Reklama

RIVOTRIL

Helena (Po, 7. 5. 2012 - 09:05)

Ahoj Helenko,já právě...je škoda Nono,že si pleteš dávkování.Jinak te´d si jdu lehnout a zkusím spát.Papa.

Nono (Po, 7. 5. 2012 - 08:05)

Nono,ta bledost nevím z...Ahoj Helenko,já právě nevím, jestli ta bledost je součástí mých fyzických zdravotních problémů nebo toho Tritt. Ale máš pravdu, asi to bude tím Tritt, vždyť jsem se opalovala v těchto dnech a běhala po zahradě jak "motorová myš":).Kazdopádně vypadám pšíšerně strhaně. Já to s tím Tritt ještě vydržím, včera to bylo vlastně čtvrtý den a dost lidí mi to tady doporučovalo: Drevokocúr, Luciano atd. Kdyby mi to doporučoval jen doktor, tak na to nedám..

Když to tak vezmu, tak bych po bytě měla taky pochodovat, mám jen pocit, že bych je všechny rušila. S tím spánkem je to těžký. Já vždy spala, když bylo potřeba, dle práce, proto ty prášky. Důležité je, jestli máš možnost prospat se a jestli vůbec usneš třeba přes den.Každý to má jinak, to jen psychouši neboli mozkoškrabové by nás rádi bezohledně rozškatulkovali a měli od nás pokoj

Nono (Po, 7. 5. 2012 - 07:05)

Nono, je to docela skok.. ty...Drevokoc , jo jo je to tak. Aspoň vidíš, jak jsem blbá a unavená, takovou zásadní chybu jako poplést dávkování,bych před dvěma roky ještě neudělala. Ani se nedivím, že se lidé z blbě pochopeného dávkování otráví. A stejně to nezvládám. Na BZD na spaní jsem byla čtvrt století a už ani nevím, jak rychle má člověk usnout. Takže jsem po Trit za nějakou dobu vzala Hypnogen, protože jsem měla dojem, že pořád nespím. Jsem blbka, ale dnes bude druhá 23, tak uvidím. Budu si v duchu říkat: nech ten hypnogen, Drevokoc tě vidí:)Jo a bušení srdce se včerejší zvýšenou dávkou nebylo a někde jsi mi psal o snech, tak zatím po Tritt žádné (jinak mívám sny ze života, ale děsivé)

Helena (Po, 7. 5. 2012 - 07:05)

Ahoj všichni!Tak dnes...Nono,ta bledost nevím z čeho je?A přitom jsi se opalovala.Asi ti to tritico ti nedšlá dobře.Je to škoda,páč lidi si ho chválí.Já brala rovnou dva celé a nic!Dokonce jsem po něm ani nespala.Ber ho pomaloučku ať si organismus zvyká.Jak víc ti pomoci?Držím také palečky.

Drevokocúr (Po, 7. 5. 2012 - 06:05)

Nono, je to docela skok.. ty jedeš po 50mg... a titrovat se má ze začátku po 25mg... Jako nic ti to neublíží, ale ty nežádoucí účinky jako ucpaný nos, bušink se projevit může. Ale to zvládneš. :-) Držím palce...

Helena (Po, 7. 5. 2012 - 06:05)

Napíšu zítra,jdu zas...Jo jo byla to noc propochodovaná.Taky jsem se potila a nevím proč?Kiosek byl hektický i dyž pršelo,bylo dost lidí.Zas jsme vvyhráli.Jdu počítat,kolik nám to "hodilo"Zatím papa.

Názor (Po, 7. 5. 2012 - 00:05)

Tak já tu píšu a vy na to ani neragujete, serete na mě? Asi jo. Já na vás taky, ale psát tu budu, budu, budu!!!

Nono (Ne, 6. 5. 2012 - 21:05)

Já jsem opravdu šílenec. Psala jsem, že to Trittico je 75, tak ne je to 150. Takže 13 A ode dneška 23 ze 150. Pokud mě sleduje Drevokocúr a Feťák, tak tímto upřesňuji.

Nono (Ne, 6. 5. 2012 - 20:05)

Ahoj všichni!Tak dnes začínám čtvrtý den Trittica 23 75.Jestli se se mnou něco děje nejsem schopna vypátrat. Snad jen ucpaný nos a to mírné bušení srdce a mírná žaluděční nevolnost, když si pilulku vezmu. Jo a jsem šíleně bledá, i když jsem se v posledních dnech na zahradě opalovala. A už vím, že brát až půl hodiny před ulehnutím.

Helena (Ne, 6. 5. 2012 - 20:05)

.nj Helenko - s tím spaním...Napíšu zítra,jdu zas pohchodovat-hrůza!!!!

tardbas (Ne, 6. 5. 2012 - 20:05)

25.4.2012 06:57 -....nj Helenko - s tím spaním Ti to nezávidím :-(...já už ten prothazin dva týdny neberu - spím celkem obstojně - ale zdají se mi příšerně úzkostné sny - a každou noc můžu ždímat pyžamo (nebo triko apod)...no dělá mi to částečně i zoloft-je to bohužel o něm známo - že způsobuje mj. noční pocení...ale coo - hlavně, že to zvládám už 3 měsíce úplně bez bzd...:-)...včera a dnes to bylo s holkou úžasné - sice zlobily (obě holky-moje i od přítelkyně) jedna přes druhou- ale je to krásné :-))
...opatrujte se všichni -

Helena (Ne, 6. 5. 2012 - 15:05)

Zdřímla jsem si Alenko a hned spěchala k PC,co tam zas bude.tedy Ali to bylo vyčerpávající.Měla jsem otce despotu,který mi dělal totéž a do 24 let mě mlátil mkrýma důtkama.Pak jsem opravdu váhala s výběrem partnera.Nápadníků bylo dost,ale já čekala 24let,kdy jsem v práci vídala mladého,ale shodně hodnýma očima klučinu.Byl o 5 let mladší,ale vzpláli jsme k sobě.Stálo to za to.Čekala jsem na něj celou vojnu.pak jsme se vzali.To,co zažíváš se mnou otřásá.Takovou hodnou manželku!!!(mám radost,že hubneš)Taky láska k tvé mamince je chvályhodná.Tvůj příspěvek jsem si četla 3krát aby mi nic neuniklo.Jistě bych ti napsala víc,ale musím se oblékat a čančat na fotbal.Těším se na ty mé kluky a Jára si mne ruce,jak ty kidi obsluhuju s láskou.Oni mi to taky vracejí.Jsme už jedna velká rodina.Až na to vybírání vstupného.To je pro mně hodně nepříjemné!!!

Alena (Ne, 6. 5. 2012 - 13:05)

Dobrý den všem!
Jen...Ilonko napíši Ti jak buddu moci ted' vstal ten můj tyran:-)

Alena (Ne, 6. 5. 2012 - 13:05)

je mi dnes náramně...Helenko jsem ráda,že ti je dodře.To je hned jiný pohled na svět.Jsi hodná,že jsi na mně myslela s tou lednicí.To byl jen jeden příklad.Jsou i ostatní věci. To je zbla věcí co mi provádí,nepochopím proč,jestli si léčí na mně léčí komplexy méněcenosti.Nic jiného mi nenapadá,čeká na chvíli,aby mně mohl napadnout,což se děje každý den.Já se potom trápím on přijde a jako by mi nic neřekl.V životě se mi za nic neomluvil o nic neporosil,nepoděkoval,je to pro něj samozřejmost.Když jsem mu třeba s radostí koupila parfém a dám mu jej,řeknejako by se stalo.Ale oni ty mlýny opravdu melou pomalu.Dnes ve 3hod.ráno přijel,že má nemocnou ručičku"opakuji nevysmívám se"lekla jsem se a říkám,ty ji máš zlámanou vid'?Povytáhl rukáv a měl to šíleně natelklé a takové zdeformované nad zápěstím.Požádal mně o obinadlo,zpevnil si tu zlámaninu a řekl,že jede na úrazovku.Pochopitetně že neměl rozvezené lidi kterým to slíbil,tak je všechny ještě vyvezl a potom jel na úrazovku.Ruku mu museli srovnat,což prý šíleně bolelo a dali do sádry.Musí ledovat.Ještě mu dali injekci do žíly,aby prý neomdlel po které hnedle usnul když jel domů, ono semu při ježdění nechce spát.Dnes se musí ukázat,jestli to nedělá nějakou neplechu.On nemá vůbec problémy se spánkem,ba naopak:-).Nedořekne slovo a spí.vždy říkával,že by mohl dělat zajížděče spacích pytlů.Tohle mu provedl zákazník,to jsem nenapsala.Strkali se tam,on si jich nevšímal a on do něj vrazil a upadl.Ještě,že si nehnul páteří.Má také velký nález.Takže já jsem šla spát v6hod.ráno,ale jenom jsem si zdřímla a pak jenom ležela se zavřenýma očima.On ještě spí,to se má:-).Tak mně opět začíná den,doufám,že bude přívětivější!Ty si užij kiosku lidí které máš kolem sebe.Já tu žiji jako poustevník,ještě se neživím kořínkama.Mám radost,že moje úsilí zhubnout se daří,ale na můj vkus je to pomalu.Chtěla jsem jet dnes za maminkou,příští týden je svátek matek,bylo by to hezčí,ale jí na tom nezáleží,hlavně aby tam měla pití.Dnes je to třetí den co snižiji Rivotril.Zdravím

Helena (Ne, 6. 5. 2012 - 13:05)

Ještě jsem chtěla napsat,...Ilonko,odpovídám na oba tvé příspěvky.Názor mě kupodivu rozesmá.Včera psal že pije a do toho bere rivotril.Vlastně mi je ho líto.Hledá zlobu a chce ranit.Myslím,že si na to vybral právě mně.Jenže já už na něj nereaguju a asi se nudí.Je nemocný.Moc mě potěšilo,že jsi byla na plzničce.Jen tak dál,ale v menší míře,aby se ti neudělalo zle.My si s kucíma dáme taky.Jsme 1. a stále vyhráváme,tak doufám že i dnes.S tim manželem to mám dobrý.Když něco chci,řekne ať si to koupím.Snesl by mi modré z nebe a já jemu taky.Já dřív vydělávala opravdu veliké peníze a byli jsme si sobě rovní.Te´d vidí,jak stále sháním práci,ale on mě nechce pustit.Mám toho prý až dost doma.Nosí větší peníze,ale vůbec to na něm není znát.Jinak k těm obchoďákům to máme stejné.Já z obchodů mám fobii.Čekám venku v autě a on suprově nakoupí.regály a lidi mi tam vaděj.ten zakázaný lék ze špitálu mi stejně napsal muj psychiatr.Ať to beru.Moje noční putování mi nedovolí kežet v posteli,tak si dám cigárko-to ještě umocnínespavost,ale jinak chodím po bytě,na záchod začudit,postel a tak dokola.Ráno jsem utrmácená a nikomu bych to nepřála!Děuju za dlouhý dopisky a já taky asi napsla dlouhý.Jo v kiosku vydělám vždycky.To se pak raduju z korunek a dám je járovi aby nakupoval.Papapa.

Ilona (Ne, 6. 5. 2012 - 12:05)

Ještě jsem chtěla napsat, že se mi v obchodech, velkých, supermarketech po chvíli začne dělat šoufl, motat hlava, na omdlení. A může to být nedostatkem kyslíku, vydýchaným vzduchem.

Ještě jednou, mějte dobrý den a ať vás nic netrápí!

Ilona (Ne, 6. 5. 2012 - 12:05)

Dobrý den všem!
Jen mě tak napadlo, že by diskuze o tom, kdo je "feťák" a kdo je čistej vůbec neexistovala, kdyby se současná medicína neubírala právě tímto (podle mě nesprávným) směrem. Tím myslím, že jen díky lékařům, kteří nám předepisují kvanta farmak, na kterých potažmo vydělává neskutečný počet lidí, vznikají vedlejší zdravotní potíže (nežádoucí účinky, závislosti, apod..., nevím, jestli mi rozumíte, ale Tardbas mi určitě pomůže to definovat přesně). O "názorech" si myslím jen to, že tu vždycky byli a uspokojovalo je škodit, ničit diskuzní fóra (jedna taková kreatura tu řádí několik let, je vážně psychicky nemocná, takže se dá říct, že za svou radost z ubližování ani tak docela nemůže, zaslouží spíš politování a soucit).

Ahoj Helenko, já si včera večer po dlouhé době poseděla s přáteli v hospůdce a dala si tři malé plzně (třetí nedopila, začlo se mi dělat nevolno). To, že jsem si mohla popovídat, mi udělalo moc dobře. Heli, už dřív jsem se chtěla zeptat, co děláš v noci, když nemůžeš spát a teď čtu, že "pochoduješ". Musíš být pak celý den utrmácená... Když se nevyspím já, bolí mě pak celý člověk, hlavně svaly na nohou, záda, ruce (paže). Užij si dneska kiosek, ať máš dobrý kšeft a pak po pivku dobře spíš.

Alenko, to, že uklízíš, je fakt heroický výkon! A co se týká manžela, úplně tě chápu. Měla jsem to podobně. Zůstala jsem mu na krku, když jsem musela odejít z práce a můj finanční přínos byl ani ne poloviční. Když jsem vyživovaná, musím si to odpracovat doma, myslela jsem si. Nemusel na nic sáhnout. Prostě dobrovolná submisivita. Ustupovala jsem ve všem, nakonec jsem ani nemluvila, jen on. Vím, jaké to je, máme výčitky, že nepracujeme, nenosíme domů peníze. Pak jsem MU řekla, že vztah není o boji o pozici pána a sluhy, ale o spolupráci. Že mě musí vyslechnout, nechat mě domluvit, uvažovat o mých názorech, jinak se z nás stanou dva cizí lidi v jednom bytě. A že ještě přilévá olej do ohně, když mi vyčte, že už to pět měsíců neměl...

Helena (Ne, 6. 5. 2012 - 10:05)

Toje fajn, že je ti dobře....Přála bych ti to taky.Riv. jsem včera neměla a ani dnes necítím potřebu.Tak manžel jezdí na hory.No je turista a milovník hor?Moje spaní taky nic moc,ale usnula jsem mimořádně rychle.Zato jsem vstávala už v 5.Nevadí mi to.někdy prý spánková deprivace člověka nakopne k dobrému.Jinak když 3 noci propochoduju,tak jsem i pcych.vyřízená.Tak ahoj Pampeliško.

....... (Ne, 6. 5. 2012 - 10:05)

25.4.2012 06:57 -...smazat

Pampeliška (Ne, 6. 5. 2012 - 10:05)

je mi dnes náramně...Toje fajn, že je ti dobře. To si člověk hned života jinak užívá, co?
Já jsem včera Rivotril nakonec neměla. Ale noc byla nic moc. Dost mě trápila úzkost. Usnula jsem pořádně až k ránu, kdy mě zas vzbudil manžel tím, jak se chystal na hory.

Reklama

Přidat komentář