Reklama

RIVOTRIL

tardbas (St, 9. 5. 2012 - 16:05)

Nesmíte se divit, když.....Poutníku - je mi Tě upřimně líto - své věci škodíš..nevím, proč mícháš psychické zdraví s cestou k Bohu - ta paralela je tam řekl bych dost problematická...nebo chceš snad říci, že pánbíček je takovej hajzlík co hříšníky nechá trápit ve sračkách a ty spravedlivý ověnčí dlouhověkostí(zdravím)?...vždyť je to dětská představa..

....... (St, 9. 5. 2012 - 16:05)

Nesmíte se divit, když...Nevěřím v boha tak jak mi může pomoci!Stejně lidem nepomáhá,tak k čemu ten příspěvek.

Poutník (St, 9. 5. 2012 - 15:05)

Nesmíte se divit, když takhle smýšlíte, že máte duševní problémy. Rád bych vám pomohl. Ostatně víte, že existuje jen jedině jedna cesta k Bohu, ale málokdo ji skutečně chce jít. Ježíš je ta cesta.

jája (St, 9. 5. 2012 - 14:05)

..skoro
po půl roce...tak si ho dej a netrap se - radši žít s rivotrilem - a život užívat a netrápit se ,co bude až budu vysazovat ...

Helena (St, 9. 5. 2012 - 13:05)

muj doktor říká,že 0,5mg...To máš naprostou pravdu.....

jája (St, 9. 5. 2012 - 13:05)

Já jsem dnes byla špatná a...muj doktor říká,že 0,5mg je malá dávka - radši zobnu i 2krát než se trápit- zalehnutím do postele to nevyřešíš ,spíš zhoršíš a ještě pak budeš mít výčitky...

Helena (St, 9. 5. 2012 - 13:05)

Ahojky , tak tedy k rivotrilu...Já jsem dnes byla špatná a tak jsem zobla 0,5mg rivotrilu.Stejně nejsem O.K.jsem v inv.důchodu a tak si můžu zalehnout kdy chci.No a zas zavřu oči.Poutníku,co ty jsi zač.Ani jméno nemáš!

tardbas (St, 9. 5. 2012 - 13:05)

Nepřišel jsem tu prudit,.....nerozumím Ti - vys.r se na nějakého satana čico - stejně jsou to úvahy k ničemu - zbytečně Ti odčerpávají sílu, kterou budeš potřebovat k něčemu užitečnému - čím bys tomuhle světu a bližním nějak pomohl :-)

tardbas (St, 9. 5. 2012 - 13:05)

s rivotrilem na věcné časy.....a nikdy jinak? :-))..rivotril je velmi účinný lék na panické úzkostné stavy...ale už ho nezobu - je to pro mn epříliš velké riziko - na starý kolena potom pobýhat po doktorech a žadonit o něj..kdybych byl v důchodu - už bych ho nevysazoval...prostě by to nemělo už žádný smysl..skoro po půl roce postupného snižování - vč. třech měsíců, kdy ho už vůbec neužívám, stále nejsem v pořádku - i když jsou dny, kdy už se to normálu pomalu blíží...dnes (už třetí den) mám krizi - celkové vyhoření, únava, úzkosti...no nevím...sertralin zabírá, ale určité potíže ,,zvládá,, bzd určitě mnohem bravurněji......musím ještě pár měsíců počkat-trpělivost je v léčbě nejdůležitější..a také bych chtěl postupně snížit cigára a kafe - oboje paniku zhoršují..

Feťák (St, 9. 5. 2012 - 13:05)

Ahojky , tak tedy k rivotrilu...s rivotrilem na věcné časy ....

jája (St, 9. 5. 2012 - 12:05)

Ahojky , tak tedy k rivotrilu -kolik jste dnes už zobli? já jsem od 6 h vzhuru - teď jsem si vzala 2 0,5mg - chodím do práce a mám běžný starosti - bez něj mi to nejde...

luciano (St, 9. 5. 2012 - 12:05)

A prečo nie, keď boh dopustí to obrovské utrpenie, ktoré zažívajú duševne chorí. Tam, kde boh nedokáže pomôcť, musí pomôcť diabol.

Poutník (St, 9. 5. 2012 - 12:05)

Nepřišel jsem tu prudit, ale tak mi to připadá, že když normální medicína nepomáhá, tak se klidně upíšete i čertu, aby jste si na chvíli pomohli. Sám mám různé problémy, neříkám, že jsem ve všem super a nad věcí. Myslím však, že by bylo namístě nechat tuto diskuzi věnovanou Rivotrilu, namísto okultním záležitostem.

Jinak rád bych věděl vaše vyznání - Vsadím se, že málokdo ze zdejších diskutujících nahlas svými ústy vyzná: "Vydávám svou duši Satanu, knížeti tohoto světa, naoplátku za to, že mi bude dobře od psychických trápení." Rád bych věděl váš názor na toto vyznání. Co si o něm myslíte a troufáte si upsat duši čertu?

tardbas (St, 9. 5. 2012 - 12:05)

..já se poutníkovi trochu divím - je jasné, že kritizováním ještě nikdo nikdy o své pravdě nikoho nepřesvědčil - i kdyby to, co píše poutník pravda byla, tak je na místě jedině mírnost a dialog...jinak budeme skoro jak muslimové (i když tam jde opravdu o kejhák)

Nono (St, 9. 5. 2012 - 11:05)

Proč sem Ilono pořád cpeš...Musím se zastat Ilony. Když selhává tradiční medicína, hledáme alternativu. Někomu pomůže víra, někomu homeopatie, někomu New Age. Nemáme to lehké. Já si třeba chci objednat pupalový a rakytníkový olej. Možná to bude o ničem

Helena (St, 9. 5. 2012 - 11:05)

Heli, jak píšeš o...Ilonko,píšeš dobře a rozumně.Nenech se nějakým poutníkem rozhodit.Docela tu prudí!!!!

tardbas (St, 9. 5. 2012 - 11:05)

Příbaláky studuju, šlo mi.....aha - čet jsem nedůsledně - tak promiň Nono...mi na očn ítlak nedělá dobře lamotrigin - praskají mi cévky - ale beru ho dál, není to tak kritické

Poutník (St, 9. 5. 2012 - 10:05)

Proč sem Ilono pořád cpeš ty své čarodějnické praktiky!!?? Kdo to má pořád číst? Už mi je z Tebe k zblití!!!

Ilona (St, 9. 5. 2012 - 10:05)

Ohledně té lampy stačí zadat do googlu "léčba světlem", kdybyste si chtěli o tom něco zjistit.

Ilona (St, 9. 5. 2012 - 10:05)

prospala jsem se a je mi...Heli, jak píšeš o světlu... Dva roky přemýšlím, že si pořídím speciální lampu "na deprese". Někde na netu jsem ji vloni našla, ale už nevím, kde a jak se jmenuje. Chtěla jsem ji vyzkoušet hlavně na podzim a v zimě, kdy si uvědomuju, že mi slunce chybí nejvíc. Asi se ji ještě pokusím vyhledat a popřemýšlím. Jo, někdy (naštěstí "někdy")to k žití není. Nás čeká léto, o němž jsme si napsaly, že na nás působí moc dobře :) Takže musíme doufat, že bude líp! Jinak, Heli, není vůbec lehký být doma sama se svým trápením. Mě to taky ničí. Občas se cítím, jako opice zavřená v kleci. Prý, nic nemusím, nemám starosti... Ale ať si tu nádheru k závidění někdo zkusí.

Všem přeju co nejpříjemnější den!

Reklama

Přidat komentář