Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

Vis, Alesku, starosti s majetkem mohou byt dvojiho druhu. Jedni maji starosti, protoze ziji ze dne na den nebo dokonce z ruky do ust, slusne receno. Ti jsou potom odkazani na milosrdenstvi druhych, kdyz jim to vyhovuje, prosim....
Pak jsou ti, kteri jsou zodpovedni a snazi se zajistit pro sebe a svoji rodinu takovy standard, aby nemuseli v pripade nejake pohromy, ktera vzdy muze prijit, byt odkazani na pomoc druhych. Mne taky staci strecha nad hlavou (o kterou se nemusim bat ;) ) a nejaky prijem, abych nebyla o hladu. A vidis, nepotrebuji ani to auto. :D Ale ty jo, kde bys jinak prohanel ty svoje kamaradky.;)

-Aleš- (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

S tím autem máš naprostou pravdu, až mě zarazilo jak mě máš přečtenýho :-) Moje největší starost totiž je, abych měl dost peněz na pořízení novýho auta, až tohle odejde. Bez auta bych si ani nevrzl.

Návštěvník (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

celej můj manžel. A to je před důchodem a zase chce měnit auto. Hádka na obzoru:), protože to nebude za drobný

-Aleš- (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

Hlavně žádnou ojetinu, jsou s tím starosti a ve finále vyjde dráž než nový auto, který je 10-15 let víceméně bez poruch.

nona (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

Hele nevim, i o tomhle se ním vždycky jednou za tak pět let hádám. On kupuje drahou nebo pro nás drahou značku, vždycky dva roky starou a pak ji ještě celkem slušně prodá. Nedá si říct

-Aleš- (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

Tak to jo, tvůj muž má rád změnu, moje jediný požadavky jsou aby co nejdýl vydrželo (nejlépe těch 15 let) a aby bylo kombi.

Lalla (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Aleši ty jsi tomu zase dal...mít kde bydlet a nějaký prachy na kontě :)

bianka (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Alešku špatně jsi mě odhad. Má obava je jen ohledně dětí. A nejen mých. Jejich budoucnost. Neklepu se, když si jdu nakoupit, nebo musím použít MHD. Vyjdu ven, když je slunečno a neřeším až moc to, co řeší Milu, když se vrátí z nákupu. Mám zvýšenou hygiénu, to ano. Mytí ruce, gel a pod. Co má být bude. Tomu viru neutečeš, víš.

-Aleš- (Pá, 1. 5. 2020 - 09:05)

Když je dneska ten svátek, tak si udělám i patřičný oběd. Budu mít opečený lančmít s orientální hořčicí a s chlebem. To všechno potom spláchnu vychlazeným ležákem. Tak takovou delikatesu si dnes uvařím :-)

Pils (Pá, 1. 5. 2020 - 06:05)

Vy teda máte výdrž! Já jsem včera sebou sekla čarodějnice-nečarodějnice. Teď jsem si téma dočetla, ale copak Milu si nahlásila na sebe i energie? Že je musí přehlašovat? Fernando to ale vystihl naprosto přesně, dokud není jasný plán jak s UK nebýt, musí s ním Miluna vydržet. Milu, a proč se UK drží pracovně jen té jedné firmy? Proč nehledá práci i jinde? Spousta firem má teď potíže, musí se prostě hledat. A co se týká těch vulgarit, tak je špatně, žes to od malička slýchala a tím necítíš jejich nepatřičnost. Pro mě by vyslovení něčeho takového byla ve vztahu konečná.

Lalla (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Jo a Miluno, jak na ty energie, abys neměla dluhy,jak energie odhlásit, to najdeš na webových stránkách svých dodavatelů

Sany11 (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Tedy ja nevim, uz vecnost jsem v najemnim byte nebydlela, ale neni podstatne, kdo podepsal smlouvu o pronajmu s majitelem? Nebo je to tak, ze kdyz Miluna odejde, tak automaticky prejdou povinnosti na S.?

Lalla pro Milunu (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Určitě to musí řešit s pronajímatelem. A ten vystaví novou smlouvu tomu, kdo tam bude bydlet. A je nutné si převést energie a služby na nového nájemce, Sergeje (... nebo rovnou na Sergeje). U některých převodů musí být oba (energie) Miluna i Sergej

Sany11 (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Presne to jsem si myslela.

Lalla (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Dá se to pro Milunu zjednodušit, že bude jednat jen s pronajímatelem

Sany11 (Čt, 30. 4. 2020 - 21:04)

Mas sice pravdu, Milco, ze je to jenom slovo, ale plati ve spolecnosti za dost vulgarni a je to tak zabehnute. Takto mluvi spodina,opilci, atd. Tak jsem chtela vedet, jestli tohle rikas svemu synovi a snad i dceri?
To mas jako s tou picou, jak ti rika Sergej. Taky by te to nemuselo tedy mrzet, ze ti tak rika. Vzdyt ty mas naopak tuto cast sveho tela velmi rada ne? A vidis, vadi ti to. ;)

Lalla (Čt, 30. 4. 2020 - 21:04)

:))

Miluna (Čt, 30. 4. 2020 - 21:04)

Jako teď nechápu Sany a anonymové ale že se jde někdo vychcat tak to sem slyšela od mala to říká i máma.Tak já nevim co je na tom.Spíš mi překvapilo že to řešíte-vychcat,vyčurat,vymočit,odskočit na malou,co je na tom?? Vždyť je to jedno. A anonyme 20h, mě je to jedno že kdo by mi chtěl že tim myslim že klidně lepší aby už mi nikdo nechtěl.Aspoň neudělam další chybu.Já prostě lituju že sem do tohohle vztahu ještě šla.Až teď téměř ve 32 letech vim že bych chtěla být sama a prostě jako Alešek,už v tom mam jasno.Má svuj krásnej klid,co si udělá to si udělá a nikdo mu do ničeho nemluví.Jen teda taky jednou ulít s tou holkou a taky si jí tam domu bral.A děti ty mě nevadí jen teda už další bych už mít nechtěla.No na mě teď večer zase on vyjel.Hádá se kvuli věcem.Sám ten byt zanáší pořád novými věcmi a přitom se všímá mých věcí a vymýšlí co nemam uklizeno.Už si tam lezeme na nervy prostě a pak tam křičí.Už mi vadí čim dál víc když se takhle chová a pořád se k tomu nemá aby se zklidnil a byl jako dřív.Jestli se nedočkam že dá pokoj tak opravdu budu muset z toho nějak pryč.Takhle já žít trvale nevydržim.Ale tuhle svou brigádu mam do konce června a pak zas nevim co dál.No už sem zase z bytu pryč a jen přemýšlim kolik bych toho musela změnit a jak to udělat.Je v tom hodně otázek a nevim si rady jak řešit věci a zároveň mu utect.Třeba platby chodí na moje jméno a odesílam vše já,tak jak bych tohle tajně změnila? Jestli jde tajně se odhlásit nebo jak? No ja nevim prostě ale jednoho dne fakt chci mu utéct a rozejít se s nim přes sms a pak to číslo vyhodit aby mi nemohl otravovat a nevěděl kde mi hledat.Jestli na to najdu sílu nic jinýho mi nezbývá.Ale tohle by šlo udělat až bych s tim bytem neměla už nic společnýho.No já nevim.Ani už nevim jak se mam chovat až se zase vrátim domu.Já už sem jen v nejistotě co ho zase nasere co ho kde vytočí.To je už jak nějaká past.A do toho ty děti že vůbec nestojim o to aby nějaký kritizování poslouchali.Chci doma klid a pohodu a on tam prostě dělá dusno a napětí.Nevim sem zas zničená.

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 21:04)

Komunikovat, komunikovat a komunikovat. Nebo se sebrat a jít dělat do fabriky s ubytovnou. Moc na výběr není. Já bych přečkal tohle období kdy se S. kope do zadku a až bude makat bude o hodně líp. A slovo vychcat se neříká. Žena vůbec.

Miluna (Čt, 30. 4. 2020 - 22:04)

Mě to tak nepřijde protože jak sem psala tohle slovo slýcham od malinka.No ale Sergej pořád nemá jisto kdy začne.Ta firma pořád ještě něco řeší tak neví jestli se nástup neprodlouží.A komunikovat sem tam zkoušim ale zatim to nepomohlo.Už zase sem zralá na Rivotril uplně sem nervozní jít domu.A leze na mě zase spaní tak mi bude nadávat zase asi za to.A vy ostatní to doma máte v pohodě? To mam takovou smůlu jen tady já?? nějak je mi z toho ještě hůř když sem si uvědomila jestli tu sem takhle jediná.Andy a Kača maji třeba hodný klidný chlapy a doma pohodu a já posloucham jen buzerování.A druhá strana Alešek,Bianka,Mia maji zase svuj klid.No asi dam Rivotril.To už nejde jinak,jestli bude pokračovat.A Sany kdyby mi řekl pičo s úsměvem a pohlazenim tak by mi to nevadilo ale když to zařve tim jeho hnusnym tonem tak mi to hodně vadí a dneska přibyli slova svině a pizda.Pěkně se naučil česky co mrd.ka jedna!!!

Reklama

Přidat komentář