Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:D (Pá, 3. 5. 2019 - 13:05)

Ale o Denisovi tady psala vždy hezky,tak třeba by se mu to ještě líbilo.

diskutující (Pá, 3. 5. 2019 - 13:05)

tak to by se asi hodně divil.

diví se (Pá, 3. 5. 2019 - 14:05)

on totiž odkaz na tuhle diskuzi má.

? (Pá, 3. 5. 2019 - 15:05)

Jak to víš?

To (Pá, 3. 5. 2019 - 15:05)

by potom muselo znamenat, že sem píše sám Denis nebo ten /ta, co mu odkaz poslal. No je to zajímavé.

? (Pá, 3. 5. 2019 - 16:05)

To máš pravdu.Ale myslíš že kdyby to Denis věděl že by to tady Miluna nenapsala?

možná (Pá, 3. 5. 2019 - 17:05)

si Denis myslel, že z Miluny udělá jiného, lepšího člověka.

To (Pá, 3. 5. 2019 - 16:05)

nevím,ale třeba jí to neřekl?

Anonym (Pá, 3. 5. 2019 - 12:05)

Milco,co by asi dělal doktor Denis,kdyby dostal email,aby se podíval na tyhle stránky,to bude poctenicko

diskutující (Pá, 3. 5. 2019 - 12:05)

a kdo by mu kam napsal,když nikdo tady jeho email nezná.dřív někdo strašil že mu napíše na fb ale denis už profil nemá a jeho originální fb tu nikdo nezná.

die (Pá, 3. 5. 2019 - 12:05)

Miluno a chodíš ještě do práce nebo jsi s tím sekla?

diskutující (Pá, 3. 5. 2019 - 12:05)

ahoj die už jsem si nedávno říkal co je s tebou že jsem tě tu dlouho neviděl.je to divný že je miluna najednou doma.

Anonym (Pá, 3. 5. 2019 - 12:05)

Radko, uvidíš jak vše dopadne,ty ji opravdu neznáš, uvidíš sama,tady nejde o trojku,jsi zamilovaná a nevidíš důsledky ,povíme si to, škoda holka,jsi jen oběť

Radka (Pá, 3. 5. 2019 - 12:05)

Nerozumím co mi tím chceš říct když nejde o trojku.Co by se mohlo stát když přijede večer a v sobotu nebo v neděli odjede.Mně se hned udělalo líp že jí něco takovýho napadlo.Když si představím že si dáme něco dobrýho k jídlu,zalezeme si do pokoje,lehneme si na postel vedle sebe a budem si povídat a můžu jí držet za ruku a hladit a mít jí chvíli u sebe a manžel bude myslet že jen kamarádka.Dá se to krásně skrýt narozdíl od milence chlapa.

Radko (Pá, 3. 5. 2019 - 13:05)

prober se. Kdyby nebyla Miluna zase v průseru, tak si na tebe ani nevzpomene. Potřebuje tě jen k využití k přespání než se to doma srovná. A víš co ti přeju, když jsi tak hloupá. Až budeš s Milunou v pokoji a ona ti bude třeba lízat, aby tam vlítnul tvůj manžel a dal tobě i Miluně po držce. Potom se třeba probereš.

Radka (Pá, 3. 5. 2019 - 14:05)

Mně to nevadí jestli mi využívá.Lepší že jde ke mně než jinám.Já jsem za ní ráda i tak.Stačilo mně jak mi byly minulý dny bez ní.A za přítomnosti manžela v bytě s ní nic dělat nebudu.Ale budu ráda že jí mám u sebe.Doufám teda že přijede,ještě mi nenapsala.Ale s tvým přáním dostat po držce,to je docela blbý že to takhle vidíš a nepřeješ mně abych byla spokojená.

Anonym (Pá, 3. 5. 2019 - 12:05)

Milco,ty nechodíš do práce?ty jsi se včera asi pěkně opilá co?Milco,ty zase zničíš manželství Rádce, stejně jako Alici,jsi zla, raději se starej o děti

Radka (Pá, 3. 5. 2019 - 12:05)

Proč by mně měla ničit manželství? Já bych žádnou trojku nikdy nedělala jako Alice s Jirkou.

pořád (Pá, 3. 5. 2019 - 13:05)

nechápeš ale ty asi nikdy nepochopíš

Miluna (Pá, 3. 5. 2019 - 11:05)

Moc díky,já pak v noci myslela právě na tebe na to jak si na mě hodná a tak a sem smutná že ti srdcem ze sebe nemůžu dát to co potřebuješ ale jestli i tak mi chceš tak se chci zeptat jestli bych dneska večer nemohla přijet já zatebou a někde i prřespat.Já sem to včera trochu přehnala víš a Denis to viděl a nemam to teď příjemný doma.

Reklama

Přidat komentář