Reklama

prodlužování vlasů

tinka (St, 4. 4. 2007 - 22:04)

ještě mě zajímá,vy co chodíte do simply,když vám kadeřnice vlasy sundá,jestli z těch spojů vytahuje ty vypadlé vlasy,nebo to nějak odstříhá?Ajak tam probíhá to posunutí.Je po posunutí ten spoj méně úhledný a větší?Já mám pocit,že mě spoje tlačí,jsou tvrdší a víc placaté,místy jakoby zahnuté takže neúhledné,to dřív nebyly.Uvidím až to poodroste,ale mám obavy,aby spoje nebyly příliš viditelné.no prostě už to není ono.Na to je asi dobrá ta metoda co se keratin odstřihne a dá se nový.

Jaruska (St, 4. 4. 2007 - 13:04)

To Tinka, ono hodne zalezi na tom jak rychle ti ty vlasy rostou a jak moc je ti neprijemne ze ty spoje nejsou bliz k hlave, ja taky po trech mesicich citila ze bych to posunout potrebovala, ale vydrzelo to i treba dalsi dva mesice nez sem tam zasla, to je ale fakt ze je vetsi moznost ze ti to potrha tve vlasy nebo se to bude vice cuchat. A davat pres tri tisice se mi tak casto nechtelo. Ja uz ani radsi nepocitam co vsechno me ty vlasy staly, protoze predstavit si co bych za to mela, me fakt desi...

tinka (St, 4. 4. 2007 - 12:04)

to je děs jak se na nás vydělává,zrovna jsem si říkala,že za tu cenu co stálo posunutí bych měla spoustu věcí do domácnosti.Fakt jsem z toho hotová.Znova si to posouvat nedám,stejně kadeřník říkal,že by to nedrželo a vyhodit tolik peněz když to pak nedrží to neudělám,už takhle je to dost velká investice.Vlasy mi rostou rychle,takže to zas doroste a pak si nechám prodloužit jen tu zadní část.Taky mám teď výhodu,že začala vlasy dělat kadeřnice tady,tak když mi něco sjede můžu zajít tam a objednat i nové prameny kdyby bylo potřeba.Dělá stejnou metodu co mám já.Ještě mi holky napište jak často chodíte na posunutí.Já byla po třech měsících,a říkal mi kadeřník že by to ještě tak min. měsíc vydrželo,mě se to ale zdálo dost odrostlé,myslím tak 3 cm,někde víc,někde méně.

Jaruska (St, 4. 4. 2007 - 07:04)

To Tinka: posunuti je v Simly levnejsi - 30Kc/pramen ale porad je tu stejny problem s tim ze se keratin opotrebovava a nemuzes ty vlasy potom pouzit i kdyz vypadaji pekne. To me prave taky odradilo. Ja uz mam vlasy skoro dva roky, takze mi to pridelali, posunuli 4x a po pate i kdyz si za to nauctovali 3 tis. tak mi to do 3 tydnu slezlo. Z puvodnich sta mi jich drzi asi 15. Takze ted chodim v culiku a chystam se koupit nove vlasy :( Jeste to chvili bez nich vydrzim, beru to jako motivaci pro hubnuti, az budou me tri kila navic dole tak si necham udelat novy a uz se tesim, mezi tim si ty moje vlasy aspon odpocinou.

tinka (Út, 3. 4. 2007 - 19:04)

tak jsem dorazila domů,posunutí proběhlo v pořádku,vlasy mi dost dorostly i kadeřník koukal jak moc.Jsou dokonce v lepším stavu než byli,opravdu jako by zhoustly.Už bych mohla být i bez vlasů,ale přece jen je to s nima lepší.Říkal mi,že mám vlasy ve výborném stavu.Taky jsem se dozvěděla,že vlasy se vozí z itálie,takže žádná indie,ale něco východoevropského.Vlasy šly krásně stáhnout,aniž by se mi nějaké zbytečně vytrhali,pak se nějaké vyčesaly,ale prý mi jich vypadlo opravdu málo,ani ve spojích jsem jich neměla moc vypadaných.Takže spokojenost.Zatím vše drží,tak jsem zvědavá.spoje už sice nejsou tak precizní,jak při prvním nasazení,ale zatím v pohodě.Dva pramínky mi nešly sundat,tak se spoje museli rozdrtit kleštěma a nějakou vodičkou,takže dva prameny se zcela zničily.Co mě ale překvapilo,že touto metodou se vlasy dají posunout max. dvakrát.Takže žádné doplnění keratinu,prý se to dělá jen když je keratin na pramínku porušený,a ten co se tam dá hned nový,není tak kvalitní.Nikam se to na doplnění neposílá,nevyplatí se to.Takže najednou trochu jiné informace.Já jsem spokojená s kadeřníkem,je moc šikovný a precizní,ale salon má služby dost drahé.Posunutí 70 pramínků mě stálo 4500kč,což se mi zdá dost.Myslím,že v simply to vyjde levněji.No a pak to,že to nejde doplnit mě od této metody odradilo a nové vlasy si dám jinde,buď u Sašy balmain vlasy,nebo v simply,ještě popřemýšlím.Jinak se trefil i do střihu,že jsme nemuseli moc stříhat,jen maličko,ale jak se vlasy posunuly zkrátily se.Tak se mi zdají krátké.Budu informovat průběžně jak vlasy drží.Mějte se ahoj

Kate87 (Út, 3. 4. 2007 - 18:04)

Tak ja sem se rozhodla taky podelit se s Vama o moje nove vlasky, nechala sem si je udelat metodou Bond plus, mam balmain vlasy a nechala sem si je za 7kc praminek predelat na bondy, protoze co jsem vsude ruzne videla tak keratin me hnedka odradil, je to lepidlo co si budeme povidat...no a po 45 minutach jsem odchazela ze Sami Nell se 100 pramenama a muzu rict parada, mam to asi 2 tejdny a spokojenost nejvetsii uz je asi nikdy nesundam...nikdo kdo me nezazil s kratkejma nepoznal ze nejsou moje a to je to super:)

tinpet (Út, 3. 4. 2007 - 11:04)

Ahoj Tinko, určitě napiš. Jsem fakt docela zvědavá na tvoje pocity po sundání a opětovné nandání. Držím pěsti

tinka (Út, 3. 4. 2007 - 10:04)

to já mám taky u pár pramínků,ne teda tři vlasy,ale taky se mi zdá,že to drží jen na pár vlasech,ale drží to.přeci jen vlasy padají,taky se něco vytrhne při česání,ale nevidím to tak drasticky.Za chvíli vyrážím na posunutí,tak vám písnu své dojmy,sama jsem na to zvědavá.Hlavně jak to bude po posunutí držet,a jak na tom budou moje vlasy.

Jaruska (Út, 3. 4. 2007 - 09:04)

to zalezi jak mas prameny pridelane dlouho, tve vlasy prirozene padaji (asi 100 za den) no a tak se casem stane ze vetsina vlasu normalne vypadla, ale nevypadnou uplne a drzi v tom spoji. Myslim ze je to normalni jev pokud tento efekt nevidis tyden po tom co ti praminky pridelali ;-)

Návštěvník (Po, 2. 4. 2007 - 21:04)

mám dotaz, když se podívám na nektere prameny, tak drzi treba uz jenom na uplne par mych vlasech, treba na trech, takze uplne brzo upadne, ale kde jsou vsechny ty moje vlasy, na ktery se ten pridelaval na zacatku? to mi vsechny ten pramen vytrhl??To je hrozný!!!!

saša (Pá, 30. 3. 2007 - 15:03)

sasa.lorenc"seznam.cz
taky si užij víkend!papa

tinpet (Pá, 30. 3. 2007 - 14:03)

Super. Mám melír, nerada bych něco žlutého. Kdyžtak mi písni tvůj e-mail, objednala bych si je e-mailem. Každopádně díky moc a přeji hezký víkend

saša (Pá, 30. 3. 2007 - 14:03)

ta je taky moc krásná.ta perletová :)

Dostávám je klasika po 10ti kusech.
Nezahlcješ, navadí mi to :)

Tinpet (Pá, 30. 3. 2007 - 13:03)

Sašo, ty mi tedy dáváš:-) Moje kadeřnice vzorník nemá, protože prý je moc drahý. slonová kost by se mi líbila, zaujala mne i brava perletově stříbrná. Prodáváš prameny klasicky balení po deseti kusech nebo to máš fakt po pramínkách? Dneska tě zahlcuji:-)

saša (Pá, 30. 3. 2007 - 11:03)

asi jsi z toho pěkně zmatená co? ale co ti můžu poradit, určitě ty odstíny namíchat a třeba se mrkni do obchodu s barvama na vlasy jaký tam jsou názvy, ty vlasy by měly zhruba odpovídat..ony totiž ty blondaté jsou víceméně stejné.Jestli máš vlasy melírované,nebo takové ty hodně do bíla, tak spíš vol tu slon. kost a popelavé odstíny.jestli jsi víc do přírozna tak nějaké ty blond..papa

saša (Pá, 30. 3. 2007 - 11:03)

To Tinpet :
To je právě blbý, že ten vzorník mám já doma,ale těžko ti ho můžu takhle ukázat.je vždycky lepší smýchat tak 2-3 odpsíny blond,to vypadá mnohem přirozeněji.Balmain má světlé odstíny : tmavý blond, střední blond, světlý blond, velmi světlý blond, popelavý blond, stříbrná, perletově stříbrná, blond, blond slonová kost, cendre blond,

Tinpet (Pá, 30. 3. 2007 - 10:03)

Teda Sašo, tolik dobrých zpráv při pátku, ti mi děláš radost:-) Je možný zkouknout někde vzorník barev Balmain? Mám blond, ale nevím, jestli se dělají ve více odstínech

saša (Pá, 30. 3. 2007 - 10:03)

jasně!na školení nám dokonce DOPORUČOVALY VLASY PŮLIT!
není na tom vůbec nic těžkého, zvládla by jsi to i sama..jinak odborně se tomu také říká keratinový nehtík :)
prostě vlasy by ti přišly na konci s keratinem a ty by jsi ty rozstřihla nůžkami napůl-počet vlasů v keratinu je vyvážený, takže se nemusíš bát, že ti ten rozpůlený nehtík vlasy neunese.Spoje jsou pák ještě mnohem mín nápadná a na slabé vlasy je to ideální!
jasně,není problém si ode mě vlasy jen objednat!V tom případě by tě stál jeden pramen jen 70kč

tinper (Pá, 30. 3. 2007 - 10:03)

Ahoj Sašo, tak to je super cena, omlouvám se, že jsem si nevšimla:-) Jenže ty jsi pro mě z ruky. Já jsem z jižních Čech. I když, možná by nebylo od věci si je od tebe jen objednat, přišly by mi a pak bych s nimi vyrazila do kadeřnictví. Pro Jarušku, je to i s přiděláním, ale jsou to jižní Čechy. Saší, myslíš, že by šly i Balmainy půlit? Docela se mi ta myšlenka líbí. Vím, jak vypadají, jsem holka zvědavá, pořádně jsem si je zkoukla. Ale nejsem si jistá, jak ten jejich originální (říkám tomu nehtík) rozpůlit. Musely by se asi přidělávat keratinovými doplňovacími "nehtíky", což?

saša (Pá, 30. 3. 2007 - 10:03)

no vidíte to..a já vám nabízím 45cm dlouhý pramen vlasů balmain za 80Kč a pořád si mě nikdo ne a ne všimnout :)

Nakonci jsou zakončeny keratinem

Reklama

Přidat komentář