Reklama

rakovina prsu

ForBio (Ne, 6. 9. 2009 - 23:09)

Patříte také k lidem, kteří začínají ""řešit"" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a ""čekáte"" až na období, kdy se ""něco"" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Všechny podrobnosti najdete na www.forbio.cz

Jan K. (Po, 31. 8. 2009 - 11:08)

Děkuju moc za informace, hned se nám ulovilo. Ted uz je v Praze na operaci, pak dam vedet jak to dopadlo.

Ivana (So, 29. 8. 2009 - 20:08)

Pro Janu- Lenny má naprostou pravdu. Mě se zase tvoří fibroadenomy. Jsou to takové nezhoubné bulky. Dvakrát mi je operovali a zese se vytvořily. Neboj se určitě to nic nebude.Doktoři říkají,že jen jedna z deseti je zhoubná.

Lenny pro Jana (So, 29. 8. 2009 - 19:08)

Také jsem si v 18-ti letech nahmatala bulku v prsu.Byla to jen cysta,lékař to pozná hned pohmatem a posílá na ultrazvuk,aby měl jistotu.Cystu mi vyoperovali,byla jsem tři dny v nemocnici.
Nyní se mi udělala již po třetí a lékař mi řekl,že mám degeneraci mléčných žláz,která by mohla po těhotenství odeznít.Prý ale není možné,aby se cysta zvrhla v rakovinový nádor.
Lékaři ke mě byli vstřícnější a vše mi vysvětlili.Ať se přítelkyně určitě zeptá.Po operaci budete určitě chytřejší,protože udělají histologii a budou vědět co přesně to bylo.Já si ale myslím,že to rakovina nebude,nebojte...

Jiřina (So, 29. 8. 2009 - 06:08)

Pro Jana K. Ať se přítelkyně nebojí na cokoliv zeptat, lékaři jsou povinni poskytnout jí všechny informace. Myslím si, že to nebude nic zhoubného, ale rozhodně se bude dělat histologie a ta trvá tak týden. Hlavně ať se na všechno pořádně vyptá, určitě ji to uklidní, je nedobré se takhle zbytečně stresovat. Přeju přítelkyni brzké uzdravení!

Ema (Pá, 28. 8. 2009 - 21:08)

Jani jsi statečná a silná holka. Takhle by se k této nemoci měly stavět všechny ženy. Budeš zdravá,vlastně už jsi. ))Ptáš se jestli se dá poznat rakovina prsu na rentgenu plic. tak já to nevím určitě,ale myslím si,že ne. K tomu je zapotřebí mamograf. Ale nevím to určitě....Ahoj

Jana (Pá, 28. 8. 2009 - 15:08)

Ráda bych se zeptala, jestli se na rentgenu plic pozná také rakovina prsu.Děkuji.

Sylva (Čt, 27. 8. 2009 - 23:08)

Zdravím všechny,
já jsem včera dostala poslední dávku chemoterapie/celkem 6X po 3 týdnech/. HURÁ!!!Je mi 38, mám syna /11 let/ a dceru /5let/. Vždy je mi tak dva dny mírně špatně, dětem říkám, že mě bolí hlava a musím ležet. Měla jsem silně invazivní G2 karcinom a zasaženou 1 uzlinu, takže mám po celkové mastektomii a uzliny pryč. Nyní mě čeká roční léčba kapačkami biologickým lékem Herceptin. Ovšem už bez vedlejších účinků.HURÁ!!!Jinak chodím normálně do práce/pracuji v kanceláři/ a o mé nemoci ví pouze nejbližší rodina a kamarádi. Než jsem si úplně náhodou nahmatala bulku, považovala jsem lidi s rakovinou za odstavené od normálního života. Pokud se na všechno přijde včas, neoodaluje se návštěva lékaře a dá se to operovat, tak je celkom vyhráno. I ta chemo se dá přežít...
léto s parukou je sice otrava, ale zase mám stále upravený účes a opravdu při dobrém výběru paruky nikdo nic nepozná. Prsní náhrady jsou dnes téměř dokonalé, koupila jsem si speciální plavky a běžně chodím na koupaliště. Takže se ničeho nebojte, nejdůležitější je psychycky to zvládnout, dělat jakoby nic a žít pořád stejně jako v době před tím průserem.

ForBio (St, 26. 8. 2009 - 14:08)

Také patříte k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využítí nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Více na www.forbio.cz

Jan K. (St, 26. 8. 2009 - 10:08)

Tak byla na odberu vzorku ty boule, nic ji k tomu nerekli, snad jen to ze bude lepsi kdyz to vyoperujou, takze jde tohle pondeli do prahy na operaci, kde ji to udajne vyndaj. Pak si tam prej tejden polezi. Jestli de o rakovinu ji nerekli a sama se nato bala zeptat. Jinak na zadny dalsi vysetreni ji neposlali tak doufam ze se o rakovinu nejedna.

Granvin (Út, 25. 8. 2009 - 14:08)

Jan K.
Malo pohybu, špatná strava mají velmi velký vliv na riziko vzniku rakoviny.
Určitě nám dejte vědět jak dopadli testy, protože i některé nezhoubné nádorky a cysty mohou něco vypovídat a poukázat na riziko vzniku skutečné rakoviny. Jednoduše, většinou je velmi vhodné se sebou něco začít dělat, a to pod vedením odborníka.

DOD (Po, 24. 8. 2009 - 08:08)

ale na druhou stranu ma malo pohybu, nestravuje se zdrave a je obezni. to vůbec nesouvisí s nemocí raka mají i děti věk nemá vliv co takhle Germanská medicina funguje třo perfektně

Jiřina (Po, 24. 8. 2009 - 08:08)

Nebojte se a počkejte na výsledek vyšetření. Pokud chcete, můžete se zeptat v online poradně MAMO.cz nebo na MAMMA HELP, tam je taky online poradna. Je hodně jiných příčin proč se vytvoří boulička.

Jan K. (Po, 24. 8. 2009 - 00:08)

Ahoj, moje 18cti leta pritelkyne objevila nedavno na prsu nejaky maly nador, boji se, ze jde o rakovinu. Snazil sem se ji uklidnit tim ze je nato moc mlada ale sam sem si tim nebyl jisty. Myslite, ze je mozne mit v takovem veku rakovinu prsu? Nekde sem cetl ze je to zalezitost vetsinou zen po dosazeni 40ti let, ale na druhou stranu ma malo pohybu, nestravuje se zdrave a je obezni. Na vysetreni uz je objednana ale zajimal by me vas nazor. Dost se bojim :(

ForBio (Ne, 23. 8. 2009 - 22:08)

Také patříte k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využítí nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Více na www.forbio.cz

Michaela Š. (Ne, 23. 8. 2009 - 12:08)

Asi před mesícem jsem objevila bulku v prsu. Chystam se na vyšetření, tak snad to dopadne dobře.

Jana J. (Ne, 2. 8. 2009 - 21:08)

Jiřino,po biopsii půjdeš normálně domů,výsledek se neví hned. Ale opravdu to nemusí znamenat,že máš rakovinu a už vůbec ne,že by ti brali prso. Já jsem onemocněla v pouhých 34 letech,prso mi nebrali,jen část. Opravdu hned nemysli na rakovinu,vyčkej na výsledek a pak se uvidí. Také držím pěsti a ozvi se.

Roxy (Čt, 30. 7. 2009 - 17:07)

Jiřinko,biopsie nemusí hned znamenat že máš rakovinu,natož aby ti vzali prso. Já byla také na biopsii a potom na operaci,nějak se jim ty buňky nezdály,no a rakovinu jsem neměla. Neboj to bude dobrý. Jo a centrum je MAMA HELP.Pak napiš jak jsi dopadla. Já ti budu držet pěsti a klidně sem piš,vypovídej se. ahoj

Jiřina (Čt, 30. 7. 2009 - 16:07)

Za pár dnů se dozvím výsledek biopsie.
Neznám nebo nenašla jsem nikde příspěvek či článek, že po biopsii poslali v klidu ženu domů. Tak se snažím smiřovat se s "léčbou". Prakticky v tom lepším případě částečnou deformací ženského těla. A to nedomýšlím, co způsobí další ozařování..Potřebuji se s tím nějak smířit, promluvit si. Je někde nějaké centrum, kam zavolám, řeknu: "Budou mi brát prso, jak to mám zvládnout, pomůžete mi?"

Ema (Pá, 3. 7. 2009 - 12:07)

Anetko,neboj to rakovina nebude. Bude to buďto zduřená prsní tkáŇ,nebo už zmíněný fibroadenom. Najdi si tady na doktorce fibroadenom prsu diskusi a tam si to přečti. Mamince bys to ale měla říct a k lékaři zajít aby ses už přestala bát.

Reklama

Přidat komentář