Reklama

RIVOTRIL

Alena (Ne, 13. 5. 2012 - 21:05)

Ahojte, tak ještě jeden...Drevokocúre já to vnímám také,ale ne pořád.Jednoho času jsem měla to tepání nepravidelné,ale silně.Kamarádka mně vzala na EKG a mysleli si ,že jsem přechodila infart.Tepy jsem měla 140 v klidu.Zjistili mi silnou aritmii.Tak jsem na to brala léky a po létech se mi to upravilo.Tepání cítím i když beru Rivotril.Přijde to nečekaně,ale já jsem tady na to dost velký flink.Vadí mi když je něco druhému,ale na sebe kašlu.To už musí být opravdu velké když s tím něco začnu dělat.Vždy jsem byla přijímána jako akut'ák.S tím si nedělej hlavu,zbytečně se rozrušíš a je to podstatně horší.Vždy jsem říkala,já cítím jak mi nebouchá srdce.To bylo hrozně nepříjemné.Zdravím všechny,kde jste všichni?

Drevokocúr (Ne, 13. 5. 2012 - 20:05)

Ahojte, tak ještě jeden vstup. Teď jsem gůgloval ty mé problémy, jak vnímám ten svůj tep všude, i když hodnoty jsou OK, tak to ukazuje, že se jedná o Neurocirkulační astenii. Takže opět problém v hlavě a prý na to perfektně zabírají benzodiazepiny, což mám ověřeno. Takže jsem zjistil, že tímhle problémem trpí víc lidí a značně se mi ulevilo...

Drevokocúr (Ne, 13. 5. 2012 - 20:05)

Tak a rozumná diskuze je v háji :-( Je mi to moc líto.. No, co nadělat. Teď se poslední dvě hodiny zajímám o svůj tep a jsem z toho celej divnej. Furt si počítám tepy, protože jak jsem v klidu, tak je cítím, že tepu... tep okolo 74-80tp/min v klidu... Chci se vás zdejších zeptat, taky cítíte, jak vám tluče srdce? Jako ne v hrudníku, ale v rukách, v zátylku, prostě všude, přičemž tlak mám 135/83... Anebo je to nervového původu? Jak si vezmu Xanax, tak to prostě přestanu vnímat, přičemž hodnoty tlaku i tepu jsou podobné, možná malinko nižší... A tím, že bych se nudil to asi není, nebo já nevím jak se víc zabavit. Dneska jsem dělal snídani, oběd i večeři pro 4 lidi komplet, k tomu jsem oštukoval půlku obýváku i vyfilcoval, takže 25metrů čtverečních je v cajku, osprchoval se, ležím u počítače, a lehce cítím jak tepu.. Je to normální to tak vnímat, nebo to nikdo z vás nevnímá? Já si už připadám jako bláásen, nikoho ve své domácnosti s tím si netroufám obtěžovat, dost co trnou hrůzou, jak kolikrát panikařím... Děkuju za případnou odezvu.

Názor2 (Ne, 13. 5. 2012 - 14:05)

A k tomu Rivouššššeeeeeee :-D

Názor (Ne, 13. 5. 2012 - 14:05)

Já si dám kousek nesmrtelného tardbase. Ten mi udělá dobře.

tardbas (Ne, 13. 5. 2012 - 14:05)

Dobrý lékař ano, pak...:-))..srandisti...na zdraví!!

Názor (So, 12. 5. 2012 - 17:05)

DÁME SI VŠICHNI RIVOUŠE. NA ZDRAVÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

Názor1 (So, 12. 5. 2012 - 13:05)

Tak to je zase o něčem...A o tom to je. Amen.

názor (So, 12. 5. 2012 - 13:05)

Tak to je zase o něčem jiném. Buď se chci léčit, nebo na to kašlu a pak si nemůžu stěžovat.

Názor1 (So, 12. 5. 2012 - 13:05)

Dobrý lékař se tě ptá co...Dobrý lékař ano, pak ještě záleží na tom, jestli se přiznáš, co vše bereš.Nehledě na to, jak poznáš dobrého lékaře? A elektronické karty u nás nefungují, takže z PC se dozví leda to, co ti naordinoval sám.

názor (So, 12. 5. 2012 - 12:05)

Pokud ale nechodíš k...Dobrý lékař se tě ptá co užíváš, nebo se podívá do pc, kde by to měl mít uložené.

Názor1 (So, 12. 5. 2012 - 12:05)

Myslím si, že nejsme v...Pokud ale nechodíš k několika lékařům a každý ti nepředepíše něco jiného a ty to vše žereš. Ale zase ty blažené stavy a máš to od lékaře "))

názor (So, 12. 5. 2012 - 12:05)

Sebe i jiné.

názor (So, 12. 5. 2012 - 12:05)

Léky na bolest zabijí v...Myslím si, že nejsme v Americe. U nás ti je předepíše podle potřeby lékař. Nemusíš zabíjet jiné a taky jiné. Loupit. Jde o to, jít se svěřit lékaři a pořádně se léčit.

Frantaq (Pá, 11. 5. 2012 - 22:05)

nesmrtelné dávky :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Názor (Pá, 11. 5. 2012 - 21:05)

jo, tady teď frčej lampy dejchání, nesmrtelné dávky dočasně pozastaveny

Frantaq (Pá, 11. 5. 2012 - 21:05)

Nikdo z vás se tu pravidelně nesjíždí, Helena už s tím přestala, tak musím já. Už mám dneska další šlehu v sobě. Motá se mi příjemně v hlavě.

tardbas (Pá, 11. 5. 2012 - 18:05)

Ahoj Helenko.To mléko mají...Alenko - buď opatrná s tím vysazováním - a vůbec nespěchej...není kam :-)

tardbas (Pá, 11. 5. 2012 - 18:05)

Kvůli vám všem jsem se.....proč kvůli nám prosimtě?...

Frantaq (Pá, 11. 5. 2012 - 14:05)

Co takhle dát si špenááát? Ten růžovoučkej špenáát. Mám tu ještě půlku flaštičky.

Reklama

Přidat komentář