Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Ne, 3. 5. 2020 - 16:05)

Protože mám co dělat se postarat sám o sebe.V mých možnostech moc nevydělám a teď s rouškama na to kašlu.A nikdy ani neřekla že by chtěla bydlet se mnou.Když se s ní nechce rozejít tak jí asi nevykopne.

nekecej (Ne, 3. 5. 2020 - 16:05)

mohl by sis vydělat dobrý peníze, stejně tak, jako Sergej. Jenže to by jsi musel makat a ne se válet, hnido zdechlá.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 16:05)

jo, ty nepracuješ vůbec a necháš se živit? Tak to pak joooo

Miluna (Ne, 3. 5. 2020 - 12:05)

Já Aleška chápu dobře co myslí to materiální.Mě to v celku taky nezajímá jak sem skromná.Doma to říct nemůžu ale třeba muj názor je že 90% věcí co Sergej koupil jsou zbytečnost a obešla bych se bez nich.Teď se to tu jen válí a zabírá místo.Ale kdybych mu tohle řekla bude zle.A v nakupování se chová jako ženská a já jako chlap.A uklízení když jsme támhle leželi na podzim s jinejma chlapama v odpadkách tak to mu nevadilo.A teď si ty minulý dny hrál na pedanta a uklízecího maniaka a upozorňoval kde jak mam bordel jenže sám to udělá jednou a pak machruje nademnou.Prostě jsou to jen blbý kecy z jeho strany.Potřeboval prudit a schladit si na mě jeho nálady,už uplně do toho vidim.Dnes mi prozměnu vzbudil protože se o mě pokoušel po dvou týdnech honit tak mi to nasralo že mi zase zničil spaní a stejně bych řekla že se ani neudělal.Má občas problemy sám se sebou a proto se tak chová.Je divnej ve spánku i sexuálně je divnej.Buď spí málo nebo hodně,žádná střední cesta.A v sexu to stejný buď sexuje denně nebo dlouho ne a nejde mu to.Samé extrémy.A děti spát prostě anonyme nedostanu když nechodí do školy.Už jsou velký a neni mi nic platný když tam přilítnu a seřvu je ať spí tak mi řeknou že se jim prostě spát nechce.A Pils škoda že nevim co máš ty za práci ale tipuju někde v kanceláři.Ty a Andy máte obrovský štěstí že fungujete a ještě vás to baví.To jste život vyhráli už timhle.Kdo to má jako já má životní smůlu a je pak nepoužitelnej a odepsanej ve společnosti a to je muj největší problem.Sere mi že jsou jen dvě možnosti buď trpět chlapa a do práce nemuset chodit kdybych chtěla ale mít pak klídek doma až odejde a nebo žít sama a mít klídek bez chlapa doma ale trpět třeba v nějakej práci a hádat se s lidma tam.Totálně mě vytáčí že práce které mi baví seženu jen na chvíli brigádně a těžký práce na plný úvazek nedávam a pak mi všude vyhodí nebo to sama vzdam protože to nevydržim.A když už sem chodila na šest hodin a bavilo mě to tam v celku tak mi to zničil vir a do teď mi nepotřebujou.A rozvážku mam do konce června jak sem psala.

Pils (Ne, 3. 5. 2020 - 11:05)

Já se barvím odjakživa sama, ale stříhat jsem chodila asi 20 let ke stejné kadeřnici. Tady jsem zatím nenašla žádnou, ale je fakt, že jsem zase moc nehledala. Vždycky to nakonec nějak vyřeším sama. Možná to podle toho vypadá. :-)

Pils (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

On to tak nemyslí. Já jsem se právě ostříhala, už podruhé, nemůžu tu najít kadeřnici, která by mi vyhovovala. Kdysi jsem stříhala celou rodinu, ale to šlo nějak líp.

Lalla (Ne, 3. 5. 2020 - 11:05)

Mně přijde kadeř. dnes, já chci jen dobarvit odrosty a zkrátit délky. Ale manžel se hned přifařil:)

Lalla (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Aleši, nebuď na nás furt hnusnej!!!!!!! (Hodně vykřičníků znamená hodně důraz jak by řekla Miluna)

Andrea (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Aleši,co ta nenadálá rypavost, máš problém?

-Aleš- (Ne, 3. 5. 2020 - 09:05)

Já samozřejmě maso jím, i toho tuňáka si někdy dám. Ovšem s tím rozdílem, že si na nic nehraju tak jako lidi typu Pils, ale jsem si vědom, že patřím k druhu, jehož činnost škodí planetě. Jediná možnost je se vrátit do jeskyní, tak jak se mi tady předevčírem vysmívala ekoložka Pils, kdyby prý všichni byli jako já.

však (Ne, 3. 5. 2020 - 09:05)

ty hoblovanim ciganek taky svět nespasiš.

Pils (Ne, 3. 5. 2020 - 09:05)

Jo, normálně bych se zasmála, ale právě jsem zjistila, že zemřel prof. Hejdánek. Ach jo, nemám ráda, když lidi odcházejí. :(

-Aleš- (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Předpokládám, že vůbec netušíš, že v Čr zemře ročně asi 100 000 lidí. To je zhruba 273 lidí denně. Zajímalo by mě kde pracuješ, tam asi nebudou moc přísný podmínky na výkon :-)

Pils (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Aleši, myslím, že takové myšlenkové pochody jsou pod tvou úroveň. Vůbec nechápu, co tím sleduješ.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Špatně se vyspal nebo si uvědomil, že si jen sere do huby.

Pils (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Haha, nebo se špatně vykakal, to má taky vliv. :)

Pils (Ne, 3. 5. 2020 - 09:05)

Ale no tak Aleši! :) Každej žijeme, jak umíme. Je fakt, že maso jím málo, ale vegetarián nejsem. Snažím se chovat zodpovědně, ale planetu zachránit neumím. A hraju si ráda, ale jinak, než ty myslíš. Rozhodně jsem se ti včera nevysmívala, jen jsem prostě konstatovala, jak to vidím já.

-Aleš- (Ne, 3. 5. 2020 - 08:05)

A to ještě se lovem tuňáka decimují želvy, ptáci a savci. Tak až budeš protestovat za ekologii, tak si vzpomeň na sebe, jak sis při konzumaci tuňáka mlaskala.

-Aleš- (Ne, 3. 5. 2020 - 08:05)

Pils, co to tady čtu? Ty, taková milovnice přírody a zvířátek se podílíš na jejich devastaci konzumací tuňáka? To nevíš že je to ohrožený druh a ekologické organizace protestují proti velkoproducentům pokrmů z tuňáka? Samozřejmě ti je to jedno, tobě stačí když dáš napít zajíčkovi a máš zadarmo pocit, jak seš ekologická. Pro tebe je tuňák jenom nakrájený červený maso v mrazáku supermarketu. A takhle je to s vámi pokrytci se vším, máte plnou hubu keců, sami se ovšem zodpovědně chovat neumíte.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Ozval se pokrytec Aleš, který nemá rád materialismus, vysmívá se mu, ale k životu mu stačí byt a peníze. Jo a auto, aby mohl jezdit za fetkama.

Reklama

Přidat komentář