Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Čt, 30. 4. 2020 - 23:04)

je to tvůj slovník, tak se nediv, že ho používá i Sergej. Ví, že si to u tebe může dovolit, tak se nežinýruje. Ono je všude něco, pohádá se každý, ale ty na soužití nebudeš ten správný parťák. Až si najdeš bydlení, stačí se tam přihlásit, změnit si adresu v občance a staré trvalé bydliště ti zaniká automaticky. Teda bývalo to tak

Miluna (Čt, 30. 4. 2020 - 23:04)

A to je chyba jestli si tohle myslí že si může dovolit! Ale když mu řeknu ať toho nechá tak to nefunguje a já jemu nenadávam.Jen v duchu pro sebe mu nadávam.A díky to by bylo dobrý kdyby to zaniklo automaticky protože tady už sem přihlášená a jak sem psala,složenky chodí na moje jméno.Já to píšu kvuli aby mi pak nenaskočil dluh.Protože kdybych někdy udělala to co sem psala,rozchod přes sms a zahození čísla tak nebudu už ručit za to co on v tom bytě bude pak vyvádět.A akorát mi sere jak ví kde bydlí rodiče,to je taky nevýhoda.

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 22:04)

Nechápu, proč s ním jsi.

Fernando (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Anonyme, co na tom nechápeš? Je s ním proto, že nemá plán jak s ním NEBÝT. Poraď jí přesný funkční návod, jak to rychle zařídit a trvale se osamostatnit. Z dneška na zítřek to asi nepůjde. Jinak je to tlach o ničem.

Miluna (Čt, 30. 4. 2020 - 23:04)

Já už taky ne.Ale fakt nevim kam mam jít i s dětma.Nevim si rady ten krok za krokem jak vyřešit.Je to strašný prostě.Navíc jak mu to nesmim říct a vše musim udělat tajně.

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 20:04)

A jak píše Sany, když ženská mluví jak píča, proč ji tak neoslovit. Zamysli se .

Sany11 (Čt, 30. 4. 2020 - 17:04)

Millco, neslo by to napsat nejak normalne, ze kluk sel na zachod? Takhle nemluvi ani dlazdici. To s nim taky takhle mluvis? To jednoho pak prejde chut na tu otazku odpovedet. Ale fakt.

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 08:04)

Mně připadá že každý chlap po třicítce je agresivní a je jedno jaké je národnosti.

no (Čt, 30. 4. 2020 - 11:04)

Muži mají v sobě agresivitu na prvním místě ( archetyp lovce a ochránce ), záleží na tom, jak a kam ji nasměrují. Miluna neklidem, nerozhodností a experimentováním v mužích způsobuje zmatek. Jejich "mužnost" je nepochopena a ponižována.

Lalla (Čt, 30. 4. 2020 - 12:04)

Dobře napsáno

Miluna (St, 29. 4. 2020 - 22:04)

Já to Pils neznam a nevim kde tu knihu najít,do knihovny nechodim.Ale já pořád nechápu jak může být najednou tak jinačí.Já pak nevim jaká je jeho pravá tvář.Říkam si jestli teď je nějak mimo z toho všeho a nebo jestli se změnil a nebo jestli tohle je teprve jeho pravá tvář.Je jako přísnější a vážnější nebo jak to říct.A mluví často hodně protivně.Takový že už se člověku ani mu nechce nic říkat.

Miluno (Čt, 30. 4. 2020 - 11:04)

T y jsi taky každou chvíli jiná. Chvíli na chlapy, chvíli ženské, chvíli na nikoho, chvíli strach o děti, chvíli nevíš jak s nimi zacházet atd. Je to o tobě, ne o těch druhých

Miluna (Čt, 30. 4. 2020 - 16:04)

Tak nevim proč se to pořád takhle všechno mění a střídá.V noci mi začal sám od sebe dávat pusinky ale sex nechtěl jen z ničehonic dával pusinky a chtěl usnout u mě schoulenej.Tak já nevim já už ničemu nerozumim.Jinak z bytu poslední dobou jezdí sám ven a já na tu brigádu tak teď ze mě trochu to napětí opadlo protože spolu nejsme 24h..tak aspoň trochu opadlo.A jak píše ten jinej anonym tak je to škoda že jsou chlapi takový že agresivita je jejich přirozenost.Mě to vadí na chlapech nejvíc.A chci se zeptat k té nákaze jste na to přísný nebo se vám povedlo taky trochu chyby jako mě??? Já sem byla nakoupit a jak sem přišla ještě sem neměla ruce umytý a vyndavala nákup a čuchla sem k něčemu a zavadila s tim omylem o nos ale už si nevzpomenu s čim.A jako by to nestačilo pak sem jedla chlebíček a ta šunka mi zavadila o ten nos kde sem se něčim dotkla ale v jídle sem pokračovala.Jo jsou to takový detaily ale já fakt nevim jestli to vadí nebo už to beru až moc podrobně? A kluk taky.Sáhne na zboží který sem přinesla a pak se jde vychcat a to sem na něj křičela ať si umyje ruce potom co na to sáhl ale on ne nejdřív šel chcát a pak až umyl.Takže já nevim jestli to řesim moc nebo jsme udělali chyby???

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 20:04)

Miluno, od začátku co jsi se Sergejem víš, že je psychicky narušenej. Lítá náladama nahoru, dolu. A ty to to máš úplně stejně. Tak to ber tak, že holt se někdy sejdete v dobrých časech, někdy ve zlých. Stejně spolu zůstanete, protože kdo by vás dva psychicky narušený chtěl. Tobě se nelíbí spořádaný, poklidný život Lally a Sany, klidný život Bianky, optimistický život Pilsnerky, spokojené rodinné a pracovní životy Andy a Kačky. Tobě se líbí život Alešův, s jeho kurvama, bezdětnej život. Tak proč sis ty děti ještě před rokem dělala? Pokus se konečně jednou zamyslet, co vlastně chceš od života a pak to udělej.

-Aleš- (Pá, 1. 5. 2020 - 08:05)

Miluna má holt dobrej vkus, za to ji chválím :-) Ji neláká materiální svět Lally a Sany, to jsou jenom starosti s majetkem. Ani ji nic moc neimponuje rodinnej život domácí puťky Kači a Andrey, v kterém jenom obskakují bandu nevděčníků. Klidnej život bianky je ve skutečnosti plnej obav a optimismus Pilsnerky je zakamuflovaná naivita kombinovaná s mírnou nechápavostí. Nejlepší je nic nemít, stačí mít kde bydlet a nějaký prachy na účtu. Jak se říká: blaze tomu kdo nic nemá. A jak jste se tady podivovali nad mluvou Miluny, tak mi připadá, že jste nějak cimprlich. Vždyť tak mluví běžně i lidi s VŠ vzděláním

https://www.youtube.com/watch?v=MOlNmm9NJxw

Kača (Pá, 1. 5. 2020 - 22:05)

Aleši, můj život je přesně opak mého života v dětství a pubertě, kdy jsem vlastně domov neměla. A proto jsem si vybudovala můj vysněný život puťky domácí :)), chodící do práce, s bandou "nevděčníků" které miluji a oni mě. Jinak mě pobavila věta: "Nejlepší je nic nemít, stačí mít kde bydlet a nějaký prachy na účtu". Ty jsi nějak skromný :). Myslím, že takové "nic nemít" by bral každý :D

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 20:04)

Účastníci zájezdu - Ukrajinský sex

Pils (St, 29. 4. 2020 - 21:04)

Přesně tak, Milu, najdi si tu knihu a přečti si to. Najdeš tam vysvětlení.

Pils (St, 29. 4. 2020 - 21:04)

Přesně tak, Milu, najdi si tu knihu a přečti si to. Najdeš tam vysvětlení.

? (St, 29. 4. 2020 - 14:04)

Ale Miluna s ním nemůže končit a ví to.A taky Sergej.Jedině může Milunu vyhodit.Miluna nemá kde jít jedině do toho sklepa.

Reklama

Přidat komentář