (Čt, 26. 4. 2007 - 22:04)

ahojky, tak ja mam prodlouzeny vlasy GL ze salonu yes... a musim rict, ze jsem mela objednany 40 a pak mi to kadernice sestrihla tak, ze z toho snad udelala 20cm!!! uz vickrat tam nejdu. chodila jsem tam od zari 2006 a az ted pred dvema mesici mi to poprve tak ostrihali. v cervnu jsem objednana do SIMPLY v praze, kde mi je sundaj a necham si nandat delsi a nove.
tak paaaaa

xxx (Čt, 26. 4. 2007 - 16:04)

jarusko určitě nás informuj;)

xxx (Čt, 26. 4. 2007 - 16:04)

holky já chodím ke kadeřnici do telic, je to bývalá mistryně v účesové tvorbě a právě má hrozný vkus a nestříhá co nemusí, chápe jak je pro nás co máme málo a pomalurostoucí vlasy důležité nestříhat víc než je třeba. Jinak ted tam chodím jen na dobarvování melíru a nestříháme, rotože sem si přeci nekoupila vlasy aby mi je někdo ustřihl;)

Evča (Čt, 26. 4. 2007 - 14:04)

Mimii,jestli jsi z Moravy,doporučuji navštívit ostravské Simply,takm ti poradí.Pokud je chceš mít kvalitně prodloužené s cenou to asi moc neuhraješ.Záleží na Tobě,nemám představu kolik chceš do vlasů investovat.

Evča (Čt, 26. 4. 2007 - 14:04)

Pokud si Tinko šikovná,tak to určitě zmákneš.Když jsem chodila ke kadeřnici (před Simply)byla jsem vždycky zklamaná.Možná je to taková menší deformace,protože si přivydělávám stříháním a změnou image.Je to můj koníček a hlavně mě baví vidět jak jsou ty holky z nového vzhledu a účesu nadšené.Pár se mi jich i štěstím rozplakalo ;-))))Teď jsem spokojená až se simply.To mám jistotu,že nepřijdu domů a nebudu se celá předělávat.Teď si doma akorát stříhám a prostřihávám ofinu.Celá se ostříhat neumím.Taky na prodloužených vlasech není co :o))

Mimii (Čt, 26. 4. 2007 - 14:04)

Ahojky, tak jsem se prokousala skoro všemi příspěvky a pořád nevím. jsem černovláska mám vlasy po ramena a chtěla bych je prodloužit. Co tedy doporučujete a kde, jsem z Moravy. Myslím že pro mne stačí i indické vlasy. Samozřejmně cena je pro mě rozhodující. Poraďte prosím.......

Reklama

Přidat komentář