Reklama

revmatoidní artritida

helca (Čt, 22. 11. 2012 - 20:11)

Ahoj Helčo,to levé koleno... to je jirinko parada,takhle dlouho byt bez potizi.ja mam odepsany kolena.jenom me muj revmatolog rikal,ze mi to pichne sam,ale ty pises za jakych pominek ti to pichali v praze.tak mam trochu strach,aby me to takhle neposkodilo.no verim ,ze je na to dostatecne proskoleny.je to dobry doktor.je mi 62 a jeste bych se rada nekam dobelhala.

Jiřka (Čt, 22. 11. 2012 - 16:11)

Jirko,jeste mi napis ,jak...Ahoj Helčo,to levé koleno bylo v září 2010 a zatím dobré.Pravé mně vydrželo jednou 5 let a po druhé 4 roky.Jestli se rozhodneš pro tento výkon tak přeju atˇdopadne pro tebe co nejlépe.

helca (Čt, 22. 11. 2012 - 02:11)

Jirko,jeste mi napis ,jak dlouho dobry efekt po aplikaci ytria trva.Dekuji helca

helca (St, 21. 11. 2012 - 22:11)

diky moc Jirinko za odpoved ohledne ytria do kloubu.

Jiřka (St, 21. 11. 2012 - 13:11)

dekuji Jiřko za odpoved na...Při té poslední aplikaci yttria mně při zátěži oteklo koleno/naplnilo výpotkem/a tak jsem dostala přechodně prednison a za týden to bylo v pořádku.Byla jsem na tom v RU v Praze.Dělají to v jeden den,kdy se dostaví třeba 10 lidí a rtg. kontroluje doktorka zda je opravdu v kloubu.Musíš mít zajištený odvoz.Co znám pacienty tak jsou většinou spokojeni.

Dana S (Út, 20. 11. 2012 - 20:11)

Dano S,konečně mám...Zdravím, spojení funguje, zpráva odeslána. Děkuji a budu na příjmu.

Zdenka S (Út, 20. 11. 2012 - 17:11)

Dano S,konečně mám [email protected] divný znak je zavináč.Měj se snad se potkáme

Dana S (Po, 19. 11. 2012 - 20:11)

Také zdravím všechny, měla jsem zájem napsat na zmíněný email, ale bohužel adresa zřejmě není správná. I já jsem pacient s nálezem RA, ráda bych se přidala, popř. se dozvěděla více informací se založením pobočky Revma ligy v Brně.

Zdenka S (Po, 19. 11. 2012 - 16:11)

Adélo,je ta emailová adresa na vitezslavu správná?

helca (Ne, 18. 11. 2012 - 20:11)

Pro Lenku - A vy máte... ahoj lenko napis nazev tech bylinek.dekuji helca

Zdenka S (Ne, 18. 11. 2012 - 07:11)

Zdravím,založení Revma ligy je skvělá věc,ráda se přidám snžila jsem se odpovědět na email tak doufám ,že to příjde. Zdena

helca (Ne, 18. 11. 2012 - 01:11)

dekuji Jiřko za odpoved na muj dotaz ohledne radiacni latky do kolen.Jeste napis jaka je po vpichu reakce diky Helca

Adéla (Pá, 16. 11. 2012 - 08:11)

Zdravím všechny :-) Uvažujeme o založení pobočky Revma ligy v Brně (v podstatě je to takový klub revmatiků, který pořádá setkání s různou náplní - např. ergoterapie, společenská setkání, přednášky atd. - více viz http://www.revmaliga.cz/ . Zatím jsme jenom 2 potenciální zakladatelky, ovšem na založení klubu jsou potřeba min. 3 lidi. Pokud byste tedy měla některá zájem (případně i muži jsou samozřejmě vítaní, ovšem pokud vím, tak jich sem na diskuzi moc nechodilo)- ať už stát při založení klubu nebo se vám jenom myšlenka klubu líbí, případně by vás zajímaly další informace, ozvěte se prosím na mail kolegyně, která s touto myšlenkou přišla (a má nejvíc informací): vitezslava.h"gmail.com

Jiřka (Čt, 15. 11. 2012 - 18:11)

radiační synovektomie –...První aplikace yttria do pravého kolena 1993,druhá 1997.Do levého kolena 2010.Obě kolena mám svoje a chodím.Není třeba strašit lidi.Každá léčba má svoje plus a mínus.Lékař doporučí,poskytne informace a pacient se musí rozhodnout sám.Ona chirurgická synovektomie je taky zásah do těla a déle trvá rekonvalescence.Obě metody jsem absolvovala a mohu srovnávat.

. (St, 14. 11. 2012 - 19:11)

Zdravím všechny na diskuzi...radiační synovektomie – aplikace radioaktivního izotopu ytria (90Y), která vede k nekróze - se svým kolenem se můžete rozloučit

Jiřka (St, 14. 11. 2012 - 13:11)

zdravim,prosim zda ma nekdo...Zdravím všechny na diskuzi a odpovídám Helče na dotaz.Mám osobni zkušenost s aplikací yttria do kolen.Do pravého dvakrát a do levého jednou.Vždy s dobrým efektem a nemusela jsem na operaci.Před výkonem udělají punkci a pak píchnou yttrium.Dva nebo tři dny ležíš a pak můžeš zatěžovat.Někdy je reakce silnější a pak to trvá déle.Stalo se mi to ted po té posledni aplikaci.

helca (Po, 12. 11. 2012 - 22:11)

zdravim,prosim zda ma nekdo zkusenosti s aplikaci radiacnim izotpovym ytriem.dekuji

Jiřina 64 (Pá, 9. 11. 2012 - 17:11)

http://vysetreni-a-leky.zdrave.cz/kortikoidy-jsou-obavy-z-jejich-ucinku-opravnene/#utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=clanky

Jiřina 64 (Po, 5. 11. 2012 - 17:11)

http://www.zdravi4u.cz/view.php?cisloclanku=2008092701

LÉČBA RA LNĚNÝM OLEJEM A LNĚNÝMI SEMÍNKY S TVAROHEM NEBO JOGURTEM.

kuli (Po, 5. 11. 2012 - 02:11)

vyhledejte revmatoidní artritida a homocystein

Reklama

Přidat komentář