Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (Čt, 2. 5. 2019 - 13:05)

Zdravim vsechny, az ted jsem se dostala ke cteni.
Jen ve zkratce: Radko, ne Miluna tebe ma poslat do pr...ele. Zkus se prosim te zdrave nastvat a posli ji tam ty!!!!Ale doopravdy.Nepripust, aby ti ublizovala!!!!!
I kdyby nakrasne tvrdila, ze to necetla, (moc tomu neverim), to nemam budoucnost a stahuje te to do propasti, jako uz vsechny pred tebou.
Pokud v sobe opravdu nachazis lesbicke sklony, zksu byt trpeliva a verim, ze tu pravou najdes.
Miluna te jen vyuzila,kdyz mela udajne trable s Denisem.
Jsi normalni pohledna holka,tak si to uvedom.Nemas to zapotrebi.
Ahoj, Ali, jo prst uz je nastesti ok. Taky to trvalo skoro mesic. . :-)

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2019 - 13:05)

Mlčení je taky odpověď. Někdo to třeba nemůže, nebo neumí napsat natvrdo, tak mlčí, nepíše a doufá, že to ten druhý pochopí.

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2019 - 13:05)

On ti doktor něco sliboval? Setkání?

Radka (Čt, 2. 5. 2019 - 13:05)

Doktor napsal že zůstaneme v kontaktu a už se neozval a ani neodpověděl jak se má.Ale Miluna mně mrzí daleko daleko víc.

Radka (Čt, 2. 5. 2019 - 13:05)

Miluno neříkej mi že si to do teď nečetla! Víš co tak mě na tvrdo pošli do prdele a napiš mi že o mně nestojíš! Nenechávej mě čekat a nic mi neslibuj,já už to nedávám.Už nemůžu! Nejdřív se na mě vysral doktor a i tobě nejsem asi dost dobrá že nejsem jako ukrajinka.Tak to napiš že už nechceš vůbec nic a já tě nechám být a zmizím ti ze života! Nehodlám se tady jen strapňovat.Lalluš tohle není z nudy,nemám víc sílu to vysvětlovat a omlouvám se.Sport a jiné rady na to nepomáhají,už mám vyzkoušené ze dřív.Chtěla jsem jen někoho blízkého na svěřování,psaní si a občasné schůzky.Odreagování se,popovídání si a třeba výlety a k tomu něco sexuálně a jak jsem zjistila tak spíš s holkou.Nebudu se ale doprošovat,aby se se mnou někdo jen vyspal a pak mi nechtěl o to nestojím! Omlouvám se Alice ale nemám sílu už odpovídat a jestli se máš dobře tak buď ráda že to takhle máš.

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2019 - 12:05)

Ona za úsměvem vidí hned sexuální souhlas. Ukrajinka se usmála a hned jí vidí, jak si budou dělat dobře a nedojde jí, že je třeba jinak orientovaná.

Radko (Čt, 2. 5. 2019 - 12:05)

připomínáš Jirku, který se dokonce nastěhoval k Miluny rodičům, aby ji měl nablízku. Doporučuji přečíst hodně dozadu, s psychicky jinam hozeným člověkem se normálně nedomluvíš. Ty jsi zamilovaná, ale Miluna neumí. Ona jen nebetyčně obdivuje a to stupňuje její tělesné vzrušení. Za týden může být jinak. Sama poznáváš, že stačí, aby se na ni někdo usmál a sčítá výhody pro sebe

K. (Čt, 2. 5. 2019 - 12:05)

Pěkně napsaný tohle,podepisuji se pod tebe.A k Lalle,nevidim to u Radky jen na nudu.Když je ženská opravdu hetero chová se jako Sany a sahat na jinou by nesnesla a Radce se to zalíbilo.

Alice (Čt, 2. 5. 2019 - 11:05)

Radko kašli na ní jako jsem to udělala já.Nenech se sebou takhle zacházet.Vzpomeň si na mě.Já chápu a vím že je to taky hezký se ženou a jiný.Mě taky zblbla a co jak jsem dopadla,zbytečně pak už problémy a nervy.Ona má nějaký osobní kouzlo,je v ní kus kluka,sama si to psala.Ale je divná,nepředvídatelná a to už bych nechtěla snášet a trpět.Vidíš jak to je,bojím se jí mít už i jako kamarádku proto už jí ani moc nepíšu.Zvykla jsem si na to už být bez ní a bez zážitků a všeho toho a třeba být i v té nudě ale nestojí za to ten klid? Taky jsem si nějakou dobu musela zvykat na sex bez ženy a to jsem na něj už taky byla zvyklá a to delší dobu.A zdravím Sany,co prst už je v pořádku? Zase brzy někdy napíšu email.

Lalla (Čt, 2. 5. 2019 - 12:05)

Pěkně jsi to napsala, zdravím Alice

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2019 - 11:05)

Proč?
Protože taková Miluna je. Už se o tom tolikrát psalo.

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2019 - 11:05)

Neuháněj jí, přece vidíš, že nemá zájem a může se stát, že se jí zhnusíš úplně.

Radka (Čt, 2. 5. 2019 - 11:05)

Tak proč se mi tak věnovala a tak hezky chovala v reálu,když pak se nechá zblbnout nějakou ...!! Kterou už ani třeba neuvidí! Hlava mně to nebere. Dost ubohý a smutný.

Lalla (Čt, 2. 5. 2019 - 11:05)

Radko, to je přesně jeden těch způsobů, jak ubližuje. Pokud tedy Miluna tvou zprávu vůbec četla, abychom jí zase nekřivdili. Ale jinak, Radu, myslím, že ani ty nemáš problém se sexualitou. Lidé, kteří popisují svůj život jako ty se většinou jen nudí. Kdybys svou nudu chtěla řešit, můžeš začít něco dělat, vyplnit volný čas a právě tu nudu. Chodit pravidelně do fitka, běhat, zkusit se učit nějaký jazyk, zapojit se do péče o seniory u vás ve městě, nebo si založit blog na internetu, tomu se věnovat a tam svůj život a pocity někdy s humorem popisovat. Víš, ono to tvoje hledání žen i mužů prostě o nudě svědčí.

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2019 - 10:05)

Je hodně hezkých lesbiček, stačí hledat, tady to asi nemáš jistý.

Radka (Čt, 2. 5. 2019 - 11:05)

Sama nejsem kráska a na ty krásný nemám ty jsou vybíravé a takový jaký se mně ozvaly dřív bych nechtěla já.Vyholený vlasy nebo s větší nadváhou,takový nechci.Pak většina inzerátů bez fotky,tak stejně nejde poznat kdo zatím je.Nebo zkušenost,pošlu fotku a už se nikdo neozve.Nebo píšou pak se odmlčí,to byla taky častá zkušenost.A nebo si během psaní se mnou najdou jinou a pak se omluví že potkaly někoho blíž,taky se mně stalo.Ale když to bylo jen ze psaní netrápila jsem se jako teď z Milunky.To co píšu je asi přes půl roku zkušeností s inzerátama.

Radka (Čt, 2. 5. 2019 - 10:05)

Ano nedopadlo to.Neviděla jsem jí jít.Nevím jestli nemá nemocnice víc východů nebo,jestli neměla nakonec jinou směnu.Ale tady psala že má mít do pátka odpolední.Nejhorší je že nevím jestli to četla nebo ne že jsem čekala.Jsem v práci Lallo ale není mně dobře.A taky mi tvoje odpověď vede k zamyšlení,jak jsi včera napsala anonymovi že jsi toho prožila dost,ale nemáš problémy s orientací.Tak si říkám co já když se mně stalo tohle a už teda před lety jsem myšlenku poznat jaký to je se ženou měla,ale nelíbila se mi žádná a říkala jsem si že to nebudu zkoušet s někým kdo se mi nelíbí jen kvůli tomu že je žena.A teď když se mi stalo tohle a líbí se mi ona moc tak jak to že tak na mě funguje.Probudila ve mě něco nepoznanýho a já chci moc pokračovat.Moc to bolí jestli to četla a nechala mě tam.

Lalla (Čt, 2. 5. 2019 - 09:05)

Napiš Radko, jestli jsi vpořádku doma a jak ti je, myslíme na tebe

jo (Čt, 2. 5. 2019 - 08:05)

Radko asi to nedopadlo že?

Radko! (Čt, 2. 5. 2019 - 06:05)

Je mi tě líto. :-(

Reklama

Přidat komentář