Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (Út, 28. 4. 2020 - 15:04)

Tohle je opravdu pro nektere lidi extremni situace a myslim, ze Milca se vzhledem ke svym obvyklym problemum s tim pere jak umi a docela dobre.

Miluna (Út, 28. 4. 2020 - 13:04)

Kači naopak napsala si to moc hezky a srozumitelně.Takhle sem nad tim nepřemýšlela jak to vidíš ty.A máš pravdu za normálních okolností bysme byli venku,někam zašli a byli dříve třeba v baru nebo v restauracích ale teď nejde nic.Mě už to ani nikde s těma rouškama nebaví.A bary pořád nejsou,kamarády jsme ztratili,už neni nic.Jediný co mi zůstalo je každodenní únava a ospalost.Nevim jak z toho ven.Právě mi nepomáhaji ani prášky.Když mi doktor změnil léčbu začla sem být víc ospalá ale mě tu spát nenechaji prostě.Nemam kde spát.Ani jak sem včera přijela večer domu mi nenechali spát protože děti si v pokoji tam povídaji na skype s kamarádama a Sergej občas vedle mě něčim bouchne a já se zbouzim.Spaní mi přetrhli a já naspala za celou noc asi dvě hodiny.Je to prostě strašný jak nevstává do práce a děti do školy,nemůžem se sladit a k tomu malej byt.A máš pravdu Kači zamilovaná nejsem už do nikoho.Nikdo mi nezaujal a nikdo už mi ani nezajímá.Sem jen smutná a unavená a bojim se co bude.Vzpomínam Kači když mi tady Sany psala ať si vážim dřív určitý nudy a stereotipu a teď koukam jak měla sakra pravdu.Protože tohle všechno je daleko daleko horší a to pořád může být ještě a ještě hůř.Mě by Kači pomáhalo se sjíždět a někde sama ležet ať nemam tu realitu ale nechci si na to zvykat.Jinak tady z vás uplně nejvíc se mi líbí život Aleška.Musim říct že mu v dobrym závidim.On měl rozum a přišel na to včas a rodinu si nezaložil.Jen si zasexuje a má svuj klid,prací je taky zajištěnej.To horší Otík kterej se neuživí.A kdy si šťastná Kači ty,kdy se cítíš nejlíp? Si statečná a obdivuju tě a dávej na sebe hodně pozor před Koronou když máš nemocný srdce.Fernando tam sem volala ale prý pořád nepotřebujou,takže to jistý nemam.Pils to si napsala moc hezky.Mam tě ráda za to že u tebe vim že se umíš vcítit a si chápavá.Máš pravdu že bych chtěla být uplně jiná ale člověku se sám sebe nedaří se změnit.Mě je právě strašně líto že neumim žít jako většina a padam do bodu kde mi zase ta většina nechápe.A co zuby Pils,je to lepší? A 10:55 ne tady vůbec nejde o tuhle nemoc kterou si přinesl ze své minulosti a ani ty stavy nemáme kvuli tomu,to s tim nemá nic společnýho.Prostě se nám ten vztah poničil sám od sebe,touhle situací s Koronou a jak je bez práce.On má jít na práci řidič skladník ale ta firma ještě něco řeší a firma říká že s nim počítá jen ještě neví který den bude moct nastoupit a já se bojim aby se to neprodlužovalo.Bojim se aby to fakt bylo někdy v květnu.Bojim se dalších komplikací.Denně čekam kdy mu napíšou že může nastoupit.

Miluno (Út, 28. 4. 2020 - 10:04)

Jestli jsi Sergeje nakazila HIV ( jestli jo, tak to tady nepráskneš, víte jen vy dva ), tak je jasné, proč se tak cítí. Nemá šanci jako chlap oslovit "normální" slečnu, nezbývá mu, než být s tebou. Pere se to v něm, to je jasné podle toho, co píšeš. Ty to vidíš jen ze svého pohledu neustálé nespokojenosti a klidně bys ho v jeho situaci opustila. Nesoudím tě, ale lidi si ve stavech nemoci pomáhají a mluví spolu

Pils (Út, 28. 4. 2020 - 06:04)

Kačo, to jsem nějak přehlédla, že máš problém se srdcem, ale určitě to dobře hlídáš a neděláš nic, co by ti škodilo - jsi rozumná. Držím ti palce, ať je to jen dobrý. Milča jde nahoru dolů, už taková je, neumí to jinak. A že se objeví někdo, kdo ji zase bude zajímat, to naprostá jistota. Musí ještě vydržet pár dní a snad se jí to doma zase srovná. Já jí celkem rozumím v tom, že jsem někdy taky ráda sama. Ale jinak si myslím, že Milu musí střídat všechno, co se dá, protože nedokáže žít tak, jako většina lidí. A nemůže za to. Já mám dnes volno, bude krásně. Snad už bude brzy všechno zase v normálu.

Fernando (Út, 28. 4. 2020 - 01:04)

Miluno, a nebude něco výhledově v té továrně/provozovně, kde jsi předtím pracovala? Hlídej si to, až se zase bude rozbíhat výroba...třeba na ten zkrácený úvazek.

Miluna (Po, 27. 4. 2020 - 21:04)

No to sem viděla jak muj odchod zvládl lehce.Právě to bylo tenkrát hrozný a to byl u toho Denis a kdybych mu řekla teď uplně sama že už s nim být nechci a že odejdu tak ho chytne afekt prostě a buď něco udělá mě nebo sobě nebo začne rozbíjet věci.S nim normální rozchod nejde a o to to je horší.Ale už mi fakt leze krkem.Vždy jak vypadne tak se mi tak udělá hezky a pak jak se odemkne když se vrací tak už sem pak nesvá a začne to psychický dušení.Už je to prostě nějaký na hovno.Je jinej než bejval i tak protivně mluví.Sem ze všeho už unavená.Teď čekam než mi naloží jídla a ještě jdu jich několik rozvést ale už sem nějaká unavená.Už nemam sílu ale musim ještě najít osum adres.By člověk nevěřil kolik lidí si jídlo objednává.Ale už sem unavená a až přijdu domu bych lehla a šla spát ale zase tam nebudu mít ten klid.On i děti chodí spát hodně dlouho.Nějak mezi 2-4h a mě už se chce spát teď.Achjo:'(

Kača (Po, 27. 4. 2020 - 22:04)

Milu, nemyslíš, že bys měla jít za doktorem a promluvit si s ním? Aspoň krátkodobě brát nějaké léky co by tě více tlumily? Ač nejsem příznivec léků, srdce mám nemocné a také je beru. Čtyři tabletky každé ráno. Poslední dobou jsi z 80% naštvaná. To ti ubližuje. Až Sergej odejde do práce bude sice dobře, ale to není řešení žít s chlapem na kterého jsi alergická. Těšila ses na léto. Teď je hezky a vy místo toho, abyste si zašli na procházku a někde u okénka si koupili víno a někde postáli na sluníčku, tak se sobě vyhýbáte. Venku je přes den krásně a ty jsi naštvaná... Máš práci, to je fajn, ale jak dál? Přemýšlej...co bylo lepší minulé léto? Kdy jsi vlastně šťastná? Myslím, že když si zamilovaná...a to teď nejsi. Lucina tě nebere. Léto tě nebere, protože tam nevidíš nikoho, kdo by tě fyzicky zajímal. V práci nikdo zajímavý není? Vždyť nemusíš zahýbat, ale aspoň platonicky...Já vím, že to nejde na povel někoho poznat, ale porozhlédni se kolem sebe, ať jsi zase šťastná a nejsi tak alergická na Sergeje. Sama vidíš, že rozchod nepřichází v úvahu. Už kvůli dětem. Asi píšu zmateně, jsem už taky unavená, ale snad mě pochopíš. A jdi spát, když se ti chce. To je tvé právo. Kor když pracuješ a řídíš. Objímám tě...

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 18:04)

ty nejsi Hnipírdo ale Honibrko vrať se odkud jsi vylez

Hnislav Hnipírdo (Po, 27. 4. 2020 - 17:04)

Hele Miluno, Lillo a další kvočny, děte si kvákat na jinej web, ty vaše kecy o Sergeji, mohou jen nasrat. Krávy blbý, co jste tady nabučely!

Miluna (Po, 27. 4. 2020 - 11:04)

Máš pravdu 8:11 že se to snaží zaplnit nakupovánim.I přesnej odhad že je v něm neklid pořád něco dělat.Já bych byla spokojená kdyby už byl někde a i kdyby se našlo zas něco jinýho co by mě mělo vadit tohle už je silný kafe a už dva měsíce! To co předváděl třeba včera,stačí když řeknu nebo udělam něco co mu přijde hloupý.Pak se nasere,kritizuje,vyčítá a mluví semnou jak se spratkem!! Tohle je u chlapa příšerný!! Nesnesu to.Tohle už se na mě pokoušeli dělat v minulosti i jiný!! Ať je to čech,ind,cikán,ukrajinec koukam všechno stejný.Tak to ať si toho kokota schovaji pánové když pak umí jen buzerovat!!! A ty 10:07 to vůbec tak neni že on by mě tu trpěl.Naopak on nesnese abych odešla a dala mu kopačky.Jestli to udělam tak mě napadne nebo rozmlátí byt tak proto říkam že kdybych rozhodovala jen za sebe tak bych odejít mohla ale jedině tajně.S nim se nedá normálně rozejít.A rodiče mi tam na bydlení nechtěji.A děti když za nima jdu do pokojíku mluví semnou chvíli a pak mi posílaji pryč.Tak co já bych tu celej den dělala v tom bytě.A bylo to tady už uklizený,hezký ale jak to tu začal zaplňovat už to stojí za hovno.Ani nemam místo na kuchyňskej lince,furt všechno odendavat jak u blbejch.Ale abych jim dala jídlo všem to jo na to jim budu dobrá.A i ten kluk muj,řekla sem mu že škoda že neni po mě a on se mi vysmál a řekl ještě že tak! Nevim jestli si dělá prdel nebo jak to myslí.Jen Zdenička je lepší ta mi neříká nic špatnýho.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 16:04)

Jsou to tvoje děti, kdo by jim měl vařit?

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 15:04)

Neboj, tvůj odchod zvládne lehce. Ještě počkej do léta a pak můžeš jít. Píšeš " Pak se nasere,kritizuje,vyčítá a mluví semnou jak se spratkem!! Tohle už se na mě pokoušeli dělat v minulosti i jiný!! Ať je to čech,ind,cikán,ukrajinec koukam všechno stejný." Asi je na čase hledat chybu u sebe, když nevyjdeš s nikým, nemyslíš? A tvůj syn je velice chytrý.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 10:04)

Lidi, Miluniny děti žijí u rodičů a otců, Milunu jen navštěvují na pár dní, i tak jí to vadí

Anonym (Po, 27. 4. 2020 - 10:04)

Mě jen zaráží, že nechá děti v bytě samotné s úchylným Ukrajincem a sama jde chrápat do garáže, fakt vzorná matka

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 10:04)

On není pedofil. On se snaží dělat domov. Ale Miluna je matka roku. Měsíc je nevidí a pak jde pryč. Měla by jít k doktorovi pro silnější léky, když nezvládá život.

děti (Po, 27. 4. 2020 - 10:04)

má Miluna jen proto, aby nám vysvětlila, proč nemůže to nebo ono, ale jinak na ně kálí.

Miluno (Po, 27. 4. 2020 - 08:04)

Tahle situace s virem je vyjímečná pro všechny, každý se s tím nějak srovnává, ty taky i Sergej. Nelíbilo se ti, že chlastá, tak se to snaží zaplnit nakupováním. Je v něm neklid pořád něco dělat. Sergej to v sobě neumí zvládnout, stejně jako ty neumíš zvládnout svoji nesnášenlivost. Můžu ti jen napsat, že i kdybys měla svůj byt bez Sergeje a svoji práci a děti u sebe, tak se zase najde něco, nad čím tady budeš naříkat. Jsi taková věčně nespokojená, ale asi jsi i neschopná s tím něco udělat. Pak je to těžký.

Ota (Ne, 26. 4. 2020 - 22:04)

Musim ti to Miluško napsat co už jsem napsal dřív ale ze Sergeje se vyklubal hroznej debil.Já si myslel že je úplně jinej.A já přišel i o ten svuj kutloch.Jsem teď u rodičů.Ty máš blbý jak se musíš rozhodovat i podle dětí.

Oto (Po, 27. 4. 2020 - 10:04)

ty Sergejovi nesaháš ani po kotníky. On šel pracovat do cizí země, musel se naučit jazyk a bere práci, která se naskytne. Bez práce je neštastnej. Navíc posílá peníze své matce. A ty co???? Dělat se ti nechce, jsi znilota, ted ses navíc pověsil na krk rodičům. Není ti hanba? Není vid, hlavně, že nemusíš do práce.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 04:04)

Takže podle dvou největších nemakačenků je Sergej debil, protože si utrácí své peníze a kupuje si věci do svého bytu :-))).

Reklama

Přidat komentář